Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Eniral


Eniral
tag

akkor lesz ma este valami ?

(#25002) Yllgrim válasza Eniral (#25001) üzenetére


Yllgrim
őstag

Este kiteszik a bemutato videot mirol megy az eloadas, illetve jovo heten fent elsz a teljes video. Streamrol egyelore nincs hir. Social modul ami varhato az eloadason, Star MArin - ez gondolom az FPS cucc.

Hivatalos stream tehat nem lesz, esetleg majd valaki a helyszinrol.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25003) Reno7 válasza Drenadar (#24991) üzenetére


Reno7
senior tag

Így már elindult. :)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#25004) Eniral


Eniral
tag

mi e az eltűnt zászló ? :DD

(#25005) Yllgrim válasza Eniral (#25004) üzenetére


Yllgrim
őstag

PAX-on elvitte valaki az SC Banner-jet es most azon porognek. Ha en vitem volna el tuti nem adnam vissza, majd 10 ev mulva eladnam jo penzert mint ereklyet :)

A mai mokat majd megnezem felvetelrol :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25006) mrfire válasza Yllgrim (#25005) üzenetére


mrfire
őstag

Sajnos így van. :K Egy ilyen cucc marha sokat érhet a gyűjtők szemében, főleg ha berobban az SC úgy, mint a WoW, akkor aztán... :) (bár akkorát nem fog soha semmi, de már ha harmad akkorára növi magát az is szép).
A CIG meg azt hiszem gyárt magának új zászlót, ha akar azt kész. Van miből kifizetni és nem hiszem, hogy olyan hatalmas összegről lenne szó a tárcájukhoz képest. Bár nem akarok rosszat nekik, és az, hogy így kérték, "könyörögtek" érte, hogy adják vissza nem tölt el örömmel, de ez van... de azért nem lincselném meg a tolvajt se, mint gondolom pár elvakult fan. :)

(#25007) Eniral válasza Yllgrim (#25005) üzenetére


Eniral
tag

biztos ez lesz. - lehet a hátulján titkos koordináták voltak... :Y :DDD

(#25008) Yllgrim válasza Eniral (#25007) üzenetére


Yllgrim
őstag

Kedvet kaptam hozza, lehet megtervezek egyet es megcsinaltatom valami ceggel, himezni nem fogom, azt meg altalanosban kellett utoljara :) Mondjuk ha jo az alapanyag... :) Csinalhatnank egy kiirast banner rajz versenyt, es a legjobbat megcsinaljuk :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25009) Eniral válasza Yllgrim (#25008) üzenetére


Eniral
tag

nem rossz ötlet de bőrbe égetve is eltudom képzelni kifeszítve a falon vagy egy asztalon mint térkép

Egy linket valaki dobna mit kell ma este nézni ?

[ Szerkesztve ]

(#25010) Menthirist válasza Eniral (#25009) üzenetére


Menthirist
veterán

robertsspaceindustries.com

Nem valószínű hogy lenne bármilyen stream, pláne nem hivatalos... Szóval max a fórumokat vagy a főoldalt nézheted infóért... vagy a youtube csatornát, meg reddit-et

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#25011) Eniral válasza Menthirist (#25010) üzenetére


Eniral
tag

azt hittem valami hivatalos cucc lesz .

(#25012) Volfram42 válasza Eniral (#25009) üzenetére


Volfram42
senior tag

Egy óra múlva kezdődik és elvileg ő fogja streamelni.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#25013) Volfram42 válasza Volfram42 (#25012) üzenetére


Volfram42
senior tag

Dupla bocsi. Elkezdődött előbb. Legalábbis CR kijött és dumál.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#25014) Raulblanco válasza Volfram42 (#25013) üzenetére


Raulblanco
aktív tag

weboldalra felkerült egy új trailer, a fele eddigi videókból összevágott cucc, a másik fele új, és van benne social module rész is: [link]

