Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) #45997568 válasza Szőrös  (#45969) üzenetére


#45997568
törölt tag

bar sztem

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#46002) tom5598 válasza Malibutomi (#45999) üzenetére


tom5598
senior tag

min 450 en vannak fejlesztők ott Sean Tracy mondta egy Happy hourben ha jól emlékszem meg vagy 50 -60 nyílt álláshely van szabadba szóval....a 400 as határt már rég túllépték :K

(#46003) SkyS1gn válasza cacasz02 (#45996) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tessék vissza látogatni késöbb, addig keress egy hobbit, szedj fel egy nőt, akármi :DDD

A 3.0 remélem betapasztja sokak száját.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46004) Menthirist válasza SkyS1gn (#46003) üzenetére


Menthirist
veterán

Soha. Ezeknek az embereknek egy kiadott Squadron 42 sem tapasztaná be a száját. Valamit akkor is találnának hogy miért nem jelent meg gyorsabban, miért lett ilyen vagy olyan. Sokaknak az se lenne elég jó ha pörköltszaftba mártott tükröt kapnának.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46005) Stilinski válasza Menthirist (#46004) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Éppen ezért nem is kell az ilyenekkel foglalkozni. Ha nekem nem tetszik egy játék, nem keresem meg a fórumát, hogy leírjam, hogy "a ez akkor a szar és sosem lesz kés és amúgy is élvezhetetlen". Szóval jah, nem kell velük foglalkozni, ápolja más a lelküket, ne mi.

(Az más, ha valaki normálisan áll a dologhoz, de ez, hogy szinte egyszer sem látom itt, hogy informálódna, kérdezne, majd tesz egy ilyen megállapítást... az ilyenre nincs megoldás)

star-citizen.hu

(#46006) Szőrös  válasza #45997568 (#46001) üzenetére


Szőrös 
veterán

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#46007) vaakuum


vaakuum
addikt

Azt miért "aim down"-nak hívják, amikor felemeli a szeméhez a fegyvert a karakter? :F :Y Nem "aim up"-nak kellene lennie inkább?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46008) PhilBrick válasza vaakuum (#46007) üzenetére


PhilBrick
őstag

A fejét leviszi, ráhajol az irányzékra.
Egyébként az angol igekötők és határozók néha másképp is működnek mint magyarul.

(#46009) Stilinski


Stilinski
aktív tag

Ide is beírom azért, hogy pénteken banu defender concept sale lesz :)

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#46010) Alex Seba válasza tom5598 (#45989) üzenetére


Alex Seba
csendes újonc

Mehetünk :D Kiveszek hozzá szabit :))))) De tudod mire leszek igazán kíváncsi...? Azokra a barlangokra amiket fel lehet majd fedezni. És szerintem tuti hogy raknak egy rakat easter egg dolgot is a 3.0-ba, úgyhogy higyjétek el skacok.... nem fogunk unatkozni :D :D

Csak a puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#46011) tom5598 válasza Alex Seba (#46010) üzenetére


tom5598
senior tag

Yela alatti barlangokba alien tojások és pár kikelve ? ;]

(#46012) bladex73 válasza Stilinski (#46009) üzenetére


bladex73
aktív tag

Banu defender? Az meg mi? Van valamitek róla?

(#46013) Stilinski válasza bladex73 (#46012) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Nekem semmim sincs róla, de egy banu "származású" vadászra tippelnék.

star-citizen.hu

(#46014) Ghost117


Ghost117
csendes tag

Sziasztok,

Érdemes még a játék megjelenése előtt megvenni valami csomagot?
Úgy értem hogy most pl elég sok minden jár egy csomaghoz (drágábbakhoz). Játékbeli pénz, hangár, digital starmap, stb.
Vagy ezeket a játék megjelése után is ugyanúgy meg lehet kapni?

(#46015) tom5598 válasza Ghost117 (#46014) üzenetére


tom5598
senior tag

Hali!
Egy kezdő csomag elég, ajánlott az amihez van squadron 42 mert lényegében +15$ ért kapsz egy AAA egyjátékos kapányt [link]
Minden amit ezen felül költesz max akkor tedd ha támogatni akarod a projektet. Minden hajó, fegyver díszítés a játékban is megszerezhető lesz játékbeli pénzel.
(Sokan azt mondják (nem hivatalos) hogy már 3.0 ban is lehet majd egy pár hajót venni játékbeli pénzért)
maga a játék viszont drágulni fog valszeg 60$ ra a mostani 45 ről (adót nem számolva) szóval érdemes hamar beszerezni :)

[ Szerkesztve ]

