Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) mrfire válasza Menthirist (#20800) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, itt megint inkább a játékba kényszerített beszélgetések jöhetnek csak szóba, vagy talán az írott üzenetek "lehallgatása". Pl. ha egy küldetés részeként kötelező jelleggel le kell adni az adást egy NPC hajónak, vagy ahogy korábban beszéltünk róla azt tehetnék meg max, hogy a koordinátákat csak ilyen formában oszthatnák meg egymással a játékosok, ha mondjuk segítséget kérnek. Bár ezeket csak mi találgattuk itt ki, hogy lehetne megoldást találni a játékon kívüli kommunikáció kérdésére. A sok amerikai biztos bajban lenne, de próbálják csak meg megfejteni a magyar nyelvet a kíváncsiskodók ;]

Számomra a 7. kérdésben adott válasz olyan, amiről azt gondolom, hogy ezzel túl nagyot mondtak. Kíváncsi leszek mennyire fognak élethűen viselkedni ezek az NPC-k. Egy ilyen játékban én nem feltétlenül várnám el, még a Mass Effectben is a hagyományos módon előre megszerkesztett viselkedések és párbeszédek vannak.

(#20802) Drenadar válasza mrfire (#20801) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Most vagy a fordítás hibás, vagy CR jó sokszor nem érti meg a kérdést, vagy csak félre beszél... pl az 5. kérdés...

(#20803) mrfire válasza Drenadar (#20802) üzenetére


mrfire
őstag

Szerintem terel, vagy tényleg nem érti, én is észrevettem. Nem kizárt, hogy melléfordítok valamit, nem nevezném magam jó angolosnak, csak sok időm van.

Angolul így néz ki:
Stormfire962 Asks: Can you please tell what kind of tools will be available to organizations to help track expenses, ships usage, supplies, missions etc?

We're definitely going to allow Orgs to pay its members for missions, as well as taxing or tithing them for being part of the org, that way an Org can have it's own bank account as a separate entity, that way Orgs can own things, or have common assets for different members do use etc. While organisations have a presence on the web site, they're not implemented in-game at all. The first in-game org related stuff will be in V1.0's Lobby system, then onto the Planetside module (early next year) etc.

(#20804) Drenadar válasza mrfire (#20803) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem fordítottad félre :D

(#20805) phanze


phanze
aktív tag

sziasztok!
Èrdekelne a játèk csak nem tudom hol lehet megvenni vagy az alpha ingyenes?+hd felbontáson low grafikához elèg a 4giga ram?:)

(#20806) mrfire válasza phanze (#20805) üzenetére


mrfire
őstag

Szia!

Alap információkat, és a beszerzéssel kapcsolatos dolgokat itt olvashatod: [link] [link]

Javaslom az AMD Mustang beszerzésért. 4 giga necces, de azt hiszem most még nem vészes, később viszont szükség lesz a 8 gigára.

(#20807) Drenadar válasza phanze (#20805) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nem ingyenes.

FAQ az újaknak.

a 4 giga szerintem elég karcsú, de nézd a jó oldalát tudtommal már olcsó a ram!

(#20806) mrfire: Vajon még hányan fogjuk belinkelni? :D
+1! Nem lehetne kérni, hogy oda a SC logó alá legyen odatéve a FAQ link?

[ Szerkesztve ]

(#20808) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Honlapra felmész ott van egy olyan hogy store és ott a pledgere rákattintasz. Ott tovább mész a game package-re, ezek közül veszel egyet akkor elérhetővé válik a hangár majd később a játék de ha most szeretnél játszani is akkor +5 dollárért megkell venned az arena commandert amit az extraknál találsz meg, asszem csak az egy féle pack mégpedig az auroria pack tartalmazza az arena commandert de az nem sok megvenni.

A másik pedig hogy 4 GB ram nemtudom elég lesz e mivel a játék minimuma 8 GB, de ha mindent lehuzol lowra akkor szerintem tudsz játszani.

Ja és igen, a legolcsobban és a legjobban ugy jársz ha megprobálsz valahonnan egy AMD Mustang Omega kulcsot szerezni, ahogy itt olvasgattam sokan vettek marostol és ahogy láttam lehet a készlete kifogyott de azért érdemes megnézni mivel 4500-5000 elég jó hajót tudsz szerezni.
http://konzol-jatekszoftver.vatera.hu/jatekszoftver/pc_jatek/akcio_haboru/star_citizen_mustang_csomag_pc_steam_2018571632.html

3 db van még neki én pl itt vettem de emailen keresztül is sztem lehet vele beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#20809) mrfire válasza tigerwolfhun (#20808) üzenetére


mrfire
őstag

Az AMD Mustang is tartalmazza az Arena Commandert, csak hát az nem megvásárolható ott.

