Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) Drenadar válasza Neil Watts (#49000) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szia, vannak a pályán öltözőszekrények, úgy sztem sima ügy a sisak.
(a zsilipek előtt és a saját szobában is fix hogy van)

Az upgradet használni is kell az oldalon a hangárban. Az megvolt már? utána már csak a Reliantot fogod látni. a folyamat nem visszavonható.

Talán nemsokára karácsonyra kikerül legalább public ptu-ra a 3,0 akkor lesz majd értelme ismerkedni a játékkal :)

[ Szerkesztve ]

(#49002) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Star Citizen Soundtrack - Leaving ArcCorp by Pedro Camacho

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49003) laskr99 válasza Neil Watts (#49000) üzenetére


laskr99
addikt

Levetkőzés,felöltözés? Esetleg ajt9n kibuggolás? Azzal túléled :D

(#49004) Diopapa


Diopapa
addikt

Pár shot tőlem.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#49005) Stilinski válasza Diopapa (#49004) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Nagyon jól megcsinálták a bolygókat, pl. utolsó képen is :D Jó képek :)

star-citizen.hu

(#49006) kraven54


kraven54
aktív tag

Crytek szerződésszegésért perli a CIG-et!?!! :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

(#49007) Malibutomi válasza kraven54 (#49006) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lattam, mire ebbol lesz valami megjelenik az SC :)
CIG majd ellenperel, mert a Crytek emberhianybol nem adott supportot, stb, huzavona, 4-5-6 ev mulva fizetnek 1 millat vagy ilyesmi es kesz.

(#49008) Drenadar válasza Malibutomi (#49007) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

röviden össze tudná foglalni valaki hogy mi a baja a Cryteknek azon kívül hogy közel a csőd?

(#49009) Bibgr0 válasza Drenadar (#49008) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Hali, átfutottam csak, javítsatok, ha valamit félreértettem.

A crytek bedolgozott a kickstarterbe és utána leszerződtek 1 játékra, a Star Citizen-re, ahol az RSI/CIG Crytek engine-t használ. Listaár alatt kapták és mindenhol meg kellene jeleníteniük a Crytek logóját és egyéb jogi szövegeit.

Menet közben kiderült - és a CIG is különálló játékként kommunikálja-, hogy lesz az SC és még egy játék a standalone SQ42. Közben bejelentették, hogy a saját Star Enginjüket használják és kidobták a Crytek hivatkozásokat a játékból és nem fizetnek a Cryteknek (ez nem tiszta, hogy mindkét program vagy csak az SQ42 után).

(#49010) Malibutomi válasza Drenadar (#49008) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hogy a CIG-el megallapodtak hogy kedvezmenyes licenszert cserebe a CIG mundenhol kirakja hogy Cryengine-el keszult a jatek, es igy promozza, es hogy szerintuk ez nem teljesult. Plusz hogy a licensz egy jatekra szolt nem kettore.

(#49011) tom5598


tom5598
senior tag

SC Alpha 3.0.0-687145 patch QA nál van :D

(#49012) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Par kep tegnaprol

[ Szerkesztve ]

(#49013) tom5598


tom5598
senior tag

amúgy azt röhejesnek találom hogy egy pdf ből , crytek perét, szinte azonnal minden gamer oldal lehozza és kb copy pastázzák az egészet de fontos eseményekről/újításokról SC kapcsán max napok múlva vagy egyáltalán nem írnak XD

[ Szerkesztve ]

(#49014) Eniral


Eniral
tag

Mai próbálkozások.. :Dű
egy jópofa kép is :D

[ Szerkesztve ]

(#49015) TESCO-Zsömle válasza tom5598 (#49013) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Újságírás klikkvadászat 2017.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49016) Menthirist


Menthirist
veterán

Mivel a motor most már Lumberyard, így most a Crytek eljátszogathat az Amazonnal a bíróságon.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#49017) duvi válasza Menthirist (#49016) üzenetére


duvi
nagyúr

A Lumberyard nem Cryenginere épült?

(#49018) Szőrös  válasza duvi (#49017) üzenetére


Szőrös 
veterán

Arra épült de sok jelentősége nincs mert az már az Amazon tulajdona.

