Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) mrfire


mrfire
őstag

Na, így az utolsó nap, vettem végül egy dögcédulát. :)) Elég drágának tartom egy kulcstartóért, de ez van... nem szerettem volna megbánni, hogy kihagytam, azért mégsem egy vészes összeg, de AMD Mustang formát is ölthetett volna :((

(#21802) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

MIért nem lehet PTU-ba bejelentkezni? Így nemtudom visszaváltani a simára.

(#21801) mrfire

Szállítással együtt drága? Nekem van láncom már hozzá a BF3-as tag miatt :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21803) mrfire válasza SkyS1gn (#21802) üzenetére


mrfire
őstag

Végül is úgy nem annyira... 5-8 dolcsi lehet a szállítás belőle. Kínából bezzeg 1-2 dolcsiért idejönnek ezek a kis vackok. :D

(#21804) .tnm válasza .tnm (#21800) üzenetére


.tnm
addikt

ehh, a már meg se kaptama mustangokat próbára, 300I-t viszont igen. úgy tűnik azt mindenki megkapta.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#21805) SkyS1gn válasza mrfire (#21803) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is rendeltem amúgy pár hete :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21806) Menthirist


Menthirist
veterán

meglett a 70 milla :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21807) Volfram42 válasza mrfire (#21803) üzenetére


Volfram42
senior tag

Megsúgom, hogy ez is Kínából fog jönni. Az enyém onnan jött.ú

.tnm: Írottam is is korábban vala, hogy minden aurora tulaj kap.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21808) mrfire válasza Volfram42 (#21807) üzenetére


mrfire
őstag

Akkor tényleg drága. ;]

De amúgy én is kaptam, pedig nekem nincs Aurorám.

(#21809) Volfram42 válasza mrfire (#21808) üzenetére


Volfram42
senior tag

Akkor lehet ez is egy kellemes hiba. :)
Nézegetem, milyen lesz a jump pointon való áthaladás. nem csúnya pedig kaki a minősége a felvételnek.
Spoiler: Jump1 Jump2

Itt gy kivonat az eseményekről: [link]

Fent akartam maradni, hogy végignézzem, de sajnos elkaptam valami jó kis hánytató vírust és legyőzött.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21810) mrfire válasza Volfram42 (#21809) üzenetére


mrfire
őstag

Nagyon durva az áthaladás. :Y
Nem igazán tudtam elképzelni, mit akarnak azzal a szörföléssel, ahogy korábban lefestették. :) Bár nem lesz túl eredeti, nem számít, nem is nagyon lehetne az. Ügyesek.

(#21811) Volfram42 válasza mrfire (#21810) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jaja eléggé kivesézett téma már, így nehéz kreatívnak lenni. nekem megfelel.
Olvasgatom ezt az összefoglalót és de jó, hogy inkább aludtam. Vagyis nem jó, mert nem önszántamból tettem, de mindegy. A srácnak bedöglött a macbook-ja és telefonról pötyögött.
Itt egy csillagtérkép.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21812) Menthirist válasza mrfire (#21810) üzenetére


Menthirist
veterán

Én gondoltam hogy valami ilyesmi lesz, az Androméda sorozat slipstream-jéhez hasonlatos. Jól néz ki... meg a Star Map is :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21813) Diopapa


Diopapa
addikt

Tegnap próbáltam egy battle royalt a Cutlassel. Az irányítás egérrel már majdnem jó, viszont megint elment a kedvem kicsit a lövöldétől. OFC volt bent egy Super Hornet. :) Továbbra sem értem, mi a fenének hónapokat vesződni a damages states-el. Az első lövés becsapódásától kb 2-3 mp-ig éltem. Az nem tudom mennyire koncepció, hogy a hull jobban bírja mint a shield. A shield konkrétan az első lövéstől lemállott.. :D A szutyadék Mustangokat instázta. :) Úgy tudtam kilőni, hogy mérgemben beélesítettem több rakétát egyszerre és rányomtam az összeset :D Szóval továbbra is tartom, hogy túl rövid a dogfight. Ami nagyon hiányzik még az AC-ből (az irányítás bénaságaitól eltekintve, pl a linearitás hiánya) az a több beállítás a multi meccsekhez. (pl only Aurora, stb) Super Hornet olyan a Mustangok között, mintha bemennél egy AK-val egy ovis csoport közé kb.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21814) .tnm válasza Volfram42 (#21807) üzenetére


.tnm
addikt

láttam, de nekem nincs Aurora-m.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#21815) Jack@l válasza SkyS1gn (#21802) üzenetére


Jack@l
veterán

Engem se engedett most...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#21816) Szőrös  válasza Diopapa (#21813) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Továbbra sem értem, mi a fenének hónapokat vesződni a damages states-el. Az első lövés becsapódásától kb 2-3 mp-ig éltem."