(#20807) Drenadar
Nem tudom, hogy át lehet-e tenni oda, az oldal szerkezetét megtippelve, max a hírek fölötti részre kerülhet, de sokan előbb találnak ide, mint oda, nem biztos, hogy ez az oka, hogy nem bukkannak rá.

[ Szerkesztve ]

(#20810) Drenadar válasza mrfire (#20809) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

NEEEEEEEEM! Nem az SC.hu -t akarom szétbarmolni, hanem a prohardver fórumot :) Itt jobb oldalt van egy SC logó, és van több fórum, ahol ott linkek is vannak!

pl ez

[ Szerkesztve ]

(#20811) mrfire válasza Drenadar (#20810) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, jó lenne, és a bevezető szöveghez is oda lehetne írni, hogy Olvass el: FAQ
Kérni biztos lehet. :)

(#20812) mrfire


mrfire
őstag

Na vettem én is még egy AMD kupont, sztem Avenger lesz belőle. Sikerült valakinek már lebeszélni a customer supporttal, hogy ráaktiválják az Omegáját az account-jára?

[ Szerkesztve ]

(#20813) Drenadar válasza mrfire (#20812) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Enyémből delta lesz :)

(#20814) maross


maross
veterán

Kirepultek a Mustangok, ha valakinel esetleg nem futott volna be pedig aktualis lenne, dobjon egy privit, koszi :).

szerk privit ES emailt nezzetek elotte.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20815) mrfire


mrfire
őstag

Hmmm, azt tudom, hogy nem lehet két kódot aktiválni egy accountra, de másoknak is azt írja, hogy "Invalid promotion code."?

(#20816) maross válasza mrfire (#20815) üzenetére


maross
veterán

Azt nem tudom hogy mit ir raduplazasnal, de az "invalid promotion code" a rossz ctrl+c tipikus esete (ertsd elotte vagy utana maradt egy space).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20817) Menthirist válasza mrfire (#20815) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, azt írja. Elgiftelve viszont jó. Köszi Maross

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20818) mrfire válasza maross (#20816) üzenetére


mrfire
őstag

Megnéztem másik accounton, a kód jó, csak ezt írja úgy látszik, hogy ha már aktiválva van egy.

(#20817) Menthirist
Ha lehet nem giftelem el, valaki azt írta ha, írok nekik ráteszik az accra. Most nem vittem végig direkt a checkoutot a másik accon, gondolom a kódot ilyenkor még nem is deaktiválják, de ha mégis akkor giftelek én is.

[ Szerkesztve ]

(#20819) Menthirist válasza mrfire (#20818) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, a customer supportra kell írni, akik január ötödikén jönnek várhatóan :) Úgyhogy én elgifteltem, úgysem ajándékozom/adom el a hajóimat :)
Sajna így lett egy fölösleges account (törölni meg nem hinném hogy lehet), úgyhogy a számlálón is ki tudja hány ilyen ajándékozós üres acc van :) Bár lehet csak ez limitált egy darabra per acc.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20820) maross válasza mrfire (#20818) üzenetére


maross
veterán

Mindegyik kodot megnezem kikuldes elott, mert idorol idore egyesek szeretnek duplicate keyt jelenteni, en meg szeretem oket elzavarni a francba. Szoval biztos hogy mindenki nem elirt es mukodo kodot kap.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20821) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

szép ez az amd mustang kár hogy be kell cserélni másikra... :(

(#20822) Menthirist válasza Drenadar (#20821) üzenetére


Menthirist
veterán

nem cserélném feltétlen be, ha nem versenyhajó lenne. De a verseny áll tőlem a legtávolabb az sc-ben :)

Nah közben akkor így csatlakozott a 300i-m és a Cutlass-om mellé egy Delta is :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20823) mrfire válasza Menthirist (#20819) üzenetére


mrfire
őstag

Addig upgradelhetem a már meglévőt :DD Bár versenyezni is szeretek, úgyhogy mégis inkább várok. Addig ott a Hornet, az Avengert inkább a PU-ra vettem, meg akkora, ha elveszik tőlem a Hornetet a 2.0-ban.

(#20820) maross
A másik accounton elfogadtva volna, sz'al biztos rendben lesz, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#20824) Farewest


Farewest
csendes tag

Akkor azt megtudom tenni hogy az egyik omegámat aktiválom a fő accountomon a másik omegát pedig el giftelem a fő accountomra?

(#20825) Menthirist válasza Farewest (#20824) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, az egyiket aktiváltam a fő accomon, a másikhoz meg csináltam egy fake accot, ott aktiváltam és elgifteltem a fő accomra.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20826) Farewest válasza Menthirist (#20825) üzenetére


Farewest
csendes tag

Na ez így szuper.

