Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) bladex73 válasza duvi (#51994) üzenetére


bladex73
aktív tag

Köszi a segítséget.:)

(#52002) m0h0senator válasza tom5598 (#52000) üzenetére


m0h0senator
őstag

1 mustang csomag itt :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#52003) Menthirist válasza m0h0senator (#52002) üzenetére


Menthirist
veterán

Welcome to the Brotherhood

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#52004) aerosmith


aerosmith
őstag

Ha valaki venne csomagot szivesen adok neki referral kódot, de figyeljetek hogy referral kódot csak új account kreáláskor lehet megadni!

(#52005) vaakuum válasza Menthirist (#52003) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez miez? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#52006) Menthirist válasza vaakuum (#52005) üzenetére


Menthirist
veterán

Bale_E csomagot vett, mondtam hogy welcome to the brotherhood... a kép meg Fallout -> Brotherhood of Steel

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#52007) m0h0senator válasza Menthirist (#52006) üzenetére


m0h0senator
őstag

Koszonom. Ahogy láttam a csomagban 72 honap biztositas van a mustangra. Ha kesobb upgrade-elek akkor az uj hajora atruhazodik a biztositas?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#52008) PhilBrick válasza m0h0senator (#52007) üzenetére


PhilBrick
őstag

Igen.
Csak a hajo valtozik, a csomag tobbi resze megmarad.

(#52009) macy


macy
addikt

Csórikám nem jutott be az Expora :D

(#52010) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Nálam miért esik le a chat fele a képernyőről? :F

An odyssey through the realm of consciousness.

(#52011) cskamacska válasza m0h0senator (#52010) üzenetére


cskamacska
addikt

Mert alfa az alfa. :DDD
Amúgy az UI még erősen kezdeti, pl lenne chatben görgetés csak nem működik. F11-es karkonzolos chat szinte sohasem jó, el kell másik kategóriára kattintani majd vissza hogy látható legyen a teljes chat ablak.

Ha a mobiglass "féloldalas" problemáira célzol, akkor meg az van, hogy nem skálázódik rendesen a képernyőfelbontássál. 16:9-re van minden belőve, 16:10-ben kicsit, 4:3-5:4 aránnyal pedig rettenetesen lelóg minden oldal irányban. Ugyanígy 21:9-ben meg függőlegesen széthúz. Van róla ticket, majd javítják ha úgy tartja kedvük.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#52012) Menthirist válasza cskamacska (#52011) üzenetére


Menthirist
veterán

Illetve a jelenlegi betűtípus mellett a felbontás is fontos. Fullhd-ban sokkal kevesebb dolgot lehetett kivenni zoom nélkül, mint magasabb felbontásban.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#52013) Goblin12


Goblin12
őstag

Hali.

A leírásban szereplő "Hajó bemutató" részt, fogjátok még frissíteni? Vagy tényleg ennyi az összes hajó bemutató ami ott van? :R

(#52014) PhilBrick válasza Goblin12 (#52013) üzenetére


PhilBrick
őstag

Youtube playlist

Felesleges lenne mindet betenni az osszefoglaloba.
Ezt remelem ujraforgatja majd valaki!

[ Szerkesztve ]

(#52015) tom5598 válasza PhilBrick (#52014) üzenetére


tom5598
senior tag

Eddig a reworkok kaptak új reklám videót, sztem freelancer, meg a 300 as is kap majd.

(#52016) Goblin12 válasza PhilBrick (#52014) üzenetére


Goblin12
őstag

Köszönöm szépen. :R

(#52017) tom5598


tom5598
senior tag

Na, 1. Machinima vagy mi már meg is van [link]

[ Szerkesztve ]

(#52018) PhilBrick válasza tom5598 (#52017) üzenetére


PhilBrick
őstag

Azért voltak már próbálkozások korábban is.