(#46016) Alex Seba válasza tom5598 (#46011) üzenetére


Alex Seba
csendes újonc

Szerintem durva dolgok várnak minket a holdak felszínein... és ami alattuk van ;)
Ebből kiindulva gonosz kis bestiákkal küzdhetünk meg! :D Ez jókora példány lesz azt hiszem Disco Lando-ék már a poén kedvéért is jó nagyra csinálták. Lesznek b@szó fegyverek, amikkel lehet majd durrogtatni :R

:C

Szóval adni fogja, bármit is tartogasson, akár kis alieneket, tojásokat, pókokat..... medvedisznóembert :DD
Egyébként ezek víz alatti barlangok lesznek, szóval nagyon úgy fest, hogy úszni kell annak, aki le akar menni.Be kell készíteni az inventory-ba élelmet (Big Benny's.... so yam, so wow) és oxygénpalackokat bőségesen!

Csak a puffin adhat neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#46017) #45997568 válasza Ghost117 (#46014) üzenetére


#45997568
törölt tag

Meg lehet kapni a kezdocsomagokat kesobb is, leven sokan majd akkor fognak felfigyelni a jatekra igazan.

Ha szeretnel biztosra menni, varsz egy Free Fly event-et, amikor csak csinalsz egy account, repkedsz par ingyenes hajoval es eldontod mit szeretnel.

Vannak akik nem vettek meg semmit, van par agybeteg aki 1000+ $-t is elvert erre a projektre, mindenki mas.

A kezdo csomag boven eleg indulasra (nekem is csak ez van :DDD ) es tudsz csapodni majd cegekhez, jatekosok csoportjahoz es veluk gyujtogetni ossze almaid kutyuit.

(#46018) tom5598 válasza #45997568 (#46017) üzenetére


tom5598
senior tag

de azért figyelmeztetésnek írhatnád hogy nem könnyű megállni hogy ne vegyen az ember egy avenger titant vagy akár egy cutlass blacket :O

(#46019) vaakuum válasza tom5598 (#46018) üzenetére


vaakuum
addikt

DE, könnyű megállni, csak rá kell nézni az embernek a gyerekeire ;] Akik már most azzal nyaggatnak, hogy a nyomorult céges laptopon csak 2 chunk látótávot lehet beállítani a minecraftban, mert amúgy akad a game...
NEEEEEEmakarokmásikasztaligépetvenniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :W

szerk: Esetleg egyet magamnak SC-re...ezt meg nekik adni :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46020) tom5598 válasza vaakuum (#46019) üzenetére


tom5598
senior tag

szerk: Esetleg egyet magamnak SC-re...ezt meg nekik adni :U
jó ötlet :K
miért nem adsz nekik valami klasszikusat cod 1-2 meg pár stratégiát heroes might and magic 3?
minecraft az olyan meh :(((

(#46021) macy válasza Alex Seba (#46016) üzenetére


macy
addikt

(#46022) vaakuum válasza tom5598 (#46020) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem tehetem, ezért vannak megzakkanva :O

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#46023) cskamacska válasza Ghost117 (#46014) üzenetére


cskamacska
addikt

Az "extrák" nem lesznek elvéve, nincs nagyon hova csökkenteni. :) Starterhez ilyenek járnak:

SelfLand Hangar - a hajó tározó típusát jelöli, ezek jelenleg különálló kis pályák amiben megcsodálhatod a hajó(i)dat, azon túl hogy meglesheted a flottád egyben sok értelme nincs, Arena Commanderben a kiválasztott hajóban kezdesz, PTU-ban meg előteleportál. SelfLand a legkisebb de nem vészes, nagyobbat 100 dollár körüli hajóhoz kapsz, vagy vehetsz 20/40/60 dollárért. :D
- Starting Money: 1,000 UEC - MMO rész játékpénze, nagyobb hajó csomaghoz se kapsz többet pár ezernél, Voyager Direct boltban lehet elszörnyedni hogy egy Constellation-höz járó 10k mire elég. ;] Jelenleg semmi értelmesre nincs költeni, REC-el lehet fegyvert bérelni.
- 3 Month Insurance - Biztosítás időtartama a hajóra valós időben, ha szétkapnak akkor az utódod ennyi ideig visszakapja ingyé az alap hajót az alap fegyverzetével. Anno árultak örök érvényű biztosítással hajókat, meg is őrültek érte az emberek, de jelenleg úgy áll hogy nem lesz eszetlen összeg a játékban a biztosítás, illetve amúgy is kell plusz biztosítás a plusz cuccokra, illetve egy olyan kezdőhajó amit vélhetően pár hét alatt eladsz és el is felejtesz, hova legyen évekre biztosítva? :U
- Digital Star Citizen Manual - Használati útmutató, esetleg némi háttérrel kibővítve amit neten egyébként is megtalálsz, jelképes értékű.
- Star Citizen Digital Download - legfontosabb része a csomagnak, ez adja a hozzáférést a Star Citizen MMO részéhez, ettől csomag a csomag, és nem csak önálló hajó

