Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) VikMorroHun válasza Menthirist (#52999) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ez ismét meghozta a kedvem a játékhoz, úgyhogy vettem Ebayen egy Dragon Con csomagot kb. 51 Euróért. Pledge Store-ban csak a Squadron 42 kerülne ennyibe, ebben meg mindkettő benne van, úgyhogy ez egész jó árnak tűnik. Már csak egy buggy hiányzik, aztán azt kell kitalálnom, hogyan szállítsam el valamelyik bolygóra, hogy ne csak a hangárban tudjak kocsikázni. :)
Meg vennék egy Aegis Sabret is, csak nincs rá 60.000 pénzem... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53002) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Október 28-tól egy hetes free fly lesz megint, 5 legkedveltebb ladikkal (még nem írták meg melyek ezek pontosan), aki még nem próbálta ki de szerette volna annak itt a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53003) cskamacska válasza Szőrös  (#53002) üzenetére


cskamacska
addikt

Van ott még más is:

"Come Monday, you can test-fly five of Star Citizen's latest and greatest ships for the whole week, and get in the game for free. What's more, if you refer a friend and they end up backing Star Citizen, you'll receive your very own Kruger P-52 Merlin. Spread the word and stay tuned for more updates on Monday- there's never been a better time to jump into the 'verse."

És akkor most jön a referral spam. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#53004) Drenadar válasza cskamacska (#53003) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

egy merlin miatt? nem hiszem. főleg, hogy szerintem ezt is úgy adják majd mint utóbbi időben mindent, mármint hogy nem lehet beolvasztani, de lehet upgradelni se ... mint pl a raven

(#53005) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#53004) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Azért nem dobnám ki a hangárból... Szólok is pár havernak, hátha beáll még valaki a szektába. :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53006) Volfram42 válasza cskamacska (#53003) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én is örülnék neki, főleg, hogy nagyon régóta már csak 2 kellene, hogy elérjem a 10-et, de sehogy sem akar összejönni. Na majd most talán. Frissítettem is az random adatbázisban a kódomat.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#53007) tom5598 válasza GypsFulvus2 (#53005) üzenetére


tom5598
senior tag

Ennyire nem kedveled őket? ;]

[ Szerkesztve ]

(#53008) GypsFulvus2 válasza tom5598 (#53007) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Kell a hús a gépezetbe... :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#53009) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

A head trackingot hogy lehet mukodesre birni? Most beuzemeltem a webcamom, a foip mukodik, lehet pofakat vagni, de forgatni ne tudom a fejem a jatekban

Megvan alapban disabled in FPS

[ Szerkesztve ]

(#53010) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok! Hétvégén tervezek foglalkozni a játékkal. Rengeteg youtube videót nézegettem. De kellene valami tanács melyik masinát vegyem meg, amivel tudok kereskedni, és nem fog az első npc kiszedni. Két masina között kéne döntenem Freelancer Mis, vagy Constellation Andromeda? Vagy van valami ezeknél jobb? Ebay-ről veszem, hogyan működik az a folyamat? Olyan mint steam ajándékozás? Esetleg van valami buktatója az ottani vásárlásnak? Gondolom milyen nemzetiségtől veszem az nem számít, nem régió kódos talán.( Regisztrálást már megcsináltam, Mustangot fogom megvásárolni a programmal.)Köszönöm a válaszokat.

high tech, low life

(#53011) Drenadar válasza kozi71 (#53010) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az ebay az szürke zóna a játékban. Ha van bizodalmad onnan vásárolni akkor igen utána sima giftkent kapod meg az eladótól.

Az andromeda és a freelancer nagyon nem egy kategória az andromeda nagyobb jóval és ezáltal lomhabb is de persze van előnye mindkettőnek.

Javaslom yt videókat a hajókról.

