Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) warcat


warcat
veterán

"Ingyen" creditet nem lehet visszanyerni szerintem, a Khartu'alra feltolt Digital colonel LTI csomagomra olvasztásnál 165 dolcsit adna.Viszonyt ami szerintem működik/-het,az a pénz felszabadítása a meglévő nagyobb hajókból.

Pl nekem van egy Reclaimer-em.A Starfarer (Geminit) darabokban tároltam,így a hozzá vezető úton most több ccu-m is megvan.
Ha következő vásárnál beolvasztom, majd a bolti creditből elkezdem visszavásárolni a Reclaimert,akkor első körben nyerhetek 20 dollárt a Taurus-Khartu-al CCU-nál(ami hirtelen 20 dollárt ér de csak ha felhasználom),majd egy jó nagy adagot az Andromeda->Starfarer Gemininél.

Befektetésügyileg talán a legjobb vétel a Caterpillar-Banu 5 dolláros ccuk lennének csak most ugye nem kapható.Már ha jól emlékszem,hogy 245 a Caterpillar utolsó ára.Esetleges Banu áremelkedésnél nyerni sokat lehet vele,miközben elég kevés pénzt kell benne tárolni,még ha többet is veszel.Persze kérdéses,hogy lesz-e erre még lehetőség.

EA: It's in the crate!

(#40002) ttamashu válasza warcat (#40001) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Banu-ra van ingyen CCu is, inkább abból vásárolj be ;)

Tea az élet!

(#40003) odorgg válasza Coyote05 (#39982) üzenetére


odorgg
addikt

Éljen az 1Mbit-es dsl. Ez is kimarad sajna :O

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#40004) Laox válasza odorgg (#40003) üzenetére


Laox
aktív tag

Létezik még dsl?

(#40005) Coyote05 válasza tkondor (#40000) üzenetére


Coyote05
tag

Ha jól tudom év végére ígérik a kisebb hajókat. Én egy DUR-ral parkolok a hangárban.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40006) tkondor válasza Coyote05 (#40005) üzenetére


tkondor
tag

köszi szépen, reméltem hamarabb akarják behozni a variánsokat....

Star Citizen nick: Horus

(#40007) Nathan Boggs válasza tkondor (#40006) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Régebben az volt az álláspont, hogy először minden hajó alapverzióját készítik el.(az azóta bejelentett hajókkal nem tudom, hogy mi a helyzet) Ez után térnének rá a variánsokra. Egy-két hete volt egy másik műsor, akkor kicsit árnyaltabban fogalmaztak, hogy először egy-egy hajó alapverzióját készítik el, és utána jönnek a variánsok. Az én véleményem az, hogy nem változott az álláspont és továbbra is az összes hajó alapváltozatát meg kell várnunk.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40008) Laox válasza Coyote05 (#40005) üzenetére


Laox
aktív tag

Nekem egy Constellation van, alig várom már, hogy ne csak nézegethessem, hanem repülhessek is vele. Ez a hülye játék még lényegében sehol sem tart, de máris úgy lépegetek be, mintha lehetne vele valamit kezdeni. Jobb, mint az iPhone hype. :D

(#40009) PodMAN válasza Laox (#40008) üzenetére


PodMAN
senior tag

Imáid meghallgatásra leltek, lépj be az Universe-be és már repülhetsz is a Constellationöddel.

(#40010) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Sziasztok

Letöltöttem a 2.3 at Sting barátommal elhatároztuk, hogy végre beülünk a retaliátorába és repülünk egy próbakört. Sajnos nem jött össze nekem sikerült belépnem a PU-ba de Stingnek egyáltalán nem töltött be, le sem fagyott az SC csak nem töltött be neki. Gyakorlatilag odáig jutottunk, hogy az Universeben meginvitáltam aztán beléptünk nekem betöltött kb. egy perc alatt neki meg tíz perc után sem. De kapcsolódás nélkül sem ment neki. Van valami ötlet? Nekem simán kiadta a két hajómat bár azok egyszemélyesek, lehet nála az a gond, hogy nagy ladikja van?

Üdv: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40011) Coyote05 válasza 77.PX_Drebil (#40010) üzenetére


Coyote05
tag

Hardvergond nem lehet nála? Nálam SSD-ről fut a játék, 6 mag, 12 GB RAM, HD7770 és néha érzem az izzadságszagot a gépből. Amúgy be tud lépni a PU-ba vagy a frissítés óta nem? Van, hogy este tíz előtt felesleges fellépni, mert a szerver úgyis lassú a terheltség miatt. Lehet a 2.3-ban ezt már javították.

