Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#20849) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ki tudja milyen memória igény lesz, ha majd a multi crew shipekkel is repkedni fogunk? és lesz több is előtted :)

(#20852) Gabás válasza GypsFulvus2 (#20849) üzenetére


Gabás
addikt

valszeg igen, próbáld user folder-t törölni

(#20853) Menthirist válasza Drenadar (#20851) üzenetére


Menthirist
veterán

Ettől függetlenül kétlem hogy kellene a 16 giga normális keretek között. Hamarabb megfogja mondjuk a vga vagy a hálózat mint akadály, mintsem a ram.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20854) GypsFulvus2 válasza Gabás (#20852) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az Avenger sem ad semmilyen radarjelet, és nem is lehet targetelni, szóval tényleg bug lehet. Ezt:

StarCitizen/CitizenClient/USER

kellene törölni mindenestül? Elég sok minden van ebben, nem lesz ebből gond?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20855) Gabás válasza GypsFulvus2 (#20854) üzenetére


Gabás
addikt

csak a beállításaid veszhetnek el

(#20856) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#20854) üzenetére


Menthirist
veterán

én ilyenkor kimásolom egy másik könyvtárba, így biztos nem veszik el, de amúgy újragenerálja őket.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20857) PenguinTea válasza GypsFulvus2 (#20849) üzenetére


PenguinTea
csendes tag

6 gigám van szóval én tartok még így is attól hogy leszedjem :D de majd jövőre egy frissebb proci + még pár giga ram aztán had szóljon az arena commander :D

(#20858) Drenadar válasza PenguinTea (#20857) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

6 gigával már nyugodtan megteheted, sőt 4el is... most még nem tart ott a játék hogy ez számítson bármit is...

(#20859) Menthirist válasza PenguinTea (#20857) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, jelenleg a legnagyobb igény vga téren mutatkozik a játékban.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20860) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

adtam még egy esélyt ennek a versenyzősdinek az omegával de... izé... nekem ez túl káosz :(

(#20861) PenguinTea válasza Drenadar (#20858) üzenetére


PenguinTea
csendes tag

Na jó csak kipróbálom és majd meglátom hogyan fut :D

(#20862) Drenadar válasza Drenadar (#20860) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

hát... lehet csak mert nincs elég fpsem de eléggé hányinger keltő ez a verseny...

omegával 100%-os hajtással durva... tul kép a fék meg a turbót meg az "oldalazást" használom, az egeres irányzékot csak alig :D

(#20863) mrfire válasza Drenadar (#20862) üzenetére


mrfire
őstag

Az az igazság, hogy végig kell szenvedni vele azt a pár órát, míg az ember ráérez, és egyre magabiztosabban kezeli a hajót, és nem arra megy amerre a hajó orra mutat, hanem amerre ő akar. Már mentem pár kört megsemmisülés nélkül, viszonylag normális idők alatt, döntögettem a saját rekordjaimat, de még most sem tartok ott, hogy minden pillanatban teljes ura lennék a hajónak, hát valahogy kikecmergek egy-két necces helyzetből, de eleve bele sem kerültem volna, ha mindig tudom, mit csinálok.

Esélyt adni a versenyzésnek igazán csak ekkor lehet, mert amíg az ember abban a fázisban van, hogy ide-oda rángatja a hajót X-szer meghal egy kör alatt, olyan, mint ha azt mondaná, hogy nem akarok autót vezetni az első pár lefulladás után, meg mert senki sem tanított meg 2-esben bevenni egy kanyart és én mindig 3-as 4-es sebességben mentem be egy kereszteződésbe stb. De ha az ember megkapta a jogsiját, még akkor sem döntheti el nagyon, hogy szeret-e vezetni, míg ömlik róla az izzadtság minden stoptáblánál. Majd ha ráér másra is figyelni, és élvezni az utazást, akkor tudni fogja. Most persze, hogy nem tetszik sokaknak a Murray kupa, de ha X idő gyakorlás után végigmennek az emberek a pályán halál nélkül, ráérnek élvezik a sebességet, és nem csak a fejüket fogják, akkor el tudják dönteni, hogy nekik ez unalmas, vagy szórakoztató.

