Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) kicsicsuvi válasza Malibutomi (#20934) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Köszi :))

(#20952) .tnm


.tnm
addikt

Búék,

közben újra neten, szal tudok majd menni TS-re

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20953) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

BUÉK!

(#20954) mrfire


mrfire
őstag

Boldog új évet kívánok mindenkinek!

(#20955) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

BUÉK SC rajongó társaim az ó évet egy Mustang Delta fejlesztéssel búcsúztattam..jövőre majd meglátjuk mi lesz. De egy nap múlva már mondhatjuk hogy jövőre indul a PU...:) :R :C

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20956) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20955) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én is most fejlesztem Deltára az avengert, A válasz még nem jött emg a support-tól ami nem lep meg, mart negyedikéig úgy is Holiday van náluk.

Most mentem egy-két SB eventet War Thunderben. Még mindig jó az SBD. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20957) duvi


duvi
nagyúr

BÚÉK az egész csapatnak! :)

(#20958) Volfram42 válasza duvi (#20957) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen azt! Közben reppentem egy kicsit a Deltával és tetszik, bár csak free Flight volt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20959) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Akkor jövőre már megjelenik a PU? :D

[ Szerkesztve ]

(#20960) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Buék :-)

Jövőre vagy utána már lesz PU, igen ;]

(#20961) Menthirist


Menthirist
veterán

Letter from the Chairman: Happy New Year

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20962) ÁDI


ÁDI
aktív tag

BÚÉK és élményekben gazdag SC-évet mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20963) Tremz


Tremz
újonc

Happy New York! :)

(#20964) Volfram42


Volfram42
senior tag

A tegnapi teszt során gondoltam csinálok valamilyen technikai összefoglalót, hogy jelenleg mi a decopuled, g-safe és hasonló dolgok. Majd eszembe jutott, hogy teljesen én sem igazán tudom. Szóval lenne egy kérdésem tudtok olyan leírásról ami ezeket részletesen elmagyarázza? Ha nem akkor legfeljebb keresek videókat ahol szájbarágják, de jobb lenne olvasva. Majd ezt megcsinálnám magyarra.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20965) Tremz válasza Volfram42 (#20964) üzenetére


Tremz
újonc

En ezt a videot talaltam, ahol a srac elmagyarazza ezeket. Sztem eleg jo:
https://www.youtube.com/watch?v=yNVzWpRaRJ0

[ Szerkesztve ]

(#20966) vagabor válasza Volfram42 (#20964) üzenetére


vagabor
aktív tag

De egyszerűbb ha megnézed az ac manualt, ott mindent leírnak.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#20967) Volfram42 válasza vagabor (#20966) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jogos, persze ez eszembe se jutott.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20968) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Valaki tudna abban segiteni hogy a 325A-nél csak nekem nemmüködik a becélzás( V ) vagy ez mindenkinek bug?

(#20969) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Úgy számoltam meg elemeztem a trendet, hogy június július magasságában lépik át a 100 Millió dollárt. Szerintetek mit fog lépni CR? Addigra elvileg kijön az FPS modul meg a Planetside is. Lehet hozzákapcsolják valamelyik modult a mérföldkőhöz. Mondjuk lehet az FPS modul felgyorsíthatja az eseményeket. Mi lesz az ajándék? Lesz e egyáltalán valami?

Üdv: Drebil :)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20970) Jack@l


Jack@l
veterán

Beüzemeltem a pedálokat. Még eléggé tanulnom kell a kézzel lábbal hadonászós mozgást, de első körben nem rossz egyáltalán. (remélem idővel eredményesebben is gyepálom a vandulokat ... :) )
Meglepően pontosan lehet vele oldalra fordítani a hajót.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20971) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#20969) üzenetére


mrfire
őstag

Jó kérdés. Nem biztos, hogy kapunk valamit, 50-nél sem volt semmi, de a 100 azért mégis csak egy szebb szám...
Azt hiszem most már nem számít mennyi pénz folyik be, amit ígértek az meglesz így is úgy is az eddigiekből, és nem csatolnak hozzá több feladatot maguknak.
Milyen modulra gondolsz? A mostani tervben a bétáig le van vezetve minden, és a béta után valószínűleg nem fog bővülni modulokkal a játék a megjelenésig. Nem hiszem, hogy beharangoznának valami újat :(

Ami egész valószínű az a játszható idegen fajok behozatala, de sok más mellett gondolom nem ígérik be már ezeket a megjelenésig. Játszható SataBall mérkőzések is jöhetnének mondjuk... :DD :DD :DD

(#20970) Jack@l
Én a csavar mozgást tettem pedállra, azt amúgy sem használom célzás közben.