Star Citizen: CoyoteHUN

(#40012) Laox válasza 77.PX_Drebil (#40010) üzenetére


Laox
aktív tag

Nekem Constellation-öm van, Podman tanácsára be is léptem és sikerült vele repülnöm. Olyan volt, hogy azt mondta a számítógép a játékban, hogy jelenleg nem tudnak kiszolgálni, de akkor csak újra csatlakoztam a PU-hoz és sikerült. Nem hinném, hogy a hajó mérete a probléma.

(#40013) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#40010) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem volt hogy ki kellett kapcsolnom valamit, keress vissza hogy milyen internet sharing vagy hasonló cuccot.

Szerk: #39753

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40014) Diopapa válasza 77.PX_Drebil (#40010) üzenetére


Diopapa
addikt

Mit jelent a "nem töltött be"? Végtelen "loading.." screen? Ha igen, a töltés melyik részén? Fekete képernyő még mielőtt megjelenik a Delta képe?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40015) Szőrös  válasza 77.PX_Drebil (#40010) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nálam is ez van, PU unlimited loading bug, elvileg ezt PTU-n javították de úgy látszik mégsem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#40016) maskimx


maskimx
őstag

Loading bug megoldására pár tipp:

1.
Először a hangárba lépj be, majd onnan a liften keresztül a PTU-ba.

2.
Patcher\config\GPUCache könyvtár tartalmának törlése

3.
Feladatkezelő -> szolgáltatások > Base Filtering Engine újraindítása

www.tacticalgamer.com

(#40017) 77.PX_Drebil válasza maskimx (#40016) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Köszönöm a gyors reakciókat mindenkinek este majd kikérdezem pontosan hol áll meg neki és kipróbáljuk a többi ötletet is.

Még egyszer köszönöm!

Üdv: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40018) #45997568 válasza maskimx (#40016) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ha meglatlak palackkal a kezedben kozeledni amire egy cso van csatlakoztatva, akkor ezt a reakciot lathatod majd tolem :K

Nem tudom hanyan jartatok be a Starfarer-t, nekem tegnap sikerult, a par grafikai glitch-et leszamitva vegre egy hajo, egy bazinagy Nostromo feleseg, siman lesz rajta eleg munka 8-10 ember szamara is fegyverkezeloket, rakodokat, mernokoket meg a pilotakat beleszamitva. Ez siman er 300$-t ha a tobbihez viszonyitjuk, a Gemini-t varom, majd egyszer jon az is, ez szep munka nagyon, ha minden nagy hajora ennyi figyelmet szannak, akkor sokan fogjak olvasztani a tobbi hajojukat, egyszeruen nincs szukseg tobbre, szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#40019) Diopapa válasza 77.PX_Drebil (#40017) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha a fekete képernyőnél áll meg, a megoldás nálam az volt, hogy windowed mode-ba váltottam az SC-t, majd így léptem be PU-be, majd visszaállítottam teljes képernyőre. Azóta működik. RSI fórumon olvastam, azt hittem baromság, de nekem bevált... :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40020) 77.PX_Drebil válasza Diopapa (#40019) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Igen én is váltottam ablak módba még az elején ilyen okokból, kösz, hogy emlékeztettél rá.. remélem Stingnél is beválik(szerintem tuti teljes képernyőn futtatja)

Üdv: Drebil

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40021) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Itt a 80. 10 for the Chairman rész Erin Roberts vezetésével

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40022) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40021) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szep munka fiuk! (itt gondolok mindenkire aki tett/tesz a forditasokhoz) :) Repulheto Starfarer, yummi :)

[ Szerkesztve ]

(#40023) PodMAN válasza #45997568 (#40022) üzenetére


PodMAN
senior tag

"... Repulheto Starfarer, yummi ..."