Fateromat odaültettem a Hotas elé miután megvettem, eleinte húzta a száját, hogy ez neki nem fog menni stb. aztán pár kör után már ilyen 50-es sebességnél is azt mondta, hogy ez kurva jó. :D De ezt már meséltem TS-en is aszt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#20864) Drenadar válasza mrfire (#20863) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én többet nagyon nem megyek, mert csak 17fps van ami nagyon bántja a szemem... amúgy volt egy köröm egy perc tíz másodperccel... az jó?

(#20865) mrfire válasza Drenadar (#20864) üzenetére


mrfire
őstag

Nem tudom, én a második pályát tanultam be, azon tudtam menni anno billentyűzettel 350r-el 1:54-et, most Hotassal, Omegával 2:04-et.

(#20866) Volfram42


Volfram42
senior tag

Fúú nem olvasok el ennyit most. Rendesen termeltetek. Írtam a supportnak, kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. 48 óra az átfutási idő, ez volt a levélben. Legutóbb amikor írtam nekik akkor fél nap volt azt hiszem.
Ugyanakkor el is döntöttem végleg. Ahogy írtam anno. Omega futárkodni, Delta kísérni, Aurora LN meg később átalakul valamilyen teherszállítóra. Az viszont még soká lesz, de amint kész én megállok tényleg. Három hajó és három legénységi tag, több nem is kell. Már ki is találtam nagyjából, hogy ki milyen lesz.
Csak ne legyen az a Buldog szép, mert akkor áhh.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20867) Yllgrim válasza Volfram42 (#20866) üzenetére


Yllgrim
őstag

A Bulldog nem lesz szep... Hanem GYONYORUUUUUU :) Azert is fogjuk megvenni :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20868) MerLinh válasza Yllgrim (#20867) üzenetére


MerLinh
senior tag

majd ingame, hogy legyen értelme is a támogatásnak =) mert ha minden hajót megveszünk akkor mire fogunk gyűjteni ha elkészül? biztosításra? =P

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#20869) TESCO-Zsömle válasza MerLinh (#20868) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Goonswarm utáni éledezésre...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20870) Yllgrim válasza MerLinh (#20868) üzenetére


Yllgrim
őstag

Valamelyik nap gorgettem a listat az accomon es rajottem a baratnomnek igaza volt, lehet kicsit tullottem a celon... :) Meg jo h nem tud mindenrol :) Tamogattam eleget a jatekot, most kikalapalom a hajokat (amiket szeretnek) es pihi :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20871) Menthirist válasza Yllgrim (#20870) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem értem mi a probléma. Mindig előfordul részemről is, hogy 40 ezer forint fölött van egy még meg sem jelent játék támogatása :D :D

Amúgy ha más hasznosat sem, de annyit megtettem hogy felvettem a google docs alapján azokat az embereket ismerősnek, akik relatíve aktívak a fórumon (vagy rémlik hogy beléptek és mondtak valamit itt :D)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20872) vagabor válasza Menthirist (#20871) üzenetére


vagabor
aktív tag

Szeretnék veletek játszani, ts-en dumálgatni, de sajna amikorra terveztétek eddíg mindíg dolgoztam :) vegyetek fel engem is nyugodtan, naponta kb 20x nézem a topicot annak ellenére hogy nem.nagyon szólok hozzá. Viszont moat hétvégén tuti kijátszom majd magam.
Yllgrim eszedbe ne jusson elmondani a csajodnak miből áll a flotta mert kitér a hitéből, én már csak tudom. Én sem apróztam el, lett is belőle 'kellemetlenség' :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#20873) Menthirist válasza vagabor (#20872) üzenetére


Menthirist
veterán

szerintem én felvettelek téged is :) Ha modasz egy időpontot, lehet hogy a többiek közül (vagy én) tudjuk úgy intézni hogy beszélgessünk, ha igényled :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20874) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#20869) üzenetére


mrfire
őstag

Ó, jeah! :C

(#20875) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem:

ezt szeretném megvenni. Ahogy lejjebb olvastam, van benne Beta hozzáférés. Kérdésem az lenne, ezzel most tudok játszani, vagy még csak Alphában van a játék? Valamint, ugye ezzel a végleges játékhoz is lesz hozzáférésem? :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#20876) Szőrös  válasza Sonic* (#20875) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hali ! Igen még csak alfában van a fejlesztési fázis és igen természetesen a végleges játékot is megkapod a csomaggal.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20877) Drenadar válasza Sonic* (#20875) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

+5$ -ért tudnál.

