Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) Drenadar válasza mrfire (#21950) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én arra lennék kíváncsi, hogy miért néz ki minden hajó úgy, mint ha leszállásra készülne... mindnek kint van a leszállótalpa és úgy lövöldöznek...

(#21952) Diopapa válasza mrfire (#21950) üzenetére


Diopapa
addikt

Akkor már menőbb dolog lenne, ha a Cutlass tornyába mászna be a második ember. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21953) SkyS1gn válasza Diopapa (#21952) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Érdekel hogy a Szupa Hori 2. ülésében mit lehet majd ténykedni. :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21954) mrfire válasza SkyS1gn (#21953) üzenetére


mrfire
őstag

A tornyozáson és a rendszerek irányításán felül, engem az érdekelne, hogy egy Hornet Tracker adataira rá tudna-e csatlakozni, és akkor egy átlátható taktikai képernyőn át irányíthatná a harcot a másodpilóta.

Kb. ez az egyik leghasznosabb feladat, amit egy poszton látok, amire tényleg egy egész ember kell. És akkor ő beosztja a csapatokat, célpontokat jelöl fel nekik stb.

[ Szerkesztve ]

(#21955) Szőrös  válasza Diopapa (#21952) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az nem müxik úgy, kipróbáltam. :( Csak a fülkéből lehet még irányítani. Viszont ha lekapcsolsz minden rendszert csak a tornyot nem azzal lehet lövöldözni . Így akár még meg is lehet bújni vhol aztán aki arra téved azt megsorozni . :D

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21956) vagabor válasza mrfire (#21954) üzenetére


vagabor
aktív tag

Nem hinném hogy ennyire túl lesz bonyolítva, én azt tudom elképzelni hogy megmaradnak a más játékoknál bevált módszernél, mégpedig hogy ha van egy tracker a csapatban akkor az jelöl a többieknek célpontot, esetleg azt akkor is látja a többi gép ha azoknak a radarján kívül esik. Talán a kész játék megjelenése után egy sokadik patchben jöhetne az amit mondasz, de én inkább szeretném már végre tesztelni a pu-t minthogy az extrák miatt aggódjak.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#21957) Diopapa válasza vagabor (#21956) üzenetére


Diopapa
addikt

Pedig ezt ígérték. A különböző posztok rendesen ki lesznek dolgozva, különben a mulicrew és specializált shipek nem sokat érnek.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21958) Szőrös  válasza vagabor (#21956) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pedig ezt már e megjelenésre ígérik. Vmelyik postban ( hiv. oldal ) mutogattak is erről már pár dizájn terv képet mit hogy képzelnek el ezeken a posztokon.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21959) Volfram42 válasza Drenadar (#21951) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nincs kész a leszálló rész. Elvileg nekünk kell majd elindítani a leszállást és ekkor új funkciók érhetőek majd el amik segítik a landolást. Persze amikor már készen lesz a manuális része.

AC-ben be lehet ülni más hajójában. Láttuk is már videón.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21960) kurtzyx válasza Volfram42 (#21959) üzenetére


kurtzyx
tag

Hmm akkor itt teszt szagot érzek. :D
Mázli faktorom: hornetet bevittem vanduulba erre 6 wave elején disconnectel a szerver.. :D

Am vajon, hogy képzelik el a váltást hajó és fps rész között? Mármint ideális esetben előtted van 1 kormány és 1 gázkar esetleg pedál meg a többi de, hogy is kellene ezt össze bűvészkedni az fps részekkel ahol nyilván egér + bill kombóval fogsz menni. + Arra leszek még kíváncsi, hogy az ocolus rift vajon mennyit segít majd a joyos célzáson mert valljuk be forgó ágyúk ide-oda azért nem 1xű a feladat :D a beállításokban található célkövetés azért segít de az meg random kikapcsol állandó jelleggel + még úgyis bőven nehézkes mert hát na nem éppen oda néz az ahova kellene. Egér-bill kombó meg aszteroida kerülgetés közben tud vicces helyzeteket szülni főleg ha ráadásul be is vagy zoomolva.