(#53012) MasterDeeJay válasza kozi71 (#53010) üzenetére

Constellationból én azért a Taurust venném inkább aztán később lehet upgradelni ha megtetszik. Freelancer-re nem tudok mit mondani, nekem a fülkéből kilátás nem tetszett de papíron jó hajónak számít! Drake Cutlass Black-et szokták kezdésnek inkább ajánlani, az az egyik legsokoldalúbb hajó vagy a pingvint (Aegis Avenger Titan)
Illetve nézz meg egy Drake Caterpilart ha van olcsón, abban is van lehetőség bár mostohán kezelik sajnos.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53013) kozi71 válasza Drenadar (#53011) üzenetére


kozi71
senior tag

Akkor sarkítva, melyik jelenleg a legjobb kereskedő szállító hajó? :)
Freelancer Mis elég jól fel van fegyverezve úgy láttam ezért gondoltam arra.
A másiknak meg nagyobb a raktere. Csak nem tudom milyen a védelme.
Igazából egyedül játszom majd. Nem lesz segítségem.

high tech, low life

(#53014) kozi71 válasza MasterDeeJay (#53012) üzenetére


kozi71
senior tag

Jónak tűnik a Caterpillar, kalóznak van valami extra tulajdonsága? Mert lassabbnak írják sebességre.
Még egy kérdés aztán nem zavargok: Azt írják minimum két ember, max négy. A minimumon azt kell érteni egyedül nem tudom használni? Vagy csak korlátozottan? Videókban láttam repülni lehet egyedül is vele. Esetleg lőni nem tudok közben?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53015) Drenadar válasza kozi71 (#53013) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ezt a játékot érdemesebb többen játszani. Van rendes közösség és nem 14 évesek vagyunk.

Az hogy melyik a legjobb hajó... Nincs erre válasz mindegyiknek van előnye hátránya. Érdemesebb kisebb hajóval kezdeni mert lehet fejlesztgetni nagyobbra már játékban is.

(#53016) MasterDeeJay válasza kozi71 (#53014) üzenetére

Legjobb kereskedő szállító majd a Banu Merchantman lesz egyszer de az több emberes.
Caterpillar is sajnos több emberes jelenleg, de majd az AI megjelenésével elvileg tud majd autómatán lőni a két torony is. Alapból csak a kis rácsatolt hajó fegyvereit tudod használni.
Minden hajó kompromisszumos valamilyen szinten. Sebesség egy dolog, ott van a fenntartás (javítási költségek, üzemanyag...) aztán fegyverzet, hajóméret stb. Nem lehet egyértelműen akár mit is ajánlani.
De még egyszer a sebesség harcnál számít, amúgy van gyorsulás is. Nagyjából elmondható minél nagyobb hajó annál lassabb és annál lassabban is gyorsul, de nagyobb is a fegyverzete. Meg ott van a quantum sebesség is, az szerintem többet számít majd. Én mondjuk jobban érzem magam egy nagy dög lassú hajón ami körbe van fegyverezve mint egy picin ami gyors.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53017) kozi71 válasza Drenadar (#53015) üzenetére


kozi71
senior tag

Hát sajnos én sem 14 vagyok, pedig milyen jó lenne. :) 48 vagyok.
Elite Dangerous-ban, mindig nagy hajóval nyomtam a kereskedést. Itt meg most van lehetőség kihagyni a kishajókat, akkor belevágok rögtön a lecsóba. Ha meg nem tetszik,
akkor így jártam.
MaterDeeJay :
Akkor mégsem Caterpillar, pedig már kezdtem összebarátkozni a gondolattal. Nem lehet támadáskor tovább ugrani? Akkor nem kéne lövész rá.
NPC-k agresszívek?
Köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#53018) Drenadar válasza kozi71 (#53017) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Scben egyedül nem olyan élvezetes egy nagy hajót vezetni... Persze lehet ha már tényleg lesz ai legénység jobb lesz.... De állítólag hatékonyabb lesz egy emberi legénység

(#53019) MasterDeeJay válasza kozi71 (#53017) üzenetére

Lehet támadás alatt QT-zni, azaz majd lesznek rá olyanok hogy zavarja a hajót és ne tudjon QD-ba lépni.
Van biztonságos zóna és van több szinten kevésbé biztonságos.
Most még nehéz megmondani mi lesz a jó.
Én bevállaltam egy Reclamert, abba tényleg kell egy rakás ember de majd szerintem meg lesz oldva hogy npc-k legyenek vagy valami AI.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53020) m0h0senator válasza kozi71 (#53017) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én a helyedben egy Cutlass-el kezdenék. Ismerkedni a játékkal teljesen jó közepes hajó. Kereskedéshez kell úgyis alaptőke. Utána esetleg egy Freelancer Max aminek jelenleg repülhető medium hajók közül a legnagyobb a raktere. A Taurus jelenleg még nem repülhető a csere hajója az Andromeda.

