Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) cskamacska válasza Apokalipsy1 (#2000) üzenetére


cskamacska
addikt

Mondtam hogy direkt azért vették fel, hogy ha nem lesz idén dogfight modul, akkor csitításul adnak a népnek csöcsös naptárat. :DDD

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2002) Szőrös  válasza cskamacska (#2001) üzenetére


Szőrös 
veterán

Részemről rendben van ha személyesen dedikálja , felső nélkül. ;]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2003) Apokalipsy1 válasza cskamacska (#2001) üzenetére


Apokalipsy1
tag

És legyen rajta Sandy barátnője Birdget is ruha nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2004) .tnm


.tnm
addikt

hát, ebből a WH-ből se tudtunk meg sokat. :(

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2005) Apokalipsy1 válasza Apokalipsy1 (#2003) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Nem nélkül-t akartam irni hanem bridget meztelenül,elnéztem a szerk időt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2006) Diopapa


Diopapa
addikt

nov 18-25 közötti akciók.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2007) .tnm válasza Diopapa (#2006) üzenetére


.tnm
addikt

van valahol egy lista a régi árakról? 350r és M50 érdekelne bár utóbbiról azt találtam, hogy 80$ volt. nekünk újaknak meg ugye most még ennél is drágább lesz...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2008) Diopapa válasza .tnm (#2007) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem találtam árakat sajna.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2009) Szőrös  válasza Diopapa (#2006) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk ezek közül egyik sem érdekel annyira hogy pénzt adjak érte , vagy nem fogott meg vagy még akciósan is drága lenne.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2010) Drenadar válasza Szőrös  (#2009) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

még a Drake Caterpillar sem érdekelne? :| engem igen...:D de nem veszek egy gonosz freelancert a freelancer mellé... :D

(#2011) Szőrös  válasza Drenadar (#2010) üzenetére


Szőrös 
veterán

guberálásra biztos jó de nem szeretnék csöves lenni hogy ilyeneket használjak :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2012) Drenadar válasza Szőrös  (#2011) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Bolond vaaaaaaagy!

(#2013) Szőrös  válasza Drenadar (#2012) üzenetére


Szőrös 
veterán

még mindig a cutlass és ghost között vacilálok de most már véges az idő szóval döntenem kell majd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2014) Malibutomi válasza Szőrös  (#2013) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Retaliator FTW! :DDD

(#2015) Drenadar válasza Malibutomi (#2014) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

kérsz egyet karácsonyra asszonytól? :D

(#2016) Malibutomi válasza Drenadar (#2015) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem lehet, joyt kaptam :)

(#2017) Szőrös  válasza Malibutomi (#2016) üzenetére


Szőrös 
veterán

asszony is kapott Tőled karácsonyra ...khmm. "joy"-t ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2018) Malibutomi válasza Szőrös  (#2017) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pam-pamm-param.... fütyörész

(#2019) Drenadar válasza Malibutomi (#2018) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

mikor lehet már szocializálódni egymás hangárjában? :D lehetne egy sarok is ahol lehetne sörözgetni :)

(#2020) Szőrös  válasza Malibutomi (#2014) üzenetére


Szőrös 
veterán

túl böhöm nagy dög plusz ez még akciósan is drága lesz szerintem. még 125 dodó lenne a max amit kiadok egy ladikért az meg pont a ghost ára.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2021) .tnm


.tnm
addikt

közben megtaláltam, $100 volt a 350r.

szerintetek ezen sale alatt vett hajókat is lehet majd gift-lni? mert ha veszek, akkor is inkább egy original backer-en keresztül. ha csak $5-ral kell többet fizetnie az újaknak, akkor is egy ezresről beszélünk (és szerintem inkább 10% körül lesz a különbség, azaz $8-10-nál kezdődik majd)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2022) cskamacska válasza .tnm (#2021) üzenetére


cskamacska
addikt

Giftelni, beváltani, csencselni, mindent lehet. Az újra elérhető napi akciós hajókhoz egyébként mindenki LTI-t kap, de az újak pár dollárral drágábban kapják őket.
Viszont továbbra is áll, aki nem indít akár egy 5 dolláros vásárlást a fiókjáról, az nem kap semmi stretch goal jutalmat.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2023) Drenadar válasza cskamacska (#2022) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és volt már igazán hasznos és jó stretch goal jutalom? :)

(#2024) Szőrös  válasza Drenadar (#2023) üzenetére


Szőrös 
veterán

- Mystery engine modifier
- Laser Pistol side arm
- RSI Class II Space Suit with Test Pilot Colors
- Free Hangar Fees on starting Planet
- AMX-1 Repair Bot

Ezek nekem jóknak tűnnek...na most ha megkérdezed hogy hasznosak e így mindenféle ingame tapasztalat nélkül akkor kupán váglak.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2025) Drenadar válasza Szőrös  (#2024) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Pedig az lett volna a kérdésem, hogy ezek eddig mekkora bónuszt adtak neked? :D

(#2026) .tnm


.tnm
addikt

ha esetleg mást is izgat:

M50 -$80
350r - $100 ($120 lightspeed csomag)
Starfarer - $175
Caterpillar -$225
Gladiator - $150
Retaliator - $250
Aurora lx - $25
Idris p - $1250.