:C Bulkheads :C

(#52019) Mattyokar


Mattyokar
tag

3.3.7 PTU-n van ...
ha valaki unja a játékbeli pénztelenséget és próbálgatná a jelenleg in-game megvehető hajókat ;)

Nincs okostelefonom, ezért nem tudok azonnal válaszolni --- The Dude abides (lelkes újonc 10+ éve)

(#52020) Plasticbomb válasza Mattyokar (#52019) üzenetére


Plasticbomb
addikt

No, mostmar PUn is van, kar, hogy olyan faszan csinaltak az atallast, hogy ezerrel banyasztam, s volt mar a rakterben ket szep laranite kovecske...
Egyszercsak kidobott a kliens. En meg csak lestem, mint rozi a moziban...

Legalabb meglepett a jatek egy kellemes 105 FPS on olisar esemennyel igy hirtelen az RX480on.:))))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#52021) tom5598


tom5598
senior tag

(#52022) macy válasza tom5598 (#52021) üzenetére


macy
addikt

Anyám borogass. Ez a ladik magában durvább mint egész Lorville.

(#52023) orientcx válasza tom5598 (#52021) üzenetére


orientcx
őstag

Valóban impozáns ez a videó, tényleg bele tudja élni magát az ember. Vannak ugyan számomra fölöslegesnek tűnő, kihasználatlan nagy terek, amik szerintem max egy sznob turistákat hülyítő luxus utakra specializálódott gigahajón férnének meg(pl az oldalsó térség, azokkal a hangárra néző fotelekkel, na azt pl vajon mégis minek? :U), de a sima folyosói sétálgatást nagyon feldobják a funkcióval bíró helységek(pl az eü részleg, a briefing room, vagy fegyverraktár, stb), de illúzió keltő az is, hogy elvileg(legalábbis a táblák szerint)majdnem minden helységnek külön rendeltetése van. Persze az már egy másik kérdés, hogy lesz-e a kész játékban hozzájuk rendelt tartalom is, vagy csak "jól mutat" az a sok tábla.
Ja, és nagyon bízom benne, hogy ilyen helyszíneken lesznek majd jó kis hajó elfoglaló fps küldik is :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#52024) MasterDeeJay válasza Szőrös  (#51721) üzenetére

Amit küldtél cfg-t azzal megy, hát nem is teljesen játszhatóan és meg megakad de próbálgatni pár dolgot elég.
Egész jó hogy a 8 éves core2 notin is el lehet vele szórakozni persze űrcsatára alkalmatlan a lag miatt. Egyáltalán nem hittem volna hogy elindul és azt hogy néha folyamatos is. :DDD
12gb ram és swap elég neki rövid játékokra. Reclamernél a füst és a gőz megeszi az fps-t nagyon. Ha azok nem lennének akkor már tényleg jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#52025) VikMorroHun válasza MasterDeeJay (#52024) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Erről eszembe jutott, amikor valaki a Mass Effect 2-t próbálgatta egy magos procin úgy, hogy a nagy felbontású videókat ki kellett szedni, és akkor remekül ment a játék (két magos kellett neki minimum). Amíg el nem jutott egy pontra a játékban, amit már nem bírt el a procija... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#52026) Menthirist válasza macy (#52022) üzenetére


Menthirist
veterán

Csak tudnám hogy design mellett mi a francnak kell mindennek füstölnie/gőzölögnie egy csúcsmodern fregatton :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#52027) tom5598 válasza Menthirist (#52026) üzenetére


tom5598
senior tag

hogy érezd milyen csúcsmodern ;]

[ Szerkesztve ]

(#52028) Volfram42 válasza Menthirist (#52026) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én egy öreg gépnél sem szeretném ha mindenhol ömlene be a füst.:)
Ettől függetlenül teljesen jogos az észrevételed.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#52029) Diopapa válasza Menthirist (#52026) üzenetére


Diopapa
addikt

Ezt Teller csinálta.. valahonnan kimentette az Idris modelljét és azt animálta, a korábbi munkáit alapul véve az ingame Idris jobban fog kinézni..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#52030) Szőrös  válasza Diopapa (#52029) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jah ez nem CIG gyártmány hanem fanmade cucc :DDD Bár ahhoz képest jó, hiába Teller se ma kezdte.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#52031) FRIZ 22 válasza Menthirist (#52026) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

A reaktor maradék hőjét hasznosítják a gőz fűtés rendszerhez.
Valamint a gőzkatapultok üzemeltetéséhez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52032) SkyS1gn válasza Szőrös  (#52030) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Látszik mennyire gagyi a textúra meg a lighting, de legalább feltüntethetné :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#52033) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