(#25015) Volfram42 válasza Raulblanco (#25014) üzenetére


Volfram42
senior tag

Jaja ezt prezentálta CR csak nem mertem már írni, köszi, hogy megtetted. Sajnos nem sok történik a színpadon. Úgy néz ki, hogy ennyi is volt minden.
Azért jó kis videó. Sok NPC mozog benne.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#25016) Menthirist válasza Volfram42 (#25015) üzenetére


Menthirist
veterán

Az esős rész jól néz ki, de remélem mihamarabb kirakják a teljes videót is, nem csak a trailert.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#25017) Drenadar válasza Raulblanco (#25014) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

valami teljesen új is jöhetne már, ami tényleg olyan mint egy trailer :)

(#25018) Diopapa


Diopapa
addikt

Erről ESP-ről lehetett már olvasni valahol? PTU-ben láttam most és nem rémlik, hogy olvastam volna már erről.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25019) vaakuum válasza Raulblanco (#25014) üzenetére


vaakuum
addikt

Tetszetős, viszont van vele némi alapvető probléma, hogy tényleg adja NPC vonalon is az immersiont: kevés vagy gyakorlatilag 0 női karakter akiknél már csak gyerek van kevesebb. Így nehéz elhinni, hogy egy élő, lélegző világ részesei vagyunk, ha mindenhol csak férfiak, és sehol egy idős figura, vagy adott esetben egy nagyon fiatal. Eddig úgy tűnik, nincs valós társadalmi háttér :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#25020) Malibutomi válasza vaakuum (#25019) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Menj el egy szárazdokkba ahol javítják a hajókat, vagy egy kikötőbe aztán számold meg mennyi gyereket meg öreget látsz. :)

(#25021) Drenadar válasza vaakuum (#25019) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

ez egy sebtében kiadott összeollózott valami... egyszerűbb a karaktereket copy pastézni esetleg más ruha skint rájuk adni, mint nemeket és kort beállítani.

:D amúgy meg egy fegyverboltba ne játszanak kislányok! :D (és a bárban sincs semmi keresni valójuk csak a nagyobb lányoknak :D)

(#25020) Malibutomi: de azért a kórházba betehettek volna egy nőt / idősebbet... amúgy meg nem járókeretesre gondolt, hanem idősebb karakterre! :D

[ Szerkesztve ]

(#25022) Diopapa válasza vaakuum (#25019) üzenetére


Diopapa
addikt

A karaktermodellek még nincsenek készen. Számtalanszor leírták már, az pl nem zavar, hogy a kocsmában a karakterek 3/4-e kopasz? :) Ha megnézed, úgy van az egész videó megvágva, hogy a karakterek arca ne látszódjon, mert észrevennéd, kb 3 fej cserélődik folyamatosan. Ebből ne vonj le következtetéseket plz. :)

@(#25023) vaakuum: igen, elvárható lenne. De sokszor előjött már a kérdés és még nem volt rá megnyugtató válasz a részükről, hogyan akarnak gyorsan sokféle fejet összehozni.

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25023) vaakuum válasza Diopapa (#25022) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem vonok le semmit, várom a játékot. Csak ennyire az fps modul meg social modul emlegetésének az időszakában azt gondoltam volna, hogy előbbre tartanak ezen a területen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#25024) mrfire válasza vaakuum (#25023) üzenetére


mrfire
őstag

Áh, nem sajnos. :(
Majd akkor, ha lesz karakter generálás. Most mondták nemrég, hogy csak most kerül be a játszható női karakter. Erre nem is számítottam, kb. azt hittem, hogy ugyanolyan emberkékkel fogunk rohangálni a social modulban. Legalább az FPS modulhoz kapunk már pár változatot, de ennyi.

CR mondta, hogy gyerekek nem is lesznek. Videojátékokba amúgy is necces gyerekeket tenni, mehet rájuk a halhatatlanság, az is immersion romboló. Jelenleg nem terveznek gyerekmodelleket, később talán bekerül, és akkor a háttérben láthatjuk, hogy ott rohangálnak a szüleik körül a távolban.

