Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#20400) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Fain... Ebből így nem lesz közös vanduulozás az ünnepek között. :(

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20402) mrfire válasza Drenadar (#20400) üzenetére


mrfire
őstag

Úgy látom kár volt idén erőltetniük ezt. Most a végén az lesz, hogy a szabadság alatt egyáltalán nem lesz játszható a dolog, miközben a régi verzióban legalább azzal ellettem volna, ami eddig is volt.

(#20403) Menthirist


Menthirist
veterán

pár hálózati programozó dolgozik rajta épp most is...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20405) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#20401) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ami késik.... :)

Igazából szerintem ezen meg sem lepődünk... kiadták még karácsony előtt ahogy akarták, de a valóság hogy így is csúszik...

(#20406) 77.PX_Drebil válasza Drenadar (#20400) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Nekem segített a USER mappa törlés amit Volfram javasolt próbáld meg.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20407) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#20406) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

megpróbáltam, de nekem nem segített...

(#20408) 77.PX_Drebil válasza Menthirist (#20404) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Ilyen a sóbiznisz! :)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20409) Szőrös 


Szőrös 
veterán

De legalább dolgoznak a javításon és nem húztak haza, azért ez is valami. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20410) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#20408) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, és fejlesztőként mondom hogy el is tudom hinni hogy igaz. Nálunk is van az, hogy amikor bevezetés van egy naponta milliárd eurókat forgató banknál, határidő van vagy épp egy show-ra készülünk, akkor ott bizony be kell menni, meg kell csinálni (ahogy a kórházakban is be kell menni dolgozni, tűzoltóságnál, hotelekben, stb). Mindegy hogy vasárnap van, húsvét, hannuka, bármi. Ritkák a kivételek, akkor is inkább valaki átvállalja a feladatot (amikor egyszer egy munkatársam felesége szült, akkor bement helyette más). Vannak munkák ahol az ember szigorúan a megadott időben dolgozik, van ahol nem. Meg van ahol az ember feláll az asztalától és vége a munkának, más munkahelyeken nem. Én is hiába vagyok szabin jan 12-ig (hivatalosan, nem hivatalosan 5.-én már megyek, mert a sprintet be kell fejezni), ettől még "email szolgálatban" vagyok, tehát nézem a leveleket, és ha tudok, válaszolok.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20411) 77.PX_Drebil válasza Menthirist (#20410) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Így van, dolgoztam ilyen helyeken, most vénségemre örülök, hogy két hétig itthon lehetek és elfelejthetem a rohadt vasakat..:)

Az első véglegesített munkahelyem egy kórház volt, művese osztályon voltam szerviztechnikus ketten voltunk a gyakorlatilag nonstopp működő állomásra. A kollégának volt családja úgyhogy az ünnepeket én vittem szerencsére a nővérkék kedveltek és "megvigasztaltak"...régi szép idők...:)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20412) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#20411) üzenetére


mrfire
őstag

(#20413) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20411) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ne is mond. Nekem az első olyan helyen volt ahol 2400 fokon ment a kemence. Lekapcsolni nem lehet, mert három nap amíg lehűl és ugyanennyi amíg visszafűt. Szóval nem állhat le. Ott se volt ünnep.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20414) 77.PX_Drebil válasza Volfram42 (#20413) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Vagyok TS en jól jönne némi szaktanács pl nem tudom használni a rakétáimat:(

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20415) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Valaki meg tudná mondani, hogy az AC futtatása során mennyi memóriát eszik?
Nekem a 4GB-tal kiakad :)

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20416) Drenadar válasza ÁDI (#20415) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ha majd egyszer elindul nálam, megmondom! 8 gigával eddig lazán ment nekem, de régebben a 4 is elég volt neki! lehet jövőre már a 32 is kevés lesz....

