Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) shed77 válasza Eniral (#22995) üzenetére


shed77
csendes tag

szia.jól néznek ki.esetleg beilleszthető,linkelhető formában is felteszed őket?

(#23002) Eniral


Eniral
tag

Attól függ milyen célból ! :U

(#23003) PoeDameron válasza kicsicsuvi (#22999) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Próbáld elképzelni, hogy úgy is reagálhatok egy hozzászólásodra, hogy kimondani is borzalmas WTF OMG élmény: esetleg nem kapcsolódók minden pontjában a szövegedhez. :)

Egyébként erre a részletre reagáltam:

"Szerintem a játékban eleinte leginkább a pénz fogja meghatározni,hogy egy kisebb baráti társaság melyiket választja. Kezdésnek a connie mindenképpen jobb választásnak tűnik"

Hogy ne 1 hajós játékban gondolkodjunk, ha lesz hangárunk. Szóval aki most vesz egy carrackot, az ha vesz mellé egy freelancert vagy taurust, az rendben is lehet.

Eniral: oké. :)

[ Szerkesztve ]

(#23004) shed77 válasza Eniral (#23002) üzenetére


shed77
csendes tag

felhasználni fórumaláírásként .konkrétan egy téglalap alakú aláírás 2 szélére szeretném 1-1 alakzatod berakni,közéjük meg középre a nevem.ill. alapmintának kellene más felirattal.

(#23005) Eniral


Eniral
tag

shed77 Bocs de a csapatomnak csináltam és érdekesen venné ki magát másnál más szöveggel :) :W

(#23006) Menthirist válasza zolee0307 (#22992) üzenetére


Menthirist
veterán

Szerintem mindenképp megér egy levelet a supportnak, mert én sem láttam még olyat, hogy legyen Star Citizen Digital Download, de Squadron 42 nem. Csak a single részt tudtommal nem lehet elajándékozni, és nincs értelme sq42 nélkül adni a game packot, mivel az sq42 egy előtörténet az pu-ba való belépéshez (amit ugyan le lehet nyomni anélkül hogy végigjátszanánk az sq42-őt, de akkor tudtommal pu kezdő itemektől esünk el)

Malibutomi: erről már volt máskor is szó, próbálták rávenni Whedon-t hogy csináljon megint Firefly-t. Mondták nekik a fan-ok, hogy mindegy mennyit kér rá, összedobják. Sajna szerződés köti most a Disney-hez hogy marvel filmeket gyártson, és ez egy pár évig még eltart.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#23007) Diopapa válasza Menthirist (#23006) üzenetére


Diopapa
addikt

Abból már nem lesz semmi. A szereplők is kiöregedtek. Másokkal meg az ember nem nagyon tudja elképzelni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23008) mrfire válasza Diopapa (#23007) üzenetére


mrfire
őstag

Max majd húsz év múlva kap egy rerollt, úgy mint a Battlestar, hogy az egészet kifordítják önmagából a kornak megfelelően.

(#23009) Menthirist válasza Diopapa (#23007) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem azt mondtam hogy a szereplőivel... a szellemiségével viszont jöhetne valami. Én legalábbis el tudnám képzelni másokkal is, bár mindenképp fura lenne eleinte és hiányérzetem lenne. De ha jó a sorozat, ezen túllendítene.
Ha másról lenne szó, még azt mondanám én is hogy tuti szar lesz, de Whedon-nak a cuccai közül hirtelen nem jut az eszembe egyetlen dolog sem, amit láttam és ne tetszett volna. Szóval neki adnék esélyt hogy próbálja meg... Max nem sikerül. De másnak még kevesebb rá az esélye...

mrfire: ha csak annyira lesz szar mint a BSG, akkor jöhet :)

btw "vonóhorgos" pisztolykiegészítés

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#23010) 77.PX_Drebil válasza mrfire (#23008) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Vagy mint az eredeti StaríTrek nél jött az új nemzedék... azonos univerzum és téma kicsit későbbi időszak és új szereplő gárda. A régi szereplők meg néha felbukkannak öregen egy egy epizódban (esetleg meghalni) a hitelesség kedvéért.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#23011) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#23010) üzenetére


mrfire
őstag

Vagyis ebből is lehetne jót kihozni.

(#23009) Menthirist
Ja, ha valamit jól megcsinálnak, akkor nem lehet panasz azért, mert a régihez szoktunk.
(A BSG-t egyszer meg lehetett nézni, de nem tudtam rávenni magam évek múlva még egy körre, tehát nem volt egy remekmű számomra se.)

