Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Szőrös  válasza KO2 (#5997) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nekem is tetszik úgy ahogy van pedig anno nagyon lehúzták.

Mondjuk egy remake/reload verzió jöhetne belőle. Vagy akár egy CE Movie makerrel készített változat.

Vagy majd egy SC film. :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6002) Eyesis válasza Szőrös  (#6001) üzenetére


Eyesis
őstag

lehet érdemes lenne elindítani egy kickstarter kapmpányt a star citizen filmhez :D aztán pár tíz millió dollárból megcsinálhatnánk :D

Eyesis

(#6003) KO2 válasza Eyesis (#6002) üzenetére


KO2
aktív tag

inkább csináljunk majd egy fan filmet a játék felhasználásával. :) Nem is olyan nehéz, csak kell egy jó történet, és sok idő.

[ Szerkesztve ]

(#6004) Revolit válasza KO2 (#6003) üzenetére


Revolit
senior tag

És a párbeszédeket hogy oldod meg? Vagy narrátor lesz végig? Ilyen jó kis orosz alámondós egy hangja van mindenkinek style? :DDD

(#6005) szentvik válasza Revolit (#6004) üzenetére


szentvik
tag

Ha jól rémlik pont a havi report-ban irták hogy valahol veszik fel a beszédhangokat (NPC-knek pölö). Aztán már csak elég sokat kell azokat hallgatni, majd összevágni a megfelelő szavakat :DD

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#6006) Malachi válasza szentvik (#6005) üzenetére


Malachi
addikt

(#6007) KO2


KO2
aktív tag

"Questions chosen - going to shoot the show in a couple of hours - we have an extra long inside look at ships this week, should be fun.

WM"

Kiváncsi leszek milyen lesz ez az "extra long inside look".

(#6008) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Papa egyébként mit szól ahhoz hogy nem lesz logi ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6009) Diopapa válasza Szőrös  (#6008) üzenetére


Diopapa
addikt

Arra gondolsz, hogy nem lesz RR? Én személy szerint örülök neki. Nem mondom, hogy nem színesítette a játékot, de szerintem ide nem illene. Ráadásul ha tényleg nagyon a small scale van előtérben, akkor minél kevesebb hajóval kéne megoldani mindent. Ráadásul hogyan oldanák meg? Ugye ahhoz HP alapú számítás kéne, gondold el te oltod a Constellationt belülről, jön egy RR hajó, elkezd tölteni, nálad meg a tűz automatikusan kialszik, a hajóról eltűnnek a lyukak stb.. Nem túl "reális". :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6010) Szőrös  válasza Diopapa (#6009) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jaja , szerintem is jobb így. Mondjuk kérdés hogy a repair bot hogyan használható. Gondolom harcon kívül álló helyzetben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6011) Habugi válasza Diopapa (#6009) üzenetére


Habugi
addikt

Nagyon rövidre zártátok ezt a poroltó kontra RR hajó témát.. :(((

Ja és "Papa" ;] , este majd kellenél TS-en pár percre szőke vs. szétbarmolt okostelefon témában, tudod én elszigeteltem magam a témától egy ideje.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6012) Diopapa válasza Habugi (#6011) üzenetére


Diopapa
addikt

Nézd, igazából tényleg nem látom értelmét. Mindent a lehető "legélethűbbre" akar CR megcsinálni, abba nem nagyon férnek bele buborékokban felrepülő zöld + jelek szvsz. :) Nem mondom, hogy nem lenne nosztalgikus armoros RR gangel szétcsapni a sok puha shieldes drake-et, de ez nem "EVE with cookpit" ahogy CR fogalmazta. :)

Majd du felcsámpázok TS-re és poke-olj meg. :)

szerk:

Jah és szerintetek melyik lenne nyerő?

Ez, vagy ez. Az első valamivel jobban tetszik, de a CUDA is jó lenne After Effects miatt. :O

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6013) Habugi válasza Diopapa (#6012) üzenetére


Habugi
addikt

Erősen érvelsz, de nagyon a két véglet lett megemlítve. Kíváncsi vagyok hogy lesz végül megoldva egy mogorvább méretű hajó ongrid / offgrid javítása, adott esetben javíttatása. A túlzott élethűségre való törekvés átcsaphat abba is hogy egy-egy masszívabb ütközet után a komplett legénység izzadva füstös pofával hegesztget a fedélzet különböző részein, közben pedig aktívan oltják a kapitányt miért is nem kerülték inkább nagyobb ívben a térképen jelölt vörös zónát. :))

Előre is kösz, ugyan a délután esélytelen azért igyekezni fogok.

