Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) mrfire válasza Volfram42 (#21350) üzenetére


mrfire
őstag

Én a helyedben keresnék valami részmunkaidős állást azt kész. Nehogy már ne legyen az embernek napi 10-12 órája SC-zni. :D

(#21352) Diopapa
Ne legyünk felelőtlenek. Gondolni kell a jövőre is. :))

[ Szerkesztve ]

(#21352) Diopapa válasza mrfire (#21351) üzenetére


Diopapa
addikt

Még nincs SC :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21353) kicsicsuvi válasza Volfram42 (#21350) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Fenéket nem ér. Nem találkoztam még olyan kisebb céggel (itt most "kisebb" alatt a nem-multikra, tehát akár 100-200 fős cégekre is gondolok), ahol azért nem vettek fel embert, mert nem volt papírja. Programozóknál csak a tudás a fontos, nem a papír.

(#21354) mrfire válasza Volfram42 (#21350) üzenetére


mrfire
őstag

Ez igaz. Faterom most váltott, több tíz éves programozói tapasztalattal hagyta ott a céget, és egy papír nélküli fiatal srácot ültettek a helyére, ügyes gyerek, csak nem akart fősulira járni.

[ Szerkesztve ]

(#21355) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Arra van valami tippetek hogy a holtjátékot hogyan tudnám teljesen kikapcsolni? Hiába állítom 0-ra a játékban, egy nagyon minimális holtjáték akkor is marad, ami a rugó nélküli F.L.Y. 5-nél kicsit zavaró tud lenni.

(#21356) Volfram42 válasza mrfire (#21354) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát akkor keresek részmunkaidős melót tényleg, aztán nekiesek tanulni. Köszi a tippeket.
Egyébként 14 éves korom óta melózok. Iskola mellett is. Így végre egyszer jól esett munkanélkülinek lenni.
Ahogy egy is merősöm mondta.: " Az állam csöcsén csüngeni."

Ja és tegnap meglett a 29-ik évem is. Úgyhogy mire kijön az SC tényleg lesz még egy 30 éves a csapatban.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21357) mrfire válasza Volfram42 (#21356) üzenetére


mrfire
őstag

Ha már eddig az csüngött rajtad, csak nem a csöcsödön, hanem a nyakadon át szívta a véredet... :)

(#21358) Volfram42


Volfram42
senior tag

Érdekes. Az egyik fejlesztő írta, hogy a későbbiekben. Majd, egyszer. Az AC arra is jó lehet, hogy a különböző orgok akár összehangolt gyakorlásra használják. Mondjuk egy hajó megszállásának beütemezésére akár. Érdekes ötlet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21359) mrfire válasza Volfram42 (#21358) üzenetére


mrfire
őstag

Nem rossz, bár ha belegondolsz, kicsit kézenfekvő, mivel az AC bele van építve a lore-ba, fura is lett volna, ha eltűnne a játék megjelenésekor. Ha jól emlékszem kérdezték CR-től a 10FTCM-ben, hogy milyen gyakorlási lehetőségek lesznek az újaknak, és ő mondta az SQ42-őn kívül ott lesz azért az AC még mindig.
Ez felveti a kérdést, hogy lehet-e majd alapszintű szcenáriókat tervezni bele. Mert úgy több értelme lenne, ha nem előre beállított helyzeteket gyakorolnának be a végtelenségig, hanem változatos dolgokat, vagy épp azt, amit a klán konkrétan kitalált magának.
Mondjuk én csak annyit gondolok ez alatt, hogy beállítom milyen, és mennyire felszerelt hajókat támadjunk meg (ez nem igazán szcenárió).

[ Szerkesztve ]

(#21360) Drenadar válasza mrfire (#21359) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Terv az biztos sok van rá, nyilván bővíthető, de előbb a mostani működjön...

Az, hogy tudod nyitunk egy PRIVÁT meccset és mások idegenek bejönnek rá röhej.

