Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Diopapa válasza Menthirist (#7999) üzenetére


Diopapa
addikt

Tényleg meg kell köszönni így azt, aminek alapnak kellett volna lennie a kezdetektől? :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8002) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Könyörgöm ne kezdjétek már megint...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8003) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Komolyan srácok, ez már nevetséges...
"minek dumálnak annyit inkább dolgozzanak"
"miért nem adnak több infot"
"miért csak most adnak több infot eddig milért nem"

Kb. erről szól a topic 80%-a lassan. Ha van hír azon megy a sírás, ha nincs hír akkor meg azon.

(#8004) Eyesis válasza Malibutomi (#8003) üzenetére


Eyesis
őstag

Pedig teljesen jogos...
Írni pár sort, hogy kb hogy állnak meg lehet tenni akár naponta... Csinálni csili vili videót pont elég hetente...
Valkinek tényleg képben kéne lennie a nagy egésszel, hogy tudja mi kell mikorra... Ez nagyon látványosan nincs jelen...
Nem is értem mit csinál az a túl sok manager, ha nem ezt...
Amúgy, ha nem pattogna mindenki, akkor még ennél is durvább csúszások lennének...

Eyesis

(#8005) szentvik válasza Eyesis (#8004) üzenetére


szentvik
tag

Lehet, hogy jogos, de attól hogy itt 1-2 hetente lezajlik ugyanaz a rinya, még nem sok minden fog változni...
És egy idő után kicsit unalmas ugyanazt olvasni itt újra meg újra

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8006) Eyesis válasza szentvik (#8005) üzenetére


Eyesis
őstag

Játékkal kapcsolatos érzésekről szól. Szerintem nem zavaró.
Ha már ezt nem bírod, mi lesz Veled, ha már van aki DFM-ezhet, és van aki még nem :D

Eyesis

(#8007) szentvik válasza Eyesis (#8006) üzenetére


szentvik
tag

Ez inkább a fejlesztőkkel és a hozzáállásukkal kapcsolatos (persze közvetve a játékkal is...). De lehet hogy csak az én ingerküszöböm az alacsony

Az meg hogy mikor jutok be DFM-re...elkönyveltem, hogy csak nagyon sokára, akár hónapokkal az első hullám után (amikor ők már a planet modullal szórakoznak ;] ) jutok be...ha hamarabb odakerülök, akkor öröm és boldogság, ha nem akkor meg semmi nem lesz meglepetés...csalódni nem fogok. :)

Az egész úgyis csak fejben dől el, legyetek erősek ;]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8008) .tnm válasza szentvik (#8005) üzenetére


.tnm
addikt

sztem nem lezajlik, hanem több hete kitart.

mellesleg nekem (lehet kövezni) nem tetszik, hogy mostmár lassan 6 formában kapunk infót arról, hogy mit is csinálnak (csináltak az elmúlt x napban), meg mi a játék jelenlegi állása. de sehol egy körülbelüli becslés az ütemtervre, sehol semmi infó arról, hogy mikor lesz a következő sale (vagy arról, hogy nem lesz több, vagy "nem lesz addig, amíg..." stb.)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8009) .LnB válasza .tnm (#8008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugye megmondtam, hogy egyszer a te türelmed és optimizmusod is elfogy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8010) Szőrös  válasza .tnm (#8008) üzenetére


Szőrös 
veterán

Eddig az volt a baj hogy nem adnak elég infót, most már az a baj hogy túl sok ? Vagy mi ?

Van rajta sapka ,nincs rajta sapka esete.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8011) Eyesis válasza .LnB (#8009) üzenetére


Eyesis
őstag

Nekem kezdetek óta ez piszkálja a legjobban a csőröm... Komolyan az sem érdekelne, ha azt mondanák decemberben lesz DFM, és 2017-ben beta StarCitizen, ha látnám, hogy ennyit kell csinalni, az ennyi idő, ezek a mérföldkövek és ekkor lesznek kész... Ha valami mégsem készül el, akkor legyen egy rövid helyzet jelentés, hogy miért... Nem hiszem el, hogy egy "netkód" 2-3 hónap alatt sok emberrel nem készül el... Kezdem azt érezni, hogy alkalmatlan emberekből sikerült csapatot készíteni...
Túl sok az álmodozó, rajzolgató, modellező csoda, és kevés a hard core programozó...