(#20417) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#20414) üzenetére


mrfire
őstag

Azok a régi szép idők, mikor még gond nélkül... ;] ;] ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#20418) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#20414) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ma nem mászok fel. Sok teendőm van. Rakéta régen az egér görgő lenyomásával lockolt.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20419) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#20414) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ahogy Volfram koma írja , először lockolni kell a targetet aztán a célkeresztet rajta tartani amíg a célzókompúter befogja , négy negyedköríves bizbasz megy rá ha megvan és kör szerű bigyó ott van a cél körül akkor ereszd el a raketát.
Na ezt jól elaszontam , igazi katoni szakzsargonnal janemis :DDD
Legalább is régebben így volt , jó ideje nem fájtoltam már AC-ban.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20420) Diopapa válasza Szőrös  (#20419) üzenetére


Diopapa
addikt

Mintha most hosszan kéne nyomni a gombot a lövéshez.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20421) mrfire


mrfire
őstag

Elég jól néz ki. :C Bár van egy sivárság érzet is a sok felhőkarcoló között, milyen távol állnak egymástól, de ha pont ez volt a cél akkor elérték.

(#20422) SkyS1gn válasza mrfire (#20421) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez csak fan made cucc...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20423) Drenadar válasza SkyS1gn (#20422) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Corporation Incorporated osztotta meg a videót, ez az az fps csávó akinek munkát ajánlott a CIG... :)

(#20424) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ez volt már? O.o :Y

Üdv. core2

(#20425) SkyS1gn válasza Drenadar (#20423) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"DISCLAIMER: This is 100% fan made using various Star Citizen assets and is IN NO WAY a representation of an actual level in development from Cloud Imperium Games."

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20426) mrfire válasza Neil Watts (#20424) üzenetére


mrfire
őstag

Már volt, de nem tetszett akkor se. Jó lesz nekem az Oculus, olcsóbb és ha az első nem is lesz tökéletes az utódai simán lepipálják majd ezt.

(#20427) Volfram42


Volfram42
senior tag

Ez viszont tuti nem volt: [link]
Nekem jó lesz a Diopapa féle Voice attack is, de attól még érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20429) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem (kicsit tesztelve most a Mustanot egér+bill kombóval), ki milyen joystickot ajánlana a játékhoz?
Mi a beugró? Olyan max. 12-13-ig gondoltam.

Köszi!

Üdv. core2

(#20430) Bibgr0 válasza Neil Watts (#20429) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

hali, hotas x. Tökéletes kezdő joy. Most kb 8k-ra van leárazva a tesco-kban. Ha még nem vásárolták fel a készleteket a fórumozók :-)
Egyébként 13-14k lenne.

[ Szerkesztve ]

(#20431) mrfire válasza Bibgr0 (#20430) üzenetére


mrfire
őstag

Én nem használtam még hotast, de az olvasottak alapján, igen, Hotas X, egyértelműen. 10-ből 9 fogorvos ezt ajánlaná.

(#20432) GypsFulvus2 válasza Bibgr0 (#20430) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ezt láttad is, vagy csak pletyka terjeng róla? Mert ha tényleg ennyi, én is kiugranék érte Budaörsre, viszont nem szeretnék lyukra futni, ha csak szokásos Tescós ál-akció.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20433) Bibgr0 válasza GypsFulvus2 (#20432) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Elite Dangerous fórumról:

egy

kettő

Persze, simán lehet, hogy már nincsen belőle. Kalappal

(#20434) GypsFulvus2 válasza Bibgr0 (#20433) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Thx! :R Mondjuk ezek elég messze vannak tőlem, de akkor megnézem Budaörsön is, hátha.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20435) Zmpln válasza GypsFulvus2 (#20432) üzenetére


Zmpln
újonc

Én a tegnapi Campona-s hírre mentem. Hoztam is kettőt! :DD
Még hagytam a polcon vagy 3 db-ot! :))

(#20436) Volfram42


Volfram42
senior tag

Kis segédlet a CCU-hoz.:

Plussz valaki Redditen összeszedte az eddigi videókat. Van olyan amit még nem is láttam, pedig hivatalos.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20437) Menthirist válasza Volfram42 (#20436) üzenetére


Menthirist
veterán

de épp alakítják át a ccu rendszert, ez még a régin alapul?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20438) Volfram42 válasza Menthirist (#20437) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem igen, mert az átalakítottat nem tudjuk még, pont tegnap írták, hogy dolgoznak rajta. Ez egy 16 órás üzenet.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20439) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Na, ma lehet kiugrok a Budaörsi Tuskóba Hotas ügyben. Kívánjatok szerencsét! :D

Üdv. core2

(#20440) Bibgr0 válasza Neil Watts (#20439) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Sok sikert! Én most voltam a Camponában, hogy egy barátomnak vegyek, de már nem találtam belőle.

