Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) tkondor


tkondor
tag

Sandi rakta ki FB-re, íme a Battle Arena, egy kicsit Ender's Game-es, de jöhet :D

Star Citizen nick: Horus

(#21152) mrfire válasza tkondor (#21151) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, tisztára olyan... :D Nem látom mi jó egy ilyen lövöldözős gömbben, nem hiszem, hogy ez lesz a kedvenc pályám.

(#21153) Volfram42 válasza mrfire (#21152) üzenetére


Volfram42
senior tag

A havi jelentésből valami olyasmit bogarásztam ki (csak belekaptam néhány helyen), hogy az FPS modul bizonyos pályái egy Idris-en és Javelin-en is lesznek. Persze amint ezek a hajók készen lesznek. Ha így van annak örülni fogok. Megvenni úgy sem tudok egy olyan hajót még lehet játékon belül se. Így viszont legalább láthatom, hogy milyen belülről.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21154) mrfire válasza Volfram42 (#21153) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, jó lenne. És nekik sem lesz annyi dolguk, hogy az FPS modul miatt külön pályát kelljen készíteni.

(#21155) 77.PX_Drebil válasza .tnm (#21147) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Nektek van mit cserélgetni? :) Mert nekem még nincs olyan problémám, hogy mit rakjak és hová. :N

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21156) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#21155) üzenetére


mrfire
őstag

Hát, mikor odaadták a 300-as gépeket próbálgatni, akkor bőven volt mit cserélgetni, talán most is lenne, mert az egyik 300-as gép valamiért még mindig a holotáblán van, mikor már rég repülhető az Omega, ami helyett kaptam. Szal most van egy Hornet, Omega, 300i és Avenger, de a különböző kompatibilitások miatt, már nincs is kedvem próbálgatni, mit hova tegyek rajtuk, mert kb. minden csak egy helyre megy fel, ahova eredetileg szánták. Sz'al nem is baj, hogy átdolgozzák a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#21157) vaakuum


vaakuum
addikt

Ez az osztályozási rendszer ésszerűsítés nekem is jó hír.
Szerintem sem volt teljesen jó az előző rendszer. Legalább a Classozás helyett lehetett volna olyan neveket használni, ami egyértelművé teszi, hogy milyen fegyverről van szó.
De ha átdolgozzák, az talán még jobb eredményt hozhat...feltéve, ha nem ;]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21158) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hát az tuti hogy egyszerübb lenne csak méret szerint classokba rakni, a gimbalos nevébe meg odabiggyeszteni hogy -G

(#21159) outsidernpc


outsidernpc
csendes tag

A 315P-n a két szárnyvégi Omsky VI gimbalossá tehető Pl. ha van Avenger a hangárban. Csak mindkettő orrából ki kell kapni az "adaptert".

Interrupter - Liberum Arbitrium

(#21160) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Elnézést hogy offolok, de az alaplapos topicokban eddig nem kaptam segítséget. Hátha van itt egy guru... Ha van valakinek ötlete, jöhet privátban, köszi!

Egy problémám lenne. Az MSI Z68 GD65 (B3) típusú alaplapomban kicseréltem a core i5 2500K processzort egy i7 2600K-ra. A csere utáni első indításkor beléptem a BIOS-ba és a változásokat elmentettem benne. Az újraindítás után felismerte a procit, minden rendben volt, de a szokásos egy hosszú pittyenés után egy rövid, majd két nagyon rövid pittyenés hallatszik. Minden bekapcsoláskor. Valami ilyesmi:
PITTY----pitty--pi-pitty (elnézést ennél jobban nem tudom leírni :B ) A kötőjelek a pittyntések közötti szünetek hosszával arányosak.
Ezek után a gép normálisan elindul, sem a BIOS-ban (UEFI) sem a CPU-Z-vel, sem az MSI Control Center programmal, sem a Windows erőforrásfigyelővel, sem a Catalist Control Centerben nem látok semmi rendellenességre utaló jelet, értéket. A hőmérsékletek is normálisak, mind a CPU mind a GPU esetében.Ezen az oldalon azt találtam, hogy AWARD BIOS esetében: "1 long, 2 short: Video adapter error- Either video adapter is bad or is not seated properly. Also, check to ensure the monitor cable is connected properly" A VGA-m elvileg rendesen fekszik a PCI-aljzatban, kábel rendben.
Van valakinek ötlete, mi okozhatja ezt? A gép látszólag hiba nélkül működik.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21161) Revolit válasza GypsFulvus2 (#21160) üzenetére