[ Szerkesztve ]

(#20972) ttamashu válasza mrfire (#20971) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Szerintem is vissza fogják magukat mostmár a stretch goal-okkal.

Jól is van ez így, ha a 75%-a teljesülne a leírtaknak ez akkor is egy bámulatos termék lenne. Így meg hogy szerintem is megcsinálnak mindent amit ígértek, hát így meg új szavakat kell majd rá alkotni.

Tea az élet!

(#20973) Drenadar válasza ttamashu (#20972) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

már nem is lesz semmi stretch goal az előttünk szólók valami jutalom félére gondoltak, hogy a backerek "kapjanak" valamit... valami apróságot, nagyszerűt, mondjuk egy AC2-t :)

Én már annak is örülnék, ha fejlesztenének a szervereken...

(#20974) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Csináltam egy hajóupgrade mit-miről-mennyiért grafikát a jelenleg a store-ban lévő ugrade-eket összegzendő.
Fogyasszátok egészséggel:
Star Citizen Hajó fejlesztési fa
Tudom, hogy nem szép. A cél az átláthatóság és használhatóság volt :)

(Igazán esztétikus kialakításhoz grafikus szem&kéz kellene, olyanom meg nincs. Viszont ha valaki megszépítené küldöm a .psd-t. rendesen layerezve van így megszépíthető.

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#20975) Drenadar válasza ttamashu (#20974) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Meg tudnád úgy oldani, hogy ne kelljen hozzá ilyen olyan hülye oldalra regisztrálni? :)
És akkor szívesen meg is nézném mit alkottál :)

(#20976) FRIZ 22 válasza ttamashu (#20974) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Volt már linkelve valami hasonló:
[link]

(#20977) ttamashu válasza Drenadar (#20975) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Mire leírtad cseréltem direkt linkre. Rájöttem, hogy egyszerűbb lesz nektek!

Tea az élet!

(#20978) Drenadar válasza ttamashu (#20977) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

lehet biztos tuti... de ha rákattintok a linkre nekem továbbra is valami idiótaság fogad, hogy login.
meg-e adod-e a user-ed meg pw-d oda-e? :C

(#20979) ttamashu válasza FRIZ 22 (#20976) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Köszi ex-klántárs :) !

Tea az élet!

(#20980) ttamashu válasza Drenadar (#20978) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Áhh májkrémszaftnál cselesek.

Így már menni fog:
Link
(bocsi)

Tea az élet!

(#20981) FRIZ 22 válasza ttamashu (#20979) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

SoG, RoR, PoD, 24th? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20982) ttamashu válasza FRIZ 22 (#20981) üzenetére


ttamashu
aktív tag

RoR ;)
Írtam privit.

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#20983) Yllgrim válasza ttamashu (#20974) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nalam hibauzenet fogad: JavaScript required to sign in...

:) Minden ratyi ceg tiltva van :) majd melohelyen leszedem es megnezem, koszi elore is :)

Ha rakattintok a kesobb posztolt kepre akkor meg becrashel a Firefox :) Ne eroltessuk :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20984) ttamashu válasza Yllgrim (#20983) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Pedig az sima jpg, saját ftp-n.

Tea az élet!