(#21961) Diopapa válasza kurtzyx (#21960) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem érdemes specializálni. Aki nagyon penge a repülésben, az tolja über joystickkel, de maradjon is a kabinban. Az FPS részre / boardingra inkább egy UT magyar bajnokot vinnék aki egerezik. :)

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21962) kurtzyx válasza Diopapa (#21961) üzenetére


kurtzyx
tag

Nem akarlak le lombozni de MINDEN mmoban a játékosok min 70%-a épp, hogy tudja mi az-az egér [értsd full retard :D vagy wot körökben: tomato]
Vagy veszek még 1 asztalt + 1 jó forgó széket.. :D monitor úgyis van hullóba még.

De mi van akkor ha teszem azt vmi csúnya színesfém orientált jack sparrow úgy gondolja, hogy ő most dokkol a constellationodra és legépfegyverez a francba ? Te meg közbe mint a polip körbe fonod a joyt, hogy elérd az egeret :D.

(#21963) mrfire válasza kurtzyx (#21962) üzenetére


mrfire
őstag

Nem hiszem, hogy megoldhatatlan kérdés elhelyezni a hotast a billentyűzet+egér mellé. Nekem egy puffon van a gázkar és egy zongoraszéken a joy, de később szerintem tervezek hozzá egy megfelelő asztalt.

[ Szerkesztve ]

(#21964) Volfram42 válasza Diopapa (#21961) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy van. Nálam ehez hangulat is kell.
Nagyon off.: war thunderben is amikor behozták a kevert szimulátor csatákat ez volt a legnagyobb bajom. Ott egyszer repülővel és tankkal is be tudsz jönni a csatába, tetszőleges sorrendben. Én viszont amikor magam ellőtt van minden kütyü, fejkövető és egyebek nem fogok gyorsan félrehajítani mindent, hogy bejöhessek földi járművel is. Mint írtam nálam ez hangulat kérdése is. Ha repülni akarok akkor azt akarok. Illetve máshogy is hangolódok rá egy csatára. Szóval inkább kiléptem a fenébe. Ezzel viszont gyengítettem a csapatomat.
Ha mondjuk egy boarding party-t szállítok akkor én szépen ülök a fülkében és várok, hátha ki kell menteni vagy indulok a következő körre, hogy még többen jöhessenek át a hajóra általam. Persze végszükség esetén megyek lőni, de nem lenne sok hasznom, mert ugye a rendes harci ruhák be sem férnek a fülkébe. CR-t kérdezték is, hogy milyen eszközökkel tudja egy pilóta segíteni az átszállt csapatot. Ő meg azt válaszolta, hogy ő úgy gondolta megy az is lőni, de a kérdés jó ötletet adott.
Remélem is, mert én tuti nem fogok egy szál semmiben pisztollyal hadakozni a tengerészek között. nincs értelme számomra. Persze, ha direkt azért megyek akkor igen. Ez esetben viszont nemén fogok vezetni az is tuti.

mrfire: Erre utaltam én is.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21965) mrfire válasza Volfram42 (#21964) üzenetére


mrfire
őstag

Felvetette egy előfizető, hogy támogathatná a hajóról a csapatot, kamerákon át + a radarjukat figyelve stb. CR jó ötletnek tartotta, lehet, hogy beteszik.

[ Szerkesztve ]

(#21966) Szőrös  válasza kurtzyx (#21960) üzenetére


Szőrös 
veterán

Sztem bőven lesz arra idő hogy a joy-t arrébb tedd és a bill+egeret előrébb vedd. Ha boarding van akkor mneg úgyis arra alkalmas ladikban leszel , ilyenkor meg nem is kell joy max ha Te vagy a pilóta.

szerk: ja ha a Te ladikodra jönnek...hát azt azért csak jelzi majd a fedélzeti szgép hogy a borítást épp bontják szóval akkor is ki tudsz azért kászálódni a pilóta ülésből és egyúttal megfelelő eszközt is a kezed ügyébe helyezheted.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21967) Diopapa válasza kurtzyx (#21962) üzenetére