- Squadron 42 Digital Download - feláras SQ42 combo csomagok része hozzáférést ad a Squadron 42 önálló singleplayer játékhoz is az MMO részen felül(illetve annak első részéhez, mivel több is van tervezve)
- Digital Squadron 42 Manual - Megint csak jelképes útmutató az SQ42-höz.

nagyobb hajókhoz ilyesmi flancok járhatnak:

- Digital Star Map - Térkép a galaxis bejárható rendszereiről, gondolom a most is elérhető Ark Starmap csicsásított változata
- Digital Game Soundtrack - játék zenéjéből egy válogatás
- Digital Engineering Manual - Szép képeskönyv műszaki rajzokkal.
- Digital Making Of Star Citizen - Werkfilm a játék készítéséről, erősen redundáns mikor épp azt lessük mikor lesz kész a cucc. :DDD
- Greycat PTV - kis golfkocsi a nagyobb hangárakban való mászkálás meggyorsításához
mindenféle poszter, és csecsebecse a hangárhoz

Régen még jártak fizikai dolgok(hajó makett, USB kulcs) a nagyobb csomagokhoz, de erről leszoktak. A lényeg hogy az extrák a parasztvakítás határát súrolják, de kvázi ingyen járnak a kiválasztott csomaghoz.

Hogy megéri-e most megvenni a játékot? Attól függ.

A játék nincs kész, lehet évekig nem lesz csak ilyen felemás (háhá Borz kapaszkodjon ;] ) Early Access-ben, ahova egyre több tartalom jut, de azért szenvedni is lehet rendesen. :)

Konkrétan most veszel egy diszkont kezdőhajót, azzal eléred az Arena Commandert, ahol lehet lövöldözni pár pályán arénában megjelenő csúnya ellenségre (Pirate és Vanduul Swarm), versenyezni más hajók ellen, és felfedezni ezeknek a pályáit, de a kezdőhajó bénácska mindenben(meg bugos is még) így leginkább csak szenvedsz keveset míg össze nem gyűjtesz annyi REC-et(arena commander játékpénze, nem összekeverendő az UEV-el ami a kész MMO rész játékpénze lesz) hogy jobb fegyvert és hajót bérelj a kezdő cucc helyett. Figyelem bérleni lehet nem venni, ha most érsz rá meg 3 hét múlva akkor a bérelt cuccaid elpárolognak, és lehet megint gyűjteni a REC-et.

Ezen felül van a PTU ami az MMO rész nagyon kezdetleges bemutatója, pár leszállópálya meg a környezetük amit fel lehet fedezni, és pár küldetést lehet teljesíteni megjelenő ellenségek és random más játékosok ellenszelében. :)

Itt van ütemterv év végéig, 2-3 hónap múlva jön a 3.0, akkor már sokkal többet látunk hogy mi lesz ebből a játékból, gyakorlatilag sokkal többet lehet majd "játszani" vele, ha már lesz hol és mivel. :)

tldr az, hogy ha most veszed a zakcióban, akkor spórolsz, de nem tudsz mit kezdeni még vele, ha később veszed akkor lehet(nem biztos!) hogy drágább lesz, de nem rohansz majd vissza a fórumra hogy ezmekkora***. :D

rupsz: Free fly eventtel az a gond, hogy ha most jót repked egy Hornettel, akkor elvárja hogy hasonló élményt kapjon egy Aurora/Mustang alatt is. Na hát nem fog olyat kapni, csak AC-ben, ha visszagrindolja azt a Hornetet.. :U

tom5598: Ára szerintem nem fog emelkedni, nincs ugyanis miért, pláne nem 60 euróra, hogy az áfás országokban 70€ fölé menjen az ára. :U

"nem könnyű megállni hogy ne vegyen az ember egy avenger titant vagy akár egy cutlass blacket"

Persze hogy nem, mert a hajók egy része vagy koncepcionális okok miatt(starterek), vagy a bugok miatt használhatatlan, és van egy erős nyomás hogy pénzt adjon ki az ember ha ma(nem 3 év múlva :U ) is foglalkozni akar a dologgal. Ahogy javítják a bugokat úgy ez kisebb lesz, de szvzs a duruzsolt PTU bérlésből egy darabig nem lesz semmi, hisz rálépne az új hajók eladásának a nyakára.
Helyette van power inflation, és a Gladius tulajok telesírják a fórumot hogy miért klasszissal jobb a Buccaneer(jelenleg) mint az alig olcsóbb hajójuk. :)

Stilinski: Éppen ezért nem is kell az ilyenekkel foglalkozni.