(#23012) Diopapa válasza Menthirist (#23009) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, de a Firefly nem BSG és nem StarTrek. Tekintve, hogy 1 évad után kaszálták a nézettség miatt, plusz a Serenity sem hozott igazán a kasszáknál, emelett kult státuszba lépett és ikonikus sorozattá vált, szvsz nem bírná ki a szereplő váltást. (btw úgy rémlik valaki már meg is halt a szereplők közül) Azok a fanatikus rajongók, akik betolnák a pénzt a sorozatba nem azok a fajta emberek, akik megbocsájtanák az ilyesmit. De ofc jó lenne, ha az élet rámcáfolna. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23013) mrfire válasza Diopapa (#23012) üzenetére


mrfire
őstag

Az a sorozat eleve a FOX baromságán csúszott el, hogy még csak nem is sorrendben adták le a részeket. Egy hasonló atmoszférájú sorozattal simán lehetne tenni egy újabb próbát normális kezekben, és megfogni vele bármely sci-fi rajongót, nem csak a régi fanokat.

(#23014) 77.PX_Drebil válasza Eniral (#22995) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Nem rosszak. Pár dolog: A fogaskerék túl hangsúlyos (főmotívumként) használatával vigyázz, mert sok "szervezet" azt használta 46 után a szvasztika helyett, mint önmagába visszatérő motívumot.
A másik technikai jellegű:Ha PS el dolgozol és szeretnéd antikolin a címeredet vagy textúrázni akkor tudok segíteni, keress meg privátban.

Én első körben ezt hoztam össze

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#23015) Menthirist válasza mrfire (#23011) üzenetére


Menthirist
veterán

Én sem láttam annyiszor mint a Babylon 5-öt (azt 1-2 évente mindig végignézem), de szívesen veszek elő belőle részeket, mert kellemes és szerintem remek hangulata van. Ugyanúgy mint sok hosszabb sorozatnak, annak is vannak töltelékrészei, de ezeket ki lehet hagyni :)

A Firefly-ban is a gárda mellett a történet aranyosságát, vegyesen komolyságát és vicességét bírtam. A lovagiasnak beállított űr-vadnyugatot :) Ez az aspektus simán tovább vihető lenne a szereplők nélkül is... Még ha nem is firefly néven, hanem valami máson. Lényeg hogy szerintem ma is lenne igény olyan sci-fi-re, ami nem tucat sorozat, kedves, családias, remek értékeket közvetít, komoly mondatokkal és minőségi humorral van tele. És olyan mondatokkal, mint:
"You don't know me, son, so let me explain this to you once: If I ever kill you, you'll be awake. You'll be facing me, and you'll be armed."

Star Trekből pedig sosem szerettem a filmeket. Sorozatból elnézegettem, de sosem éreztem vágyat hogy most nekikezdjek és megnézzek 2-3 évadnyi Voyagert. Viszont az új Star Trek-et (mármint nem a legújabbat, hanem az új fajtát, a 2009-est) szerintem tanítani lehetne, úgy eltalálták. Modern, friss, de mégis Star Trek, és még a logikai bakik jelentős részét is kikerülték. Látványos, izgalmas, amilyennek egy hasonló sci-finek kell lennie, elképesztő zenével, pár kultmondattal (Apád 12 percig volt kapitány és 800 életet mentett meg... Ezt múld felül, ha tudod!

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#23016) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#23011) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A BSG szerintem ott hasalt el, hogy túl negatív a hangvétele. Ki akarná újra és újra azt nézni, ahogy egymás után hullanak el a jövő emberei, mikor ott a Star Trek...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23017) Diopapa válasza Menthirist (#23015) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, kár, hogy az eredeti ST koncepció marhára nem erről szólt. Hívhatod a rántott marhát kelbimbónak, attól az még rántott marha marad.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23018) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#23016) üzenetére


mrfire
őstag

A BSG számomra ott hasalt el, hogy egy egymás vérét szívó szerethetetlen bagázsból áll az egész legénység. Sajnos ez a reális, de ha sorozatot nézek nem mindig a teljes valóságra vagyok kíváncsi.

(#23019) Menthirist válasza Diopapa (#23017) üzenetére


Menthirist
veterán

Azért a filmek de, erről... csak számomra jobban fekszik a történetmesélése az újnak, de a lényege szerintem ugyanaz.

a sorozatok történetmesélése meg persze hogy más. Más idő alatt kell más tempóval bemutatni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#23020) Volfram42 válasza TESCO-Zsömle (#23016) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem nagyon bejött a BSG kivéve a Baltar és szőke cylon szenvedéseit. Na az része a sorozatnak annyira kiakasztott, hogy be se fejeztem. Valahol a sorozat közepén, éppen valamelyik vontatott nyöszörgésnél kinyomtam azt a részt és rá se néztem többet. Szigorúan magán vélemény volt.

