Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

csak egy ötlet:

[ Szerkesztve ]

(#4002) Malibutomi válasza Apokalipsy1 (#4000) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jók az ötletek, holnap megcsinálom ha lesz rá idöm.

(#4003) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Kicsit módosítva:

(#4004) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Az ünnepek óta kicsit el voltam tűnve, bár bele-bele olvastam a topick-ba de kicsit kimaradt a SC világa az utóbbi időben. Valaki összefoglalná, hogy az utolsó hangar modul update óta volt e valami jelentősebb hír?
Végre jól fut a hangar module a gépemen, mert kellett vennem új VGA-t, most már elfogadható sebességgel viszi a gépem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4005) Drenadar válasza .LnB (#4004) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

MI az új vga? :)

(#4006) .tnm válasza Drenadar (#4005) üzenetére


.tnm
addikt

Sapphire R7-260X OC

@(#4004) .LnB

nem volt semmi. sokaknál elromlott a hangár, de már javították. elköltöztek végre, de ebből sokat mi nem érzékelünk.

mi (PH-s csapat) meg keressük a logónkat, de őszintén szólva (szerintem) eddig nem túl jó a felhozatal.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4007) Drenadar válasza .tnm (#4006) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az jól hangzik... én a 270-re pályázom :D csak el kellene kezdeni dolgozni... emellé lesz valami i7 8 vagy 16 giga ram, azt az már jó lesz, érzem :) csak sok pénz :(

(#4008) .LnB válasza Drenadar (#4007) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem volt sok választás, január 1.-én egy áramprobléma következtében tönkrement a TV-m és a gépem (mint kiderült a gépben csak táp+vga) Aztán volt 30percem egy laptop előtt új vga-t rendelni. Mivel eddig is AMD-m volt nem volt túl bonyolúlt választás :) És a 7770 OC-m után jelentős javulást vettem észre. Aztán a 7770 most szervízbe van ha javíják vagy cserélik majd eladom.

Logokat néztem én is de nem szólok hozzá, mert jobbat nem tudok, sőt időm sincs most egy fél napos photoshop-ra :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4009) Drenadar válasza .LnB (#4008) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Milyen áramprobléma volt ez?

(#4010) .LnB válasza Drenadar (#4009) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Senki sem tudja, menyasszonyom kihúzta a vasallót és csitt-csatt. Biztosítékot is levágta. Azóta kipróbáltuk a vasalót azóta semmi baja. Én a gagyi tesco-s hosszabbítóra tippelek. Le is akarom cserélni. Tv-is 30e HUF tápcsere... Örültem, de most már minden OK.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4011) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na kicsit variáltam én is, de azt hiszem logóban nehezebb lesz szavazni mint névben :)

Ez egy klasszikusabb téma:

(#4012) Malachi válasza Malibutomi (#4011) üzenetére


Malachi
addikt

khm. nekem nem jut eszembe mindenről AZ, de erről igen. :D :B

(#4013) GrooveHero válasza Malachi (#4012) üzenetére


GrooveHero
addikt

arra gondolsz, hogy ez nem más, mint egy hatalmas űrp*na? :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4014) GypsFulvus2 válasza Malachi (#4012) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

:))

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4015) Malibutomi válasza Malachi (#4012) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor ez egy tökéletes logo :)

(#4016) Malachi válasza GrooveHero (#4013) üzenetére


Malachi
addikt

ilyet nem is mernék kimondani. :K :DDD

viszont jobban tetszene, ha a két szó szimmetrikusabb lenne.
esetleg egyk felül, másik alul?

(#4017) .tnm válasza Malachi (#4016) üzenetére


.tnm
addikt

most, hogy így mondod az egész lehetne egy oldalán álló, 30%-ban elforgatott pénzérmén (ez lenne a logó).
az érme közepén pedig Chris Roberts feje profilból

persze ehhez már 3D-ben kéne modellezni.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4018) .LnB válasza Malibutomi (#4011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

egy kis ízléses, kiemelő kontúrvonal szerintem még elférne rajta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4019) Volfram42 válasza Malibutomi (#4011) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nekem tetszik, talán a háttér lehetne kicsit kevésbé szemcsés. Inkább fémes, most nekem egy kőlap jut eszembe róla. Vagy akár csak a vonalak, a hátteret meg az adott hajó felülete adná. Persze fogalmam sincs, hogy meg lehet-e ezt valósítani, egyáltalán nem értek az ilyen dolgokhoz. csak okoskodok. :)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#4020) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem emlékszem, hogy erről volt e már szó. Az lenne a kérdésem, hogy arról volt már valamilyen hír, hogy ha jön a Dogfight modul, akkor az már Mantle és TrueAudio támogatással jön?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4021) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Nah én már ezen fogom tolni a dogfight modult :P

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4022) Malibutomi válasza Volfram42 (#4019) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ilyesmi?