Ai: egyelőre sok vizet nem zavar. Kiszednek ugrásból tovább repülsz és már ugorhatsz is tovább.Rendőröknél kell megállni a scan-elés idejére és ha mindent rendben találtak mehetsz is tovább ellenkező esetben kapsz kőrözést.

MasterDeejay: Reclaimerbe elég 4 ember rajtad kívül. ;)

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53021) Drenadar válasza m0h0senator (#53020) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Mi ai alatt azt értjük hogy lesz majd állítólag npc legénység hajóra... Akit toronyba stb helyre betehetsz....

(#53022) m0h0senator válasza Drenadar (#53021) üzenetére


m0h0senator
őstag

Persze majd lesz ilyen de egyelőre annyira távoli a dolog, hogy human legénységet hamarabb talál az ember :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53023) MasterDeeJay válasza m0h0senator (#53020) üzenetére

Hát azért szerintem van vagy 8 állomás amit lehet kezelni. Jó persze egyszerre nem kell az összeset de hely lenne rá.
7 NPC mellém megfelelő lenne, név szerint :Ash, Brett, Dallas, Ripley, Kane, Lambert, Parker :DDD
Meg persze pár háziállat...

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53024) m0h0senator válasza MasterDeeJay (#53023) üzenetére


m0h0senator
őstag

Majd ha 4.0-ban jön a salvage a reclaimernek fog kelleni egy rework és kíváncsi vagyok amúgy is, hogy a CIG az 5 fős legénységet, hogy képzelte el. :DD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53025) VikMorroHun válasza kozi71 (#53010) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én is Ebayről vettem a mostani dolgaimat. Kell hozzá először is egy RSI account (regisztráció, email, egyik meg másik handle, stb). Ha ez megvan, vásárolhatsz Ebayen. Nyilván olyan eladót érdemes keresni, akinek 100% körül van a minősítése. Ha megvetted, amit akartál, el kell neki küldeni az RSI account adatait, hogy átküldhesse oda ajándékként. Egy emailt fogsz kapni, arra kell kattintani, és már meg is jelenik nálad. Visszatérítés nem lehetséges. A handle-nél figyelj, nem mindegy, melyiket adod meg!

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53026) kozi71 válasza VikMorroHun (#53025) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszönöm szépen Neked is! :R

high tech, low life

(#53027) Drenadar válasza kozi71 (#53026) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De ha tudsz inkább a hivatalos oldalról vásárolj, hogy a fejlesztoket támogasd. Nyilván van mikor ebay lehet hogy jobb vagy reddit...

(#53028) m0h0senator válasza kozi71 (#53026) üzenetére


m0h0senator
őstag

Csatlakozom Drenhez, főleg, hogy hónap végén vásár van akkor hivatalosan az oldalról lehet vásárolni minden hajót és upgrade-t.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#53029) tom5598 válasza kozi71 (#53026) üzenetére


tom5598
senior tag

ha ennyire költeni akarsz SC re akkor hivatalos oldalon tedd vagy /r/Starcitizen_trades/ -en
olyantól akinek sok igazolt tranzakciója van, könnyen átverik az embert és ezzel nem igazán fordulhatsz sok helyre.

(#53030) Szőrös  válasza kozi71 (#53017) üzenetére


Szőrös 
veterán

Szép és jó dolog egy olyan böhöm nagy trader ladik mint a Cat csak egy probléma van vele. Ahhoz, hogy kereskedni tudj vele kezdőtőke is kell, sok. Nagyon sok. Szóval érdemes megfogadni a többiek tanácsát és egy kisebb ladikkal kezdeni ( Cutty <3 ) és ha azzal élvezed a játékot, beletanultál és még mindig érdekel a trading akkor venni mellé Cat-et. Így már lesz egy ladikod amivel ki tudod termelni a tradinghez szükséges pénzt.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53031) kozi71 válasza Szőrös  (#53030) üzenetére


kozi71
senior tag

Igen, végül én is pontosan így döntöttem.Cutlass Black-t vásároltam meg.
De még csak csetlek botlok vele. :)

high tech, low life

(#53032) MasterDeeJay válasza kozi71 (#53031) üzenetére

Helyes! Mondom úgy hogy szerintem ronda hajó, de tény hogy sokoldalú és elvileg olcsón fenntartható. Ha belejössz akkor upgrade mehet ha gondolod. Caterpillarnak hasonlóak a műszerei.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53033) r3ccardo


r3ccardo
tag

Hello.
Elméletileg november 5-ig ki lehet próbálni ingyen a játékot. Csináltam accot, de nem találom a letöltést csak starter pack vásárlást mutatja. Én vagyok béna vagy 52 eurot jelent az ingyen repülés? :))
Segítséget előre is köszi.