Eyesis

(#8012) .LnB válasza Eyesis (#8011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt már nagyon régen leírtam itt, és akkor le lettem hordva, hogy negatív vagyok, meg tipikus magyar mentalitás, és nem vagyok igazi fan.
Mára oda jutottam, hogy néha napján mikor összegyűlik itt 100hsz, akkor beleolvasgatok. Mindig arra gondolok mikor elkezedem visszaolvasni a hsz áradatot, hogy na megjelent a DFM? De eddig még nem :)
Szóval én már nem írok nagyon semmit. Várom a DFM-t és ha a megjelenéskor rossz lesz, elég akkor kikelnem magamból majd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8013) Szőrös  válasza Eyesis (#8011) üzenetére


Szőrös 
veterán

Múlt hét hétfőn 10FTC-ben azt mondta CR 2-3 hét. Ennyit már féllábon is kibírunk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8014) Diopapa válasza Eyesis (#8011) üzenetére


Diopapa
addikt

Amikor megkérdezték annak idején Rob Irving-et, hogy a fejlesztés kb hogy' áll össze, akkor azt mondta, hogy a meló nagy százaléka tervezés, kevesebb rész programozás. Lehet tévedett... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8015) .tnm válasza Szőrös  (#8010) üzenetére


.tnm
addikt

nem, kell a sok infó, csak szerintem nem lényegesen több infót, csak sokkal többször kapjuk meg ugyanazt. régen a WH azzal kezdődött, hogy mit csináltak a héten és azzal végződött, hogy mi lesz a jövő héten.

most ugyanez megjelent írásos formában weekly report-ként, havonta összefoglalva monthly report-ként. WH-s fórum kérdések részen a kérdések ismétlődnek, ugyanúgy, mint a 10-4TC-ben, de még egymással is sokszor átfedésben vannak a kérdések (ezzel szemben a válaszok olyan változékonyak, hogy igazából nincs is nagyon értelme figyelni rájuk

meg ahogy múltkor is írtam, hónapok óta kértük, hogy kicsit részletesebben írjanak arról, hogy mivel foglalkoznak, hogy egyes dolgok (pl. 1-1 hajó) hogyan állnak (ez szerintem még mindig nem teljesült, legalábbis egy átlátható lista szintjén nem létezik). most hogy mindenkit az érdekel, hogy mikor jön az ORGv2, PBR, a DFMv1, most elkezdenek a korábbi kérdésekre válaszolni. van némi javulás, de még mindig azt érzem, hogy keresik azt a minimumot, amivel el lehet hallgattatni (ideig-óráig) a közösség kritikusabb felét.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8016) Menthirist válasza Diopapa (#8001) üzenetére


Menthirist
veterán

nem hinném hogy alap az, hogy ennyi infót kap valaki egy projektről (heti több kisebb plusz havi egy nagyobb, video, fórum válasz, stb. még akkor sem, ha közösségi finanszírozású. mondták hogy rendszeresen tájékoztatnak mindenkit, ezt megteszik. kényszerből olyankor is, ha még nincs nagyon jó válasz rá.

én is örülnék konkrétumoknak, de nem vagyok felháborodva, pedig az én pénzem is ugyanúgy benne van.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8017) Diopapa válasza Menthirist (#8016) üzenetére


Diopapa
addikt

Látod nem vagyunk egyformák. .tnm kolléga jól összefoglalta szvsz, hogy mivel van gond. Pl engem is érdekelne, hogyan állnak a hajórajzolgatással, mert van amit már harmadszor kezdenek neki áttervezni, közben meg pl a Caterpillar mióta húzódik? :) nem zavar, hogy nincs bent, csak jó lenne látni, hogy hány %-os a készültség.

szerk: Itt most elsősorban nem a pénzem érdekel, csak érdekel, mi a project sorsra.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8018) Szőrös  válasza Diopapa (#8017) üzenetére


Szőrös 
veterán

"Látod nem vagyunk egyformák"

Na kérem , rátapintottál a lényegre. Nagyok sokan nagyon sok félét szeretnének látni.
Ennek egyszerűen képtelenség megfelelni , túl sok idő és energia.

Ez az amit ők is nagyon jól tudnak szerintem és próbálnak annyit adni ami éppen elegendő és kiadható.
És ezzel nincs gond , csak a türelemmel a részünkről.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8019) Menthirist válasza Diopapa (#8017) üzenetére


Menthirist
veterán

félreértés ne essék, engem is érdekelne. bármi. csak nem verem az asztalt ha nem kapok csak néha (jumppointban pl). nem úgy mint egyesek a fórumokon.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8020) Eyesis válasza Menthirist (#8019) üzenetére


Eyesis
őstag

Nem nem, Te is félre érted. Legalábbis engem... Engem nem érdekel semmi részletesen.. engem egy áttekintő terv érdekelne.. ez meg az meg amaz a modul ekkor akkor jönne ki, eddig mennyit csuszott a tervezettől, és később további csúszás lesz, vagy vesznek fel új embereket és le lehet e faragni belőle...
szóval tervezett dátumok, eddigi problémák csúszásokról RÖVID leírás... ennyi...