Talán pont ezért. Szállj le a platformra , kapd elő a stukkert és eressz bele pár skulót. Utána megérted sztem miért kell még ezzel foglalkozni. Gyk rommá lehet lőni azzal a kis marokfegyverrel a Cutlass-t.
Szóval nem csoda hogy ők sem elégedettek a sebzés modellel mert ez így elég vicces.

Amúgy freeflightban repkedtem vele , coupled/ decoupled mód váltogatás próbálgattam , egész jól lehet vele ügyeskedni és azért baromi feelinges a roidok között csendben sodródni a ladikkal.
Mondjuk azt sem értem miért nem lehet belőle katapultálni ( vagy de csak nekem nem ment ) ?
A kabintető lazán lerobbantható lenne és az egész ülés konzolt ki lehetne reptetni a fülkéből akár.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21817) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Ha most veszek egy Cutlas Blue upgradet és csak később veszek egy Blacket a fejlesztést bármikor rárakhatom?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21818) Tremz


Tremz
újonc

Hey sracok,
probaltam atmasolni az accomat a PTU-ra, de valamiert amikor belepek a My RSI- settings reszbe, a Public Test Universe resz az ki van szurkitve, es nem tudok ramenni.
Most le van zarva a PTU, vagy csak subscribereknek van?

(#21819) Amaro_hu


Amaro_hu
csendes tag

Valami nagyon nem stimmel a PTU launcherrel. Tegnap este óta nem enged belépni, hibát jelez, így nem tudom átállítani sem. Gondolom, kell a sávszélesség a normál letöltésekhez - így viszont aki nem lépett be a homokozóba, az előbb kapja meg az 1.01-et ?! Remélem, ebből nem csinálnak rendszert.

(#21820) Diopapa válasza Szőrös  (#21816) üzenetére


Diopapa
addikt

Félreértesz. Baromi jó, hogy van damage states és látványos is. Bár a Cutlassnél bugos még itt-ott. A gondom az, hogy vagy a damages states felesleges, vagy a legyenek gyengébbek a fegyverek / erősebbek a hajók, mert kb 3-4 mp egy dogfight egy Super Hornet ellen. Szerinted hogyan lehetne lereagálni? Megtámadott hátulról, mire decoupledben megfordultam volna, már halott voltam. Ez így nem fun. Azt meg fel nem foghatom, miért esik nehezükre betenni pár bekattintható szűrőt a matchmakingbe. Ha lehetne Hornetek nélkül meccset indítani, állítom sokkal több Aurorás / Mustangos játszana. Tegnap voltunk kb 4-5-en, de csak mozgó célpontok voltunk a Hornetnek kb.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21821) SkyS1gn válasza Jack@l (#21815) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most így nemtudom visszaváltani simára hogy leszedje a patchet meg játszani se... mi lelte a PTU-t?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21822) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#21817) üzenetére


mrfire
őstag

Nem látom akadályát, miért ne tehetnéd.
Blue? :F És akkor ki fogja összekaparni a halott pilótáinkat az űrből? :D

(#21820) Diopapa
Meg kéne nézni, hogy lehet-e már igazi privát meccseket indítani, vagy közös vanduult.

[ Szerkesztve ]

(#21823) Diopapa


Diopapa
addikt

Én sem tudok PTU-re váltani, szerintem lelőtték amíg nincs új teszt build. Hozzáteszem a fordított sisak bug még megvan :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21824) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#21817) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Pontosan! megvehetsz bármilyen upgradet, és ráérsz beaktiválni! vagy el is adhatod ha mégsem kell/mégsem tudod beaktiválni vagy vissza is válthatod az árát!

(#21825) Szőrös  válasza Diopapa (#21820) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pont ezért írtam hogy a mostani damage states nem jó ha egy szál marokfegyverrel szét lehet kapni azt a ladikot . Igaz , azt írták hogy glasscannon lesz de ennyire azért ne . :D
MM idővel gondolom lesz itt is csak még nem erre fókuszálnak , bár ha jön az ACC akkor ez is elvárható.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21826) SkyS1gn válasza Diopapa (#21823) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hogy váltsam vissza a Launchert simára?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21827) Diopapa válasza SkyS1gn (#21826) üzenetére


Diopapa
addikt

Fogaskerék --> Game channel --> public.