Revolit
senior tag

Keress rá az Inteles procik/lapok hibakódjára, pl : [link]
Ez alapján lehet akár memória hiba. De pontosabban meg tudod keresni, mert a "Pitty-pitty-pi-pitty" nem túl tudományos :DDD Tudtommal csak hosszú meg rövid pittyegés van amúgy.

Én "Intel beep codes"-ra kerestem rá, és első találat volt ez. A csipogás nem jutott eszembe angolul :P

Egy memtest-et érdemes lenne lefuttatni. Egy boot idejűt. Én azt hiszem ezt használtam anno:
[link]

Szerk.: Szerintem neked a hibakódod egy hosszú két rövid. Erre érdemes alaplap és/vagy proci specifikusan rákeresni.

[ Szerkesztve ]

(#21162) Menthirist


Menthirist
veterán

Egyetértek hogy jól jön a fegyver és hardpoint kategorizálás átgondolása, nekem sem volt mindig minden egyértelmű (ezért kérdeztem is itt), pedig nem tartom magam buta embernek :) Szóval meglátjuk mi lesz a vége, a nerfeléstől nem félek, sok hajót nincs már hova nerfelni :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21163) Flashback válasza GypsFulvus2 (#21160) üzenetére


Flashback
addikt

i7 2600-ban van valami integrált VGA. Lehet hogy ez okozza a hibát. BIOSban tiltsd le. Ha ez sem segít nyomj egy bios resetet. Aztán egyesével állítsd be amit be szeretnél.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#21164) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

http://leeft.eu/starcitizen/
Ez egy kezdetleges 3D model a térképről, ami majd a honlapon is fentlesz természetesen részletesebb lesz valamint ott a bolygók is bennelesznek de addig is ezt lehet nézni hogy kb igy fog kinézni az is

(#21165) TESCO-Zsömle válasza tigerwolfhun (#21164) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 - vótmá
2 - Nemrég volt arról is szó, hogy a térképet át fogják dolgozni, ahogy ténylegesen átültetik 3D-be.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21166) Volfram42


Volfram42
senior tag

Nagyon jó vintage utazási plakátok. Ötletes: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21167) kurtzyx


kurtzyx
tag

No már éppen azon voltam, hogy akkor rendelek közvetlenül a gyártótól. [Megjegyzem a Saiteknél ezzel befürödtem mert átirányít 1 webshopra ami meg közli a címemre, hogy oda biza ő nem szállít.. mert ugye EU meg árú szabad áramlása.. köszi szépen ide eurázsiai unió kellene.. a kínai webshopokból azt is kiküldik amit még meg se csináltak.. :D]
Amikor is mondom felnézek már ATXre [yep ez itt a reklám helye] hátha alapon.. és voala hotas x.
3 esélyes a dolog.: 1. felhívnak, hogy nyitsa, 2. mélyen **ssolnak 3. megjön végre a cucc.

(#21168) duvi válasza kurtzyx (#21167) üzenetére


duvi
nagyúr

iPonban már újra kapható 2 év garival a Hotas X.

