Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20601) Diopapa válasza Drenadar (#20599) üzenetére


Diopapa
addikt

Radart nem szoktad használni? Elég jól lehet követni rajta a célpontot, még ha nincs is a látómeződben.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20602) Yllgrim válasza Drenadar (#20599) üzenetére


Yllgrim
őstag

Allitgass az erzekenysegen, most mar vegre lehet a menuben a joy-t is allitani :)

Elso korben amig kinem raktak a gep elol 8 korig siman ment minden :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20603) Drenadar válasza Yllgrim (#20602) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én nem joy-al játszom :) egér + bill.

(#20604) Szőrös  válasza Drenadar (#20603) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na látod itt van a kutya elásva , joy elég nagy pluszt ad hozzá. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20605) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Na most az irányítás teljesen jónak tűnik.

Két dolog: hogy tudom kikapcsolni az egér irányítást teljesen illetve, hogy tudom átállítani fej mozgatásra?
És melyik az gomb amivel át tudom kapcsolni a vezérlést a sodródós fúvókás üzemmódba és hol tudom beállítani a vezérlését?

Ha valaki feljönne TS re és elregélné... pl.: Torzonborz vagy Volfram AZ JÓ LENNE! :D

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20606) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20605) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én most alkalmatlan vagyok bármi ilyesmire is. Estefelé megpróbálkozom lenni, de szerintem nálam többet tudsz az irányításról, mivel mostanában nem nagyon próbálgattam.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20607) Menthirist válasza Volfram42 (#20598) üzenetére


Menthirist
veterán

én a hangár miatt maradok egyenlőre az avengernél :) azon túl majd lehet az megy tovább fricire.

szombatig én sem jutok AC közelbe.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20608) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Átváltottam az OMEGÁT én is AVENGERRE. Csúcs biznisz! :C
Az aeroview hangár nekem is bejön! ;)
A holo táblával kapcsolatban: a fegyver állványt nem tudom lerakni. Most, a 1.0 után nem lehet vagy valamit rosszul csinálok? :U

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20609) ÁDI válasza 77.PX_Drebil (#20605) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Ez a "sodró fúvókás dolog" engem is érdekelne, kérem szépen! :))

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20610) SkyS1gn válasza Volfram42 (#20598) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem Avenger, elég faint, igen fürge... GLadius elején is hasonló meggymagozó van azthiszem így legalább tudom mire számítsak :)

Gladius kinézete meg úgy az Aegis igen bejön, de tetszik az Anvil, Coni is, de Drake pl egyántalán nem ;] Pedig most van Cutlassem tesztelgetem, meg roid is a legjobb hangár, kár hogy csak ahhoz jár :((( , utána legjobban talán a Selfland tetszik... ezek a full modernek mint Revel nemigen.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20611) Farewest válasza ÁDI (#20608) üzenetére


Farewest
csendes tag

Tehát ha az omegából gammát majd Avenger-re váltok, akkor az Avengert be is olvaszthatom?
Akkor a beolvasztás 60 dollárt fog érni mint az Avenger piaci ára?

[ Szerkesztve ]

(#20612) Drenadar válasza Farewest (#20611) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Tudtunkkal nem mivel a honlap figyeli hogy ténylegesen mennyit támogattál. Amúgy meg próbáld ki.

(#20613) ÁDI válasza Farewest (#20611) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Igen, beolvaszthatod, pl. 5$-ért Mustang Deltára! Többi lehetőséget nem néztem...
Az, hogy éppen mennyit ér, az szerintem nem állandó összeg...

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20614) duvi válasza 77.PX_Drebil (#20596) üzenetére


duvi
nagyúr

Sorry! Tegnap még nem volt ilyen lehetőség :N Így már egyszerűbb az élet :D

(#20615) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

videokartya kérdésében tudnátok segíteni?

Az SC és a DA:I ráébresztett, hogy sokat már nem bír az r6950. Szívem szerint 380xre váltanék, de az lehet, hogy csak sokára jön majd.

Szerintetek ár / értek arányban mi éri most meg? 1900x1200ban használom.