[ Szerkesztve ]

(#25025) Volfram42 válasza Menthirist (#25016) üzenetére


Volfram42
senior tag

Sajnos csak ennyi volt az este. Ha tudtam volna akkor nem maradok fenn háromig. Főleg, hogy hajnalban hívott a nővérem, hogy megint beteg a gyerek és ovi helyett én kapom meg délutánig.

Érrdekes, hogy pont ugyan azok a kérdések itt is, mint az angol fórumon. Mint ha nektek válaszolnának ebben a hsz-ben.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#25026) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Ez egy jol osszevagott video egy gondolatmenet kovetkezteben, jo lesz az a Social Modul kezdemeny is, majd feltoltik rendes karakterekkel is, nem csak klonokkal, az idoszakok valtakozasahoz lehetne majd igazitani a gyerek/felnot aranyt is, napkozben tobb, este nuku... biztos gondoltak ilyesmire. Ha lenne fegyverbolt es kell valami na meg a gyerek is velem van akkor elvinnem, minden el van zarva nagy kart nem tud okozni, majd a Barbie babak helyett lat mast is... :)

Alakulgatnak a dolgok de meg sok munka van benne, gondolom azert tolljak ki hogy tudjak tesztelni hogy halad, milyen bugok vannak, hogy birjak a szerverek, a visszjelzesek alapjan miket kellene meg modositani, gondolom erre epul majd a kereskedelmi rendszer, a javitas, missionok, NPC-k reakcioit iss itt lehet tesztelni, javitani. A karaktermodellek meg majd jonnek ha kesz vannak. Apropo, karakterek, legyenek dagik, vekonyak meg izmosak, kicsik es nagyok, azert nem a tokeletes genetikusan modositott vilagan elunk, remelem nem mindenki Arnold es Biro Ica testevel fog rohangalni :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25027) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Az ingyenes próba keretében feltettem a játékot, de kb 30 FPS-em van High-on és Low-on is darabos. Egy Phenom II X4 3.6GHz, 8GB, GTX 660 konfigom van, ezen azért már futott jobban is CryEngine játék. Valami bug van itt, vagy ez normális, hogy ennyire kevés FPS-t produkál?

(#25028) Yllgrim válasza Chosen (#25027) üzenetére


Yllgrim
őstag

Udv itt! Amit tudni kell hogy ez egy erosen modositott Cry Engine-t hasznal illetve Pre-Alfa allapotban van, semmi optimalizacio nincs meg. Ezeken kivul a terv h 4K-ban jatszuk majd a jatekot, de inkabb 8K-ban, erre lesz meretezve az egesz vilag, a grafika, a komplexitas.

Szoval kiprobalni ki tudtad, ez jo hir, ha tetszik akkor majd idovel egy uj gepre is szukseged lesz :)

Az mar ugysem mai motoros, az en FX-em is 4 eve lett bemutatva, vagyis a fejlesztessel egyutt 6-7 eves :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25029) Diopapa válasza Chosen (#25027) üzenetére


Diopapa
addikt

Igen, a gyári cryengine-es optimalizációkon kívül még nincs semmi, szóval egyelőre ennyi a sebesség.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25030) mrfire válasza Chosen (#25027) üzenetére


mrfire
őstag

Szia!
Nekem 670-em van, és low-ra állítottam inkább. Murray-en, ha jól emlékszem high-on nincs meg a 30fps ezzel sem.

(#25031) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Ha már szoc modul és eltűnt zászló :), egy felvetés( kérdés): Lesz e cégér az ORG hangárokon? Azaz ki lehet e rakni majd az org emblémáját az ajtóra vagy az ajtó fölé valami reklámra stb.? Milyen jól befolyásolná a hangulatot ha közeledve látod, ahogy elő villan a céged táblája a sarok mögül. Persze lennének helló kittis cuccok meg obszcének is, de ezért tartjuk a rendszergazdikat, hogy kiszűrjék a pelyvát. :D

Hopsz és kell e külön orgos hangárt venni/bérelni vagy eleinte lehet használni erre a célra a tulajdonosét?