Diopapa
addikt

A fenti nem példa volt, a team megvan. :) Van fasza pilóta és olyan is aki kilövi a légy szemét. Ha meg hajón kívül vagyunk, a pilóta felelőssége, hogy nézze a radart. Ha ennek ellenére letolt gatyával találnak minket, őt fogom áthúzni a hajótest alatt.. :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21968) Szőrös  válasza Diopapa (#21967) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm letolt gatya...Pulp Fiction !? :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21969) kurtzyx válasza Szőrös  (#21968) üzenetére


kurtzyx
tag

Ha vki játszott anno az MDK2vel: félresikerült teleport után: 1 szál szívecskés boxerben a boss előtt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#21970) Yllgrim válasza Szőrös  (#21966) üzenetére


Yllgrim
őstag

Errol volt szo, amolyan Aliens-esen iranyitani a csapatot, jo buli, bar en inkabb mennek loni vagy mas egyeb supportot adni, vagy csak lootolni :)

Mas: Retaliator es Constellation indulo felszereltsegerol hol irtak? Valaki be tudna masolni?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#21971) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Vajon olyat lehet majd csinálni, hogy a cél hajóra rádokkolsz és kell még ember, mert szívósak a védők. Jön a tesó rádokkol az első támadó hajóra a másik oldalon és azon átsasszéznak az erősítés tagjai és így tovább. Végül egy nemzetközi űrállomást kapunk összedokkolt 15 ladikkal. :)) Így lehetne ocso hajókból bázist építeni.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21972) kurtzyx válasza 77.PX_Drebil (#21971) üzenetére


kurtzyx
tag

Ha már akkora a ladik, hogy 2 helyen tud dokkolni akkor valszeg nem olcsó :D.
De az mondjuk érdekes lehet, hogy vajon 2 hajó dokkolás után tud-e együtt mozogni / mi történik, ha az egyik elmozdul.

(#21973) Volfram42 válasza 77.PX_Drebil (#21971) üzenetére


Volfram42
senior tag

Na ezt fel kéne vetni ötletnek, mert szerintem jó.
Leszek majd egész nap ts-en. A broken moon pályát még meg lehetne lesni hátha az nem akad nekem annyira.

kurtzyx: Már azu aurórán is két dokkoló van. :)
Annyiban maradtak realisták, hogy csak akkor lehet dokkolni, ha az egyik fél nagyon sérült vagy, ha mind a ketten akarják a csatlakozást. Egy kövér gáz és minden kiszakad a helyéről. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21974) Drenadar válasza Volfram42 (#21959) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az egy bug volt, és pár másodperc után el is tünt az a gép... szerintem ebbe ne magyarázzunk bele túl sokat, felesleges!

+1 én nem a leszálló rész hiányát mondtam, hanem hogy vicces, hogy azt a skint töltik be a hajóra ami a hangárban is van, és nem olyat, aminél be vannak húzva a leszálló talpak/kerekek! érted??

(#21975) mrfire válasza Drenadar (#21974) üzenetére


mrfire
őstag

Az bug volt, ahogyan feljutott a hajóra, de mikor már ott volt be tudott ülni, az a része nem bug volt. A kérdés már csak az, hogy fel lehet-e jutni bug nélkül is más hajójára. Ha le lehet szállni multiban, akkor bizonyára megoldható. Ki kell próbálni, de szerintem egyszerűen megoldották azzal, hogy multiban ne lehessen landolni.

[ Szerkesztve ]

(#21976) Volfram42 válasza mrfire (#21975) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szőrössel bementünk megnézni a dolgot. Ilyenkor nincs leszálló fedélzet sajnos. Gondoltak erre a fiúk.:)
Ellenben tegnap napon akadt nekem. Ma meg van amikor el se indul. Eddig az akadás ok, de indulási gondjaim nem voltak.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21977) Zuborka


Zuborka
csendes tag

Van valakinek kedve ma este egy kis vanduulhoz, esetleg megfelelő létszám esetén squadronozni? :)

(#21978) vagabor válasza Zuborka (#21977) üzenetére


vagabor
aktív tag

Én szívesen megyek, de ez a fapados hornet nem sokat ér. Semmi fegyót nem lehet rajta cserélni, ami van rajta két kis lézer az meg hamar túlmelegszik :(