Ezek az original/veteran árak.

btw. nem tudom, hogy valaki illetékes-e a jelenlévők közül, de talán nem lenne baj, ha még holnap lenne erről egy hír gamepod-on a hétfő reggel 7 órás kezdés előtt.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2027) Szőrös  válasza .tnm (#2026) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mondjuk a Starfarer annak megérheti ennyiért aki kereskedni akar. Csak éppen azon filózom hogy mekkora hangár kell ehhez.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2028) .tnm


.tnm
addikt

nah, m50 $90 és nem adnak hozzá hangárt... és mivel patch se jött így még a hangar module-ban sem lehet játszani vele. :(
így tuti nem fogom megvenni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2029) cskamacska válasza .tnm (#2028) üzenetére


cskamacska
addikt

Jól teszed. :R

Ez az elővásárlás dolog nekem egyre jobban bűzlik. Ebből vagy sírás lesz, mert értelme nincs pénzt kiadni csak hogy 1. napon menőzhess, mikor egy hét múlva úgyis beérnek, vagy F2P szerű grind, akkor meg mindegy, mert a következő hajót is előbb veszed meg, mint megszereznéd. :DDD

Az egyetlen várható előnye, hogy az alfa/béta multi mókákban nem lehet nagyobb hajóra váltani, de a kutyát érdekli, amíg az AI dogfight modult telibe lehet moddolni. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#2030) Drenadar válasza cskamacska (#2029) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

remélem sikerül kitalálniuk valami jó balancet... a nagy hajókhoz igenis kelljen nagyon sokat grindelni...

Csak az az ijesztő hogy tényleg lesznek sokan akiknek minden hajó ott van már a garázsukban... tudom egyszerre csak eggyel tudnak menni, de akkor is...

(#2031) Szőrös  válasza cskamacska (#2029) üzenetére


Szőrös 
veterán

"F2P szerű grind, akkor meg mindegy, mert a következő hajót is előbb veszed meg"

Megjelenés után nem lehet majd hajót venni ha jól tudom.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2032) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség

Live-Die-Respawn

(#2033) Volfram42 válasza oriic (#2032) üzenetére


Volfram42
senior tag

Itt van a teljes: https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/76653
Korrekt, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2034) Diopapa válasza oriic (#2032) üzenetére


Diopapa
addikt

to Volfram42:

Annyira nem tetszik, még ha akár csak 5% esély is van a konzolportra. kontroller vs 101 gombos bill + egér? Évenkénti fejlesztés a legjobb csúcs PC-s HW-ra vs statikus HW? Igaza van annak, aki arra panaszkodik, hogy ő dedikáltan PC-s játék fejlesztésére adott pénzt, nem konzolshitre. :(((

Nekem is van konzolom, de sztem maga a konzol gémer a "garancia" a "lebutításra" (pl cockpit vs nézdahátam)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2035) Szőrös  válasza Volfram42 (#2033) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na ez így korrekt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2036) .tnm válasza Diopapa (#2034) üzenetére


.tnm
addikt

őszintén szólva a lebutításnak az első jelét én abban látom, hogy gamepad-del is lehet használni. nekem ugyan még nem volt gamepad-em, de azt olvastam, hogy közel sem olyan pontos, mint egy egér, vagy egy joystick, ugye ezért szoktak konzolos lövöldözős játékokba célzás-rásegítőopciókat rakni.

amúgy egy alap joystick-en sincs annyi gomb, mint egy billentyűzeten, tehát szerintem nem a konzolportok fogják a gombok számát korlátozni. (ugye az x3: albion prelude is megy kontrollerrel, pedig ott aztán szimfóniákat lehet zongorázni bill-en, ha valaki megtanulta a gyorsbillentyűket)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2037) Diopapa válasza .tnm (#2036) üzenetére


Diopapa
addikt

Minden PC-hez van billentyűzet, joystick vásárolható. Ha az X3-at pl joystickről vezérled, akkor is szükséged van billentyűzetre (úgy van megírva). Konzolhoz nem alaptartozék a billentyűzet, így nem is elvárható a megléte. Amiatt néhány gombra kell redukálni az inputot. Meg lehet nézni, kijött 3 napja az X: Rebirth pár retard már el is készítette a cockpit-csökkentő modot, nehogy legyen pilótafülke "sokat kitakar". Ismerős Star Citizen fórumokból? :( Kauzálok sokan vannak és hangosak. Meg lehet nézni mi lett szerencsétlen új X-ből az "igényeik" miatt. :(((