Aki tud kérdezni CR-től kérdezze már meg őket, hogy mit értenek a privát szó alatt... vajon a hálószobájuk is "PRIVÁT"? (nah nem mintha pont ők érdekelnének, de a lényeget szerintem értené)

(#21361) mrfire válasza Drenadar (#21360) üzenetére


mrfire
őstag

Szerintem a privát meccs indításakor azokkal dob csak össze, akik szintén privátot indítottak. :DD Egy privát pálya a privátosoknak. :))

(#21362) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nagykanizsán ki lakik?

a jelszó: hotas-x :)) (2db)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21363) Drenadar válasza mrfire (#21361) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én inkább azt várom, hogy a retaliatorról csepegtessenek valamit... még múlt év decemberében (vagy még előbb) annyit mondtak hogy már majdnem hangár ready, már csak a tornyokkal szenvednek és hogy az azutáni héten az is meglesz...

szóval, hooooool van már a retaliatorom?

(#21364) mrfire


mrfire
őstag

Ez mennyire jó már. :Y

(#21365) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Néztétek mostanában az RSI honlapon a fegyver vásárlós oldalt? Szerintem felbővítették és drágították a kínálatot. Ezek alapján az a 11000 UEC hideg vízre sem lesz elég.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21366) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#21365) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én nem látok drágulást, ennyibe kerültek eddig is, csak most ugye kibővítették pár dologgal...

(#21367) Menthirist válasza Drenadar (#21366) üzenetére


Menthirist
veterán

egyedül a neutron gun nem ismerős, de lehet csak elsiklott felette a szemem. A többi szerintem volt már tegnap is (meg múlt héten, stb). Pedig mára ígértek bővítést.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21368) Drenadar válasza Menthirist (#21367) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az is volt régen! én egyszer meg is vettem... de hogy minek? :W

(#21369) Menthirist válasza Drenadar (#21368) üzenetére


Menthirist
veterán

szóval akkor még nincsenek új fegyverek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21370) phanze válasza mrfire (#21364) üzenetére


phanze
aktív tag

Ja nagyon komoly:)) (egyik videoban láttam elöször ott nagyon király volt)

Ja meg én elvileg kaptam 1000uec et az amd s csomag hoz de az rsi m 0 ír:(

[ Szerkesztve ]

(#21371) mrfire válasza phanze (#21370) üzenetére


mrfire
őstag

Azt a pénzt most nem kapod meg, az csak az éles játékban lesz elkölthető.

(#21372) Menthirist


Menthirist
veterán

na lehet mustangolni :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21373) phanze válasza mrfire (#21371) üzenetére


phanze
aktív tag

Ja ok már megijedtem:)

(#21374) 77.PX_Drebil válasza Menthirist (#21372) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Mrfirevel mi már ki is próbáltuk a Bétát leszálltunk platformra és hátra mentünk kabin lesőbe. A toalettre is be lehet ülni de vigyázat papír és gatyaletolás nem működik..:D Viszont a szekrények kinyithatóak. egész kulturált, bár sötét és a villanykapcsolót sem találtuk meg. Kipróbáltam a pisztolyt is és a platformról nekifutásból elugrást is. Egész jó volt. :) :W :Y Azért vannak bugok jócskán 5ből 4szer kirak a hajó tetejére stb.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21375) phanze


phanze
aktív tag

Valahogy lehet már fps módot kiprobálni ?

(#21376) kicsicsuvi válasza phanze (#21375) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Jobb oldalon ott a link a FAQ-ra

(#21377) phanze


phanze
aktív tag

Jelentkeztem az org ba!:)

(#21378) SkyS1gn válasza phanze (#21375) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Leszállsz a pad-en kiugrasz a gépből oszt annyi :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21379) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#21374) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, királyság volt a Mustang Beta :C