(#21169) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Monthly Report: December

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21170) Volfram42


Volfram42
senior tag

Néhány órája repkedtem egy adagot. Csak vanduul swarm-ot. Hát valami nagyon béna vagyok joy-al. Semmit se találok el. Valamit ki kell találnom így nem igazán maradhat. Ami, ment az a hátrafelé néző kamera. Mivel a mustang deltán gimbalos két ágyú így amikor tolatókamerát használjuk akkor lőni is tudunk hátrafelé. Jajj az üldözőknek.
Olvastam, hogy a face track noir valahogy működésre bírható és be lehet úgy is állítani, hogy ahogy forgatjuk a fejünket a gimbalos fegyverek arra nézzenek. Erre majd rápillantok, hátha be tudom állítani.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21171) shed77


shed77
csendes tag

Sziasztok, jelentkeztem a Star Citizenben a klánba Shed77 néven. Jelenleg egy Avanger és egy AMD Omega áll a hangáromban. Bár úgy gondolom még messze a megjelenési dátum, nem nem árt szervezkedni, tájékozódni. Bízva kedvező elbírálásban előre is köszönöm. Ha valami kérdés merül fel, arra szivesen válaszolok.
Shedien

(#21172) Menthirist válasza shed77 (#21171) üzenetére


Menthirist
veterán

Írd be magad a doksiba is :) Üdv a klubban.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21173) Szőrös  válasza Volfram42 (#21170) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor a gimbalos fegyó lock utána nem áll rá a célra ?
Szólj mire jutottál a trackel.

Amúgy joy mappelést hogy lehet elmenteni , vki tudja ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21174) shed77 válasza Menthirist (#21172) üzenetére


shed77
csendes tag

Köszönöm, olvasgattam a leírásotokat a star citizen.hu oldalon is. Úgy vettem ki az ott leírtakból, hogy nem probléma ha már klánhoz is csatlakozom. Mivel nem tudom mekkora lesz a magyar közösség, és ismerkedni, közösen játszani úgy a legegyszerűbb ha tagja az ember egy csapatnak, ezért tervben van hogy a szimpatikus magyar ( és esetlegesen külföldi kereskedő ) klánokhoz jelentkezni fogok. Felteszem úgy fog működni a dolog, hogy a kereskedők folyamatosan bérlik fel a peremvidéki szállításaikhoz a kísérő hajókat, ( vállalkozó játékosokat ), az FPS körökhöz is keresni fogják majd a népeket, valamint az esetleges csapatos megmozdulásokról is könnyebb értesülni. Nyilván ha esetleg frakcióbeli problémák lesznek, akkor majd döntésre jutok honnan lépjek ki, de bő 1,5 évvel a játék megjelenése előtt inkább csak ismeretségeket, lehetőségeket keresek :)

A fentiek okán érdeklődöm probléma e nálatok más klánokban való tagság?

(#21175) Menthirist válasza shed77 (#21174) üzenetére


Menthirist
veterán

Még nem igazán tudni hogy mi hogy fog működni szerep szerűen. Emellett természtetesen nem gond ha több klánnak is tagja vagy (azaz hát tagja csak egynek lehetsz, a többivel csak szimpatizáns (affiliate) lehetsz. Nekem Brown Coats a main-em, a Serenity és a Liberum Arbitrium pedig affiliate. Ettől függetlenül (sőt akár ha nem is vagy L.A. tag) itt a ph fórumban ugyanúgy megtalálsz sokakat, ingame fel tudod venni a doksi alapján kontaktnak is a másikat.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21176) Volfram42


Volfram42
senior tag

A szervezés még nagyon nem tudom, hogy hogyan lesz. Én pl. vagyok itt a Liberum Arbitrium csoportban. Ugyanakkor a 77th Phoenix-ben is, ha Drebil valaha elfogadja :DDD és még van egy régi cimborákból álló csoportosulás is. Na-e háromban vagyok elvileg benne. Azt már tudom, hogy ha egyszer beindul és hozza az elvárásokat akkor pápá War Thunder. Úgy is csalódtam a fejlesztésben. Legfeljebb egy DCS Huey röpködés jöhet szóba ez mellett, de még azt is kétlem. Ha összejönnek a tervek akkor a régi csoportosulásban nagyon oda fogom tenni magam, de a többit sem akarom elhanyagolni. Jó sokat kell majd sakkoznom az tuti.