Eyesis

(#8021) Szőrös  válasza Eyesis (#8020) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez a PAX-on mondjuk megvolt csak éppen dátum nélkül. Azt már szerintem nem merik megadni. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8022) .tnm válasza Menthirist (#8019) üzenetére


.tnm
addikt

igazából adott esetben még az is jobb lenne, ha nem ígérték volna meg a nyílt fejlesztést és kussban dolgoznának, időnként egy-két látványtervet publikussá téve és egy-egy aktuális adatok alapján becsült megjelenési időt belebegtetnének.

de ez nem egyeztethető össze azzal, hogy a folyamatosan hype-ot fenn akarják tartani, meg ugye ezért (is) fizetnek elő a subscriber-ek, hogy legyen ez a folyamatos show, buzz.

feleennyi negatív hang se lenne, ha decemberben azt mondták volna, hogy szeptemberre lesz DFM. sőt, ha ezek után július elejére megjelentek volna vele, akkor mindenki dicsérné őket.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8023) szentvik válasza Eyesis (#8020) üzenetére


szentvik
tag

Na akkor!

Napi jelentést akarunk, ami a következőket tartalmazza:
- Milyen feladaton dolgozott ma.
- Mik a tervek a következő napra.
- Hány százelékon áll a jelenlegi feladat (mennyi telt el, mennyi van még vissza)
Természetesen ezt mind a 200+ embertől akarjuk egyesével.

:DDD

/troll off/

[ Szerkesztve ]

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8024) .tnm válasza szentvik (#8023) üzenetére


.tnm
addikt

hátha scrum-ban dolgoznak, akkor igazán stream-elhetnék a daily standup-ot :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8025) Eyesis válasza .tnm (#8024) üzenetére


Eyesis
őstag

Szerintem ez lehet durvább lenne mint egy fasza horror :)

Eyesis

(#8026) Diopapa


Diopapa
addikt

10 for the Chairman #19 (21 perc)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8027) .tnm válasza Diopapa (#8026) üzenetére


.tnm
addikt

érdemes?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8028) Jack@l válasza .tnm (#8027) üzenetére


Jack@l
veterán

Azt nem értem, mért nincs szavazás melyik 10 kérdésre válaszoljon :) Mert eléggé az egyértelmű/semmitmondókat választkja ki...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8029) szentvik válasza Jack@l (#8028) üzenetére


szentvik
tag

Mert gondolom akkor olyan kérdések is lennének amikre nem tudja a választ vagy nincs is válasz (még), és akkor csak rombolná vele az imázsát...marad a biztonságos talajon.

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#8030) Menthirist válasza szentvik (#8029) üzenetére


Menthirist
veterán

Ha meg lehetne szavaztatni a kérdéseket, jó rövidek lennének a 10TTC videók:

-Question 1: Will the PU available in February 2015?
-I dont know.

-Question 2: Will the PU available in March 2015?
-I dont know.

-Question 3: Will the PU available in April 2015?
-I dont know.

-Question 4: Will the PU available in May 2015?
-I dont know.

-Question 5: Will the PU available in June 2015?
-I dont know.

;]

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8031) Malibutomi válasza Jack@l (#8028) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

És azt hogy gondolod, kiírnák mondjuk mind a 118.000 feltett kérdést a honlapra minden héten, és te nyomkodnád hogy melyik érdekel?

(#8032) .tnm válasza Menthirist (#8030) üzenetére


.tnm
addikt

sztem nem ilyen kérdések lennének, hanem:

- Hogy áll a Starfarer?
Csönd <Sehogy, mert mindenki a DFM-re koncentrál>
- Hányan vehetnek részt maximum egy boarding-ban?
{SABLON} Még nem hoztunk döntést ebben a kérdésben <Fogalmunk nincs, hetek óta nem foglalkoztunk PU game mechanics-kal, mert mindenki a DFM-re koncentrál>
- Milyen sűrűn kell majd tankolni?
{GOTO SABLON}
- Mennyibe fog kerülni egy tankolás?
{GOTO SABLON}

stb.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8033) Diopapa válasza .tnm (#8027) üzenetére