3.4 Evocati teszten

(#52034) Diopapa válasza Malibutomi (#52033) üzenetére


Diopapa
addikt

Tudjuk került be? Arccorp nem jön ha jól tudom.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#52035) SkyS1gn válasza Diopapa (#52034) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Bug fixelések, Lorville business része, meg Hurston küldetések nagyban.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#52036) Malibutomi válasza SkyS1gn (#52035) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pluszkarakterjavitasok, AI javitasok , meg OCS fix, uj hajok, fegyverek

(#52037) aerosmith válasza Malibutomi (#52033) üzenetére


aerosmith
őstag

Hogy lehet visszajutni Evocatiba ha kiszórtak?

(#52038) VikMorroHun válasza aerosmith (#52037) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Előfizetsz valamire. Régebben ment erről vita CIG fórumon.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#52039) aerosmith válasza VikMorroHun (#52038) üzenetére


aerosmith
őstag

Valamire? Original Backer vagyok, még a kicktarteren szálltam be. Mire kellene előfizetnem?

(#52040) _Gugu_ válasza aerosmith (#52039) üzenetére


_Gugu_
tag

PTU-kat letöltögeted és szorgalmasan repoltolod a bugokat elvileg ez lenne az út aevo felé (nézik a gépedet és a netsebeségedet is aszem)

(#52041) Szőrös  válasza aerosmith (#52037) üzenetére


Szőrös 
veterán

Evocatiból kiszórtak? Akkor sztem sehogy.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#52042) tom5598 válasza Szőrös  (#52041) üzenetére


tom5598
senior tag

hát igen, evocatiba ha jól tudom csak 1-szer lehet bekerülni, ha kirúgnak akkor el lehet felejteni hogy valaha visszakerülsz.

[ Szerkesztve ]

(#52043) SkyS1gn válasza Malibutomi (#52036) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lenyegesre gondoltam nem az eyecandyre :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#52044) Malibutomi válasza SkyS1gn (#52043) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Mhm..OCS finomitas a tobb FPS-ert az nem igazan eye candy

Business district train station:

Fura ez, nagyobb is lesz Lorville? Nem emlekszem ilyen hazakra

[ Szerkesztve ]

(#52045) Menthirist válasza Malibutomi (#52044) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát abból fakadóan hogy mennyire off volt sok dolognak a méretaránya a 3.3.5-ben, kell is hogy legyenek tényleg nagy, reális méretű épületek.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#52046) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hurston Dynamics Building 3.4

(#52047) Diopapa


Diopapa
addikt

Volt egy kis vicces sztori az előbb.. Egy bug miatt bűnöző lettem.. Ami nem túl jó, mert kereskedni szerettem volna de úgy nem lehet, hogy minden állomás tüzel rám. Gondoltam akkor elmegyek a Security Portra és csökkentem a statom... Ott meg 5-6 fő lesben állt az állomáson és szedegették le a kalózpalántákat. 2x meghaltam, de úgy voltam vele, nem adom fel.. Szóval vettem egy railgunt és azzal mentem vissza. Szegények, azt sem tudták mi érte őket, 4-et leszedtem, közben elmúlt a criminal statom, szóval visszarohantam a Cutlassembe és vissza se néztem.. :DDD Jó az a puska na.. Csak kitakarja a fél képernyőt... ;]

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#52048) _Gugu_ válasza Diopapa (#52047) üzenetére


_Gugu_
tag

"bug miatt bűnöző lettem" persze persze... :)

(#52049) Diopapa válasza _Gugu_ (#52048) üzenetére


Diopapa
addikt

Pedig így volt.... Volt egy hostile Constellation, azt lőttem, de nem vettem észre, hogy bele van bugzódva egy neutrál másik hajó és amikor a Connie-t kilőttem az is kapott a lövésekből.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#52050) Volfram42 válasza _Gugu_ (#52048) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én lettem már úgy bűnöző, hogy haver felállt a Graycat tetejére én meg elindultam. Aztán azonnal köztörvényes lettem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.