Hirdetés

2020. július 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-05-22 17:23:44

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#43001) Menthirist válasza glovasi (#43000) üzenetére

Menthirist
(veterán)

én aztán rá vagy le nem beszélek senkit :) Nekem ez jó 450-500 dollárra van attól hogy egyáltalán elgondolkozzak rajta.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43002) Drenadar válasza Menthirist (#43001) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

Én többre számítottam...

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#43003) #45997568 válasza Drenadar (#43002) üzenetére

(törölt tag)

Fregatt indult 1000$-rol, szoval meg ez is sok egy picit, ezert valami nagyot kell guritaniuk, kissebb mint a Carrack, az meg 350$, szoval a +400$-t meg kell magyarazni rendesen hogy erre raegessenek az emberek. Lehet nem lesz nephajo ennyiert.

[ Szerkesztve ]

(#43004) Drenadar válasza #45997568 (#43003) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

Egy korvett ne is legyen nép hajó...

Magyarázat a következő: a korvett katonai gép lesz. És kB ennyi. Jah meg nagy. Rövidebb mint a carrack ettől függetlenül lehet mégis nagyobb lesz... De majd vasárnap kiderül.

(#43005) #45997568 válasza Drenadar (#43004) üzenetére

(törölt tag)

Hetvegen kiderul mitol ennyi, nagyon jonak kell lennie ahhoz hogy beleugorjanak sokan, vagy jol kell kinezzen, multifunkcios, valami. Hogy nephajo lesz-e vagy sem az mas kerdes, azok a 100-150$ koruli hajok szerintem, de mindegy is, mindenkinek masok az almai :)

(#43006) Drenadar válasza #45997568 (#43005) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

Miért kellene hogy sokan megvegyek? Miért kellene hogy nagyon jó legyen? Minden csak kell. De minek?

Tuti nagyobb lesz az élvezeti faktor mint annál a terrapinnál... :-D

Szvsz senkinek nem kell megvennie játékban elérhető lesz... Én nem érzem úgy hogy majd bizonyítania kell hogy okkal kérnek érte 750-et...

[ Szerkesztve ]

(#43007) PhilBrick válasza #45997568 (#43005) üzenetére

PhilBrick
(őstag)

Nem kell "beleugrani".
A buyback pledge óta, akinek már van bent elég credite, érdemes mindent concept saleből venni legalább egyszer. De akár naponta beolvasztva többször is. Ott maradnak a könnyen hozzáférhető LTI-s hajók talonban. Aztán ha tetszik a fejlesztés végeredménye, könnyen kiválthatod.

[ Szerkesztve ]

(#43008) zsuha

zsuha
(aktív tag)

Én sztem kb ennyiből inkább majd egy PC-t veszek, amivel tudok játszani SC-t :D (ha a monitort és egyéb perifériákat nem számítjuk)

(#43009) #45997568 válasza zsuha (#43008) üzenetére

(törölt tag)

Nagyon jol teszed, ebbol az osszegbol remek gepet lehet osszerakni, kell hagyni celokat is a jatekba, foleg ha lesz idod jatszani :) Minden ladik elerheto lesz majd kesobb :K

(#43010) PodMAN válasza zsuha (#43008) üzenetére

PodMAN
(senior tag)

:C :R

(#43011) zsuha válasza #45997568 (#43009) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Igen, de azt is majd csak akkor, ha már beta lesz a játék, talán 2 év múlva :D Így előre max egy avenger-re, esetleg egy freelancerre ruháznék be.
De az is lehet elrontja majd az élményt: hogy egy auroraval kezdjek és mindent in-game szerezzek meg.
Most egy 4 éves gamer PC-m van, low-on nagyjából játszató rajta az SC. Várom a 3.0-t, talán teljesen játszható lesz már rajta (netcode és egyéb optimalizáláskor) :D

@Drenadar: pontosan :)

[ Szerkesztve ]

(#43012) Drenadar válasza zsuha (#43011) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

Áh az igazi úgy lesz ha hajó nélkül kezdesz valaki hajóján bermunkaval össze kuporgatva egy Aurórara való hogy érezd azt az igazi érzést hogy végre a saját urad vagy és saját utadat járod egy fantasztikus hajóval.