Nézek megint egy Battle Royalt, hátha jobban megy :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21828) SkyS1gn válasza Diopapa (#21827) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Épp ezaz de csak akkor működik ha bejelentkezel mert ha nem akkor csak a public van ott de PTU-t ír felül!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21829) Nabar


Nabar
csendes tag

Mukodik a coop Vanduul swarm.

[ Szerkesztve ]

(#21830) Drenadar válasza Nabar (#21829) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

óóóó de jó! :D

és az is működik hogy a private meccsbe nem jönnek be idegenek?

(#21831) Diopapa válasza SkyS1gn (#21828) üzenetére


Diopapa
addikt

Huh, ez zsivány. :) Esetleg próbáld meg letörölni a "...\StarCitizen\Client\LoginData.json" file-t, és akkor törli a launcher beállításaidat.

@Nabar: Jah, az előbb toltam egyet egy 300i-vel meg egy Hornettel, a 300i nagyon ügyes volt, csak egyszer tudtam lelőni... :DDD :B

Ha valaki akar egyet most lőni, vegyen fel friendnek és invite-oljon be :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21832) Nabar


Nabar
csendes tag

Tegnap probaltuk a Private Vanddult, 2x is mentunk senki nem jott be.

(#21833) Zuborka


Zuborka
csendes tag

Valaki délután egy kis coop vanduul? :D

(#21834) SkyS1gn válasza Diopapa (#21831) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:(

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21835) Drenadar válasza Zuborka (#21833) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Benne vagyunk.... :)

(#21836) Jack@l válasza SkyS1gn (#21834) üzenetére


Jack@l
veterán

A launcherben settings-> reset to defaults is megoldotta nekem. Csak azt nem értem mért kellett akkor ez a ptu, ha 3 nap után törlik... (ráadásul ilyen amatőr módon)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#21837) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Az ACC várhatóan mikor jön be? Ha tényleg megtarthatjuk az abból vásárolt javakat akkor komolyan nekiállok majd farmolgatni.
Az lesz a jó benne hogy a krediteidet arra költheted majd hogy fejleszd magad, és ezzel is több kreditet szerezz majd a későbbi meccseken. Pl. én itt vagyok most az Omegámmal és alig tudok csinálni valamit, de ha kreditből veszek egy Hornetet akkor lényegesen gyorsabban mehet a farm. A kérdés csak az, hogy hány órát kell majd szenvednem érte :D

[ Szerkesztve ]

(#21838) SkyS1gn válasza Jack@l (#21836) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:R

Érdekes hogy ez a launcher hogy zabálja a procit... pörgeti a lapost rendesen.

(#21837) AeSDé Team Mi ez a kreditezés? Mire fogja dobálni?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21839) Diopapa


Diopapa
addikt

Huh, túl vagyok egy fél órás vanduul coopon, egész jó ez a cutlass.. :) 1 társam volt, egy vérprofi Hornetes, elképesztő mit csinált a géppel.. :Y PU-ben lesznek gondok pvp-ben úgy érzem, ha addig nem fejlődök.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21840) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Amit ACC megszerzel csak AC lehet majd használni, szóval ha kijön a planetside ott már ez nem lesz érvényben, az hogy mikor jön be arra azt lehet mondtani hamarosan.

Az hogy a hull jobban birja az csak azért van mert energiafegyvert használnak, mivel az elsősorba a pajzsra céloz, miközben egy balisztikus fegyver a páncélzatra. Mind2 megvan az előnye hátránya. Ha jól tudom a páncélzat még mindig nincs rendesen beállítva így, kb minden hajó ugyan úgy sebződik.

Valamint a tegnapi PAX-ról jövőhéten lesznek hivatalos videók is, azaz ezt mondták.

(#21841) Volfram42 válasza tigerwolfhun (#21840) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy ahogy mondod az 1.1-ben jön ami soon.

A páncélra is azt mondták az egyik fejlesztői válaszban, hogy jelenleg nem nézi a páncélt. Mindegyik hajó ugyan az. Nem figyeli, hogy mekkora a vastagsága és milyen anyagból van.

Spekuláció:
Én gyanítom, hogy skin-ként rakhatjuk majd fel a különböző páncélzatot. Anno valaki kileste, hogy a Hornetnek kettő skint lehet feltenni. Én ekkor arra gondoltam, hogy az egyik a festés a másik valamilyen armor-t/hull-t befolyásoló dolog lesz majd. A Mustang Delta megerősítette az ebbéli hitemet, mert azon van egy plusz réteg jelelnyelő páncél ami elvileg át fogja venni a környezete színét is. A hangárban látszik is. A jump point-ban is kitértek rá. Nem hinném, hogy ezt ne vehetnénk le valahogy. Szóval szerintem majd házilag rakhatunk a hajóra egyéb burkolati elemeket.
Természetesen ez csak az én tippem, még senki se tudja, hogy mi lesz. Csak ők.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21842) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

[link]
Itt egy kisebb táblázat néhány dologról, nem tudom honnan szerezték az információt és hogy mennyire fog ez megvalósulni de elég jó alapot add arra hogy milyennek kell elképzelni, pl a delta páncélzata nem a jel elnyelésére fókuszál hanem inkább a sebzés csökkentésére.

