Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) mrfire válasza Jack@l (#20150) üzenetére


mrfire
őstag

Miért mezei hálókártyán meg routeren menne?

(#20152) Szőrös  válasza Jack@l (#20150) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezt most nem igazán értem. Hogy jön ide a mezei hálózati kártya meg router ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20153) Mr.Csizmás válasza Szőrös  (#20152) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lanpartizni akar biztos

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20154) SkyS1gn válasza Mr.Csizmás (#20153) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20155) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20139) üzenetére


Volfram42
senior tag

Amikor kérdezték, hogy mi lesz ha nem jut elég bányászható érc akkor Wingman ennyit kérdezett csak. Láttatok már aszteroida övezetet. Nem fog elfogyni. Nem hinném, hogy az űrben lévő objektumok annyira szegényesek lennének, hogy verekedni kelljen érte.
Az meg, hogy milyen limit lesz? Szerintem tényleg nem ártana legalább a PU alfát megvárni és akkor lehet, de még akkor is csak lehet, hogy lesz róla fogalmunk.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20156) SkyS1gn válasza TESCO-Zsömle (#20113) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezt merre? Nv panelben?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20157) mrfire válasza Volfram42 (#20155) üzenetére


mrfire
őstag

Sztem eszük ágában sincs számolgatni, hogy mikor ürül ki egy aszteroida bánya. Ott lesz és mindig lesz bennük érc. Bár jó, hogy pont ő mondja ezt, mikor a történelembe meg beleírtak ilyet, hogy egész bolygókat pucolt ki az UEE egy év alatt.

[ Szerkesztve ]

(#20158) Jack@l válasza Szőrös  (#20152) üzenetére


Jack@l
veterán

Hupsz benéztem, direkt ip kapcsolatra gondoltam a userek között...
A lényeg hogyha nem a kapcsolat száma akkor meg a csomagok mérete és száma fog korlátozni. 60fps-nél elég gyorsan kell szinkronizálni a usereket egymáshoz, lásd battlefield és társai se tudják rendesen megoldani a sok emberes pályákat.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20159) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#20156) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Catalyst Controll Center

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20160) SkyS1gn válasza TESCO-Zsömle (#20159) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A laptopon van a gond.... G550JK

Otthon nem kell levenni a felbontást :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20161) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#20160) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor monitorcsere. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20162) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#20161) üzenetére


Yllgrim
őstag

4K Monitorok jovore mar egeszen elerheto arban esznek (most is lattam mar par jo vetelt) Mire kijon a jatek elegge elterjedtek lesznek, azert 4K-ban mas egy picit :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20163) mrfire válasza Yllgrim (#20162) üzenetére


mrfire
őstag

4K monitort kössön egy notira, amin így is alig fut normálisan? :N
Oculust neki! :D Bár azon sem fog jól futni, de monitort már biztos nem vennék játékhoz. El is kéne adnom a Benq xl2420t-met és inkább venni három IPS-es Dell-t. Egyre szűkebb az asztal melóra. :(

(#20164) Jack@l


Jack@l
veterán

Lenne olyan kérdfésem, hogy aurorón lehet e forgatni a fegyvereket jostick gombokkal (vagy nagyobb hajókon)? (ha igen, akkor mi a neve konfigban)
Van e olyan hajó amin a sorozatlövő fegyverek automatán ráfordulnak a célra?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20165) Drenadar válasza Jack@l (#20164) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Gondolom itt nem a Gimbalra gondolsz... ha nem a gimbalra gondolsz, akkor nincs ilyen.

(#20166) Jack@l válasza Drenadar (#20165) üzenetére


Jack@l
veterán

Fogalmam sincs mi a neve, ilyen avaló világban:

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20167) mrfire válasza Jack@l (#20164) üzenetére


mrfire
őstag

Aurorán és az olcsóbb hajókon rögzített fegyverek vannak. (Csak a hajóval együtt fordulnak. :P) A gimballos fegyvereket lehet forgatni az egérrel automatikusan fordulnak az egérrel kijelölt célra mielőtt a hajó odafordulna. Teljesen "automatikus" fegyverekről max. akkor beszélhetünk, ha egy NPC-t toronyba ültettünk.