(#43013) #45997568 válasza Drenadar (#43012) üzenetére

(törölt tag)

Szoval akkor Te nem veszel Polarist? :)

(#43014) Drenadar válasza #45997568 (#43013) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

Vasárnap kiderül. Ahhoz hogy olyat vegyek mindent olvasztani kell csak az AMD delta marad...

(#43015) glovasi válasza zsuha (#43008) üzenetére

glovasi
(tag)

Valszeg nub kérdés, de más platformokra is fejlesztik majd a PC-n kívül? Csak mert a GAMESCOM-on a srác konzollal irányította a hajót.

(#43016) Drenadar válasza glovasi (#43015) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

Konzollal? Kontrollerrel. Nem jön ki konzolra. Ellenben PC-re is csatlakoztatható az olyan ha valaki ennyire perverz...

(#43017) pgabor26

pgabor26
(tag)

Csak, ami Igaz #05

Star Citizen referral kód: STAR-K52M-6M5F Ingyen 5000 UEC minden új regisztrációra.

(#43018) Menthirist válasza glovasi (#43015) üzenetére

Menthirist
(veterán)

ahogy Dren is mondja, konzolra nem jön, gamepad pedig már évtizedek óta van pc-hez is :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#43019) zsuha válasza glovasi (#43015) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

A star citizen mindig is PC exclusive-nak volt tervezve, és biztos, hogy az is marad. Már csak az irányítás miatt is: kb egy billentyűzet és egér is kevés lesz (értsd: éppen elég) az irányításhoz :D
A srác a videóban egy xbox kontrollert használt, ami repüléshez tök jól használható. Az xbox kontrollert egy boltban kapható xbox adapterrel lehet vezeték nélkül PC-re csatlakoztatni (már évek óta lehet ilyet kapni).

Ha tetszik a játék, ajánlott egy izmosabb PC-t venni hozzá 1-2 éven belül, meg fogja érni az élményt :) És a közösség is nagyon jó (lesz).
Most még alpha fázis van a star citizen, de már vannak játszható részei, és folyamatosan bővül a tartalom. Ez az egész valószínűleg így is lesz megjelenésig.
Ha PC vásárláson gondolkozol csak emiatt, akkor sztem legalább a bétát érdemes megvárni: addig bőven fognak még fejlődni a VGA-k és a CPU-k. Ez talán még ~2 év. :)
Btw én amúgy sem szeretem az fps-eket és rpg-ket kontrollerrel irányítani, max autós/plaftormer és pár egyéb játékokat, de ezekhez meg ott az xbox kontroller PC-re.
Szóval, összességében max az exlcusive-ok miatt vennék konzolt :D

[ Szerkesztve ]

(#43020) Menthirist válasza zsuha (#43019) üzenetére

Menthirist
(veterán)

amúgy egyszerű hogy miért használnak ilyen bemutatókon gamepadot: sokkal egyszerűbb ezeket beüzemelni, helyet biztosítani ha pl 5v5-re van szükség előadáson, körbeadni látogatóknak, stb mint nagy bill-egér vagy hotas rendszereket. És ez igaz sok más cég elődadására is. Azért természetesen itt is promóznak hotassal is.

(#43021) Stilinski

Stilinski
(aktív tag)

: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

[ Szerkesztve ]

star-citizen.hu

(#43022) #45997568 válasza Stilinski (#43021) üzenetére

(törölt tag)

Jol van, jol sejtettem :DDD Jo lesz az a Polaris, Shed hajojan fogjuk csapatni a bulikat :P

(#43023) glovasi válasza zsuha (#43019) üzenetére

glovasi
(tag)

Thx :)

Igazából PC-m van, valamikor régebben irtam is a konfigot. Majd valszeg 1-2 év múlva fissiteni fogom, mert úgy látom kell majd ami elvisz egy VR szemüveget is :) Igazából konzol vásárláson gondolkodok, azért kérdeztem csak, de akkor hagyom, inkább a PC upgrade.
Van HOTAS-om is, repkedek vele más játékokban, ismerem az előnyeit, de kétlem, hogy azt az orsózásos süllyedést amit a GAMESCOM előadáson mutattak egy HOTAS-sal elő lehet majd adni :D

Ki a 750-es LTI hajót várja, ki a FreeFlight kezdetét, mint én, hogy megint telebőghessem a párnámat mert már nincs LTI 45 dolcsis cucc :)

(#43024) Drenadar válasza glovasi (#43023) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

"telebőghessem a párnámat mert már nincs LTI 45 dolcsis cucc"

lehet hogy lesz megint hasonló vásár, csak várni kell, ha nem most 9én akkor novemberben az évfordulós vásáron :)

(#43025) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#43003) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Helyesbítenék, ha lehetne, és ez szól (#43000) glovasi-nak is.