Star Treket meg azért szerettem, mert nagyon sok rész volt tele morális kérdésekkel amik ma aktuálisak. Bár én jobban szeretem a TNG-t, Kirk az mindig is cowboy volt. :) Persze ebben benne van az is, hogy Patrick Stewart az egyik kedvenc színészem a mai napig. Persze szigorúan a saját hangján.

Az új az bejött, de sajnálom, hogy kiherélték az akkori jövőt. Bár az Online az nem alternatív vonalon van és annak a felvázolt jövőképe se tetszik igazán.

Az SG universe-ből bírtam három részt és ennyi egyszerűen számomra ott megölték az SG-t. Pedig az volt talán az egyik kedvenc sorozatom. Mai napig újranézem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#23021) Drenadar válasza Menthirist (#23019) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem is jobban tetszik az új StarTrek részek, igaz valami még így is hiányzik belőlük, de nagyon hangulatosak. Nekem a régi széria nagyon nem tetszett...

És jah az a BSG össze vissza, depis izé... ez volt a lényeg, tudom, de nem túl élvezetes nézni... az SG:universe jut róla eszembe, mondjuk az meg tömény dráma volt...

(#23022) Diopapa válasza Menthirist (#23019) üzenetére


Diopapa
addikt

Értem amit mondasz, meg nyilván nem kell ragaszkodni a 30 éve kitalált dolgokhoz, de akkor he hívja StarTreknek érted. Legyen randomXY scifi movie és ennyi. Ez olyan mintha a GTA6 mondjuk a marson játszódna és holdjárókból lövöldzönél (micsoda képzavar :D) és úgy tudnál területeket feloldani, hogy puzzle-kat oldasz meg közben. Benne marad a kocsikázás, a lövöldözés, a marsi kolónia neve lehetne New Los Santos és akkor minden ok? Nem, az marhára nem ugyan az a játék lenne....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23023) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#23021) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mohácson nem volt annyi vész, mi?

Az SG-t a karakterek adták el, de főleg az Atlantis-t.

(#23022) Diopapa: Induljunk ki abból, hogy a TOS azért lett olyan, amilyen, mert nem volt rá több pénz. Ez leginkább a filmeken látszik, ahol már a klingonok arcai/nyelvezete is a helyére került. A történetek gyakran blődek voltak, és ezt az se segítette, hogy az egyik idegen birodalom 1:1-ben a földi kultúrára épült. Á'lá Romulan Empire, fő bolygójuk a Romulusz, holdja a Rémusz... Micsoda véletlen...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23024) Malibutomi válasza TESCO-Zsömle (#23023) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

SG az eredeti sorozatot imádom, szar hogy vége lett. Jó hogy annyira nem vette magát komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#23025) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#23023) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az atlantis jó volt, az első pár évad utána már az is baromság volt... az SG1 is csak az első 5-6 évad volt élvezetes...

[ Szerkesztve ]

(#23026) Mrgyergyo válasza kicsicsuvi (#22990) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Én úgy tudtam hogy az összes coni variáns örökölte az andromedatol a p52-merlint kivéve a phonix aki valami mást kapott...

Zsomi: nekem az is jó ha vissza viszem a cuccot a civilizációba kutatgatni, nem kell nekem rögtön ott helyszínen tudni róla mindent. Max ha nagyon mégis akkor valamelyik modul helyére beteszek labort és öröm bodota :) A lényeg hogy a felfedezosdi nekem át jöjjön és ne csak ilyen nyomok egy scant a bolygón/asaszteroidan/ugró ponton/akkarmin llegyen :)

[ Szerkesztve ]

(#23027) mrfire válasza Mrgyergyo (#23026) üzenetére


mrfire
őstag

Taurusnak sincs. Aquilának meg terepjárója van helyette, így én úgy tudom, hogy csak az Andromeda-nak van Merline. Phoenix-el nem tudom, mi van.

[ Szerkesztve ]

(#23028) Diopapa válasza mrfire (#23027) üzenetére


Diopapa
addikt

A Phoenixnek valami spéci pimp gépe van. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23029) Mrgyergyo válasza mrfire (#23027) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Hopp, akkor benezte. Bocsánat :)

(#23030) TESCO-Zsömle válasza Mrgyergyo (#23026) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Saját labor nélkül te nem fogsz tudni vele mit kezdeni. Egy darab valami lesz a rakteredben, amiről csak találgathatod, hogy mire jó. Az Endeavour-t erre találták ki. Nyilván képes lesz majd felkutatni az ilyen cuccokat, de igazából az egy mozgó laboratórium.