(#20166) Jack@l
Igen, ilyen van a Hornet szárnyain, a tornya is forog, és a 300-as sorozat hajóinak orrára is lehet tenni, de csak akkor ha van hozzá mount. Én a 300i-hez nem kaptam. :(

[ Szerkesztve ]

(#20168) Jack@l válasza mrfire (#20167) üzenetére


Jack@l
veterán

Tehát akkor olyan nincs, hogy ha egy ellenségre rátargetelek, utána ráfordul a gimbal is bizonyos keretek közt?
Egér helyett joy-al is vezérelhető ez a forgatás?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20169) mrfire válasza Jack@l (#20168) üzenetére


mrfire
őstag

Nincs. :N Túl könnyű is lenne úgy.
Hát, mivel fegyver ráfordulása és a hajó forgása egy beviteli eszközön megy, és egyszerre történik a kettő irányítása, gyanítom a joyal is ez a helyzet, de nekem csak egerem van.

Tegnap próbáltam erőltetni a 300i-vel a vanduul swarmot, de ez a rögzített fegyver rémes. Eleve 3 pontot kell figyelembe venni a képernyőn. A célpont jelenlegi helyzetét, a hajó irányát ahova lőni fog, és azt ahova lőni kéne... :( És ha követni akarod a célpont gyors mozgásait, akkor a hajót kell rángatni arra a pontra, ahova lőnöd kell, hogy eltaláld. De a hajó eleve lassabban fordul oda, így próbálja az ember túlkormányozni, így az egeret nem a 3. ponton tartod, hanem a 4.-en amit a 3. ponton direkt túltolsz, hogy minél gyorsabba ráforduljon a 3. pontra. Aztán korrigálsz és stb. egy rémálom...

[ Szerkesztve ]

(#20170) Drenadar válasza Jack@l (#20168) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A gimbal ilyen de nagyon nagyon szűkek a lehetőségei... Szerintem amire te gondolsz az egy automata torony lenne... :)

keress rá pár gameplay videóra :) és ott látod a hajó célkeresztjét, valamint a fegyverekét is...

(#20171) Jack@l válasza mrfire (#20169) üzenetére


Jack@l
veterán

Azt szerettem volna tudni, hogy helyettesíthető-e az egér ilyen célzáskor 4 irányú gombbal? (egárnál persze együtt mozog a hajó meg a célzás, de alap esetben ez két külön dolog)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20172) mrfire válasza Jack@l (#20171) üzenetére


mrfire
őstag

Nem tudom :( , majd megmondja itt valaki aki próbálta már, de szerintem úgy csak nehezebb lenne kezelni.

Kéne már nekem is egy joy... tegnap egész nap a kínálatot bújtam videóket néztem teszteket olvastam, egy ördögi kör az egész.
Anno vettem volna egy X52-őt, de ha már kiadok annyit akkor érdemes rádobni azt a maradékot az X52 pro vagy X55-ért (ha még kapni) az X55 meg legalább egy olyan igazi téphető gázkaros lenne, hogy Menthirist mondaná, és én is valami ilyen élményt keresek pedállal stb. De ha már X55 akkor legyen már minőségi az a cucc, és ne menjen tönkre pár év alatt. Így persze, hogy a warthogon is elgondolkodik az ember. Bár lehet tök fölöslegesen, mert szerintem annak sincs az országban szervize, és ahogy olvastam ez nem is divat nálunk, vegyünk inkább új cuccokat... :((( De nem is leszek egy nagy dogfightos, és akkor eszembe jut, hogy hülye lennék ennyit költeni egy hotasra, és máris visszajutottam az X52-ig. Az SC hotas meg valószínűleg úgysem lesz kapható nálunk, vámmal nem érné meg behozni, sz'al hiába is várnék rá. De mindjárt berágok és keresek egy használt Hotas X-et, csak hogy legyen valami és elnapolom az egész kérdést.

(#20173) Jack@l válasza mrfire (#20172) üzenetére


Jack@l
veterán

x52 (pro)-t ne vegyél, közel sincs olyan minőség mint amennyire megkérik az árát... (épp most javítottam meg egyet, nekem szerencsére csak a gázkar kellett, a joy mehanikája a 10e-es TH közelében sincs)
x55-ben már talán javítotak szoftveresen meg hardveresen is.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20174) mrfire válasza Jack@l (#20173) üzenetére


mrfire
őstag

Kész ez a Saitek. Mondom én hogy Hotas X lesz ebből... :( Az X52 simát is csak azért vettem volna, mert talán az ára megengedi, hogy elnézze az ember a hibáit, és kevésbé sajnálná, ha tönkre menne, mint egy X55-öt. De azért az a 28, sem kis összeg.