Amelyik csomaghoz nincs odaírva, hogy alpha acces, vagy arena commander acces, ott neked kell megvenned 5$-ért a hozzáférést a hajón túl.

olvasgass tudnivalókat! FAQ

(#20878) Sonic* válasza Drenadar (#20877) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Oh kösz, így már eléggé lehúzós a dolog számomra :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#20879) Drenadar válasza Sonic* (#20878) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ez nem lehúzás akar lenni, hanem támogatás...

maross.hu -n tudnál venni 4500-ért "versenycsomagot" (amd mustang) azzal már tudnál repkedni, és +5$ -ért tudnád upgradelni egy 65$-os csomagra...

Jelenleg ennyiért sehol máshol nem kapsz 2db AAA-s játékot.
+1 de még ha az alap csomagokat is nézed akkor is jóval olcsóbb az alpha hozzáférés mint mondjuk egy warthundernél volt ahol ilyen 40 euro...

[ Szerkesztve ]

(#20880) Flashback


Flashback
addikt

Szövegek helyett valószínűleg a változók neveit írja ki a program. Ilyen hibával találkoztatok már?
Print screenre csak egy fekete képernyőt kaptam...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20881) Jack@l válasza Flashback (#20880) üzenetére


Jack@l
veterán

Állítsd át angolra a nyelvet a launcherben.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20882) Flashback válasza Jack@l (#20881) üzenetére


Flashback
addikt

:R

Hát rendesen izzad a GTX650, LOW 800x600 ban! :D
Sq42 mikor debütál meglepem magam egy igazi vga-val!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20883) mrfire válasza Flashback (#20882) üzenetére


mrfire
őstag

Az még nagyon odébb lesz az AC2.0 után, sz'al a jövő év október-novemberében számítanék rá legkorábban.

(#20884) Flashback válasza mrfire (#20883) üzenetére


Flashback
addikt

Nem baj időm az van. Türelmes típus vagyok. Addig jó lesz ez 20-30fps is.

Viszont az Aurora nem igazán jól kezelhető hajó az Avenger után.

Legolcsóbb Aurora LX upgrade ha jól látom most ez: [link] Ennyiért meg megvan egy Mustang kód...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20885) GypsFulvus2 válasza vagabor (#20872) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az elmúlt napokon mindíg összegyűlt a TS-en 5-7 (m)ember este 8 körül. Remélem, ez nem szakad meg. Tegnap rájöttünk, hogy ha nem vagyunk nyolcan, akkor a Battle Royal-t kell választanai, és közösen leirthatjuk a becsatlakozó idegeneket. :D ;]

Flashback: Én is pont ezért választottam a Maross-féle Mustang Omega Avengeré alakítását. Az Aurora LX-emről pont annyiba került volna Avengerre CCU-zni, vagy még drágább is pár dezsővel, és így két hajóm van egy helyett.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20886) mrfire válasza GypsFulvus2 (#20885) üzenetére


mrfire
őstag

Ja ja, nagy buli volt tegnap, a sikertelen csatlakozásokat leszámítva. :)) De ha már hárman vagyunk is össze lehet fogni a sok rakétázós őrült ellen. ;]

Az AMD Mustang most komoly értéket kapott. Kicsit félek, hogy megszűnik a CCU lehetősége mire elolvassák az üzenetemet a beváltással kapcsolatban. Volt ilyenről szó, hogy változás fog beállni a CCUzás ügyében? Mert nem hiszem, hogy eladnám a csomagot, de ha kivárhatom gond nélkül, akkor inkább rendesen tegyék a csomagra ne giftként kelljen.

[ Szerkesztve ]

(#20887) Malibutomi válasza GypsFulvus2 (#20885) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem a 7-8 sajna kissé korai, általában akkor még fent vannak a kölkök.