Szőrös: Amint van valami szólok.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21177) Jack@l válasza Volfram42 (#21170) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez azért eléggé hendikep így a head tracker-eseknek. (bár a végső játékban oculussal én is szivesen látnám a gyári verzióban)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#21178) Jack@l válasza Szőrös  (#21173) üzenetére


Jack@l
veterán

Van save preset a beállításoknál. Ott ahol a gyári preseteket lehet előhyvni.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#21179) Volfram42 válasza Jack@l (#21177) üzenetére


Volfram42
senior tag

Főleg, hogy a hendikep hátrányt jelent.:)

Remélem ma már sorra kerül az Omegás ticketem. Grr..

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21180) mrfire válasza Volfram42 (#21179) üzenetére


mrfire
őstag

Én még nem próbáltam, de valószínűleg Oculussal fogom használni. A játékba épített autómatikus célkövetés elég gyenge, van, hogy ki is kapcsolom. Annak ellenére, hogy meg lehet oldani ilyen fejkövetéses rendszerrel a célzást nem hiszem, hogy precízebb lenne, mint egy egér. Aztán kérdés az is, kényelmetlen lesz-e nekem ez a megoldás, vagy sem...

Uh... még mindig nem kerültél sorra? :F Elég régen volt már, hogy jelezted, fura, nekem a második munkanap kezelték az ügyet, és a számok alapján nem hiszem, hogy ilyen lassan kéne haladniuk.

Más: Végre megkaptam az új arcképemet. :)) Három délutánom ment rá, míg megrajzoltam..., de a harmadik verziót csak elfogadták. :)

[ Szerkesztve ]

(#21181) Szőrös  válasza Jack@l (#21178) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jahogy már van benne ilyen ? Köszi :) Ebből is látszik hogy milyen régen léptem be :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21182) Jack@l válasza Volfram42 (#21179) üzenetére


Jack@l
veterán

Na ezé nem lettem nyelvész :) (úgy látszik rosszul használtam eddig)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#21183) 77.PX_Drebil válasza Volfram42 (#21176) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Bakkkeeer persze hogy elfogadom csak meg kell keresnem, hogy hol lehet.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21184) vaakuum válasza mrfire (#21180) üzenetére


vaakuum
addikt

A gimballos cuccok mozgatását már külön lehet választani a hajó irányításától?
Lehet billentyűkre bindelni irányítást?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#21185) mrfire válasza vaakuum (#21184) üzenetére


mrfire
őstag

Egérnél+billentyűzetnél szerintem nem, de nem néztem. Ott is bekapcsolható az automatikus célkövetés talán, bár nem próbáltam, nem is lenne értelme használni, egérrel nincs ilyen gond szerintem. Billentyűre nem tudom lehet-e irányítást rakni, sose próbáltam :( nekem jó volt az alapbeállítás, így nem variáltam vele.
Hotasnál teljesen külön lehet venni, akár a minijoystickra is rá lehet tenni, de ember legyen a talpán, aki azzal képes precízen lőni és egyszerre külön irányba fordítani a joystickot, és más irányba a célzást, úgy hogy precíz lövéseket ad le. Ott inkább van értelme az automatikus célkövetésnek, de az Oculussal lesz az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#21186) Gabás válasza mrfire (#21185) üzenetére


Gabás
addikt

nincs automatikus célkövetés

(#21187) mrfire válasza Gabás (#21186) üzenetére


mrfire
őstag

Hotasnál tuti van, de ha a célkereszttel nem is követi billentyűzet esetében, fejjel akkor is megteszi, ha bekapcsolod, max akkor a célkereszt nem megy rá magától. Hotasnál viszont a pilóta fejjel követi a célt, és ahhoz igazodik a célkereszt, ha gimballos fegyver van a hajón. Lassan, fáziskéséssel működik.