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2038) .tnm válasza Diopapa (#2037) üzenetére


.tnm
addikt

pont azt írtam, hogy elvileg az x3-at egy gamepad-del is lehet játszani, nem kell hozzá bill. egyébként a legtöbb játékban 10-nél kevesebb dolgot kell sűrűn, gyorsan használni. a többit általában bedobálják menük mögé (esetleg kapnak gyorsbillentyűt is, de azokat csak a kisebbség használja)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2039) Diopapa válasza .tnm (#2038) üzenetére


Diopapa
addikt

Elképzelem, ahogy IL2-ben a a manuális kerék kiengedést almenüből oldod meg kényszerleszállás közben :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2040) .tnm válasza Diopapa (#2039) üzenetére


.tnm
addikt

simán lehet, hogy a pilóta fülke is majd úgy lesz megoldva SC-ben, ahogy a holotable... (azaz hajó irányítás, lövöldözés, forgolódás vezérlővel, illetve rift-tel, de alrendszerek ki-be kapcsolgatása a paneleken kattintgatással.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#2041) Volfram42 válasza .tnm (#2036) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én joy-al fogom tolni az tuti. Mellé meg bill-re rakom a kijelzőpanel gombjait. Remélem lesz az is animálva, poén lenne ha a pilóta is nyomkodná a gombokat nem csak felugrana egy kapcsoló.
War Thunderben is éppen kacsingatok a FRB mód felé, mert ott jobban kell ismerni a dolgokat és nincs egérsnipe.
Szerintem korrekt volt, nem mondta, hogy jönne konzolra sőt ha azaz HA mégis egyszer valamikor jönne talán akkor is olyan feltételeket közölt (cross platform, teljes szabadság....), hogy a microsoft tuti nem megy bele a sony még tán-tán és az meg alapból támogatja az egér+bill kombót.
Azért a feltételes mód remélem érezhető volt. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2042) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Azt hittem az M50-es elég lesz hozzá, hogy elérjük a 28M-et de látszólag közel sem...

(#2043) Volfram42 válasza Drenadar (#2042) üzenetére


Volfram42
senior tag

Azért negyed millával megdobta mostanra a bevételt. Hihetetlen.

Megírtam ezt a szösszenetet majd frissítettem és 2500 dollár plusz. Jó lenne egy ilyen bérezés. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#2044) Apokalipsy1 válasza Volfram42 (#2043) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Lesz ez többis,mivel az X Rebirth rakás szar lett ezzel Starcitizen malmára hajtják a vizet.

[ Szerkesztve ]

(#2045) Djuree válasza Volfram42 (#2043) üzenetére


Djuree
félisten

és ezzel a pénzzel akár le is léphetnek, semmit nem kell adniuk érte. benne van a szerződésben h ami pénzt kapnak azért semmi ellenszolgáltatást nem várhatunk. nem hülyék. remélem azért lesz játék is. :DDD
amúgy ilyen hiszékenyek az emberek, a semmiért is ennyit fizetnek, ha egy nagy névről van szó....egy ezrest én is beletoltam. és megmondom őszintén egy aurorán is gondolkodok, bár nem kéne tudom, az nem kevés pénz azért, lényegében a semmiért.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2046) Diopapa válasza Volfram42 (#2043) üzenetére


Diopapa
addikt

Várd meg, amikor jön pl a Retaliator...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#2047) Szőrös  válasza Djuree (#2045) üzenetére


Szőrös 
veterán

nem , nem lesz játék. vaporware az egész . csak azért nyitottak 4 irodát eddig ( vagy 5 már franc se tudja ) hogy legyen hogy henyélniük egész nap , meg zabálniuk . :P

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2048) Djuree válasza Szőrös  (#2047) üzenetére


Djuree
félisten

ennyi pénzből bőven telik irodákra...ebből még semmire nem lehet következtetni...majd ha lesz vmi kézzelfogható játék is, amivel játszani is tudunk, addig lényegében tényleg csak reménykedhetünk, mert biztosat se te se más nem tud.
bocs h nem vagyok olyan elvakult hívő mint te, de én szkeptikus vagyok. :P

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2049) Szőrös  válasza Djuree (#2048) üzenetére


Szőrös 
veterán

ez annyira....tipikus magyar mentalitás hogy az már borzalmas. pedig én nagyon nem szeretem ha ezt mondják de erre csak ezt lehet.
én sem vagyok elvakult csak éppen ennyire hitetlen és bizalmatlan sem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2050) .tnm válasza Djuree (#2048) üzenetére


.tnm
addikt

hangármodulról tudsz, ugye?

egyébként a kickstarter-en gyűjtött pénzt asszem vissza kell adni, ha nem valósul meg a projekt. tudtommal ez a kickstarter feltételei között van.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.