Nekem is erre indult be a nyálelválasztásom :)

(#40024) warcat


warcat
veterán

Remélem minőségi ablaktörlőket raktak rá,a sok Aurorát le kell valamivel vakarni a szélvédőről.
Nem fékezünk senki kedvéért.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#40025) Volfram42


Volfram42
senior tag

Elvileg Lando streamelt egy kis Idrist. Most sajnos nem tudom megnézni. Szóval tárolhatók még vagy ne és akkor megéri hazamenni és megoldani.:[link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40026) bladex73 válasza #45997568 (#40018) üzenetére


bladex73
aktív tag

Hát én nem vagyok ennyire optimista a belsejével kapcsolatban sajnos. Van pár nagy hajóm, de ha ilyen gyéren berendezett játszótér lesz a belsejük hamar meg fogok szabadulni tőlük. Persze ez ízlés dolga is kinek mi jön be. Én csalódott vagyok a belsejét illetőleg. Amilyen jól megcsinálták a Conit, ez pont az ellenkezője hatást ért el nálam. Ez csak egy vélemény. Béke.:)

(#40027) Nathan Boggs válasza bladex73 (#40026) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ebbe még valószínűleg pakolhatsz dolgokat, saját dolgokat. Ahogy egy lakást sem berendezve vásárolsz meg általában, úgy a hajó is üresen érkezik :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40028) #45997568 válasza bladex73 (#40026) üzenetére


#45997568
törölt tag

Most csunyan leegyszerusitve egy ilyenre miket akarsz meg pakolni? :) A folyosoknak uresnek, jarhatonak kell lennie, ha el akarsz erni egyik helyrol gyorsan a masikra, a rakterebe pakolsz majd arut, Dragonfly-t, Rovert..., a tobbi helyseg meg adja magat :)

A Connie kissebb is meg az egy cso hajo, ez meg egy tobb szintes ipari hajo szallito funkciokkal, nekem erre nem is kell nagyon sokminden, kell a tolto/szivo resz kezelo szemelyzet es csoki.

A Carrack belso elrendezese erdekel igazan most ezek utan, szerintem ez a ket hajo eleg is lesz ugy kb mindenre, uh valahogy ritkitani kellene...

[ Szerkesztve ]

(#40029) 77.PX_Drebil válasza bladex73 (#40026) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

A videót többször is megnéztem. Valószínűleg poszterekkel, cickós naptárakkal, akváriummal és stb. díszítheted a legénységi helységeket + kapitányi kabint. De én is azon a véleményen vagyok, hogy bizony ez egy komoly ipari hajó aminek a funkciói vannak kihangsúlyozva és nem a szépségei. :D Ha ilyen design problémáid vannak szerintem inkább olyan luxus utasszállítót vegyél és taxizzál. :D :K

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#40030) #45997568


#45997568
törölt tag

Van par uj fegyo is, meg is sasolom oket :)

(#40031) Diopapa válasza #45997568 (#40030) üzenetére


Diopapa
addikt

Annyira jó lenne már végre egy játék, ahol a scopeon kívüli rész nem lenne bezoomolva... (itt mondjuk el van mosva). Ha már immersion meg ilyesmi.. Még az ARMA-ban sincs megoldva.. :U

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40032) Volfram42 válasza Diopapa (#40031) üzenetére


Volfram42
senior tag

Van ahol megoldották.: [link]
A többi irányzék is jó, nem csak az ahova időzítettem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40033) Diopapa válasza Volfram42 (#40032) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, hát ezt várnám itt is. (Meg a nyavajás ARMA 3-ban is.. :DDD )

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40034) #45997568


#45997568
törölt tag

Tobb Esperia Blade vasar sem lesz ugy nez ki, szoval aki most nem huzott maganak az igy jart. Nalam van par upgrade elfekvoben szukosebb napokra.

(#40035) Nathan Boggs válasza #45997568 (#40034) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nekem nem is kell :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40036) bladex73 válasza #45997568 (#40028) üzenetére


bladex73
aktív tag

Számomra fantáziátlan egy síkú a belső nagy része. Ezer, és egy dolgot lehetett volna bele tenni, hogy ne egy folyosó halmaz legyen az egész. Szerelőműhely, gyengélkedő, valami jópofa közösségi tér stb. Attól, hogy valami ipari nem kell totál sivárnak lennie. Én nem érzem eléggé kidolgozottnak hiába szépek a textúrák a falon. Akinek ez bejön lelke rajta. Hiányolom a változatosságot, és a kreativitást a belső elrendezésben. Persze ez magán vélemény pont le lehet sz@@ni.:)