A Korvett indult 1000$-ról. Benne van a 4,5M-s goal-ban:
[...] Star Citizen will feature four additional playable ship classes: Idris class corvette [...]

Az már az akkori vásárlók nyeresége, hogy azóta a hajó sokszorosára nőtt méretben, így az arányok és az elnevezések megtartása végett át lett minősítve fregatt-nak. Lehet én látom rosszul, de aki akkor/azóta korvettet akart venni, az most megteheti 250$-ral olcsóbban, akinek meg az elérhető legnagyobb hajó kellett, annak ott volt a Javelin.

Ez azoknak lesz a legjobb, akik anno a várható méretek és szerepek miatt akartak Korvett-et venni, illetve még náluk is jobban, akik emiatt be is húzták az Idris-t, mert azt mostani árán eladva simán 500$ alatt jön nekik az új hajó.

BTW, nem is vártam kevesebbet CitCon-ra.

Man sorteras, komformeras, till den gråa massans träl / Accepterar, konsumerar, existerar utan själ

(#43026) zsuha válasza glovasi (#43023) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Én tavaly a karácsonyi akcióban vettem starter packot 30 euroert: aurora, universe, sq42.
A reddites starcitizen_trade oldalon van egy csomó kb 40-45 euróért, simán vehetsz egy olyat. Sztem teljesen megbízhatóak ott a traderek.
Bár ezek 3m insurance-szel vannak de tokmind1 :)
Ilyen sq42-es pack már nem lesz olcsóbban az rsi oldalon, mert tavaly különszedték.

(#43027) Volfram42

Volfram42
(senior tag)

Engem egy olyan dolog érdekelne, hogy a Gamescom trófeák eladhatóak-e és van-e rájuk kereslet?
Megvan eddig mind. Nem tervezem az eladásukat, de ha el lehetne adni akkor lehet, hogy átváltanám másra.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#43028) Stilinski válasza Volfram42 (#43027) üzenetére

Stilinski
(aktív tag)

Nem, legalábbis a hangárban a szokásos módon se nem eladható, se nem giftelhető...

star-citizen.hu

(#43029) PhilBrick válasza Volfram42 (#43027) üzenetére

PhilBrick
(őstag)

Az amit ajándékba kapsz, nem eladható. Amit vásárolsz, az giftelhető.

(#43030) Volfram42 válasza PhilBrick (#43029) üzenetére

Volfram42
(senior tag)

Köszi. Ezeket szépen megvettem. Gondoltam hátha érnek valamit. Jól néznek ki, de ha lehet eladom őket.
Az a bajom, hogy vagyok olyan, hülye, hogy a többit is megvegyem, mert, hogy ne legyen hiányos a sorozat.
A citizencon trófeátt vagy mit anno elfelejtettem megvenni és ezért amikor látom akkor nem akarom a következőt se, hiszen már úgy se teljes.
Ezt viszont anno megvettem a legelején és azóta mindet. Ezért gondoltam, hogy gyorsan elpasszolom őket kis haszonnal és letudok egy kibontakozódó rossz szokást.:D

Majd holnap meglesem a netet hátha van olyan aki ilyet venne.

Szerk.: FEne lehet, hogy sztorno az egész. A '44 és '45 nem giftelhető, mert UEC-ből vettem. BE se engedi olvasztani fene. Pedig a '43 és '46-ot lehet giftelni. Ha lehetne beolvasztani akkor ezeket elpasszolnám a maradék meg menne UEC alapba vissza. NA majd kifundálom. Most alvás. Reggel vizsga.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#43031) PhilBrick válasza Volfram42 (#43030) üzenetére

PhilBrick
(őstag)

Ha már ennyi megvan, én a helyedben tartogatnám még egy darabig.
Szerintem egyszer az UEC-s vásárlások is átalakulnak majd, nameg GamesCon biztosan jobban el lehetne adni őket. Szóval őrizgesd még őket! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43032) pgabor26

pgabor26
(tag)

Csontnélkül #09

Star Citizen referral kód: STAR-K52M-6M5F Ingyen 5000 UEC minden új regisztrációra.