Kíváncsi vagyok ők beszállnak e a buliba vagy hagyják, hogy a CIG rendezze le a Cryteket.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#49019) duvi válasza Szőrös  (#49018) üzenetére


duvi
nagyúr

Épp elég bajuk van a nyílt fejlesztéssel. Nagyon nem hiányzik még egy per is, ami csak viszi az időt/energiát/pénzt :(

(#49020) Szőrös  válasza duvi (#49019) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na igen, a károgók meg már megint temetik a projektet. Ez már csak ilyen, SC fejlesztés már nem is lenne az igazi egy kis "dráma" nélkül.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#49021) GypsFulvus2 válasza Eniral (#49014) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez a kép... :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#49022) Menthirist válasza duvi (#49017) üzenetére


Menthirist
veterán

Cryengine-re épült, ez az Amazon forkolása a motorból, ez van összelőve a "star engine"-nel (bizonyos modulok a lumberyardból vannak, mások meg a saját belső változásaik)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#49023) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#49022) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az Amazon megvette a mókoláshoz való jogokat a Crytektől? Mert ha igen, akkor sokra nem mennek ezzel a perrel. Gondolom sérelmezhetik, hogy a CIG rengeteg jómunkásembert elszívott tőlük.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#49024) Fred23


Fred23
nagyúr

Ebből még lehet baj? Ha igen, mekkora?

Látom, már volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49025) Stilinski válasza Fred23 (#49024) üzenetére


Stilinski
aktív tag

Szerintem kívülállóként nem nagyon lehet erről fogalma senkinek. Nagy kérdés, hogy mi és hogyan volt leírva a szerződésbe, valamint a váltáskor kellett-e/tett-e valamit a CIG. Ezek az iratok meg valószínűleg nem nyilvánosak.

star-citizen.hu

(#49026) tom5598 válasza Stilinski (#49025) üzenetére


tom5598
senior tag

azt még érdemes hozzátenni hogy a papírokat 2 olyan ember írogatta anno akik mára már a CIG nak dolgoznak és előtte pedig a crytekknél voltak, szóval annak az esélye hogy probléma lenne nagyon alacsony ;)

amúgy ez tökéletes marketing anny cikk jelent meg a játékról meg még olyan helyen is hogy nehéz megszámolni. 10/10 marketing ;]

[ Szerkesztve ]

(#49027) Fred23 válasza Stilinski (#49025) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mivel a Crytek már félholt, szerintem ez egy -valszeg egyébként jogos- lehúzási kísérlet; ami viszont peren kívüli megegyezéssel is rendezhető akár. A hibajavítások és optimalizálások szerintem már nem érdeklik őket egyáltalán, kizárólag kaszálni akarnak. A kérdés az, mennyi pénzt akarnak a CIG-en behajtani? Ha beérik kevéssel, talán per sem lesz. Ha viszont elgurult a gyógyszer, az még akár gond is lehet. Tényleg nagy kérdés, pontosan mi lehetett a szerződésükben, kár, hogy nem olvashatjuk el. :D

[ Szerkesztve ]

(#49028) SkyS1gn válasza Fred23 (#49024) üzenetére


SkyS1gn
félisten

*Fred not my friend :DDD

Crytek már csak igy tud bevételt szerezni...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49029) TESCO-Zsömle válasza Fred23 (#49027) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

TPU szerint CT azt nyilatkozta, hogy minimum 75.000$ + részesedés minden termelt bevételből a játékok után.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49030) Fred23 válasza TESCO-Zsömle (#49029) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi az infót! Utóbbi tűnik veszélyesebbnek, de talán csak minimális részesedésről van szó.

(#49031) tom5598


tom5598
senior tag

sq42 incoming[link]

(#49032) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

240 ->

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49033) Malibutomi válasza tom5598 (#49031) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Alig varom hogy lassuk mozgasban, szerintem a kirirkusok is seggreulnek tole...persze lesznek a szokasos majmok aki majd kritizaljak nyilvan, de kit erdekel

[ Szerkesztve ]