Szerk.: nagyon hiányozna borderben az 5percenkénti "vúúú dejó ez a physics", szóval szerintem a GTX 770et vedd! ;] Imádom a 280x-em amióta megvan és ugyan nem tartozol a vad-zöldek közé, hülyén éreznéd magad ATI kártyával. :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6014) Diopapa válasza Habugi (#6013) üzenetére


Diopapa
addikt

este is jó teeeee

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6015) Drenadar válasza Diopapa (#6014) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Lehetetlen lenne egy olyan hajót elképzelni amely pajzsot tud kiterjeszteni, kis javító droidok veszik körbe, a sérült részeket befoltozzák? Tűz: ha lyukas a ladik nincs levegő nincs tűz. Ha nem lyukas akkor legyen már automata tűzoltó (zsilip kinyit :-D) vagy valami...

(#6016) Szőrös  válasza Habugi (#6013) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért ez sem lenne rossz fíling , kicsit az SW jut erről eszembe amikor Han meg Csubi tákolja a Sólymot. :)

Drenadar : repair drone lesz , ilyet kaptunk is ( már aki :P ) csak az a kérdés mikor és hogyan lehet használni.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6017) Habugi válasza Szőrös  (#6016) üzenetére


Habugi
addikt

Nekem is pontosan az a kép ugrott be amikor a "manuál" szerelés szóba jött! :D

Jó feeling lenne nem vitás, itt ugye abból az apropóból érdemes körbejárni a kérdéskört, hogy az adott esetben nem teljesen automatizált javítási/szerelési mechanizmus mennyire legyen(v. ne legyen) játékidő igényes. Elég nehéz dolguk lesz megtalálni a szükséges egyensúlyt, főleg ha a realitást ezen a téren (is) előtérbe szeretnék helyezni.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6018) Szőrös  válasza Habugi (#6017) üzenetére


Szőrös 
veterán

Sérült armor esetén pár perces javítás elég lenne , viszont ha már a hull és main systemek is komolyabb sérülést szenvedtek akkor tovább tartson sőt akár "szárazdokk"-os javítás is kelljen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6019) Drenadar válasza Szőrös  (#6016) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

De mindig lehet hatékonyabb valami professzionális cuccokkal... Sci fi itt bármi megtortenhet... Ne legyen hp de bármit bármikor meg lehet magyarázni...

(#6020) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem kell az EVA-s javítás. Ne rontsátok el a játékom! :((( :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6021) Revolit


Revolit
senior tag

Elkezdtem nézegetni Time capsule írásokat, készítettem belőle magyarul rövid összefoglalót "idővonalasan", ha van rá érdeklődés, befejezhetem az összes time capsule írásból, és pl ki lehetne rakni starcitizen.hu-ra.
(Tudom, hogy angolul már van ilyen egyébként.)

Itt van az első ~ 1/4-e:

2075 Május 3. - Dr. Scott Childress és csapata sikeresen elkészítette az első önfentartó quantum meghajtású hajtóművet, amely a fénysebesség 1/100-nak elérésére is képes.

2113 Április - RSI bejelenti legutóbbi fejlesztését, egy terraformáló eszközt, amely képes egy bolygó atmoszférájának átformázására, hogy az képes legyen oxigéndús légkört fenntartani. A bejelentés erkölcsi vitákat váltott ki az emberek körében.

2120 - Megkezdik a Mars terraformálását.

2125 ? ? 04:38 EST - A Mars már a teljes terraformálás utolsó fázisába érkezett. Már két hete gond nélkül létrejött egy önfentartó oxigéndús légkör, 2 nap múlva akarták bejelenteni a sikeres terraformálsát. Az ott dolgozó személyzet egyetlen tagja semi viselte már az előírt lélegző készüléket. Ám ma reggel végzetes hiba történt az atmoszféra kémiai proceszállásában. Instabillá vált az atmoszféra, és pillanatok alatt “elszabadult”. 4876 ember, a teljes marsi személyzet életét vesztette.

2140 - Az RSI piacra dobja első kis-hatótávú felfedező hajóját a nagyközönség részére, a ZEUS-t.