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#21979) mrfire válasza vagabor (#21978) üzenetére


mrfire
őstag

Az gépágyú egyébként, de tényleg idegesítően hamar túlmelegszik. Ezért szerettem a Deltával repülni, mert nemcsak, hogy nem melegednek túl olyan hamar a fegyverei, de váltogathatok több csoport között is. Azért nem nevezném haszontalan járműnek az alap Hornetet sem, sokan jóval gyengébb hajókkal kénytelenek beérni.

Azért kíváncsi vagyok meddig lehetne jutni egy Super Hornettel, vagy egy jobban felfegyverezett Avengerrel.

[ Szerkesztve ]

(#21980) vagabor válasza mrfire (#21979) üzenetére


vagabor
aktív tag

Nekem a horneten két lézer van m4a ha jól tudom. Nem tudom mi változott mert annyira nem követem a híreket, de régebben a rendes super hornet volt a hangáramban, most meg egy trainer.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#21981) Yllgrim válasza vagabor (#21978) üzenetére


Yllgrim
őstag

Most fent van a super hornet upgrade esetleg a store-ban.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#21982) vagabor válasza Yllgrim (#21981) üzenetére


vagabor
aktív tag

Köszi, de nem vettem hornetet :)
Mrfire, igen tudom hogy soknak még alap hornet sincs, csak ha akkor járt a s-hornet akkor most miért nem.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#21983) mrfire válasza vagabor (#21980) üzenetére


mrfire
őstag

Esküdni mernék rá, hogy pár napja még gépfegyvert adtak rá... de látom valóban lézere van.

Szerintem anno az sem Super Hornet volt, csak rátettek erre egy tornyot, mindenesetre kijárna most is a super a csomagom alapján, ezért én is neheztelek rájuk.

Drenadar:
Most megnéztem, de a lábakat csak a leszálláskor veszi elő a Hornet.

[ Szerkesztve ]

(#21984) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Jelenleg minden gépen túl hamar melegedik fel a fegyver ez egy bug.

A leszállásra meg csak annyi hogy free flightba rendesen müködik viszont csatába már kint van szóval ez még egy bug.

(#21985) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Talalt valaki listat arrol mely hajok hangar ready-k? En csak ezt talaltam ...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#21986) Raulblanco


Raulblanco
aktív tag

Haverokkal túl vagyunk az első FPS teszten... versenyt játszottunk 3-an AC-ben, de az viszonylag unalmas volt, mivel mindhárman elég keveset repkedtünk eddig, így bénák voltunk a legnehezebb pályához.

A kezdőalagút környékén, amit könnyű megtalálni katapultáltunk a hajóból, így a görgővel elő lehet venni a pisztolyt, és szétlőni vele a másik hajóját, ami vicces. Végül pedig mikor mindketten katapultáltunk az alagút 2 végén, és elindultunk egymás felé, akkor haverom lelőtt engem a pisztollyal. A legnehezebb benne meglátni a másikat, iszonyat kicsi az ember abban az alagútban, hajókra van méretezve, én nem találtam el őt, de ő lelőtt miután észrevett, mert közben én lassítottam és kb egy helyben álltam... vicces volt így.

(#21987) vagabor válasza Yllgrim (#21985) üzenetére


vagabor
aktív tag

Abban amit linkeltél van egy másik [link] Bár ez már kicsit régi, mivel van pár hajó ami hangár ready óta flight ready lett.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#21988) SkyS1gn válasza vagabor (#21980) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem, sima Horneted volt csak elvették a tornyát és ki van herélve... nemtudom miért... hagyhaták volna, így a S Hornet és a sima között szakadék van. Elég lenne a SH előnye azzal hogy a komponensek erősebbek, 2 üléses és van egy orr gimbalos szerkezete.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21989) mrfire válasza SkyS1gn (#21988) üzenetére


mrfire
őstag

PU-ban nem lesz majd vészes különbség. Biztos lehet tornyot venni majd a sima Hornetre is. Ha kicsit kidolgozzák az AC kredit rendszert és több cucc kerül be, amit meg lehet venni, lehet hamarabb visszakaphatjuk a tornyot, mint gondolnánk.