(#49034) tom5598 válasza Malibutomi (#49033) üzenetére


tom5598
senior tag

a MÁLYNKRÁFT JOBBAN NÍZ KI MINT EZ A DELAYED FOS :DDD

(#49035) Malibutomi válasza tom5598 (#49034) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezen ugy kell mindig rohognom..van par idiota aki azzal jon hogy SC grafikaja mar outdated meg hasonlok...mikozben masik idiotak az SC videok alatt "majd mutassanak jatekot ne pre-renderelt videokat" :D :D :DDD

(#49036) TESCO-Zsömle válasza Malibutomi (#49035) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lassan csak kideül, hogy a CIG-nél nem is játékfejlesztők dolgoznak, hanem színészek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49037) devast válasza TESCO-Zsömle (#49029) üzenetére


devast
addikt

Ezt sztem nem fogják hagyni, ennél jobb ügyvédjeik vannak... Legrosszabb esetben is addig húzzák amíg crytek csődbe megy. Szerintem....

(#49038) Malibutomi válasza TESCO-Zsömle (#49036) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azok is :)

(#49039) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Na már ez is működik, úgy ahogy.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#49040) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Ez qvajó. :DDD Különösen ezzel a zenével.
Azért a landolások fizikáján van még mit tökéletesíteni... :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#49041) Raulblanco07 válasza GypsFulvus2 (#49040) üzenetére


Raulblanco07
aktív tag

Nem értem mi a gond, mikor elindultak vele, tisztán látszódott hogy szikrázik és megsérült a kissé kemény landolásnál :)

(#49042) tom5598


tom5598
senior tag

jujj de kedvesek ;]
"The team will continue looking into performance aspects, so that we can ship the initial version of 3.0 without disastrous client performance."

(#49043) SkyS1gn válasza tom5598 (#49042) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nagy PR malőr lenne anélkül kiadni hogy legalább valahogy fusson...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49044) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

"A Star Citizen grafikaja semmi extra"

(#49045) Vesa válasza Malibutomi (#49044) üzenetére


Vesa
veterán

Ezt ki írta? A 3.0 lehet, hogy még gyengén fut, de a grafika már így is lélegzetelállítóan szép.

A tudomány a valóság költészete!

(#49046) Diopapa


Diopapa
addikt

A tegnapi új builddel visszatértek a lagspikeok.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#49047) Szőrös  válasza Diopapa (#49046) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nekem eddig is volt :O :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#49048) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Mit javítottak, hogy 12-13 giga az új patch? Valami érezhetően változott?

(#49049) Diopapa válasza Szőrös  (#49047) üzenetére


Diopapa
addikt

Tegnap nagy feeling volt.. Fogtam a Cutlassem és elvállaltam egy küldetést, ahol egy lezuhant Starfarer legénységét kellett megtalálni. A helyszínen volt egy leszállt Gladius, a pilóta bent.. Nos, persze nem bírtam magammal és szétlőttem a szerencsétlent, majd leszálltam, elkezdtem keresgetni az embereket, találtam is hullákat dögivel, közben kezdett alkonyodni és leszállt egy Constellation.. Elbújtam egy domb mögött, nem tudtam nem-e az előző arc tért vissza. A fazon elkezdte bepakolni a Starfarer rakományát. Én meg hát.. lelőttem a pilótát és elloptam a cuccokat.. Közben sötét lett, sejtettem, hogy előbb-utóbb valaki visszatér bosszút állni.. épp szálltam be a hajóba, mikor tűz alá vettek.. rohanás a fülkébe, beszállás, hajtóművek indítása... Ilyen gyorsan életemben nem szálltam még fel.. :DDD Persze üldözött stb... ab-vel menekültem, közben térképen kerestem egy közeli objektumot az ellenkező irányban, comstab off, megfordultam, quantum jump.. :D majd onnan nyélgázzal bele a semmibe.. Mikor eléggé eltávolodtam, akkor kezdtem felmérni a károkat.. Egész jól megúszta a hajó, itt-ott gázzszivárgás stb.. De egyben maradt és röpképes! :C

Egy-két shot

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#49050) bladex73 válasza Diopapa (#49049) üzenetére


bladex73
aktív tag

Ez egy érdekes történet. Kicsit meglepett a dolog. Nem gondoltam, hogy te szereted szívatni a játékosokat akik küldiznének. Én eddig annak a nyugis, bölcs, inkább segítem a másikat mint lelövöm arcnak gondoltalak. Tévedni emberi dolog.:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.