Pedálról valami vélemény? SAITEK Pro Flight-ot nézegettem, hogy jó lenne, ebből meg aztán végkép nincs nagy a kínálat.

[ Szerkesztve ]

(#20175) Jack@l válasza mrfire (#20174) üzenetére


Jack@l
veterán

Pedálban nincs tapasztalatom, nekem is kéne majd egyszer sokára, eddig arról jó véleményket olvastam fórumokon. (csak nem ér meg nekem egy pedál 2xe ft-ot)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20176) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"olcsó" joyt mit ajánlotok?

il-2-re kéne, meg SC-re :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20177) mrfire válasza Mr.Csizmás (#20176) üzenetére


mrfire
őstag

Hotas X, ahogy én is írtam (bár az nem csak joy, ugye). Én szívem szerint megfizetnék egy jobbat is, de ahogy látom nem ilyen egyszerű, hogy több pénzért annyival jobbat kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#20178) 77.PX_Drebil válasza Jack@l (#20166) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ezeket Gatling rendszerű géppuskának/gépágyúnak hívják. (0,50 caliber 12.7 mm alatt géppuska fölötte gépágyú jelenleg 30mm a legnagyobb használt űrméret)) A működési elve lehetővé teszi a nagy tűzgyorsaságot a cső/csövek gyors elhasználódása nélkül és heveder sem kell hozzá. A leggyorsabb 5.56 os kialakítású fedélzeti fegyverek 2400 lövés/perc-re képesek de a 30mm-es is tudja az 1200 lövés/percet. Ha belegondolsz olyan mint egy gőzborotva acélköpenyes ólomlövedékekkel. Az A10 fedélzeti ágyúja is ilyen 30mm az uránium magvas lőszere a T72-es tornyán be és kimeneti nyílást is csinál.

mitoszirtók
A10 ágyú teszt

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20179) 77.PX_Drebil válasza 77.PX_Drebil (#20178) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ja Gatling az amerikai polgárháború idejében találta ki, de az aranykora akkor jött el amikor az 50 es években villanymotort szereltek rá.

Az a szőrnyű hogy én ezeket fejből írom...:D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20180) 77.PX_Drebil válasza Mr.Csizmás (#20176) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Il2 CofD? Akkor javaslom a komolyabb hotasokat. Saitek stb.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20181) Mr.Csizmás válasza 77.PX_Drebil (#20180) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

annyira pro nem vagyok, majd ha összejön, akkor a sima HX jó lesz.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20182) Jack@l válasza mrfire (#20174) üzenetére


Jack@l
veterán

Höh, rájöttem hogyan lesz nekem pedálom... :)
Van egy kormányom, annak bőven jó lesz a pedálja erre is.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20183) mrfire válasza Jack@l (#20182) üzenetére


mrfire
őstag

Az azért nem egészen ugyanaz, de legalább nem kell költened. Lehet nem is használnám mondjuk ki a tologatást rajta, sose volt ilyenem.

(#20184) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Barromi jó új vitrint kaptam egy modellel...:) ez volt minden vágyam a szakadt hangáromba,,:))

Inkább egy takarító droidot adtak volna..:)

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20185) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#20184) üzenetére


mrfire
őstag

Te is előfizető vagy azért kaptad? :)

(#20186) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#20184) üzenetére


mrfire
őstag

Ja látom már, ott a hangárban a Mustang modell. :C És kaptunk valami koszorút is! :Y

[ Szerkesztve ]

(#20187) Volfram42 válasza mrfire (#20186) üzenetére


Volfram42
senior tag

A koszorú az olyasmi, mint a tavaly, de akkor a régi hangáramnak az egész ajtaján az volt. Nem kicsit akadt be a játék amikor ránéztem. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20188) mrfire


mrfire
őstag

Na, végre sikerült trükközés nélkül csak harcban végigvinni a Vanduul swarmot. Sokat segített, hogy tudtam használni rendesen a csapattársaimat, és előreengedtem őket, hogy kapják az áldást helyettem, meg a versenypályákon tanultak is hasznosak voltak, hogy jobban irányítsam a hajót. Talán maradt volna is egy életem, ha nem megyek neki az utolsó körben egy "kifarolt" vanduulnak.

