Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) Yllgrim válasza Bibgr0 (#29992) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nem nem, rosszak a feltetelezesek, az a bunteto aszteroidan lesz a rossz fiuknak :)

Amire en gondolok azt ide nem lehet linkelni, de a leneget mar korabban linkeltem :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30002) SkyS1gn válasza Nathan Boggs (#29998) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Még így is befagy nagyon sokszor...

Amint belépnék crash.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30003) Bibgr0 válasza bladex73 (#30000) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Gratula! A 30.000-ik hozzászólás a tiéd lett :-D Azért szépen meghíztunk az eleje óta...

[ Szerkesztve ]

(#30004) Nathan Boggs válasza Bibgr0 (#30003) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Pedig mióta készültem rá, hogy lenyúlom, de a hajrára pont elbambultam :D:D Na majd a 40k :D

Cris99, nem tudom, hogy akkor mit lehetne, a fórumot meg a redditet érdemes folyamatosan szkennelni, ha meg nem jön elő másnak a hiba, akkor lehet, hogy a gépedben van a hiba, nem az SC-ben. (Tudom, nagyon okos vagyok és hihetetlen sokat segített, hogy leírtam a nyilvánvalót...) :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30005) bladex73 válasza Bibgr0 (#30003) üzenetére


bladex73
aktív tag

Köszi szépen.:) Nyertem valamit? Tudom, hogy nem.:)

(#30006) Emirates777 válasza bladex73 (#30000) üzenetére


Emirates777
tag

Akkor azt majd meg veszed ingame...

(#30007) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mostmeg robot üzemmódban van... leállítom a letöltést erre kis idő után megy tovább. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30008) Yllgrim válasza SkyS1gn (#30007) üzenetére


Yllgrim
őstag

Te Cris, valami nalad nem kalppol ezekkel az update-kkel. :)

Torolj le mindent a p'csaba, es kezd el csak az uj patcher-el.

Mar kivancsi vagyok mi lesz, mikor is kezdodik magyar ido szerint?

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30009) Bibgr0 válasza SkyS1gn (#30007) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

(#30010) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#30008) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

20:00 :) Váh, fránya 13 másodperc :D Yllgrim, szép kislány vagy :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30011) mrfire válasza SkyS1gn (#30007) üzenetére


mrfire
őstag

6-kor nyitják ki a kapukat a közönségnek, addig lehet beszélgetni velük, és 8 kor kezdődik a prezentáció.

(#30012) Szőrös  válasza Nathan Boggs (#30010) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hinnye addigra végeznem kell a mára tervezett futással.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30013) Menthirist válasza mrfire (#30011) üzenetére


Menthirist
veterán

én meg még siettem haza, hogy 6-ra már felkészítsem a testem a műsorra :D Mindegy, a sör be van hűtve, max még hidegebb lesz :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30014) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

vajon sikerül most úgy közvetíteni vagy előadni valamit hogy ne legyen semmi gixer? :D

vajon olyan gépet vittek le, amin már telepítve van a játék, letesztelve és a legújabb verzió? mármint amit fejlesztenek? :D

(#30015) Menthirist válasza Drenadar (#30014) üzenetére


Menthirist
veterán

úgy még sosem sikerült, szóval szerintem nem :) Olyan gépek vannak amiken megy az app, mivel már tegnap óta mutogatják az újságíróknak. Ettől függetlenül egy ilyen előadáson bármikor lehet "this is bullshit" pillanat :)

torz on borz: Smart-hoz hasonlóan vissza fogom kérni a pénzem, ha minden akadálymentesen fog menni :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30016) Szőrös  válasza Drenadar (#30014) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aha, ők meg a probléma mentes közvetítés. :))
Szerintem már alap elvárás részünkről, hogy legyen vmi gikszer így lesz mivel savazni őket. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30017) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Tadaam. Gamescom flash sale is on.

2 év biztosítással.

RETALIATOR ==> 349,25 USD
CARRACK ==> 444,50 USD
ORION ==> 412,00 USD
KHARTU-AL ==> 190,50 USD
CATERPILLAR ==> 311,15 USD
MERCHANTMAN ==> 317,50 USD
RECLAIMER ==> 444,50 USD

szerk: nem sikerül táblázatba rendezni...

[ Szerkesztve ]

(#30018) k4rL^ válasza Bibgr0 (#30017) üzenetére


k4rL^
senior tag

Csak pár órara lesznek megvásárolhatók? :(

Azt hittem adnak egy pár napot rá.