(#4023) Szőrös  válasza Malibutomi (#4022) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem rossz , hmm kérhetnék esetleg egy szimpla fekete - átlátszó ( sárga vonalak , csillag , felirat fekete , kék háttér nélkül ) verziót ahol a betű típus az amit először .tnm kollega alkalmazott ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4024) .tnm válasza Szőrös  (#4023) üzenetére


.tnm
addikt

Sylfaen

amúgy pont ilyesmit akartam én is, de még azzal, hogy a szaggatott pont-vonalas belső ábrát még kisebbre venni és föntre a körívbe liberum alulra albitrum (csupa kisbetűvel, mert ebben a Sylfaen-nel kicsi néz ki jól).

amúgy a szaggatott pont-vonalas rész se teljesen szimmetrikus (vagy nem pont középen van).

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4025) Malibutomi válasza Szőrös  (#4023) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Remélem jól értettem mit szeretnél, nem pont az a betűtipus, csak hasonló

[ Szerkesztve ]

(#4026) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Viszont játszottam a szinekkel még. Lett egy arany, ez nem tetszik, de megmutatom:

Meg egy vöröses, ez viszont tetszik, ez és a kék a kedvenceim:

[ Szerkesztve ]

(#4027) Djuree válasza Malibutomi (#4026) üzenetére


Djuree
félisten

ez a vörös frankó. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4028) Malibutomi válasza Djuree (#4027) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Megy a sminkedhez mi? :)

(#4029) Djuree válasza Malibutomi (#4028) üzenetére


Djuree
félisten

jaja! :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4030) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Hoppááá , ez a arany-vörös kombó tényleg jól néz ki.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4031) Gyuri16 válasza Malibutomi (#4026) üzenetére


Gyuri16
senior tag

ez a voros verzio nekem is tetszik. szerintem jol mutatna 3D szeruen arnyekokkal. A szoveg es kozponti logo domboru lenne. A kerulete a kornek szinten, mint egy penzerme. Az aranynak pedig lehet egy kicsit femesebb texturaja.

Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

(#4032) GypsFulvus2 válasza Malibutomi (#4026) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Vörös punci rulez! :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4033) Diopapa


Diopapa
addikt

A vörös fasza.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4034) .LnB válasza Malibutomi (#4026) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem sem rossz a vörös. Úgy nézne ki jól, ha valami textúra használatával meg tudnád csinálni olyanra mintha varrva lenne. Mint egy katonai jelvény.
Valami ilyesmi effekttel a hátteret (a vörös részt).

A többit pedig, mint ha hímezve lenne így

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4035) Malibutomi válasza Gyuri16 (#4031) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tessék egy kis árnyék + arany szerű textura a diszitésnek.

Ja meg más betűtípus

[ Szerkesztve ]

(#4036) Apokalipsy1 válasza Malibutomi (#4035) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Jol néz ki, de a betütipus maradhatna ami az elsö puncis képnél van. :D

[ Szerkesztve ]

(#4037) .tnm válasza Apokalipsy1 (#4036) üzenetére


.tnm
addikt

sztem jobb ez.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4038) Djuree válasza Malibutomi (#4035) üzenetére


Djuree
félisten

a betű nekem is az elsőn tetszik jobban. jobban illik a képhez, jobb az összhatás... :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4039) Apokalipsy1 válasza .tnm (#4037) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Kis betüvel meg szerintem gyerekesen néz ki.

(#4040) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na mégegy:

(#4041) Djuree válasza Malibutomi (#4040) üzenetére


Djuree
félisten

asszem megvan a győztes... :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4042) KaiotEch válasza Malibutomi (#4040) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Na erre én is azt mondom, hogy jó! (Bár még mindig kétséges, hogy fogok-e játszani majd)

(#4043) Szőrös  válasza Malibutomi (#4040) üzenetére


Szőrös 
veterán

Kell egyáltalán szavazás ? :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4044) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem bejön :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#4045) .tnm válasza Malibutomi (#4040) üzenetére


.tnm
addikt

ugyanez úgy, hogy a világos sárga külső kör nincs rajta?

(meg gondolom az átfedési hibákat még javítanád.)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4046) .tnm válasza .tnm (#4045) üzenetére


.tnm
addikt

így:

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4047) Malibutomi válasza .tnm (#4046) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na megspóroltad nekem :)
Egyébként én csak koca coreles vagyok, szóval köszi a módosítást :)

(#4048) .tnm válasza Malibutomi (#4047) üzenetére


.tnm
addikt

én meg koca gimp-es, nulláról kb. semmit se tudok alkotni, csak kontárkodni mások műveiben :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#4049) Apokalipsy1 válasza .tnm (#4046) üzenetére


Apokalipsy1
tag

Ez eddig a legjobb, a szine is tetszik. :)

És ha vissza tennéd ami körsugarat kivettél márvány szürke szinben?

[ Szerkesztve ]

(#4050) .LnB válasza .tnm (#4046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hímzett textúrás ötletem tényleg senkinek sem tetszik? Nem nagyon jött rá reakció :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.