(#20441) eami válasza Volfram42 (#20436) üzenetére


eami
addikt

teljesen lenyűgöz hogy milyen sok embert érdekelnek ezek a hajók, olyannyira hogy veszik is őket ezerrel miközben a játék egyelőre nem más mint egy igencsak korlátolt űrrepcsi-verseny :U

(#20442) Drenadar válasza eami (#20441) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem csak verseny :) és majd szép lassan eljutnak odáig hogy összeálljon az egész :)
(versenyben én még egy kört sem mentem)

(#20443) mrfire válasza eami (#20441) üzenetére


mrfire
őstag

Azt hiszem támogatni szeretnének... :P

(#20444) eami válasza mrfire (#20443) üzenetére


eami
addikt

hát persze :))
főleg azok akik 2 éve összedobtak nekik 2 millió dollárt :DDD

(#20445) Szőrös  válasza eami (#20441) üzenetére


Szőrös 
veterán

A játék ami még fejlesztés alatt áll ? :U

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20446) .tnm válasza eami (#20441) üzenetére


.tnm
addikt

trollkodni jöttél?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20447) eami válasza .tnm (#20446) üzenetére


eami
addikt

nem, csak arra vagyok kíváncsi szerintetek az rendben van e hogy a héten a legnagyobb durranás az az volt hogy lehet venni egy pár új hajót és már van lobby is az eddigi "virtuális kockán" belüli repkedéshez.

egyébként megvan a játék, ezért is érdekel...

(#20445) torz on borz: igen, és amiből még nem láthattunk kb semmit sem. Ez most kb olyan mint egy játék telepítője alatti minigame.

[ Szerkesztve ]

(#20448) TESCO-Zsömle válasza eami (#20447) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A szükséges információ töredékével se rendelkezel, mégis messzemenő következtetéseket vonsz le, mi több, csípős megjegyzést teszel azokra, akiknek van.

A hét legnagyobb durranása nem az volt, hogy lehet venni új hajókat, hanem hogy ezek a hajók és több régebbi modell is immáron repülhető, működik.

A játékból pedig elég sok újat mutattak az elmúlt fél évben. FPS, Planetside, hogy csak a fontosabbakat említsem. Az, hogy ezekről nem tudsz, már nem a mi vagy a fejlesztők hibája.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20449) .tnm válasza eami (#20447) üzenetére


.tnm
addikt

értem. csak volt már itt olyan, aki szinte csak azért jött, hogy megmondja nekünk, hogy milyen átverés az egész játék és mind hülyék vagyunk. talán jobb lett volna, ha Te is azzal kezded, hogy támogató vagy.

ezzel együtt többszörösen sincs igazad a következőkben:
- a (múlt) héten az volt a legnagyobb durranás, hogy kiadták az AC 1.0-s verzióját, amelyben már sok évekkel ezelőtt megvásárolható (és azóta többször átdolgozott) hajó repülhetővé vált, fejlesztetettek a fegyverrendszeren.
- űrverseny és űr lövölde, ami számunkra elérhető, de láttunk már WIP videókat az FPS és a planet-side modul-ból is, így tudjuk, hogy az is készül

amiben igazad van/lehet:
- rohadt drága minden az alap Aurora csomag(ok)on kívül még USA-beli pénztárcával is, nem hogy magyarral
- nem türelmetlen embereknek való ez a fejlesztési ütem. de a magam részéről (aki hetek óta el se indította a játékot [talán majd karácsony alatt]) annak örülök, hogy inkább a minőségre utaznak, mint a minél előbbi teljesítésre.

van az a mondás, hogy "gyorsan olcsón jót, bármelyik kettőt választhatod"; nos úgy tűnik ők csak a harmadikat választják.

szerk: olyan lassan írtam, hogy Tesco megelőzött és 90%-ban ugyanazt írta, mint én. :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.