Más: Kipróbáltam a Deltát. Eszméletlen hajó. Sokkal jobb cucc, mint az alap Hornet. Félek nerfelni fogják. :(((
Az alap fegyvere is elég erős, és szépen soroz, de a toronnyal együtt elszabadul a pokol :D Azokkal a mini rakétákkal meg olyan szépen lehet lőni a vanduul vadászokat is, hogy nem igaz. Kicsit a szerencsére is bízza magát az ember, 3-ból egy telibe trafált minimum. És rengeteg ilyen rakétája van, nem is néztem a számukat csak lőttem úgyis újratöltött. Páran túlélik, és a bossokba is kell több, de ha mögé megy az ember egy sebességben szinte biztos a találat. Az első bohóckodásomat nem számítva másodjára eljutottam a 8. körig, de kétszer is ütközés miatt haltam meg. Kis gyakorlás után simán az alap Hornet hatékonyságával lehet kezelni. Bemegy az ember a tömegbe és egymás után pusztítja őket, gyorsabban, mint a Hornet, csak hát nem bír annyit :((( Mindenesetre én nagyon megszerettem.

(#21380) Volfram42


Volfram42
senior tag

Drenadar: Az 1.01-ben benn lesz elvileg a privát javítása. Sajnos jövő hétre halasztották ezt a tapaszt.

Menthirist: Szerdán írták, hogy jövőhétre csúsznak a fegyverek is.

Mr.Csizmás: Sáska vagyok, de már jó régen nem lakok arra. Azért arra kíváncsi vagyok, milyen hamar kapkodják el.

Mrfire: Mondtam, hogy az a C4 torony vadállat. :) Közben rájöttem a fő bénaságom okára. A pedál túl érzékeny. Ezt visszább kell vennem. Majd ma beállítom.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21381) Volfram42


Volfram42
senior tag

Szokásos dupla így hajnalban.

Új jump point.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21382) mrfire válasza Volfram42 (#21381) üzenetére


mrfire
őstag

Legközelebb írj rám privátban és benyögök a kettő közé valami hülyeséget. :D

(#21383) Volfram42 válasza mrfire (#21382) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy lesz.:)

Olvasgatva a musztángokat. Elég sok apróság van ami eddig fel sem tűnt. A deltának a szárnya alá remélem lehet majd rakni rakétákat. :)
Érdekes, hogy mennyivel univerzálisabb, mint az auróra. Bár az a lore szerint ősöreg ez meg friss ropogós.
Az is jó lenne, ha a kis rakétakomplexum levehető lenne és akár más hajóra is engedné feltenni. Fura volt, hogy csak egyszer tölt újra az AC-ben, de most olvasom, két teljes sorozatnyi van tárolva egy ilyen rekeszben. Ez így akkor 72 kis rakéta. Nagyon vad.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21384) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Ebben a jump point magazinban a mustang delta kicsit máshogy néz ki, szerintetek így fog maradni vagy még ráfogják rakni azokat a rakétákat valamint a löszer raktárat.

(#21385) mrfire válasza Volfram42 (#21383) üzenetére


mrfire
őstag

Csak egyszer tölt újra? De mikor? Mert úgy vettem észre minden elit hullám után kapunk töltést, de a deltánál nem figyeltem, hogy máshogy van-e.

(#21386) Volfram42


Volfram42
senior tag

Szerintem majd felkerül, de ki tudja.
Én meg jól elértettem, mert a tárolóban van a plusz rakéta és kézzel kell újratölteni, de az AC-ban jelenleg újratölt magától. Egyszer.

Mrfire: Amikor kifogy mind a 18 akkor újra 18 lesz benne. utána már nem. legalábbis Free flight-ban. Vanduul swarmon nem fogyott el, mert tartalékoltam a biztos célra.

Közben felmászok ts-re is. Ha kellenék.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21387) mrfire válasza Volfram42 (#21386) üzenetére


mrfire
őstag

Én is felnézek majd délután TS-re meg Deltázni.

(#21388) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

A fegyverekhez hol lehet hozzáférni? :D Én azzal a hangárban található kis számítógéppel nem tudok kezdeni semmit, végignyomkodtam a klaviatúrát de nem lehet léptetni a menüt. Sőt ha sokat szórakozok, elmegyek tőle->visszamegyek->elmegyek->visszamegyek akkor bebugol, a gép eltűnik, F betűzni sem lehet rá de a felnyitott UI megmarad a levegőben.