Közben befutott a Monthly Report is.

[ Szerkesztve ]

(#30019) Bibgr0 válasza k4rL^ (#30018) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Igen, fontos infó, hogy csak a prezi ideje alatt fut a vásár:

"For the duration of the Gamescom presentation the following ships are in the Pledge Store:"

És hogy meglegyen az előtte / utána. 18:15-kor:
FUNDS RAISED --==> 85,702,655
STAR CITIZENS --==> 937,808

(#30020) BOGO07 válasza Bibgr0 (#30017) üzenetére


BOGO07
tag

Na szerintem a Starfarer gemini átalakul banu merchantmanre +10$ és pont az a fajta hajó amit én szeretnék.
Kösz a linket.

(#30021) mrfire válasza BOGO07 (#30020) üzenetére


mrfire
őstag

Veszel egy Mechantmant!? :Y Nagy álmom az a gép! :C Előre is gratulálok, tuti vétel lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#30022) Bibgr0 válasza BOGO07 (#30020) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Viszek sört, ha csinálsz egy új verda bemutatót a hangárodban :-)
Gratula, ha megveszed.

(#30023) TESCO-Zsömle válasza BOGO07 (#30020) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyik legjobb ár/érték arányú ladik.

(#30024) BOGO07: Mehetsz vele kufárkodni, de arra azért számolj, hogy nagyon nehéz dolgod lesz. Vándor-kalmárnak lenni, főleg egy ekkora hajóval nem lesz könnyű. Remélem komoly kereskedelmi és logisztikai tapasztalataid vannak. :D

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30024) BOGO07 válasza mrfire (#30021) üzenetére


BOGO07
tag

Igen már be is zsebeltem :)
Nagyon tetszik maga a hajó is meg a játékstílus amit képvisel.

:D Ha bekerül mindenkit meghívok.

[ Szerkesztve ]

(#30025) Yllgrim válasza BOGO07 (#30020) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Az egy tuti jo kis kereskedo hajo :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30026) ConantheBarb


ConantheBarb
csendes tag

Csákány!

Van már FPS?

(#30027) mrfire


mrfire
őstag

Valaki jön egy AC körre egy órára, hogy rövidebbnek tűnjön a várakozási idő? :) Utána megnézhetjük együtt az előadást és akinek belefér mehet még egy-két kör. :))

(#30028) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#30025) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak hát -új rendszer szerint- vagy 8.000 tonna... Azért annak lesz ám fogyasztása rendesen. Az már nem a villám-fuvar kategória, hatalmas köröket kell majd tenni vele. Mintha Euro Truck Simulator-oznál, azzal a különbséggel, hogy itt több helyről vételezhetsz árút, amit több helyre kell elvinni, megfelelő sorrendben a minél rövidebb útvonal és a minél gyorsabb kiszállítás miatt. ETS-be az A->B jellegű fuvarok sehol nincsenek ehhez képest...

(#30026) ConantheBarb: Nálam 35-40 FPS van. :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30029) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#30028) üzenetére


Yllgrim
őstag

Mit szamit, ez az igazi csencselo hajo, kell egy ilyen a csapatba, ezzel el lehet tudni adni mindent, leszallsz egy kieso bolygora es adod a nepnek ami kell nekik, az sem baj ha az aru kicsit tovabb van a nyakadon, ugyis lesz aki megveszi.

Ez a vandor kereskedo, nem pedig a teher fuvarozo kategoria :)

Kar hogy nincs 2 eves aurora vasar, abbol vettem volna most 1-et kesobbi CCU-ra :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30030) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#30028) üzenetére


Menthirist
veterán

=>30026 ;] ;]

Hát CCU nélkül továbbra sem lesz akkor más hajóm. Épp néztem (megint), hogy a 315p-ért kb 65 dolcsit kapnék, de veszne az alpha (tudom, tudom, de akkor is spórolok vele pár dolcsit :D), a cutlass-ért kapnék vagy 50-et, a deltáért még vagy 10-et, tehát kb 120-130-nál állnék meg, erre még egy 50 eurót ha rá is pakolnék, akkor sem futja ezeknek még a törlesztőjére sem :D

Szóval gratula a Merchantman-hoz Bog, majd egyszer, ingame nekem is lesz ilyenem :)
Merchantman, Orion, Reclaimer... A legszebb hajók :)