(#43033) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

(#43034) Stilinski válasza Malibutomi (#43033) üzenetére

Stilinski
(aktív tag)

A műsorvezetőről mindig a George of the Jungle ugrik be :D

star-citizen.hu

(#43035) pgabor26

pgabor26
(tag)

Nyomkövető #06

(#43036) SkyS1gn válasza Malibutomi (#43033) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Ezt az embert egész nap elhallgatnám :D

[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#43037) Menthirist válasza SkyS1gn (#43036) üzenetére

Menthirist
(veterán)

jaja :) én amúgyis szeretem a technikaibb jellegű infókat, szóval nekem is külön öröm az ilyen általában :) Viszont most már kíváncsi leszek, mit villantanak majd CitCon alatt. Nagyon úgy néz ki hogy többek között valami igen jó v2-es procedurálisan generált bolygókat fognak mutogatni dús (talán még crysis szintű is lehet) növényzettel, különböző féle faunákkal (erdős, füves, mocsaras, stb), és ezek közti átmenetekkel. Meg király face riges npc-ket. Meg valami példa küldit Sq42-ből. Basszus lehet hétfőre szabit kellene kivennem? :D Vagy csak keveset fogok aludni :P

Ez Sean Tracy-vel is igaz: :D

[ Szerkesztve ]

(#43038) Volfram42 válasza Menthirist (#43037) üzenetére

Volfram42
(senior tag)

Hétfőn vizsgázom. Szerintem vasárnap délben fogok aludni egy jót, hogy azért ne hullán essek be reggel.:D

(#43039) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Gearpatrol CR interju: [link]

(#43040) SkyS1gn válasza Malibutomi (#43039) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Fakk az olvasásba miért nem videózzák le mint Nexusos csávók :D

(#43041) rupsz és a "d", yay! :U

[ Szerkesztve ]

[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#43041) #45997568 válasza SkyS1gn (#43040) üzenetére

(törölt tag)

Figyu, az "a" utan jon a "b" majd a "c"... :)

(#43042) Stilinski válasza Menthirist (#43037) üzenetére

Stilinski
(aktív tag)

Én már kiirattam a szabit hétfőre :D

star-citizen.hu

(#43043) zsuha válasza Stilinski (#43042) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Ez komoly? De hát megnézitek műsort hajnal 1ig, aztán alszotok és csá :D
Vagy ki is adják a 2.6-t egyből éjjel? És azzal végignyomjátok az éjjelt? :)

(#43044) Stilinski válasza zsuha (#43043) üzenetére

Stilinski
(aktív tag)

:D Hát, tanulva az eddigiekből, hajanli 1-ig el sem kezdik... :D
De amúgy jah, rengeteg szabim van, sosem fogy el év végére, szóval inkább nyugisan megnézem aztán maradok, ameddig kell.

star-citizen.hu

(#43045) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#43040) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Rosszul tudod, az d-day volt.

Man sorteras, komformeras, till den gråa massans träl / Accepterar, konsumerar, existerar utan själ

(#43046) Drenadar válasza zsuha (#43043) üzenetére

Drenadar
(Topikgazda)

én biztosra mentem, és az egész hetet ki írattam, hátha akkora durvát fognak robbantani a srácok hogy kelljen pár nap :D

(#43047) zsuha válasza Stilinski (#43044) üzenetére

zsuha
(aktív tag)

Persze ha van egy csomo feles szabadságod akk megértem.
Ha meg releaselik végül a játékot akk leléptek a cégektől? :D addig össze kell szedni a lóvét, az a terv? :D

(#43048) Stilinski válasza zsuha (#43047) üzenetére

Stilinski
(aktív tag)

Dehogy, dehogy, akkor majd napközben játszom, nem éjféltől :D

star-citizen.hu

(#43049) pgabor26

pgabor26
(tag)

Holnap dupla cikk, huncut07 Felfedezve sorozatával.
Szombaton 3 cikk, és vasárnap a Citcon tiszteletére 4-et postolok, mivel 4 éves az SC. Van már egy csomó kész.

Jó lesz? :)

(#43050) Menthirist

Menthirist
(veterán)

Budapest UTC+2 mi? Tehát péntek este 9-től 3-ig, szombaton 9-től 3-ig és vasárnap éjféltől 2-ig tart majd a műsor/stream ez alapján.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.