Attól függ mennyire akar a társaság beszektásodni. ;] :P Mikor redditen is kiderült hogy Stanton-ból talán 2018-ra lesz valami(értsd idén nem látunk bolygót csak holdakat, meg esetleg egy aszteroidát), akkor egy admiral kiakadt hogy ezmiez, ez így soha nem lesz kész(valami 1 hónap per naprendszer gyorsaságról szólt a pletyi ha beindulnak, na ehhez képest :) ), és pontosan 2 kommenten belül Derek Smart sötétben bújkáló legmegátalkodottabb híve lett, akit ki kell taszítani a közösség kebeléből..

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#46024) Eniral válasza tom5598 (#46015) üzenetére


Eniral
tag

öööö.. 3.0-ban is amrad az Alfa UEC. És játékbeli pénzért most is tudsz hajót venni.. illetve kölcsönözni . De az ,hogy maradandóan vássárolj magadnak hajót elég fura gondolat . :"D Majd talán 5.0 nál..

(#46025) MasterDeeJay

Rájöttem hogy kipróbálhatok egy rakás hajót, csak várakozni kell a felszállópályán. ;]
De sok sok elhagyott hajó is van a pályán. Repültem Conival, bucival, ladával, freelancerrel....
Retaliatorral akartam mert jól néz ki de valaki megelőzött.
Az ajtókon meg át lehet bugolni, volt hogy beszálltam utána meg kinyírtak valahogyan a pilótaülésben felszállás előtt. :DDD
Kicsit káosz de feldobja a játékot hogy még engedik a baromkodást.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#46026) tom5598 válasza Eniral (#46024) üzenetére


tom5598
senior tag

nem azt mondtam maradandóan, a nagy patchek között mindig van törlés, maradandóan a boltba lehet venni $ ért ;]
(#46023) cskamacska: azhogy a stanton hogy áll az egy dolog van sok helyszín ami sq 42 hoz kell azokat csinálják elsőnek, nem a pu val foglakoznak annyira még, ezért lenne jó ha már jönne végre az a single játék. Az ilyen kiakadósokat meg nem értem 2015 ben vagy mikor már látható volt hogy ez egy mega projekt lesz én pl azért vettem csomagot akkor mert tetszett hogy ennyit vállalnak. De mindig lesz ilyen egészen megjelenésig, viszont ha jól tudom már nem osztogatnak refundot szóval szopi ;]

[ Szerkesztve ]

(#46027) Ghost117


Ghost117
csendes tag

Köszi mindenkinek!

Vettem egy Mustang alpha SC+SQ42 csomagot :)

Az RSI honlapon olvastam valahol hogy lehet majd saját szervert is csinálni.
Ilyenkor hasonlóképp lehet majd játszani mint pl az X3 Reunion-ban (singleplayer)? Tehát ugyanúgy lesznek NPC-k akik kereskednek élik az életüket én pedig építhetek flottát stb? Vagy ezt még nem lehet tudni hogy lesz e ilyen.
Csak azért érdekel ez a része is mert pl a kalózkodást szívesebben próbálnám ki úgy hogy nincs vesztenivalóm vagy bármi negatív mellékhatása.

[ Szerkesztve ]

(#46028) Malibutomi válasza Ghost117 (#46027) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem a sajatszerver mar kikerult.
Olyan bonyolult lesz az AI, meg a kuldetes rendszer, gazdasag (ha tenyleg ugy lesz), hogy szerintem belerokkanna a gep.

De alfa/beta alatt meg kalozkodhatsz nyugodtan, vegleges elitt ugyis reset lesz.

(#46029) tom5598 válasza Malibutomi (#46028) üzenetére


tom5598
senior tag

nem került ki csak már nem tudják hogy is lehetne megoldani.
sztem olyan biztos lesz hogy összeállítasz 2 flottát azt ilyen csatákat felállíthatsz meghívhatsz haverokat és nagyobb hajókkal csatázhatsz, de igen nem olyan megoldhatónak látszanak a privát szerverek már. xd

(#46030) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nektek volt olyan hogy egyszer csak beléptetek és nem csak a meglévő hajót tudtátok lehívni hanem odakerült a listába még egy?

A játék az nem játék!

(#46031) Drenadar válasza Lézerparaszt (#46030) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen volt. Nálam pl mindig van. Lépj túl rajta, lényegtelen.