Diopapa
addikt

Mikor az? :)

szerk: jól látod. :) Legszebb, amikor a saját maga válogatott kérdésre is az IDK válasz jön, meg az "utána kell néznem.." de érted, rögzített adásnál. :) Simán megtehetné, hogy felvétel előtt körbehívogatja Skype-on az illetékeseket, de erre sem nagyon szokta venni a fáradtságot. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8034) Menthirist válasza .tnm (#8032) üzenetére


Menthirist
veterán

-Hogy áll a Starfarer?
-épp újragyártjuk a jobb hátsó hajtóműjének fedél-szimmeringjét, mert elnagyolt lett

-Hányan lesznek egy boardingban?
-fogalmunk sincs, mert több tucatnyi meccset kellene tolni ahhoz, hogy megnézzük az egyensúlyt, de még nem tart ott. Fejben meg nehéz kimatekozni hogy 10 vagy 100 ember között mennyi az optimális.

-Milyen sűrűn kell tankolni?
-Amennyire nyomod a gázt (ezt mondták itt is). De csak dogfight illetve manőverezés közben fogy igazán, hosszú távú utakon nem annyira (mert csak a thrusterekhez kell üzemanyag, tehát ha gyorsításra használod fel, gyorsulás közben fogyaszt, de ha elveszed a gázt, nem lassulsz, stb stb stb. Erről is volt most szó

-Mennyibe fog kerülni?
-8 UEC 60 per gallon.

Ezeknek a kérdéseknek a fele későbbi finomhangoláskor dől el. Tehát azt lehet tudni már most, hogy lesz üzemanyag, ami fogyni fog, de majd ha több hajó, több eset lesz és már lesz valami relatíve működő gazdasági szimuláció, majd akkor derül ki hogy kb mennyit lehet elkérni az üzemanyagért, és még azt is finomhangolni fogják. Csak úgy mint csomó más árat és mechanikai elemet is.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8035) Diopapa válasza Menthirist (#8034) üzenetére


Diopapa
addikt

Az már az ő felelősségük, hogy értelmes / megválaszolható kérdéseket válogassanak be, nem hiszem, hogy minden subscriber retardált lenne, én úgy képzelem, hogy ők elve jobban képben vannak a játékkal kapcsolatban. Nyilván minden apró játékmechanikai elemre nem lehet pontosan válaszolni, de vannak értelmesebb kérdések is, mint hogy éppen "milyen hajómakett van mögötted az asztalon?"

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8036) Menthirist válasza Diopapa (#8035) üzenetére


Menthirist
veterán

Arra utaltam, hogy igen, nekik kell válogatniuk, nem lehet megszavaztatni a legérdekesebb kérdéseket az ezernyiből. Jobban kellene, de nem hinném hogy túl sok energiát fektetnének abba, hogy olyan kérdéseket keressenek, amire pontosan tudják a választ, és még nem volt. Szerintem kiválaszt valaki "szerkesztő" vagy 30-at random, abból 10 megmarad, odaadják CR-nek, aki akkor látja először. Felteszem elfoglalt ember.

Pl a mostani kérdések között nem emlékszem hogy fogtam volna a fejem hogy milyen retardált kérdések ezek. Igaz nem láttam az összes 10TTC-t, csak vagy egy fél éve követem a 10TTC-t.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8037) .tnm válasza Menthirist (#8036) üzenetére


.tnm
addikt

10FTC amúgy

és ha igazad van és úgy megy, ahogy írod, akkor mi értelme is van ennek? de első hangon legalább egy órát elpazarolnak erre is. (miközben a tényleges kommunikációt nem javítják ezzel)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8038) Menthirist válasza .tnm (#8037) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem tudom mennyi időt ölnek bele, nem tudhatom, de őszintén szólva, inkább legyen az hogy hetente egyszer kiválogatnak 2 óra alatt pár kérdést és arra válaszolnak, aztán mennek vissza dolgozni, mintsem keressék sokáig azt a 10 kérdést, ami még nem volt, és a legérdekesebb, mégha nincs is rá perpill még válasz. Ugyanakkor azért néha jönnek új infók, ez nem rossz.

Mi értelme? Többet tudok mint pár órája, igaz nem többel. Tehát értelme végülis volt. Ha meg valaki új csatlakozó, annak ez még több új infó lehetett. Van aki minden rezdülését követi a projektnek, annak minden kérdés lehet hogy lerágott csont, de van aki hetente csak egyszer-egyszer néz ilyet, annak ez lehet hogy új.