2157 - Majd 40 év megpróbáltatás, és egy szörnyű tragédia után hivatalosan is bejelentik a Mars sikeres terraformálását. A ‘25-ös “Nagy Mars Tragédia” áldozatainak emlékművet állítanak.

2214 - Az RSI bejelenti új, fúziós meghajtású hajtóműveit.

2232 - Útnak indul az Artemis 5000 fős - főleg önkéntesekből álló - legénységével a legközelebbi lakhatónak vélt bolygó felé. A hajón mélyalvást biztosító kabinok, terraformáló felszerelés és egyéb létszükséges készletek voltak. A tervek szerint az út több mint 200 évig fog tartani.

(#6022) szentvik válasza Revolit (#6021) üzenetére


szentvik
tag

"Instabillá vált az atmoszféra, és pillanatok alatt “elszabadult”"

Az elszabadult helyett inkább összeomlottat raknék oda, de amúgy korrekt.
Angolul már túl vagyok rajta, és rémlenek a dolgok, szóval faja :)

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#6023) Szőrös  válasza Revolit (#6021) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pöpec csak így tovább :R
Ángliánus nyelven már átfutottam rajta de így sokkal jobb olvasni . ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6024) Eyesis válasza Revolit (#6021) üzenetére


Eyesis
őstag

Nincs kedved esetleg ezt a starcitizen.hu-n szépne 4 részletbe szedve képekkel illusztrálva? :)

Eyesis

(#6025) Revolit válasza szentvik (#6022) üzenetére


Revolit
senior tag

Igen, angolul a "didn't stick" kifejezést használták, gondolkoztam én is, hogy mit írjak :) De le is cserélem arra amit javasoltál.

(#6024) Eyesis: De, azért is kérdeztem, hogy van-e rá igény :) Úgyis most olvasgatom, várom a játékot, ezzel is elütöm az időt :) Majd szólok ha kész. Kicsit átírom meg akkor szedek le képeket. Bár azt még nem teljesen tudom, képeket hogy illesszem be. Egy-egy bejegyzéshez ha találok érdekes képet, akkor oda?

(#6026) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#6027) KO2 válasza k4rL^ (#6026) üzenetére


KO2
aktív tag

(#6028) k4rL^ válasza KO2 (#6027) üzenetére


k4rL^
senior tag

:D

Mikorra fog elkészülni minden hajó, ha ennyire részletesre veszik a hajók sérülésmodelljét?

(#6029) Diopapa válasza k4rL^ (#6028) üzenetére


Diopapa
addikt

Ez a félelmem nekem is. Kb sose.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6030) Eyesis válasza Revolit (#6025) üzenetére


Eyesis
őstag

Ahha, mindenképp! :) Regisztrálj az oldalra és megteszlek szerkesztőnek :)

Eyesis

(#6031) Szőrös  válasza Diopapa (#6029) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az biztos hogy a hajó modellezők nem unatkoznak. Nekik itt jó pár évig fix állásuk lesz. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6032) Revolit válasza Eyesis (#6030) üzenetére


Revolit
senior tag

Rendben, regeltem, ugyanez a nevem.
Igyekszem befejezni majd, csak most kicsit munkahelyen is fejre állt a világ :)

(#6033) LBandi


LBandi
aktív tag

Jó estét kívánok!

Tegnap csatlakoztam a Star Citizen támógatok táborába, ma pedig felvételt nyertem a Liberum Arbitrium szervezetbe!

Ma beleolvasgattam a játék fórumjába a kérdések-fejlesztő válaszol szekcióba és kiderült hogy amit eddig láttunk a hangárból/repülőkből az még mind igencsak változni fog a végleges játékik, mert ebben a formában nem igazán életképes. Értem ezalatt hangár méret benne a hajók elrendezése, bedokkolás, felszállás stb.

Másik ami érdekelne: a játék nem fog rendelkezni azzal a tulajdonsággal, hogy csak úgy repülök egy irányba, bele fogok ütközni láthatatlan "instance" falakba?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#6034) Diopapa válasza LBandi (#6033) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem fogsz láthatatlan falakba ütközni. Amúgy üdvözlet körünkben. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6035) Eyesis válasza Revolit (#6032) üzenetére


Eyesis
őstag

Üdv a szerkesztők között :) Hajrá! :)

Eyesis

(#6036) KO2 válasza LBandi (#6033) üzenetére


KO2
aktív tag

Repülsz egy irányba és egyszer csak "KONGGGG" nekiütközöl a világűr szélének, ami be is horpadhat ha nagyobb hajóval rendelkezel, valamint a pilóta is lefejeli a műszerfalat így nagy sebességnél akár bele is halhatsz. Állítólag az Idrisnél nagyobb hajók át is szakíthatják, ekkor sajnos kitörik a monitorod üvege.