(#20985) Menthirist válasza Yllgrim (#20935) üzenetére


Menthirist
veterán

77 óra, és csak annyit csináltam hogy még egy küldivel előrébb vittem a fő történetszálat, romantikáztam cassandra-val és toltam pár embernél a személyes küldiket -.-
Mire végigviszem simán lesz 100 óra :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20986) Bibgr0 válasza Menthirist (#20985) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

A 77 óra sem semmi :-)

nálam kb 15-25 fps-el száguldott a DA:I, úgyhogy inkább elővettem az Origins-t és újrakezdtem. Mire befejezem, már remélem lesz 390x :D

(#20987) Menthirist válasza Bibgr0 (#20986) üzenetére


Menthirist
veterán

hát azért nem tudom melyik játékba vertem ennyire rövid idő alatt ennyire sok játékórát utoljára :) Az biztos hogy hasonló rpg-be, de a Divinity Original Sin-t még nem kezdtem tolni, a Shadowrun azért rövidebb volt... Talán még a Mass Effectekbe sem toltam darabjukba többet, persze azokat már vagy 6-7x újratoltam :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20988) Volfram42


Volfram42
senior tag

Kicsit linkelgetek.:

Avenger háttérkép, szeritem szép: [link]
Omega dugi rekesze: [link]
Sandi Starfarer képei.: [link][link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20989) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#20988) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az nem dugi rekesz. Rá van írva az ajtóra, hogy "Avionics Access", vagyis ott lehet hozzáférni a repülésirányító számítógépmodulhoz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20990) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#20989) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jól van na, de olyan jól hangzik. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20991) Driim


Driim
csendes tag

Jelentkeztem a céghez Dreamwalker néven.

(#20992) 77.PX_Drebil válasza Volfram42 (#20956) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

A Mustang Deltával csak egy iszonyú nagy baj van..... akárhogy állítgatom a computer csak Kudlik Júli hangján hajlandó megszólalni..... :DD :)) :Y

Bocs ezt nem tudtam kihagyni..

[link]

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20993) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Ha van egy mustang omega packom aminél a hajót felfejlesztettem visszaolvasztáskor mi történik az egész pack elveszik vagy csak a fejlesztések?

(#20994) .tnm válasza tigerwolfhun (#20993) üzenetére


.tnm
addikt

egész pack

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20995) Drenadar válasza tigerwolfhun (#20993) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Eltűnik minden, a fejlesztések árát visszakapod.

Ahogy írja is a rendszer mikor az upgradet rányomod... nem hazudik, tényleg nem lehet visszavonni.

(#20996) ttamashu válasza tigerwolfhun (#20993) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Ha mindenképp szeretnéd vissza az AMD hajót jobban jársz ha veszel egy packot.

Hardveraprón keresd maross-t. Megbízható, korrekt, vettem tőle már én is, meg küldtem is hozzá embert, mind elégedettek voltunk!

Tea az élet!

(#20997) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Üdv!

Nem szeretném végigolvasni az egész topikot, csak azt szeretném megtudni, hogy: Aki régi gamer, dolgozik, van magánélete, hobbija, családja stb. annak ez jó választás-e? Elegem van már az ingyenesnek mondott pay to win szarokból, lassan a WoT-ból is emiatt ábrándulok ki teljesen. Szar dolog, hogy öregszem, régen én is toltam egész nap. Most meg nem találok olyan gémet, amit halandó is tud élvezni és nem single player.

Mod: tudom, hogy nem ingyenes, de ha pénzért előnyt lehet vásárolni bármiben, már régen rossz.

[ Szerkesztve ]

(#20998) Malibutomi válasza CounterBoci (#20997) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A többség itt 30 feletti bőven, de a kérdésedre még nincs válasz mivel a teljes játék kb. 2016-ra fog érkezni.
Elvileg itt csak korlátozott mértékben játékpénz lesz vásárolható, és mivel skill based, nagyon nyerő gépek nem lehetnek benne.

(#20999) Szőrös  válasza CounterBoci (#20997) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pont olyan régi játékosoknak való akinek van magánélete. . Nincs kretén xp farm az idióta szintezéssel együtt ami a legtöbb időt elveheti ( nekem ezektől már heveny hányingerem van ). Persze ingame pénzt nyilván itt is kell majd szerezni mint mindenhol .
Az előny meg amit vehetsz minimális.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21000) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Ez eddig jól hangzik, én is tripla x-es vagyok. Sosem játszottam még ilyen stílusú játékkal, de egy ideje szemezgetek vele. Nézegetem az oldalt, a csomagokat, ha lesz időm átnyálazom a topikot is. Köszi az infokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.