Gtx970? Vagy r9 290? Vagy inkább vlm átmeneti, amit jövőre könnyen tudok cserélni?

Kösz

(#20616) Malibutomi válasza Bibgr0 (#20615) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem három hónapon belül itt az új amd kártya azt már kivárnám, mert most bármit veszel akkor rögtön elbukod a felét-harmadát.

[ Szerkesztve ]

(#20617) maross válasza Bibgr0 (#20615) üzenetére


maross
veterán

970biztos jo ha van ra annyi keret, nvidia vonalon most az a favorit, amd passz. 95 kornyeken, lehetoleg jatekkuponnal :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20618) .tnm válasza ÁDI (#20613) üzenetére


.tnm
addikt

amiről te beszélsz az (Cross Chassis) Upgrade, ő pedig a melting-re gondolt.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20619) BOGO07 válasza 77.PX_Drebil (#20605) üzenetére


BOGO07
tag

Alapértelmezetten a Caps Lock amivel tudsz váltani.(nálam legalábbis az)

(#20620) mrfire


mrfire
őstag

Sajnos nem lehettem/lehetek itt nagyon aktív a karácson alatt, de én is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Elolvasgattam, amit írtatok, nekem is van Omegám, de azt hiszem nem fogom CCU-zni, megtartom így az egyedisége miatt. A Mustang meg olcsó hajó, majd ingame szerzek egy felfedezőt.
Látom már szervezitek szombatra az AC-t. Én is szívesen csatlakoznék TS-en. Majd felnézek szombaton, onnantól már én is szabad leszek.

Épp hogy csak volt időm kipróbálni a G940-et, egyelőre beállítottam a játékon belül a gombok egy részét, de azt nem tudom minek hozzá az xlm layout, majd elolvasom a cikket most már az sc.hu-n, aztán ha teljesen beállítgattam, és használtam egy darabig elmesélem így laikus fejjel, mik a benyomásaim róla.

(#20621) Malibutomi válasza maross (#20617) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én a 970-et kihagynám, rengeteg a ciripelös.

(#20622) Menthirist válasza Malibutomi (#20616) üzenetére


Menthirist
veterán

Egyetértek, én is várom hogy kijöjjön az új amd generáció, bár igaz nálam a 7950-essel amúgysem reménytelen az AC, de azért na... Szóval én is várnék, mert várhatóan egyrészt jobbak lesznek mint a jelenlegi 970/980-as kasztrált karik (amiket nagyon durván visszavágtak), másrészt ahogy az nvidia-t ismerem, kihoz egy 980 Ti-t, ami már (igazán) nem lesz visszavágva, ergo jelentősen gyorsabb lehet a 980-nál. Illetve le is nyomhatja az árait. Szóval én is várnék, jöjjön ki a 390X, aztán meglátjuk mit lép rá az nvidia :) kihoz egy újabbat, lenyomja a régiek árait, stb... Azért nekem a 390X az esélyes, ha emberi áron marad (értsd 180k körül max)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20623) maross válasza Malibutomi (#20621) üzenetére


maross
veterán

ez abszolut igaz, ha ez valakit zavar, akkor ne probalkozzon. nekem csak a legidiotabb helyeken ciripel, jatekok alatt soha :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20624) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Köszönöm mindenkinek! Félrerakom a játékokat és megvárom azt a pár hónapot a 380x-ig.

(#20625) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Hát a kontroll beállításokkal vannak gondok.

Alapból nálam egész jól üzemel de ha freeflightból kilépek opsönszbe állítani valamit ha vissza lépek teljesen szétesik a vezérlés pl. felcserélődnek tengelyek vagy nem működik a gázkar stb. Ezek egy komplett újraindítással megoldódnak de így elég macerkás próbálgatni a beállításokat. Sting barátom rosszabbul járt mert neki két tengely inversben működik és a váltási lehetőségnél szürke a felirat azaz nem engedi váltani. Nálam szabadon váltható. Van erre tippetek?

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20626) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Emberek egy kis egyeztetés kellene!