(#53034) duvi válasza r3ccardo (#53033) üzenetére


duvi
nagyúr

ITT részletesen leírták Shedék az összes tudnivalót az ingyenes időszakról.

(#53035) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#53032) üzenetére


Szőrös 
veterán

Cuttyról nem javaslom az upgrade-t. Egyrészt akkor megint nem lesz kisebb ladikja amire azért szükség lehet, másrészt szerintem most nem LTI-t vett és azért a Cat-nél az már nem árthat (tudom, tudom sokan mondják, hogy nem jelent semmit de egy ekkora ladik biztosítása már nem kis pénz lesz szerintem).
Szóval ha Cat-et akar akkor célszerű vmi olcsó LTI-s alapanyagot venni (ilyen volt a moci nemrég, vagy a Mantis) és arról upgradelni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53036) tom5598 válasza r3ccardo (#53033) üzenetére


tom5598
senior tag

(#53037) r3ccardo válasza duvi (#53034) üzenetére


r3ccardo
tag

Köszönöm neked és tom5598-nak is.

(#53038) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#53035) üzenetére

Én nem hiszek az LTI-ben. Azaz szerintem túlértékelt. Nekem a reclaimer az ős packageemben van asszem 6hó ins.-al. De félre tettem egy p72-est ami lti-s, hátha valamikor lesz értelme upgradelni valamin közepes pénzgyárra a kezdeteknél. Nem tudom átrakni a reclamert mert buknám a package-et.
De a reclamer szerintem talán jó lesz kezdésre mert pont mindenki odakeni a hajóját a játék elején safe space-be is. Óvatosan használva, lassan haladva remélem nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53039) MasterDeeJay

Ez a telemetria a weboldalukon egész érdekes. [link] Ez honnan tudja mennyi az átlag fps ha nem volt semmilyen benchmark? Vagy a háttérbe lefuttat valamit? Csak mert ha simán méri annak sok értelme nincsen, mindenki más grafikán játszik vagy más környezetben.
Bár most olvasom hogy tényleg csak össze vissza mér.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53040) Drenadar válasza MasterDeeJay (#53039) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ki lehet választani már a fel bontás is és a grafikát is. Lehet nem pontos de arra jó hogy lássa az ember nagyjából mire számíthat milyen felbontas/graf beállítások mellett.

(#53041) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#53039) üzenetére


Szőrös 
veterán

Háttérben mér, sztem nem összevissza csak átlagol. Deveknek hasznos, nekünk inkább érdekesség képen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53042) _Gugu_ válasza MasterDeeJay (#53039) üzenetére


_Gugu_
tag

azért nem tartom ördögtől valónak hogy az oprendszert, cpu típust memoria mennyiséget vga típust össze szedi, (sőt aszem te. Küldödbe a peofilodhoz egy dxdiag formájában) hogy milyen beállítássokkal játszol nyílván tudja, persze nem lehet ezzel pld a húzott procikat vagy vga t kiszurni de azért egy egész jó átlagot adhat

(#53043) MasterDeeJay válasza _Gugu_ (#53042) üzenetére

Régóta nem foglalkoztam a játékkal és sok dolog új. Kipróbáltam a P72-est is és lehet megtartom csak igazán rakhattak volna rá quantum drive-ot mert ütős gép.
Illetve azt néztem hogy optimalizáltak elég durván magok terén. De még mindig nem az igazi.