(#20189) BOGO07 válasza mrfire (#20186) üzenetére


BOGO07
tag

Ezt mindenki megkapta vagy csak akinek van AMD Mustangja?
Amúgy nagyon jópofa a doboz a vitrin mellett. Apróság de én szeretem a hasonlókat.

(#20190) TESCO-Zsömle válasza BOGO07 (#20189) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak aki előfizető. (Subscriber)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20191) MerLinh válasza TESCO-Zsömle (#20190) üzenetére


MerLinh
senior tag

Mustang Alphat sima backer is megkapja, én legalábbis megtaláltam a hangáromban, vagy azt elveszik később?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#20192) Volfram42 válasza MerLinh (#20191) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az alfa mindenkié a másik, azt hiszem omega az előfizetőké. Szóval azok kettőt kapnak.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20193) BOGO07


BOGO07
tag

Ja értem.
Vajon ezek in game gyüjthetők lesznek? Ha pl van egy teljes gyüjteményed azt Jo drágán lehetne eladni annak aki ezt komolyabban veszi.

(#20194) mrfire válasza BOGO07 (#20193) üzenetére


mrfire
őstag

Itt valaki azt mondta nemrég, hogy azt mondták az előfizetőknek adott cuccok is megvehetőek lesznek mind ingame. Csak az a baj, hogy pont ezért nincs értelme gyűjteni őket, (csak dekoratív céllt szolgálnak). Nem fognak sokat érni, ha nem lesznek ritkák. Ha az lenne, hogy akinek adtak Mustangot, az később már csak más játékosoktól szerezheti meg, az jó kis pénzforrás lenne a korai támogatóknak, ezzel is jutalmazva őket, és több értelmet adna ezeknek a modelleknek, mint gyűjthető cuccok. Ha kijön egy új modell azt is limitálni kéne pár ezer darabra, hogy amint elfogytak egy ingame boltban, már komolyabb értéket képviseljenek.

Jópofa az a doboz, csak azt nem értem, miért nincs rá lehetőség, hogy bontatlanul őrizzük meg őket. :DDD Nyilván túlzás lenne, de az immersion-höz hozzátartozna ez is, ha már gyűjteményekről van szó. Idővel csak 10-20 db ilyen modell lenne már, ami a dobozában van, csak ettől is értékesebbek lennének.

De achievmentek helyett sok ilyen tárgy lesz, ami már sokkal érdekesebb lesz azok számára akik meglátogatják a hangárodat. Lehet lesznek modellek is amiket küldetés után kapsz jutalmul, meg sok apróság, pl. CR példájában azt mondta, hogy: az empire state building tetején van egy étterem, ahova nagyon nehéz lesz helyet foglalni, de ha bejutsz, akkor kaphatsz egy aláírt étlapot a szakácstól.

[ Szerkesztve ]

(#20195) Diopapa válasza mrfire (#20186) üzenetére


Diopapa
addikt

Az a koszorú tavaly is volt, kb május volt mire levették :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20196) mrfire válasza Diopapa (#20195) üzenetére


mrfire
őstag

Azon tesztelték a kopás/lerohadás mechanikáját? :DDD

Hát azért jobban vettem volna, ha a modellt egy fa alatt nyithatom ki. :((( Na persze az AC1.0 előtt pont erre lenne idejük. :N A planetside alfában már biztos lesz ilyen, meg hógolyózás! :D

[ Szerkesztve ]

(#20197) .tnm


.tnm
addikt

lol, ezt a szarrágást b+. aki belép január 1-ig az megkapja a koszorút és kis hajómodelt, de csak az előbbit kaptad meg, a kis hajómodell-t el fogják venni, kivéve a subscriber-ektől, akik ugye még a másik varáiánst is megkapják, mint ehavi flair. 60+ millióból futotta nekik egy ingyen karácsonyi koszorúra...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20198) mrfire válasza .tnm (#20197) üzenetére


mrfire
őstag

Kölcsönajándék!? :Y

:O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#20199) SkyS1gn válasza mrfire (#20198) üzenetére


SkyS1gn
félisten

-nak ne nézd a fogát :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20200) vaakuum válasza mrfire (#20198) üzenetére


vaakuum
addikt

Maximum valami elfajzott lízingnek nevezném... :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.