Mikor ti TS-ről beszéltek melyikre gondoltok? a Z5.hu? Csak mert ott elég sokat vagyunk Malibutomival és nem sok mindenkit szoktunk látni... Egyszer kétszer futólag diopapát :)

lehet ez most a két ünnep közt kicsit felélénkül? :)

(#20627) vaakuum


vaakuum
addikt

Mivel láttam, hogy már nem meg itt a téma arról, hogy rossz a patch, gondoltam belépek, és letöltöm, bár játszani úgy sem tudok. Az elsőt le is töltötte, aztán amikor kérte a logint meg jelszót, és ismét tölteni kellett volna, akkor egy "unable to load metafile" szöveget kaptam.
A "retry Patch" opció ugyan ide hoz, a másik lehetőség pedig a
"redownload all patches", amire ha rányomok, azt mondja, hogy ez bizony hosszú lesz, tényleg ezt akarom-e?

Na most mi van? Nekem soha semmi gondom nem volt még a patchekkel, minden rendben felment elsőre. Az is igaz, hogy soha nem a 0-ik órában töltöttem őket, hanem 2-3, néha 6-7 nap után. De most beakadt :O

Drebil: driverben nem lehet megfordítani a tengelyeket?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#20628) Yllgrim válasza Menthirist (#20622) üzenetére


Yllgrim
őstag

Proci kihajcsa? :)

szerk: Valoszinuleg igen, en meghagyom egyelore a 290X-et aztan majd megvarom a 4XX-es sorozatot :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20629) mrfire válasza Drenadar (#20626) üzenetére


mrfire
őstag

Én spec arra gondoltam. :K
Igaz, hogy csak egyszer állítottam be, mikor sikerült diopapával összehozni pár kör murrayt, de ha gyakrabban fogunk együtt hajókázni, akkor többször is megejtek egy-egy látogatást.

(#20630) Volfram42 válasza mrfire (#20620) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én beváltom avengerre, de szerintem hétfőn szólok Marossnak, hogy kérek egy omegát aztán regelek egy kamut és ajándékozok magamnak egyet, bár fene se tudja. Szeretem a limitált cuccokat. Ráadásul, ha sokan beváltják még az értéke is több lesz tuti.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20631) mrfire válasza Volfram42 (#20630) üzenetére


mrfire
őstag

Jól teszed, ezt tényleg tök jó ajánlatnak tűnik, de az Omegáról is kár lenne lemondani, mert évek múlva meg az lesz az értékes cucc. Örülök, hogy anno mindenkit az Omega vásárlásra ösztönöztem (én is) mert most már a megjelenésig sem kell várni, hogy Avenger legyen belőle.
Én is megtenném, habár egyelőre elég nekem, amim eddig van, olyan jó lehetőség, hogy a végén még én is élek vele. Most viszont nagyon szemezek a Constellation modellel és látom feltűnt újra a dögcédula. Ebből is jó lenne egy. :))

Más: Ez mekkora, az első űrhajó lopás? :D

[ Szerkesztve ]

(#20632) Menthirist válasza Yllgrim (#20628) üzenetére


Menthirist
veterán

dx11 alatt nem. a 8350 környéke (mint a húzott 8320-am), nagyjából a 290-et viszik ki (a 290X-et is csak vagy 95%-osan). Mantle és dx12 alatt viszont igen, illetve még mindig lecserélhetem legközelebb a procit és alaplapot is. Időtállóbbnak tűnik, mint egy gyengébb vga, pláne a low level apikkal és oculus rifttel a jövőre nézve. De majd meglátjuk mire is lesz képes.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20633) 77.PX_Sting válasza Drenadar (#20626) üzenetére


77.PX_Sting
csendes tag

Drenadar, saját TS-ünk van. Ha gondolod Drebil megadja neked privátban az elérést.

"ott a kísértet a ganyéná' "

(#20634) duvi


duvi
nagyúr

(#20635) Volfram42 válasza mrfire (#20631) üzenetére


Volfram42
senior tag

Na még mielőtt belevágok. Simán lehet regelni másik acc-ot és arról adom ajándékba át magamnak? Nem lesz ebből baj? Nem csináltam még ilyet ezért kérdem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20636) mrfire válasza Volfram42 (#20635) üzenetére


mrfire
őstag

Nem tudom biztosan :(
Zsömle szerint meg lehet csinálni. Nem hiszem, hogy a több accountból lenne probléma.