Reclamert meg nem bírtam lehívni, nincs hely a leszállókon.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53044) Szőrös  válasza MasterDeeJay (#53043) üzenetére


Szőrös 
veterán

A Merlin egy snub (kullancs) fighter, alapvetően Conniehoz jár az hordozza azért nincs rajta quantum drive. Kukást meg Lorville vagy Area18on lehet lehívni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53045) Jack@l válasza MasterDeeJay (#53043) üzenetére


Jack@l
veterán

Optimalizaltak durvan: gpu kihasznaltsag 32% :D

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#53046) tom5598 válasza MasterDeeJay (#53043) üzenetére


tom5598
senior tag

Majd Vulkan ra áttérnek nemsokára, 2-3 quarterly patch, akkor majd jobb lesz a gpu kihasználtság meg kevesebb CPU használat, meg jelenleg sokszor megakad a játék mert néhány dolognak még a main threaden kell spawnolni meg ilyesmik.

(#53047) VikMorroHun válasza MasterDeeJay (#53039) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ott van a kép tetején: minden Star Citizen klienst futtató számítógépről gyűjtenek adatokat, minden órában.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#53048) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#53044) üzenetére

Eljutottam area18-ra (f7c loaner hajóval) erre nem megy a leszálasi engedély megadás, és neki is csapódtam valaminek :)
tom5598
Jelen formájaban nem annyira vészes az fps. De jól jön majd a plusz ha nagy dara lesz.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#53049) Szőrös  válasza Jack@l (#53045) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor ezt most csak úgy itt hagyom.

De az optimalizáció java még hátravan.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#53050) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok Urak!
Tegnap volt szerencsém, vagy tíz órán keresztül játszani. Hát azt kell mondanom nem igazán vagyok kikapcsolódva tőle. Teljesen felidegesített a végére. Nagy nehezen sikerült egy fullos rakományt bevásárolni Cuttlas-ba. A vásárlásnál levonta a pénzem, de a hajóban üres rakodótér fogadott. Visszamentem a boltba, megnéztem mit ír a tablet, tudok-e eladni esetleg, mert akkor csak nem látszik. De azt láttam üres a hajóm. Nem kicsit lettem ideges, három órámba telt 21ezer pénz összeszedése. Na de még nem volt vége! Gondoltam várok még picit ott, hátha idővel mégis megérkeznek a ládáim. Felmentem a lövegtoronyba, még nem jártam ott, megnézem már milyen. Erre úgy kifagytam, hogy többet kilépni sem tudtam onnan. Na, ekkor már a padlón voltam lelkileg, de még nem volt vége a napnak. Beszéltem St.Rock-al, aki elmondta mit kellett volna tennem, hogy ne bukjam el. Azt ajánlotta menjek dobozokat cipelni ide - oda az jó pénz még az én szintemen. El is mentem. Felszedtem egy csomagot , szépen ugrálok a kijelölt pontra de végül 680km-nél közelebb nem lehetett már. Elkezdtem oda menni sima hajtóművel de fél óra alatt sem haladtam 100km-nél többet. Gondoltam ez is egy bug. Felvettem egy másik csomagot, de azzal szinte teljesen ugyan ez a szitu. Igaz ott már csak 650km volt az, amit nem tudtam megtenni. Erre van megoldás?
Hiába ugrottam messzire majd újra vissza, nem működött.
Másik kérdés: Ha fejlesztem a hajómat katonai alkatrészekkel akkor el tudom adni a régieket valahol. Mert két shopban is jártam ahol ki volt írva a vásárlás, és vétel. De a tabletben nincs vásárlás menü csak eladás. Aztán mi történik ha a már feltuningolt hajómat, ellopják , szétlövik, és újra lehívom? Tényleg elvesznek a drága pénzért vásárolt alkatrészeim, és csak a gyárival kapom vissza? Mert akkor ez csak pénz kidobás részemről.

A végére még egy dolog, miután eltűnt a pénzem maradt 108 pénzem. Gondoltam veszek hamar a honlapon. Így is tettem, visszavásároltam azt amit elbuktam a játék hibája miatt. Ekkor jött ez a hajtómű cserés gondolat, gyorsan vissza a honlapra veszek még egy húsz ezrest. De nem engedte!
Azt írja átléptem a napi limitet. Ezen kicsit elgondolkoztam. Szóval hajókat vehetek félmillió forintokért, de egy második 25 dolláros vásárlás már tiltott? Ez milyen már???

Na jól kidühöngtem magam. Elnézést kérek mindenkitől. Tudom ez csak egy félkész program de nagyon idegesítő ez így.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.