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#25032) Diopapa


Diopapa
addikt

Nem tudom olvastátok-e, de a kommentek között van egy-két gyöngyszem.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25033) Drenadar válasza Diopapa (#25032) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Elég szomorú hogy ilyen buták a népek... persze ha megkérdeznénk, mekkora vinyó van a gépükben mindegyik büszkén mondaná hogy több terra :)
Akkor meg kit érdekel mekkora egy játék?

(#25034) Yllgrim válasza 77.PX_Drebil (#25031) üzenetére


Yllgrim
őstag

A ceger az biztos lesz, hajokon, ruhakom, hangaron... Tetszene, csinaljunk egy frankot es lehet nyomtatni polokat is akar :)

A tobbire meg, nem kell szurni, a hocipom tele van hogy mindent szurnek, mert igy helyes vagy ugy nem helyes :) Allandoan keresnem kell azokat a helyeket ahol cenzurazatlan informaciot lehet talalni...

Ez nalam mindenre vonatkozik, az elet majd ugyis elvalasztja a pelyvat az ocsutol. Most epp egy mixet hallgatok (GOA) es abban most mondta a csoka: "We are not animals, we are human beings." (fura idozites mi? :) ) Azt sem bannam ha lenne vegre olyan film, ahol a gonosz gyoz, vagy ahol nem allando a segitsunk a gyengeknek, elesetteknek (meg ha ez ellentetes nehol a vilagszemleletemmel) Legyen Hello Kitty, legyenek komcsik, arjak, vallasos szektak, fosztogatok, drogosok meg mit tudom en, nevezd meg. A cenzura minden formajat fel kell fuggeszteni :) Ettol meg az nem anarchia :) Ha hulye vagy meg nagy a szad valaki ugyis szajba fog vagni egy sikatorban :)

A belso rendszerekben tuti lesz kontrol UEE altal, de ahogy tavolodsz ugy lesz egyre lazabb az egesz, mig a peremvidekeken mar te szabod meg, hogy mi az elfogadott, mi nem. Kivancsi leszek kik lesznek akik a "Beacon of Light" szerepet akarjak majd betolteni ezeken a videkeken es hogy szeretnek ervenyre juttatni az akaratukat, na itt mar immersion nyomul erosen, remelem kialakul majd jo par uj dolog amit nem ismerunk, mozgalmak, ideologiak... :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25035) Chosen


Chosen
addikt

Yllgrim, Diopapa, mrfire: Köszönöm a válaszokat. :R

A teljes verzióban le lehet majd szállni a bolygókra, vagy űr-only marad a dolog?

(#25036) vaakuum válasza mrfire (#25024) üzenetére


vaakuum
addikt

Arra gondoltam, hogy a parkos területen azért majd lébecolhatna pár szülő kisgyerekkel, meg adott esetben egy tinédzser az apjával a fegyverboltban nézegethetne apucinak valami ágyút, a kölöknek meg egy tücsük-töcsöt célbalövés-gyakorlatra.
Esetleg a parkban légdeszkázó iskolásokat, fagyisnál, hot-dogosnál sorbaállókat, mindenféle korosztályt, akár még fúvókás lebegőszékkel araszoló időseket is.

Más: a karakteralkotás szerintetek a játék része lesz, vagy a weboldalon lehet megkreálni, és a játékban az fog megjelenni? Mint mondjuk egy hangár-setup, hogy mekkora legyen, hol legyenek a hajók, stb...
Tudnám értékelni, ha a karakter kreáló hamar hozzáférhető lenne :U

(#25035) [Most készül az FPS része is]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#25037) Menthirist válasza Diopapa (#25032) üzenetére


Menthirist
veterán

Félelmetes mennyiségű retardáltság mindenfele...