(#40037) Diopapa válasza bladex73 (#40036) üzenetére


Diopapa
addikt

Változatosság? Minden részleg tök másképp néz ki..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40038) Nathan Boggs válasza bladex73 (#40036) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Egy orvosi részleg pl. tényleg nem lett volna rossz. Lehet, hogy az ilyet azért nem akarják betenni, hogy ne vegyék e la munkát a Cutlass Redtől és társaitól :) Bár egy alapszintű gyengélkedő tényleg nem lett volna rossz. Amúgy meg simán lehet, hogy a visszajelzések alapján még változtatnak dolgokon.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40039) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Gépkihasználást mikor fogják már javítani? MiniPU megjelenése óta szinte ugyan olyan fos... gép nem melegszik, nincs kihasználva de legalább szaggat mint állat... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40040) Diopapa válasza SkyS1gn (#40039) üzenetére


Diopapa
addikt

CPU limites a netkód miatt főleg...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#40041) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

A 2.3.1 PTU-ból sikerült kilépnem úgy, hogy nem fagyott le a program :D

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40042) #45997568 válasza Nathan Boggs (#40041) üzenetére


#45997568
törölt tag

En is ezt vettem eszre, van itt progress :)

(#40043) maskimx


maskimx
őstag

Nézzetek be a hangárba, pár napra kapott mindenki egy "kis" ajándékot :)

www.tacticalgamer.com

(#40044) FRIZ 22


FRIZ 22
senior tag

Ezt az ágyneműt két hete láttam a Lidl-ben. De komolyan,

[ Szerkesztve ]

(#40045) TESCO-Zsömle válasza FRIZ 22 (#40044) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És nem vettél?!? :Y

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40046) FRIZ 22 válasza TESCO-Zsömle (#40045) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Na jó, nem pont olyan volt, csak nagyon hasonló.
[link]

(#40047) Volfram42


Volfram42
senior tag

A tegnapi CR stream igen csak érdekes lett. Nagyon várós lett számomra a 2.4. Lényegében akkora lépcsőfok lesz, mint a 2.0-a volt. Nem részletesen, mert úgy is le lesz fordítva. Ha más nem akkor este megcsinálom.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#40048) Menthirist válasza Volfram42 (#40047) üzenetére


Menthirist
veterán

I fear this is one of those times that the context and nuance of a message gets lost in the delivery. Whether you watched the show live, skimmed through it on YouTube, or just read a summary or transcript, it's important to remember that Chris was talking about an entire year-long roadmap for persistence while discussing the very humble beginnings of that process that will be included in 2.4.
We were discussing the long-form vision of our continued development, and that 2.4 is where that vision of persistence begins.
That first step on a long journey towards everything persistence allows us to do, but not the final destination. You can check ATV tomorrow for a bit more on what we actually hope to include in 2.4.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#40049) Nathan Boggs válasza Volfram42 (#40047) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Ohh, elfelejtettem az előfizetői RtV-t :D:D:D Na, még szerencse, hogy éjszaka dolgoztam és most itthon vagyok :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#40050) Menthirist


Menthirist
veterán

Azért még pár dolog:
- Pár napig mindenki kap egy Starfarert hogy megnézhessék, mi mindent pakoltak bele a Foundry42 fiúk.
- Üzemanyag-utántöltés akkor lesz, amikor röpképes lesz a Starfarer.
- A következő concept sale egy kis MISC bányászhajó lesz
- Akiknek nagy hajója van pl Merchantman, azok várhatóan addig egy Starfarert kapnak
- A 2.4 a persistence kezdete lesz, sok UI változás most a 2.4-ben és a 2.5-ben jön majd, amit eddig a persistence hiánya késleltetett. A holotable a mobiglas-ba költözik, megmarad a hajók és a karakter állapota, a felszereltség.
- Jön az UEC alpha felhasználása ami vonódik de resetelve is lesz attól függően hogy hogy megy a tesztelés
- 2.4-el startol a ruha testreszabhatóság, többféle ruha közül lehet majd választani. Később majd jön az fejváltás, 16 különféle fejjel kezdetben, 8 nő 8 férfi, és még később jön az arc testreszabhatóság
- Nincs még megjelenési dátuma, de dolgoznak az új launcheren, amivel már nem kell minden 2 gigás PAK file-t leszedni, csak a változtatásokat (diff-merge)
- Dolgoznak a Dx12 és Vulkan kódon, dx11-et pedig csinosítgatják. A cryengine-t eredetileg dx9-re írták, és így sok dolgot kell kitakarítani.
- Legalább 2.6-ig várni kell az ajtók zárhatóságáig illetve ezek feltörhetőségéig.

Jah és mint mostanában mindig, a 2.4 az áprilisi patch-et jelenti, a 2.5 a májusit, a 2.6 a júniusit, stb.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.