[ Szerkesztve ]

(#21389) Diopapa válasza AeSDé Team (#21388) üzenetére


Diopapa
addikt

TAB gombbal próbálkozz.. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21390) Volfram42


Volfram42
senior tag

Van már 10k-s klán is.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21391) AeSDé Team válasza Diopapa (#21389) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi, így már érthető :R
Bár sokra így sem mentem, van egy RSI Turetem ami "missing", egy Mustangom, meg 3 különböző ammo boxom amik szintén "hiányoznak" :D

Másik kérdésem: Mivel én az AMD csomagommal nem vagyok támogató, ezért nem találom az ingyenes mustangokat sehol?

(#21392) Volfram42 válasza AeSDé Team (#21391) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ha csak backereknek elérhető akkor igen, mert nem fizettél a játékért. Kvázi ajándékba kaptad. ha veszel egy 5 dolláros bármit akkor azzá válsz.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21393) AeSDé Team válasza Volfram42 (#21392) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Így már világos. Az első amit veszek az az FPS pass lesz, ha egyszer kijön :)

(#21394) mrfire válasza AeSDé Team (#21393) üzenetére


mrfire
őstag

A helyedben most vennék valami olcsót, mert már a Mustangok teszteléséért is megéri. De bármikor kaphatunk további ajándékokat, amiket szintén csak a backereknek adnak.

(#21395) Zuborka


Zuborka
csendes tag

Néhány szóban egy zöldfülű a tapasztalatairól: nagyon tetszik a játék, hatalmas a potenciál benne :D
Nekem kicsit fura pl. az avenger irányítása, de majd megszokom...a mustang delta sokkal jobban emlékeztet egy normál repülőgépre, és így azzal egyenlőre jobban megy, de majd megszokom a másikat is...
A voiceattack nálam fantasztikusan működik, hatalmas előny, ajánlom mindenkinek :D

(#21396) tkondor


tkondor
tag

Jump Point 3-01 - Riding Herd

szerintem ezt vehetjük akár az AMD melletti elkötelezettségnek is....

[ Szerkesztve ]

Star Citizen nick: Horus

(#21397) Volfram42 válasza tkondor (#21396) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy néz ki reggel negyed hét régen volt már.:)

Szerintem nem. Csak valahogyan bele akarják tenni a lore-ba. Nekem tetszik is.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21398) Zuborka


Zuborka
csendes tag

Valaki meg tudná mondani azt, hogy ugyanazzal a joystick beállítással miért tudok tök jól repülni a mustanggal, és miért pörgök össze-vissza, és nem tudok egyenesen haladni az avengerrel?

(#21399) Volfram42 válasza Zuborka (#21398) üzenetére


Volfram42
senior tag

Gondolom mások a fúvókák.

Én meg akkora paches vagyok. Valami elromlott a fejkövetőmben. Nem nagy tétel, mert csinálok újat, de nekem most kell. :W

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21400) tkondor válasza Volfram42 (#21397) üzenetére


tkondor
tag

szerinted az nvidia támogatna olyan játékot amiben a lore része és ezáltal állandóan reklámozva van a legnagyobb riválisa? az egy dolog, hogy elindításkor van egy logó...de most akkor mondjuk egy nvidia kártyás egy AMD logós hajóval repkedjen? szerintem ez nem tetszene nekik.

szép lenne, de én ezt nem tudom elképzelni...azt se tudom elképzelni, hogy egy játékban mindkettő jelen legyen...érted, bekapcsolod a játékot, majd jön az amd logó, meg az nvidia logó (vagy fordítva, tök mindegy)...szerintem ennek egyik fél sem örülne nagyon, egy ponton szerintem választani kellesz...

azt tudom, hogy van/lesz physix a játékban, de ez még változhat, hiszen még csak az alphánál sem vagyunk, azonban az AMD már a lore szerves része, a jump pointban írtak alapján lehet nemcsak egy Mustang variánssal fogja magát képviseltetni....persze egyik oldalon sem állok, szeretném, ha mindkettő képviselve lenne a játék által, de ezt nem látom, és az a válasz nekem ide nem elég, hogy "ez nem egy szokványos játék".

Star Citizen nick: Horus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.