(#20637) 77.PX_Drebil válasza Volfram42 (#20635) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Lehet én emlékszem rosszul de mintha valaki azt írta volna régebben, hogy az így regelt acc később npc személyzetként igénybe vehető lesz ingyen. Mondom így emlékszem, de így logikus is lenne meg hasznos is.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20638) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20637) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az nem az accounthoz tartozik hanem a csomaghoz.
Azt írják a fórumon, hogy többet is lehet aktiválni, de szólni kell a customer service-nek. Írok nekik megkérdem őket, közben meg rendelek egyet Maross-tól.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20639) duvi válasza Volfram42 (#20638) üzenetére


duvi
nagyúr

Én azért egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel a megoldással kapcsolatban :U A felupgradelt Omega Mustang azonosítójában benne maradt a "származása" (mármint, hogy kupon kódos Omega volt eredetileg). Teljesen mindegy, hogy Avenger vagy Gamma ... lett belőle. Egy accra csak egy ilyen kuponos megoldás kerülhet. Ha az ajándékozásos megoldás működne, akkor mindenki bevásárolna 4-5K-ért kuponokból és töredék áron kiállíthatnánk egy teljes Mustang flottát + egy Avengert. De ne legyen igazam és akkor én is beruházok még egy pár kuponra :D

szerk:
Majdnem kicsúsztam az időből! :)
Boldog Karácsonyt kívánok a teljes SC topicnak!

[ Szerkesztve ]

(#20640) Volfram42 válasza Volfram42 (#20638) üzenetére


Volfram42
senior tag

Boldog Karácsonyt neked is meg persze újévet egyben.
Van aki spejzolt.: [link]

edit: Duvi-nak ment, meg persze mindenkinek.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20641) duvi válasza Volfram42 (#20640) üzenetére


duvi
nagyúr

"Van aki spejzolt..." Eztetmégishogyan :Y :Y :Y
Ez nem egy PS mókolás?

[ Szerkesztve ]

(#20642) Volfram42 válasza duvi (#20641) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hatot vett a srác. :)
Itt a fórum topic: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20643) duvi válasza Volfram42 (#20642) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi! A kommentek alapján külön engedélyt kell kérni, hogy több kódot használhassunk: "You can activate as many as you want if you contact CS. They have to unlock for EACH code though so it gets tedious after a while."

[ Szerkesztve ]

(#20644) TESCO-Zsömle válasza duvi (#20643) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem engedélyt, hanem segítséget, mivel a rendszer alapból nem engedi, nekik kell minden kódért egyesével kinyitni az acc-odon a cuccokat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20645) Farewest


Farewest
csendes tag

Maross-tól lehet mèg venni Omegát?

(#20646) TESCO-Zsömle válasza Farewest (#20645) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt ő jobban tudja, mint mi.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20647) duvi válasza TESCO-Zsömle (#20644) üzenetére


duvi
nagyúr

Ők a rendszer tulajok is egyben. Ha karnák, akkor beállíthatnák állandóra, hogy több kuponkódot is használhassunk egy fiókra. Így viszont inkább "szívnak" minden egyes alkalommal, ha valaki a segítségüket kéri ezügyben :F

(#20648) GypsFulvus2 válasza Farewest (#20645) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Úgy látom, még van neki Én is rendeltem egyet szerdán, de csak hétfőn jön meg a kód, mert az OTP átutalás hétfőn, pénztárnyitáskor teljesül. Erre számíts te is, ha rendelsz, és hazai banki átutalással fizetsz.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20649) 77.PX_Drebil válasza Volfram42 (#20642) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Volfram.

Mit kellett állítani a wqrtündérben hogy jobban lássunk?

Előre is köszi: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20650) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20649) üzenetére


Volfram42
senior tag

postfx beállításokon kellett mókolni, holnap elmondom ts-en vagy leírom ha nem jutok fel. Egész nap favágás és hordás van betervezve.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.