Érdemes az Omegat Deltára upgradelni? :B :U

(#20888) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#20887) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nekem kb 18-23 óra között bármi megfelel. Előtte edzés miatt nem jó, 23 óra után meg már nem szívesen játszom, mert akkor nehezen tudok elaludni. Szóval csak a többiektől függ, hogy meddig toljuk, úgyhogy később is becsatlakozhatsz.
A Delta kifejezetten harcra való hajó. Yllgrim szerint nagyon jó, csak kicsit nehézkesen mozog. A lebutított F7C-nek valószínűleg méltó ellenfele lehet, a Super Hornetnek nyilván nem. Viszont mivel harcra fejlesztették, számolnod kell vele, hogy nincs jump engine, cargo, stb.
A tegnapi tapasztalataim alapján az Avenger már használható ugyan harcban, de azért egy F7C-vel, vagy egy Mustang Deltával nem ér fel. A S3 ágyújától jóval nagyobb pusztítóerőt vártam volna el. Túl hamar kifogy belőle az ammo, és ehhez képest túl kicsi a damage aránya, túl sokáig kell sorozni vele az ellenfelet. Valami jobb ágyút kell rá felszerelni azoknak, akik harcra akarják hasznáni. Bár persze a variánsai még nem jöttek ki, biztos lesz azok között is dogfight-ra való.

mrfire: Én semmi olyasmit nem olvastam a fórumokon, hogy változtatni akarnának a CCU menetén.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20889) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#20888) üzenetére


Szőrös 
veterán

" nincs jump engine" RSI Ship Spec. szerint lesz benne . Vagy azt csak utólag lehet majd beletenni ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20890) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#20889) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Igazad van, összekevertem a Gammával. elvileg akkor lesz benne, bár ugye a jelenlegi ship spec-ek nem jelentenek szentírást. Ha ez így marad, akkor a Delta mélyűri, nagyobb hatótávú, hordozó-független vadásznak is elmegy egy kis szódával.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20891) Yllgrim válasza GypsFulvus2 (#20890) üzenetére


Yllgrim
őstag

Szabi alatt War Thunder, Yllgrim neven trermeszetesen :)

Delta troll hajo, mivcel nincs iranyithato raketaja elegge nehezkes is tud lenni, ha megszokod akkor jo :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20892) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Mennek én is szívesen játszani, vagy csak spontán beszélgetni, de nincs hozzá gépem. Telon meg konzolon meg sajnos nincs ts-es tudomásom szerint :(

(#20893) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Jó nektek, hogy tudtok vele játszani!
Nekem még mindíg csatklakozási gondjaim vannak! :(
Hiába az ismert "megoldások", nálam nem jönnek be, pedig az Avenger harcra kész! :DD

más: az orgunknak ugye nincs egy közös, nagy-nagy hajója, ugye? Nem vetődött még fel, hogy összedobjunk egyet? Mit gondoltok? :U

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20894) Jack@l válasza ÁDI (#20893) üzenetére


Jack@l
veterán

Majd ingame...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20895) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#20891) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Érdekes lehetőség a vak rakétákat esetleg kiegészítő üzemanyagtartályokra cserélni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20896) Szőrös  válasza Mrgyergyo (#20892) üzenetére


Szőrös 
veterán

Androidra van TS3 bár fizetős.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20897) Volfram42 válasza Szőrös  (#20896) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ingyenes. Én régen azon voltam fent nem is egyszer.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20898) Szőrös  válasza Volfram42 (#20897) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm nálam play-en 499 ft-ot ír ez a vacak . Hol lehet rá ingyen szerválni klienst :F

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20899) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#20895) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem hiszem hogy kellesz az majd, a hajonek elvileg jo kis adaptiv alcazasa lesz, odamesz valakihez es lesorozod a raksikkal azt annyi is. :) kemenyek a raksik, parosaval dobalja kifele, egy hornet 2 salvo es kukazhatod ki :)

ezek mivel kis gyors hajok, jo alcaval, kis csapatban nagyon csunyak tudnak lenni :) remelem lassan tudunk rendesen tolni majd Coop Swarmot, ott majd jo kis kiegeszito lehet am, de SH a kiraly most ott (is).

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20900) .tnm válasza ÁDI (#20893) üzenetére


.tnm
addikt

org-nak még nem lehet tulajdona, ezért egyelőre csak valakinél lehetne, az meg nem annyira kóser. az is valószínű, hogy az LA-ben nem is lesz tagdíj vagy ilyesmi, azt meg a fene se akarja követni, hogy ki adott bele egy-egy hajóba, valszeg inkább alszervezetek lesznek és azon belül lehet közösbe vásárolni.

de egyébként felmerült már párszor, a fentiek miatt nincs még.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.