(#20827) Drenadar válasza Farewest (#20826) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Egyszer egyik este te is megmutathatnád magad TSen és szenvedhetnél velünk az új lobby rendszerrel :)

Meg a szőrös meg a többi "állat" itt a topicból! :)

(#20828) Menthirist válasza Drenadar (#20827) üzenetére


Menthirist
veterán

Jó hát azért elvárásnak nem kell lennie :) Én sem tudom mennyit leszek online meg mennyit fogok a sok hornet ellen szenvedni :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20829) Szőrös  válasza Drenadar (#20827) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hahh addig örülj amíg csak itt "baszogatlak" Titeket :D Amúgy beteg vagyok mint a dög de ha este javul az állpotom és nem lesz dáthás hangom akkor felnézek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20830) Drenadar válasza Szőrös  (#20829) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jobbulást! :)

Nem elvárás, csak nah... csak szerintem alakult itt ki egy közösség? Ami egy játékhoz kötődik, ami még olyan amilyen, de mégis csak jó lenne elkezdeni gyakorolni a dolgokat, azért lehet nevetni, és egyre jobb lesz...

Majd a srácok megcsinálják hogy jobb legyen ez a lobby rendszer... mert az vicc, hogy privát meccsbe beenged idegent...

(#20831) Menthirist válasza Drenadar (#20830) üzenetére


Menthirist
veterán

De, közösség az van, de ettől még nem mindenki szeret felhőtlenül TS-en cseverészni :) Meg lehet hogy ennek ellenére magányosabb figura :)
Szóval mindenki jön annyit amennyit szeretne, ha akar egymás ellen menni (egyelőre akkor a vanduulok ellen nem lehetett mert nem talált játékot), vagy röpköd magában gép ellen, vagy úgy ahogy van csak beszélgetni jön ide a fórumra a játékról :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20832) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Megkaptam Maross díler úrtól a betevő Mustangomat. Áldassék a neve. Úgyhogy át is variálom legkésőbb holnap. Megyek megszemlélem a Left said bay lakóját..

Üdv: Drebil :C :Y :R

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20833) ÁDI válasza phanze (#20805) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Nekem épp 4 Gb-ot eszik a játék alatt..."a jobb, a több elv" itt is érvényesül.
Találtam egy videót, ahol CR nyilatkozik a végleges/várható hardver igényről, amiben a lényeg, hogy 16 GB RAM, SSD és egy "jó" videókártya kell majd ( ha jól értettem, a vga-t nem specifikálta).

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20834) mrfire válasza ÁDI (#20833) üzenetére


mrfire
őstag

Közepes szinthez kb. kell majd egy 680-780 vagy 7970-R9 290. Ezt mondta egy éve.

(#20831) Menthirist
Hát, akkor kell egy olyan rang is, hogy TS-re járkálók. ;] :P
Mindenkinek többet ér, ha megismeri a tagokat, és így majd jobb együttműködés alakulhat ki az emberek között amikor már tényleg szükség lesz rá. Persze nem kötelező, mindenki annyit jön amennyit tud, és szeretne játszani, de az se jó ha direkt halogatjuk az ilyesmit, mert idővel nem lehet elkerülni majd.

[ Szerkesztve ]

(#20835) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Majd valaki tudna adni egy TS ip-t hogy hol szoktatok játszani.

(#20836) Menthirist válasza mrfire (#20834) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát tegnap ilyen 4v4 esetén már nekem is inkább médiumban kellett dogfight-olnom a 7950-esemmel (igaz nem volt épp húzottra állítva). Bár nem hinném hogy túl nagy különbségek vannak, medium és very high között nálam max 5-6 fps különbség volt aszteroid hangárban is, ezért tartottam high-on, ami verseny kivételével minden másra teljesen jó volt. Most az 1.0-val mondták amúgy, hogy sokaknál estek az fps-ek valamennyit.

Mindegy, jöjjön ki a 390X, aztán majd meglátjuk mi legyen, választási lehetőség az van.

tigerwolfhun: z5.hu
szoba jelszó: scliberum

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20837) Yllgrim válasza ÁDI (#20833) üzenetére


Yllgrim
őstag

Jelen allas szerint az en konfigomon roccenes mentesen fut a dolog, ugy hogy ez meg nincs i optimalizalva. Ha bekerulnek a nagyobb hajok meg tobb ellenfel, nem csak 8-an tolljuk akkor meglassuk.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20838) Menthirist válasza Yllgrim (#20837) üzenetére


Menthirist
veterán

Mármint azt akartad mondani hogy csak az alap, cryengine-es optimalizálások sora van csak a játékon :) A Cryengine alapból nem kevés ilyet tartalmaz :) Illetve azért ők sem feltétlen hanyag, optimalizálatlan kódot tesznek bele egyből az appba, mondván majd optimalizáljuk :) Szóval valóban nem tudni milyen lesz a végeredmény majd, az biztos hogy szép is lesz, és gép is kelleni fog majd alá egy nagyobb csatában vagy egy sűrű városban :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20839) Menthirist