[ Szerkesztve ]

(#21188) Gabás válasza mrfire (#21187) üzenetére


Gabás
addikt

Lehet, másra gondolunk, de a fegyverek nem követik automatikusan a célt.
A TrackIR és más megoldásokkal persze lehet célozni, de ezek külön eszközök

(#21189) mrfire válasza Gabás (#21188) üzenetére


mrfire
őstag

Megkerestem, erre gondolok: [link]
Láthatod, hogy gombra van beállítva, vagyis ha megnyomom autómatikusan követi a fej a célt, és ez ugyanúgy működik, mintha TrackIR-t használnál, csak azoknak való, akiknek nincs ilyen eszközük. És ahogy a fejkövető rendszerek használata alatt a fegyver a célpontra fordul, ahova nézel, itt a játék automatikusan fordítja a pilóta fejét a célra, és ugyanúgy forog vele a gimballos fegyver is. Le van butítva, hogy ne legyen OP, ezért így is elég nehéz célozni ezzel is, de van ilyen, próbáld ki.

(#21190) PodMAN


PodMAN
senior tag

Csak szólok, hogy aki HotasX-et szeretne venni olcsón, az a Soroksári Megapark TESCO-ban még talál egyet 7999 Ft-ért. 1 órája még ott volt.

(#21191) TESCO-Zsömle válasza PodMAN (#21190) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

2 órába tellett odaérnem, addigra el is vitték...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21192) PodMAN válasza TESCO-Zsömle (#21191) üzenetére


PodMAN
senior tag

:(

(#21193) 77.PX_Drebil válasza Volfram42 (#21176) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Fölvettelek Volfram! Bocs a várakozás miatt!

Egy kis reklám: Megjelent a StarCitizen.hu oldalán az első novellám, ha gondoljátok olvassátok el. Szivesen venném, ha pár szóban értékelnétek (nem csak a dicséretre vagyok kíváncsi).

Ezúton is köszönöm a lehetőséget a szerkesztőknek! :R

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21194) ak1ra


ak1ra
csendes tag

Sziasztok

Olyan segítségét kérném aki Track IR 2-t használ és sikerült belőnie win7 64-biten.
Ezt már próbáltam, nem működik.

[ Szerkesztve ]

May the source be with you! - Linux

(#21195) Menthirist


Menthirist
veterán

10FTP #3

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21196) Volfram42


Volfram42
senior tag

Na a délutáni alvás éjfélig eltartott.

Csak kellett írnom, már sorra is kerültem. Aktiváltam a Mustangot. Megjelenésig az Aurórából csinálok valami három fős hajót és kész is a terv.

Fejkövetőt ma éjjel megnézegetem. A beállításokkal együtt. De előbb iszok egy kávét, mégiscsak reggel van. :DD

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21197) Volfram42


Volfram42
senior tag

Dupla. Bocsi, de ilyenkor nem pörög a topik. :))
Heti műsor:

Monday January 12th
- 10 For the Producers

Tuesday January 13th
- Meet the Devs

Wednesday January 14th
- Fan Spotlight

Thursday January 15th
- Around the Verse
- Reverse the Verse

Friday January 16th
- New Voyager Direct Weapons!

Illetve. Sok kritika érte őket az új honlap miatt. Ezért változtatnak rajta.

Ha minden igaz akokr a héten kijön az 1.0.1 Tapasz is. Ez balanszolást is fog magával hozni.

10 for the Producers szöveges verzióban.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21198) mrfire válasza Menthirist (#21195) üzenetére


mrfire
őstag

Mi a fene? CR kezdi unni a válaszolgatást, vagy csak mostanában ennyire el van havazva?

(#21199) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Ha jól emlékszek a héten utazik angliába gondolok ezért nem ér most rá

(#21200) Menthirist válasza mrfire (#21198) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem tudom, de egyrészt elég sokszor ismétlődgettek a kérdések, másrészt én konkrétan örülök a produceresnek is, mert onnan is elég sok érdekes infót meg lehet tudni. a 10 for the writers meg nem szokott érdekelni, mert annyira nem ettem bele magam a lore-ba (ráérek még arra :) ). Szóval annyira nem érdekel hogy ritkult a 10FTC.

A honlap pedig nekem sem a szívem csücske (már az elite esetén sem volt az), mert ugyan elég látványos, de mindig tekerhetek le bőven az új történésekért, hírekért, fejlesztői beszólásokért.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.