Ugyanez igaz a kommunikáció minőségére is. Szerintem ennek a megítélése erősen függ a néző vérmérsékletétől is, illetve hogy mennyire másodpercre friss infói vannak mindenről.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8039) Jack@l válasza Menthirist (#8036) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem az lenne a legjobb, ha azokat a kérdéseket válaszolnák meg, amikre a legtöbben kíváncsiak? Pl feltenném következő hétre, hogy mikor jön ki a DFM(mert még mindig nincs egy épkézláb időpontjuk) akkor tuti az lenne az első helyen sokezer szavazattal.

Az igazi értelme viszont az lenne, hogy CR nem kerülné ki őket, valamit csak nyammogna rá.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#8040) .tnm válasza Menthirist (#8038) üzenetére


.tnm
addikt

a probléma az, hogy azokra a kérdésekre, amikre kapsz választ (külön felhívás nélkül) pár héten belül tök megváltozik a válasz. lásd pl. az alpha slot-ok kérdése (fiókhoz, vagy csomaghoz kötődik)

és persze nem lenne probléma, ha heti egy órát ezzel foglalkoznának. csakhogy ez csak egy a több, hetente ismétlődő pár órás elfoglaltságból ami nem szorosan segíti a fejlesztést, vagy a tájékoztatást.

egy újonnan érkező, meg minden korábban megválaszolt kérdésére megtalálhatja a válasz(oka)t itt is, ezért nem kell műsör

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8041) Menthirist válasza Jack@l (#8039) üzenetére


Menthirist
veterán

Fent írták. 430 ezer emberre (de akár csak a nem tudom hány ezer előfizetőre) próbálj meg kiírni egy "na van kérdésed? szavazhatsz a többire is" listát. Lesz benne 10 ezer kérdés, amit nézzen át előfzetőként is akinek hat anyja van.

Amúgy meg lehet mindig ugyanaz az elsőnek bespammelt 10-20 kérdés jönne elő (mikor lesz már? mikor lesz már? mikor lesz már?), amire ugyanazok lennének a válaszok: hamarosan, dolgozunk rajta basszus, terveink szerint 1-2 hét, de ha valami szar lesz, vagy bug, vagy nem előre látott probléma, akkor az lehet még 2-3-4-5 hét is.

Annál pontosabb időpontot szerintem nem tudnál kiszedni belőlük DFM-re, hogy várhatóan a hónap második fele, tehát olyan 2-3 hét.

De ha állandóan ugyanazok a kérdések jönnek elő (mert ezt szavazzák meg a legtöbben), legalább másról nem tudnánk meg sosem infót.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8042) Menthirist válasza .tnm (#8040) üzenetére


Menthirist
veterán

"minden korábban megválaszolt kérdésre"

Mint írtad, ez is változik vagy változhat. Illetve lehetnek dolgok, amik a felhasználók reakciói miatt változnak esetleg.

Amúgy mi változott az alpha slot kérdés ügyében? Mármint azóta hogy csomaghoz van kötve, nem acc-hoz.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#8043) .tnm válasza Menthirist (#8042) üzenetére


.tnm
addikt

pont ez, azt mondták többször is, hogy fiókhoz lesz kötve, aztán nem ez lett.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#8044) Diopapa


Diopapa
addikt

Noh, nekem hivatalosan is ráér a DFM, a 2 hónapos 280x-em elhalálozott... :((( Intel HD-ra fel! :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8045) Eyesis válasza Diopapa (#8044) üzenetére


Eyesis
őstag

El ne mert mondani CR-nek, mert erre fognak hivatkozni :)

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#8046) Diopapa válasza Eyesis (#8045) üzenetére


Diopapa
addikt

Fut vele a hangár!!! :DD :C :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8047) Szőrös  válasza Diopapa (#8044) üzenetére


Szőrös 
veterán

bazzeg RIP :O elfüstölt vagy mi a fene ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8048) Diopapa válasza Szőrös  (#8047) üzenetére


Diopapa
addikt

Úgy megállt, hogy után a gépet sem tudtam bekapcsolni. Ha bent van, se kép se hang. De egy nyikk sem. Az össz reakció a kártyán a segédtápoknál a 2 kontroll led, azok zölden világítanak, de a gépben 1 venti sem pörög fel. Most kőkorszak van. :D

szerk: Nem éreztem büdösnek a kártyát. :F Na mind1, 3 gar van rá, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8049) Diopapa


Diopapa
addikt

Ezmiez... :F

Itt találtam a linket

A nő írása a saját weblapján.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8050) .tnm válasza Diopapa (#8049) üzenetére


.tnm
addikt

anélkül, hogy ezt témát át akarnám hozni hozzánk (bár megkockáztatom, köztünk egyetlen leányzó sincs), ez az egész, kezdve az eredeti ötlettől egy többszörös baromság.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.