(#46032) Lézerparaszt válasza Drenadar (#46031) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

És el lehet adni gyorsan míg elérhető? :D

A játék az nem játék!

(#46033) _Gugu_ válasza Malibutomi (#46028) üzenetére


_Gugu_
tag

Amire kijön szerintem egy jobb mobilon is el fog futni a szerver :)

(#46034) Malibutomi válasza _Gugu_ (#46033) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Eleg optimista vagy a mobilok fejlodesevel kapcsolatban.

(#46035) Volfram42 válasza Lézerparaszt (#46030) üzenetére


Volfram42
senior tag

Van akinek többet adnak. Én is meglepődtem amikor kettő helyett három hajó várt rám. Az oka, hogy a Hull B ideiglenes váltója egy Connie, de az nem elérhető AC-ben ezért hozzám csaptak egy Hornetet is.
Nem panaszkodtam.:D

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#46036) nortsen válasza Malibutomi (#46034) üzenetére


nortsen
aktív tag

Vagy pesszimista az SC-vel kapcsolatban. ;)

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#46037) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Sziasztok!

Mostanában ünnepeltem a hároméves támogatói évfordulómat. :Y Hát 2014 ben arra tippeltünk, hogy 2017 ben már játszani fogunk a PU-ban hát ez részben jött csak össze. No de még tartom magam, töltögetem a verziókat és néha be is lépek megnézni mik változtak. Az FPS annyira nem az én világom, de azt is ki kellene próbálnom már. Remélem a munka ünnepén sikerül majd.

Amit nagyon hiányolok és régen ígérték, az a honlapon a klánok kezelő felületének átalakítása, hajópark megjelenítése stb. Erről volt egyáltalán szó mostanában?

Na meg az is jó lenne ha két meglévő hajóból lehetne csinálni egy nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#46038) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#46037) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De hát lehet... Beolvasztod őket és veszel egy nagyobbat.

(#46039) 77.PX_Drebil válasza Drenadar (#46038) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

De a csomagomat nem akarom elbukni...és az szerintem megtörténik, ha beolvasztom... ámbár lehet, hogy tévedek.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#46040) PhilBrick válasza 77.PX_Drebil (#46039) üzenetére


PhilBrick
őstag

Akkor csak az egyiket olvasztod be és upgradeled a csomagos hajót. Bővebben kifejtve itt.

(#46041) tom5598


tom5598
senior tag

lehet ingyen szerezni egy dragonflyt csak jelentkezni kell és 10 embert toborozni :DD
[link]

(#46042) PhilBrick válasza tom5598 (#46041) üzenetére


PhilBrick
őstag

10 referal után eddig is járt egy Gladius, most ott is bővült a lista.
Mennyi fake account lesz ebből! :Y Ha most még bele akarnék tenni 400-500 dodót, én is csinálnék tizet! ;]

(#46043) SkyS1gn válasza PhilBrick (#46042) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vicc amit csinálnak, elég megnézni a dislikeokat yt videójuk alatt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46044) tom5598 válasza SkyS1gn (#46043) üzenetére


tom5598
senior tag

mi a baj vele? :p a nagy díjakat nem akarják hogy sokan megszerezzék (javelin meg terraping) mert azokból amígy se terveztek sokat a PU ba összesen eddig 2000 javelin van játékos kézben ezt nem akarják feltölni, meg gondolom több streamert akarnak ezzel akik több emberhez szólnak

[ Szerkesztve ]

(#46045) tom5598


tom5598
senior tag

egy kis segítség mindenkinek :D sok sikert a 10 rp hez
[link]

(#46046) tom5598


tom5598
senior tag

az eheti Happy Hour nagyon jó volt csak ajánlani tudom XD

(#46047) Menthirist válasza tom5598 (#46046) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, érdekes volt. Mindig érdekes látni hogy ők miket használnak a feladataik tervezéséhez (mi mást használunk a cégnél, de megnézem használhatnánk-e MS Project-et mi is, mert alapvetően tetszett :) )

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#46048) kraven54


kraven54
aktív tag

Csak emberrel lehet majd lenni az SC-ben?

(#46049) tom5598 válasza kraven54 (#46048) üzenetére


tom5598
senior tag

3.0 ban még biztos hogy csak emberrel de év vége felé 3.2 és azután már NPC ket is lehet felvenni alkalmazottnak hogy vezessen, javítgassa a hajót stb.

(#46050) Diopapa válasza tom5598 (#46049) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem arra gondol, hogy valamelyik idegen faj bőrébe bújva. A válasz pedig, hogy csak emberrel.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.