Természetesen nem csak a páncélzat van ide kiírva szóval sztem érdemes kicsit átnézni.

[ Szerkesztve ]

(#21843) kicsicsuvi válasza Volfram42 (#21809) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Kössz a linket, olvasgatom, nagyon érdekes dolgok vannak.
Az egy csatában részt vevő hajók számával kapcsolatban:
3:47 - Big battles can feature "hundreds" of NPCs among the players... but that might be an exaggeration...?

Szóval ez alapján (még ha nyilván van benne túlzás is) lehet, hogy a köztes megoldás lesz, pár 10 játékos, és több NPC. Nekem ez a megoldás tetszene, @Diopapa, többiek, mi a véleményetek?

(#21844) Volfram42 válasza tigerwolfhun (#21842) üzenetére


Volfram42
senior tag

Köszi. ez jó.

A delta páncélja nyeli a jelet is. A leírásban is szerepel és a táblázatban is: IF, CS ugyanúgy 0,8-as szorzóval van ellátva.

A színváltás a jump pointban volt leírva. kérdezte valamelyik levelezésben a tervezőjét, hogy camo a neve ennek ellenére military green a színe. ezt nem lehetne inkább kékre változtatni? Azt válaszolta, hogy a környezetéhez veszi fel a színt ezért kamo. A zöld az az alap inaktív színe.
Ezen kívül is lesz színváltó camo, mert az egyik mérföldkőnél azt kaptunk.

kicsicsuvi: Nekem megfelel. Ameddig nem kötelező részt venni egy ilyen harcban addig felőlem bármekkora lehet. Értem ez alatt, hogy nem dobnak rám hosszúpontot vagy mi, mint az EVE-ben.

Diopapa: Szerintem ez direkt klánharcok esetén fog megvalósulni, amikor két party megy egymás ellen. Hiszen a party rendszer felülírja az instance-ot. Szóval nem hinném, hogy minden arra tévedő csak úgy beesne egy ilyen instába.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21845) Diopapa válasza kicsicsuvi (#21843) üzenetére


Diopapa
addikt

Számomra azért fura, mert kezdetben konkrétan az volt a terv, hogy ellehetetlenítsék a blobolást, vagyis minél többen kerülnek egy területre, annál jobban szétszed instance-be. Tehát pl van 40 játékos az 2 db 20-asba rakja, a ha 50 van, akkor mondjuk 3 db 17-esba, ha 60-an, akkor 6 db 10-esbe stb.. Magyarul ellen hasson a blobolásnak, ne érje meg sokan odamenni. Ehhez képest ezt most nem tudom értelmezni. Gondolom majd valami okos elmagyarázza.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21846) .tnm válasza Diopapa (#21845) üzenetére


.tnm
addikt

de az NPC lehet, hogy független NPC; nem feltétlenül az, amit játékos utasít

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#21847) Szőrös  válasza Volfram42 (#21844) üzenetére


Szőrös 
veterán

"nem dobnak rám hosszúpontot"

Azt nem , helyette kapsz EM raksit vagy aknát vagy más zavarást Heraldtól ( is ). :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21848) Volfram42 válasza Szőrös  (#21847) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát remélem, hogy messziről látom, hogy arra lövöldözés van és szépen nem megyek oda.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21849) kicsicsuvi válasza .tnm (#21846) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Én is erre gondoltam. Szerintem az is előfordulhat, hogy org-org csatáknál nem nagyon lesznek npc-k, tehát maradnak a 60 fő körüli összecsapások, de vanduul-ok vagy kalózok bázisa ellen előfordulhat az, hogy az egyik oldalon 50-60 ember, a másikon 100-200 NPC. Így a nagyobb csaták semmiképpen nem lesznek kötelezőek, de aki arra vágyik, az sincs "eltiltva" tőle. Talán ez lenne a legjobb kompromisszum.

(#21850) Diopapa válasza Szőrös  (#21847) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah érdekes a távolságbeli difi is. :) Loki boostal volt 54km-es hosszúpontunk, 100-120km-re rakétáztunk itt pedig max 1-2km-en zajlik a csata. Vicces. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.