Menthirist
veterán

Mondjuk a textúra streaminggel tényleg lehetne majd valamit kezdeni :) Áttettem SSD-re és már látni, miért :) Az aszteroid hangárban szaladgálva folyamatosan 200 mega per sec-kel olvasott, gondolom a textúrákat. Még az ssd-m is 70-90%-os terheltség alatt volt :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20840) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Na, vettem egy Media-Tech mikrofont. Nem akarom elkiabálni, de ez már működni látszik - a TS is jelzi a kimenetet a teszt üzemmódban, meg hallom is a saját hangom - remélem ti is fogjátok majd. Szóval tényleg a korábbi kínai gagyi volt hibás. Maross kódját is beváltottam, már benn is van a hangárban az Omega. Mielőtt upgradelem vagy CCU-zom, még kipróbálom azért a Murry Cup-on. Lehet, hogy várok még az Avengerré alakítással, és előtte kipróbálom a Mustang Gammát is az AC-ben. Kíváncsi vagyok, hogyan viselkedik az Aurorához képest.
Aki tud, és van kedve jöjjön ma este is 7-8 körül a TS-re. Tegnap is jót szórakoztunk, bár én az Aurorával többnyire a kacsa szerepét töltöttem be. :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20841) mrfire válasza GypsFulvus2 (#20840) üzenetére


mrfire
őstag

Szerintem rám lehet majd számítani ma is, de csak az említett időpontban tudok felmenni majd.

(#20842) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#20840) üzenetére


Menthirist
veterán

Mert én a cutlassal nem :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20843) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#20842) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Viszont legalább a tömeg a te oldaladon van. Egyszer, még az elején összeütköztünk, te vígan tovább rohantál, én meg elkezdtem irányíthatatlanul sodródni. :) Ilyen módszerrel a horneteket is leoszthatod. Amúgy azt hittem, a Cutlass sokkal keményebb dió lesz a horneteknek, elvileg kalózhajó (is) lenne.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20844) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#20843) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem... szinte mindig meghaltam ütközéskor. Néha még a kanyart sem sikerült bevennem és felkenődtem egy aszteroidára :) Ráadásul a Cutlassból még katapultálni sem lehet, szóval ha lelövik rólad a világmindenséget is, nem tudsz menekülni, csak ha odacsapod valamihez.

Mondjuk a Cutlass tehetségéről még korai beszélni, egyrészt én sem vagyok egy dogfight fenegyerek, meg amúgyis tegnap repültem vele először élesben, azelőtt még vanduulok ellen sem.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20845) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#20843) üzenetére


Szőrös 
veterán

Épphogy csak bekerült még AC-ba , meg torony sincs rajta szóval ez még messze nem a végleges Cutlass. ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20846) GypsFulvus2 válasza Menthirist (#20844) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Akkor valami aszteroida mögé bújós, sunyin támadós stratégiát kell kidlgoznunk. :) No, megyek próbálgatom az Omegámat a Murray-n.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20847) GypsFulvus2 válasza GypsFulvus2 (#20846) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ez furcsa. A versenyhajókban egyáltalán nincs IFF? Sem a T-re sem a C-re nem volt hajlandó a radaron targetolni a vanduulokat. Minden hajó, ellebség és barát is az "unidentified" kategóriában volt a radaron. A versenypályán persze állat, de a versenyzés engem sem érdekel túlzottan. Amúgy érdekes volt, hogy aurorában megszokat a ComStab ON GSafe OFF üzemmódot, az omegában viszont a GSafe -et mindenképpen be kell kapcsolni, különben több időt töltesz el beájulva, mint normális állapotban. Különösen idegesítő, hogy a beájulós állapot legalább 5 mp-ig tart, s közben persze lövésed sincs, merre haladsz. Ezt túlzásba vitték.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20848) PenguinTea válasza ÁDI (#20833) üzenetére


PenguinTea
csendes tag

16 gb ram ?:D ooh my god :D ameddig nem fejlesztem a gépem szerintem le se töltöm a játékot :D

[ Szerkesztve ]

(#20849) GypsFulvus2 válasza PenguinTea (#20848) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nyugi, 8 gigával is gond nélkül megy.
A Mustang Gamma pedig egyáltalán nem jelzi a radaron a hajókat, üres az egész gömb. Ez most bug?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20850) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#20849) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem nem.

Az Omega elvileg egy szuper-specializált versenyhajó. Én azon is csodálkozok, hogy egyáltalán van rajta fegyver.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.