60k dolcsi már be is jött

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30031) SkyS1gn válasza Szőrös  (#30012) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én is sietek edzeni épp ;)

Játékot átmásolva exe leállt kapok...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#30032) Yllgrim válasza SkyS1gn (#30031) üzenetére


Yllgrim
őstag

En nem, ejfeltol delig tulora (rakodos-pakolos), kell a zseton :) Majd holnap este :)
Most kinyitottam az SC twitch csatornat hogy menjen :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30033) BOGO07


BOGO07
tag

A játék első napjait azzal fogjuk tölteni hogy egymás hajóit nézegetjük. :D. Vagy a klán hangárba össze kell parkolni mindet egyszerre és egyben letudni.
Még belépőt is lehet szedni :)

(#30034) Menthirist válasza BOGO07 (#30033) üzenetére


Menthirist
veterán

egymás? mindenki hozzád fog menni :P

szerk: megindult a zene

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30035) BOGO07 válasza Menthirist (#30034) üzenetére


BOGO07
tag

Hat azért a Reti meg a Reclaimer is látogatott lesz. Meg ugye ha valaki beszerez eg endervadort :)

(#30036) Drenadar válasza BOGO07 (#30035) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

de ehhez nem kell megvárni a játék első napjait...

(#30037) Yllgrim válasza Drenadar (#30036) üzenetére


Yllgrim
őstag

DE IGEN! ;]

Huhh, szerintem valami nagy durranas lesz itt :)

:K

Tuti Jon az FPS, nagy terkep elo bemutatoval (AC 2.0) PU elozetes es SQ42 elozetes.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#30038) Emirates777


Emirates777
tag

Tudom hogy mindenki tűkön űl a prezentáció miatt de szerintem míg nem jön a Star Citizen addig se fogunk unatkozni ez is egy K jó játéknak néz ki! Legalábbis ez a trailer gyönyörű!
Érdemes megnézni!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30039) Szőrös  válasza Bibgr0 (#30017) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ejj vazze adó nélküli összegért azt a Carterpillart meg is venném ( na meg ha nem lenne ennyire szar a huf ).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#30040) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

nah már a mostani videó számláló se megy rendesen :D mindenki itt LOLozik :)

(#30041) TESCO-Zsömle válasza Emirates777 (#30038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez filmnek se lenne rossz alapanyag. A zene meg mintha a TRON-tól vette volna a szólamokat...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#30042) Emirates777 válasza TESCO-Zsömle (#30041) üzenetére


Emirates777
tag

Igen gyönyörű lenne! Nem is láttam még ennyire minőségi scifit! (Talán az Interstellar hasonló ehhez) Tehát simán jó lenne egy ilyen film is! A Blizzardtól várok egy Starcraft filmet de szerintem az még +40 év :DD

A zene nekem is feltűnt hogy olyan TRON-os :)

(#30043) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

30038-hoz:

De a játék, ha minden igaz, nem ilyen lesz :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30044) Emirates777 válasza Nathan Boggs (#30043) üzenetére


Emirates777
tag

Igen tudom ;)

(#30045) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

A streamen közeledik az a Star Citizen logó?

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#30046) mrfire válasza Nathan Boggs (#30045) üzenetére


mrfire
őstag

Olyan érzésem van nekem is.

Az előadás alatt mindenki vadul kattintgasson a Star Marine logóra a játékban!! :Y Mi leszünk az elsők akik belépnek, mikor aktívvá teszik. :C

(#30047) Menthirist válasza mrfire (#30046) üzenetére


Menthirist
veterán

csak nehogy csalódás érjen itt párakat :) mármint hogy social és fps modult várnak (akár fizikálisan, akár bemutató szinten :) )
Szerintem csak a multicrew dogfight lesz egy kisebb Large World pályán, de ne legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30048) Drenadar válasza Menthirist (#30047) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És annyi lenne a dogfight, hogy missile rangebe ér a connie, retaliator kilő rá egy rakétát, és JOB DONE!

(#30049) Diopapa válasza mrfire (#30046) üzenetére


Diopapa
addikt

A kliens mérete nem nőtt, tuti nincs benne a Star Marine.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#30050) mrfire válasza Diopapa (#30049) üzenetére


mrfire
őstag

Mert mindig is benne volt. :P :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.