(#23027) mrfire: Az Aquila-nak van Merlinje. A Rover csak egy plusz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23031) Drenadar válasza Mrgyergyo (#23029) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nekem nagyon nem szimpi a connie... főleg, hogy hogyan nem bukik orra akkor, mikor felhúzza a beszálló liftet? :D
+ronda is. (nah jó talán az aquila nem olyan gáz)

(#23032) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#23030) üzenetére


mrfire
őstag

Meg az sem lehet kellemes, ha talál valamit az ember, nem tudja mi az, aztán otthon derül ki, hogy egy rakás szemét. :)

(#23031) Drenadar
Ja, a Taurus lesz az én fapados ocsmányságom. :))

[ Szerkesztve ]

(#23033) 77.PX_Drebil válasza Diopapa (#23012) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Bocs de azért hoztam fel az EREDETI StarTreket mert egy évad után azt is elkaszálták.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#23034) TESCO-Zsömle válasza mrfire (#23032) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én remélem, hogy sikerül szereznem és üzembe helyeznem arhaikus űrhajókat...

(#23033) 77.PX_Drebil: Fura, hogy mégis 3 évada van...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23035) Diopapa válasza 77.PX_Drebil (#23033) üzenetére


Diopapa
addikt

Én azon csodálkozom, hogy a gombafejű Martin Sheen (pilot) után forgattak még részt... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23036) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#23034) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Bocs nem vagyok rajongó csak KB. ismerem a sztorit...:D Bocsáss meg ha belegázoltam az érzéseidbe..:))

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#23037) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Ha star trek akkor csak a voyager volt említésre méltó...

(#23038) mrfire válasza Drenadar (#23037) üzenetére


mrfire
őstag

Nagy tévedés, a Voyager eláshatja magát a DS9 mellett. :P Vagy tízszer végignéztem, a Voyagert meg jó ha ötszöt. :DDD

(#23039) Diopapa válasza mrfire (#23038) üzenetére


Diopapa
addikt

Ennyi :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23040) Drenadar válasza mrfire (#23038) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az a ds9 elég gagyi volt pedig...

De jó nem vagyunk egyformák :-P szerencsére

(#23041) 77.PX_Drebil válasza mrfire (#23038) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Bakker nekem meg az Enterprise volt a kedvencem aztán a DS9 a vojagggerben csak hetes fizikumát csíptem...:D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#23042) Mortor válasza Menthirist (#23006) üzenetére


Mortor
csendes tag

Az általam frissen vásárolt AMD csomagban sincs benne az SQ42. De szerencsére a régiben még benne volt. Azt hittem azért mert gifteltem, de akkor nem.
Na majd aktiváljuk ma a másik frisset a haver acc-jára azt majd kiderül, hogy abban benne lesz-e.

Convert now... or fall forever!

(#23043) TESCO-Zsömle válasza 77.PX_Drebil (#23036) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem gázoltál semmibe, csupán egy tényt közöltem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23044) 77.PX_Drebil válasza TESCO-Zsömle (#23043) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Én óvatos vagyok nem jó felbőszíteni egy "rajongót"...:)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#23045) zolee0307 válasza Menthirist (#23006) üzenetére


zolee0307
őstag

Írtam a supportnak, kíváncsi vagyok mi lesz.

Duvi: Köszi a választ, már felupgradeltem avangerre a hajót. Azt hol tudom megnézni, hogy támogató vagyok?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#23046) Drenadar válasza zolee0307 (#23045) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Mi profilnál.
Lehet kérek majd én is egy új AMD - t...

(#23047) Volfram42


Volfram42
senior tag

Valaki szemfülesnek feltűnt Reddit-en, hogy máshogy néz ki egy kicsit a 300i az új holo táblán.: [link]

Illetve valaki összeszedte, hogy kik a concept artist-ok és miket műveltek/nek.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#23048) zolee0307 válasza Drenadar (#23046) üzenetére


zolee0307
őstag

Lehet én vagyok béna, de nem találom.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#23049) vaakuum válasza Volfram42 (#23020) üzenetére


vaakuum
addikt

:Y Hogy lehetett azt a sorozatot abbahagyni? Szerintem a legjobban eltalált karakter az egész sorozatban...talán az "öreg" éri el még ugyan ezt a szintet.

Az azért megvan, hogy Balthar szenvedő személye, a frizurája, az arca, és úgy az egész figura a dilemmáival tökéletesen hozza az "ó uram, miért hagytál el engem" hangulatot?
https://pressstart2begin.files.wordpress.com/2013/10/gaius-baltar.png

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#23050) mrfire válasza Volfram42 (#23047) üzenetére


mrfire
őstag

A felső az új nem? Az nem más, csak egy átverés az egész, mert nem is 3Dben készítették el, csak odavágták a koncept artot átszínezve, amin még máshogy nézett ki, mint amit végleg kaptunk: [link]

Aki ezt kitalálta, nincs képben... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.