#25034: Nem is az obszcén dolgok miatt kell szűrni, hanem hogy ne öntse el az egész játékot a goldfarmerek reklámja. Ha voltál ázsiai mmo-ban az elmúlt 10 évben, kb mást sem láthatsz chat-ben, csak reklámot. Vegyél innen goldot, vegyél onnan viagrát... nem ingame kontentről van szó, hanem kinti életben lévő dolgokról, ami miatt a spam filterek is vannak a levelező szoftverekben :) Vagy a spam emailekre már nem terjed ki a "minden cenzúrát eltörölni" felfogásod? :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#25038) mrfire válasza Chosen (#25035) üzenetére


mrfire
őstag

Le lehet persze. :K Most jön a social modul amiben már kapunk egy várost. Fent linkelték nemrég a videót. De a felfedezők sok lakatlan bolygóra, holdra stb. leszállhatnak majd. Annyi, hogy egyelőre nincs megoldva a légköri repülés (a versenypályákon kívül, bár ott sem olyan a fizikája), csak kapunk egy leszállás animációt és utána lehet rohangálni. Tehát felszíni csatákban nem kapnak szerepet a hajók, egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#25039) oriic válasza Diopapa (#25032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A legtöbb hsz aranyköpés, de ez:

"full kamu a játék, random témájú pályákat csinál az ember crysis 3 editorban és beetetni a népet hogy majd ez összeáll valami MMO-vá lol"

:DDD

Live-Die-Respawn

(#25040) Drenadar válasza Menthirist (#25037) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én nagyon nagyon remélem, hogy nem lesz a játékban a szokásos general chat.

oldják meg a kommunikációt ingame, mármint tényleg úgy ahogy kell, és ne egy nagy chat szoba legyen a játék :)

(#25041) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok! :D

Leszedtem volna a kipróbálható demó verziót.... 20GB-ot ír, hogy annyit szedne le... a C: meghajtón van is 45GB hely... egész reggeltől ment a gép, erre az fogad most, hogy kevés volt a hely.... töltsem le újra????

Hogy a qrva anyját.... át lehet valahol állítani, hogy ne a kibaszott C:-re töltse le a patch file-t?
Esetleg egy direkt link a patch-hez?

Előre is köszönöm!
Üdv.

(#25042) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nagyon érdekes. Vajon miért írhatja azt, hogy a HD3000-s "VGA"-m nem kompatibilis? :U :C :DD

(#25043) Yllgrim válasza Menthirist (#25037) üzenetére


Yllgrim
őstag

Beleolvastam, 3 hozzaszolas utan rajottem hogy csak idiotak :) Az ilyenek ha majd egyszer kiveszik a fejuket a seggukbol es korbeneznek hogy mi is az elet, akkor majd rajonnek hogy az addig felepitett vilaguk csak egy mese volt :) Ennyi :)

Goldfarmer hirdeteseket is lehet szurni ha akarjak, de nem akarjak :(

(#25041) nimfas: persze, jelolj ki masik meghajtot es szedd le oda, akkor egyben oda is fogod telepiteni.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25044) Yllgrim válasza nimfas (#25041) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ebbol baj lesz, mar latom... :U

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25045) Diopapa válasza KaiotEch (#25042) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem HD2500-al ment. (3550) Max amit ki bírtam hozni húzással meg néni konzolparancsal az 9 fps volt.. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25046) nimfas válasza nimfas (#25041) üzenetére


nimfas
addikt

Bocsi... benéztem.... az F: meghajtóra telepítettem, és ott fogyott el a hely, most check-olja, hogy mit szedett le, így talán nem kell előlről kezdeni ADSL-el nettel a 20GB letöltést.

Baj lesz? Ráütnek a számra a csúnya beszédért? ;]
Esetleg fenekelést kapok? :O

(#25047) Diopapa válasza nimfas (#25046) üzenetére


Diopapa
addikt

Nimfas mást kapott.. ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25048) Yllgrim válasza nimfas (#25046) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az nem neked szolt, hanem magamnak, de nem vettek eszre uh pszit :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#25049) nimfas válasza Diopapa (#25047) üzenetére


nimfas
addikt

"ki az a Corporation?"

Nem sokan tudják honnan van a nicknevem ☺

(#25050) 77.PX_Drebil válasza nimfas (#25049) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Reméljük nem a "Kossuth kifliből" mert akkor akármit is jelenthet...:D :Y :R :C

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.