(#21990) vagabor


vagabor
aktív tag

Végül mégis csak vettem egy s-hornetet, viszont a radar nem működik, ez normális?

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#21991) mrfire válasza vagabor (#21990) üzenetére


mrfire
őstag

Star Citizen\CitizenClient\USER mappa törlés. Utána jó lesz. A Profiles mappát mentsd ki, hátha vissza tudod állítani a beállításaidat, ha megtartod.

(#21992) duvi


duvi
nagyúr

Kaptunk egy új patchet, az Aurorákhoz: AURORA WARRANTY SERVICE COMPLETE

(#21993) Szőrös  válasza duvi (#21992) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jahm megcsinálták végre az Aurorákat , LN-el mentem is egy karikát , wave 6ig elmentem elsőre . Kezdő ladikhoz képest jó ez.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21994) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Másik jack of trades a Mustang Beta lehet, de hogy fér abba annyi hely... és mégis :D Ha az orrára raksz kicsit ütősebb fegyókat nem rossz gép, tegnap kipróbáltam, aztán explorer :B

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21995) duvi válasza Szőrös  (#21993) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is kipróbáltam az Aurora LN-t. Átpakoltam a 300i lézereit rá és elég hatékony lett. Viszont az X52 hotas config megzakkant nálam :((( Volt USER mappa törlés, reset to default, de egy pár perc játék után meghülyül az irányítás. Konkrétan az előre/hátramenet ötletszerűen oda-vissza kapcsolgat. Pl. nyomok egy boostot, vagy rakéta lockot és máris elkezd tolatni. Gyári visszaállítás után, már csak a Yawot os a Rollt cseréltem fel. Minden más a gyári X52 beállítás maradt. Akkor is ezt csinálja :W Nálatok nincs ilyen gond?

(#21996) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Voyager Store-ban is vissza tudod váltani a cuccokat?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21997) Yllgrim válasza Szőrös  (#21993) üzenetére


Yllgrim
őstag

Azert nagyon remelem hogy a jatekban ki lesznek ezek a hajok balanszolva. Egy kis Aurora-val Vanduul harci gepeket apritani azert eleg rohejes, ez vonatkozik mindenre, SH is hiaba jo hajo, remelem azert az AI rendesen fel lesz huzva es kemeny harc lesz a Vanduul-ok vagy akarkik ellen.

Valahogy illuzio rombolo lenne hogy 3-4 Vanduul nem ellenfel a szamomra, par raksi par rovid sorozat es ennyi is volt...

Ezzel nagyon el is ronthatjak az egeszet, remelem nem teszik.

ps. mindezt ugy hogy a Vanduulok egesz eletukben harcolnak, allandoan kepzik magukat, ennek tukreben komolytalannak hat az egesz.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#21998) Szőrös  válasza Yllgrim (#21997) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért nem csak Vanduulok lesznek a játékban , egy Aurora meg egyértelműen nem arra való hogy azok ellen menjen az ember. UEE területen kereskedésre , felfedezésre és kezdő küldetések végrehajtására azért bőven jó.
Azt se felejtsük el hogy azért a swarmban van ott 2 AI Hornet is . Ha azok nem lennének akkor hamarabb vége lenen a dalnak mert jóval nagyobb koncentrál tüzet kapna a hajó azt meg már annyira nem bírja.

Szóval a jelenlegi swarm gyakorlásra jó de a civil hajók valós teljesítményének felmérése szempontjából szerintem nem igazán kompetens.
Majd ha AC-ban lesz vmi custom option ahol beállíthatod hogy milyen hajók jöjjenek ellened milyen AI erősséggel na akkor már jobban fel lehet mérni a valós teljesítményt.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21999) .tnm válasza SkyS1gn (#21996) üzenetére


.tnm
addikt

nem.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#22000) SkyS1gn válasza .tnm (#21999) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:O

Ez mit érhet?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.