Nem beszélve arról, hogy ha az ütközéstől kiszökik a hélium a hajódból akkor már semmi sem fog fentartani és lezuhansz a világűr aljára.

[ Szerkesztve ]

(#6037) Malibutomi válasza KO2 (#6036) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Erről eszembe jutott a a vanilla wow elején lévő bug, mikor a tengert átszelő hajó egyszercsak lezuhant barrens közepén a sivatagban, mi meg ott álltunk hogy most mi van :DDD
Vicces lenne ha itt is bekapcsolna a gravitáció a motorban, azt az űrkocka aljén találnánk magunkat egy nagy kupac összetört hajó között :)

[ Szerkesztve ]

(#6038) LBandi válasza KO2 (#6036) üzenetére


LBandi
aktív tag

Viccet félre téve, elvileg minden helyszín "instance"-lesz, így azoknak kell hogy legyen határvonaluk, amin nem lehet áthaladni. Vagy egy sandbox féle egymáshoz illesztett instance hálózatot képzeljek el?

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#6039) Malibutomi válasza LBandi (#6038) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Igen olyasmit, ha eléred a kocka végét, aládtesz egy újat a szerver

(#6040) .tnm


.tnm
addikt

most sikerült a februári összefoglaló végére érnem és örömmel fogadtam, hogy a website frissítést kettészedték, hogy hamarabb kiadhassák az első felét, amiben már lehetőség lesz több org-hoz is csatlakozni egyszerre.

lehet megint növekedni fogunk egy picit.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#6041) Eyesis


Eyesis
őstag

Kiraktam egy visszaszámlálót a Dogfight-ig :)
http://starcitizen.hu/

Eyesis

(#6042) Eyesis válasza .tnm (#6040) üzenetére


Eyesis
őstag

igazán lefordíthatnád ezeket mondjuk Te :U

Eyesis

(#6043) PhilBrick válasza Eyesis (#6041) üzenetére


PhilBrick
őstag

Honnan van a biztos infó az indulásról?

(#6044) Szőrös  válasza PhilBrick (#6043) üzenetére


Szőrös 
veterán

PAX Eeast-en lesz hivatalos bemutató és bejelentés.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#6045) Revolit


Revolit
senior tag

Na, befejeztem az első részét, azt hiszem time capsule "epizódokat" 3 részben fogom kitenni :)
időkapszula #1

Kritikákat szívesen fogadok. Képekkel direkt nem akartam elárasztani.

(#6046) PhilBrick válasza Szőrös  (#6044) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ja, akkor az indulás bejelentésére van időzítve. :DDD

#6045: Király vagy!

[ Szerkesztve ]

(#6047) Eyesis válasza PhilBrick (#6043) üzenetére


Eyesis
őstag

Diopapa nézett utána.
"Magyar idő szerint ápr. 11 hajnal 2 óra. (bostoni idő szerint ápr. este 20:00-kor kezdődik a bemutató) Ez 4 órás lesz, gyanítom utána fogják "beélesíteni". Azt nem tudni, hogy egyből vagy mittomén' 2 nap múlva, de szerintem a dogfight bemutató kezdési időpontot lehet zéró időnek tekinteni."

Eyesis

(#6048) Diopapa válasza PhilBrick (#6046) üzenetére


Diopapa
addikt

katt

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#6049) Eyesis válasza Revolit (#6045) üzenetére


Eyesis
őstag

Szép munka, kicsit itt ott belejavítottam. Esetleg az utolsó rádióüzenetet is lefordíthatnád, vagy legalább egy rövid összefoglalót róla.
Érdekes volt, várom a többit is :)

Eyesis

(#6050) GypsFulvus2 válasza Diopapa (#6048) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akkor ki nyerte az időpont- találgatásos fogadást? Vagy még várjunk a győztes kihirdetésével, amíg ténylegesen is elindul? ;]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.