Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) BOGO07 válasza Malibutomi (#36999) üzenetére


BOGO07
tag

Az Aurora annyira lassú ha "rendes" hajót viszel harcba rajta tudod tartani ha elég gyors vagy. :)

(#37002) Szőrös  válasza PhilBrick (#37000) üzenetére


Szőrös 
veterán

Előző buildben kipróbáltam, amit a hangárban fitteltem az nem jött át bPU-ra . :(
Pedig jó lenne nagyon.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37003) Malibutomi válasza Szőrös  (#37002) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En most agyaltam loadouton, de ugyis az avengerre tennem, de mivel azzal nem tudok repulni egyelore mindegy.... gondoltam kiprobalom a kozepre S2 gimball, szarnyakra S1 gimball combot..

Baaar 36$ lenne az avenger->gladius :D Azzal tudnek repkedni

[ Szerkesztve ]

(#37004) BOGO07 válasza Malibutomi (#37003) üzenetére


BOGO07
tag

A gladiust miért szeretik annyian? Van rajta 1 S2 ami kifogy meg 2 S1 ami vakargatásra alig elég. Igaz a rakétái jók de az max 6 hajót jelent.
Akkor ott van inkább a 325A 2 S2 1 S3 és a 2 rakéta helyére mehet más fajta ha annyira kellene. Ráadásul olcsóbb is :)
A 325a-n 1 el nagyobb a pajzs és a reaktor valamint van 4-es raktere(tudom ez annyit nem számít de azért jelenthet valamit)
Lehet még át lesznek dolgozva de jelenleg a 325 jobbnak tűnik mint a Gladius.
Mozgékonyság kb ugyan az mert a 325 nehezebb de 12 T1 manőverezője és 1 T4-es főhajtóműve van a Gladiusnak 8 T1 manőverező és 2 T2 főhajtóműve.

[ Szerkesztve ]

(#37005) Malibutomi válasza BOGO07 (#37004) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Csak a magam reszerol tudok nyilatkozni.

Gladius: WHOAAA :Y
325A: Meh :U

[ Szerkesztve ]

(#37006) Volfram42 válasza BOGO07 (#37004) üzenetére


Volfram42
senior tag

Max 6 hajó. Nem tudom, de nekem az nem rossz arány.)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#37007) Nathan Boggs válasza Malibutomi (#37005) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Egyetértek, a 325 az nem tűnik harcra épített hajónak. Pont most gondolkodom, hogy az egyik kisebb hajómat fel kellene tolnom valamire, amivel majd lehet harcolni, és az első, ami megfelelne, az a Gladius :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37008) PhilBrick válasza BOGO07 (#37004) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem minden a statisztika, a Gladius baromi jó hajó. :K
- nagyon dinamikus, könnyen irányítható.
- az S3 rakéta helyett tehetsz rá S2-t is. Például 8 db Tempest II már durva dolgokra képest.
- elég mozgékony ahhoz, hogy fix S2 ágyúkat tegyél a szárnyakra.

Ja, és baromi jól néz ki, de ez szubjektív. :)

[ Szerkesztve ]

(#37009) BOGO07 válasza Nathan Boggs (#37007) üzenetére


BOGO07
tag

Hát én most próbáltam az ingyenes hét miatt a gladiust is meg nekem meg van a 325 és az utóbbi lényegesen használhatóbbnak érzem. (Ne értsed félre nem akarlak rábeszélni csak gondoltam a tapasztalataimat leírom nehogy megbánd/rosszabbul járj) Igaz ami igazán fontos hogy neked bejöjjön a hajó szóval mind1.
A max 6 hajót meg úgy nézd hogyha minden rakéta talál és meg is öli a célpontot ami lássuk be a legritkább eset akkor jön össze.

Azon gondolkoztam hogy elkezdem ezeket videó formában összeszedni(fegyvertesztek hajók pajzsok stb)
lenne akit minimálisan is érdekelnének ilyen tesztek? Nem az a jelleg mint amit most csináltak mrfire meg zsömle hanem harctéren kipróbálva tapasztalatok stb?

(#37008) nowan: Nem azt mondom hogy rossz csak az árához képest kevésnek érzem.
Amúgy a 325 is elég dinamikus :) Na jó nem kardoskodok mellette tovább :D
Azt aláírom hogy nagyon jól néz ki a gladius.

[ Szerkesztve ]

(#37010) Nathan Boggs válasza BOGO07 (#37009) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én csak a kinézetet nézem :D Lehet, hogy be fogok húzni inkább egy Deltát, az jól néz ki, felfedezésre úgyis ott a Redeemer :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37011) KO2


KO2
aktív tag

Én eddig az alapján rangsoroltam a fejemben a hajókat, hogy fix vagy gimbalos e a fegyvere. Mert ugye ha fix, azt én lecserélem gimbalosra, de az azt jelenti hogy -1 szint.

Aztán jött a P52-Merlin. Kipróbáltam egyszemélyes Vanduul Swarmban 2.0.0H ban. Ugye csak fix fegyverei vannak, és ennek ellenére baromi jó, még egérrel is. Nem mondanám hogy jobb vagyok vele mint egy hornettel, de azért nagyon kellemes meglepetés volt.

Bár van olyan érzésem hogy minél nagyobb egy hajó, annál nehezebben irányítható, és ezáltal jobban kijön a gimbal előnye. Mindenesetre a Vanguard, ami a (kitudja milyen elavult) leírása alapján inkább fix fegyveres hajó, ismét visszatornázta magát a "najó megnézem, lehet hogy jó lesz" kategóriába :)

[ Szerkesztve ]

(#37012) Malibutomi válasza KO2 (#37011) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A Gladiusra pont azt irjak hogy nagyon mozgekony, emiatt jo a fix fegyokkal is.

Mas: most eloszor sikerul beszallnom az Avenger-be!!! -> desktop fagyas. :O

Ja viszont mivel visszajott az az FPS szam ami a G elott volt, 3200x1800-ban 35-40FPS-t kapok egy sima 390 kartyaval. (motionblur off) :R

[ Szerkesztve ]

(#37013) Razzul válasza PoeDameron (#36948) üzenetére


Razzul
senior tag

"Arra vezetem vissza, hogy vallási fanatikusként egyszerűen nehezen fogadjátok el, ha valakinek a meglévő tanok nem felelnek meg, és mintegy SC-jezsuitaként vetitek rá magatokat a kritikus hangokra. De megbocsátok, mint Lojolai Szent Teréz a máglyán. Bocsáss meg nekik Chris Roberts, nem tudják mit cselekesznek! Kezedbe ajánlom lelkemet! :) "

Nem a jehova tanúira gondolsz? Nameg Lojolai Szent Ignácra, a jezsuita rend alapítójára? Aki mellesleg nem máglyán halt meg.

(#37014) PhilBrick válasza Razzul (#37013) üzenetére


PhilBrick
őstag

(#37015) Diopapa válasza Malibutomi (#36999) üzenetére


Diopapa
addikt

Boostot próbáltad (Dupla boost gomb) vagy a supercruise-t?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37016) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#36997) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Legközelebb mindenképpen vedd fel! A kettétörő, lángok közepett lezuhanó Connie-t szívesen megnéztem volna. Gondolom "rendes játékmenet" alatt nem lesz gyakori az ilyen látvány, mivel az összecsapások túlnyomó többsége nem leszálló platformok közelében történik majd.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#37017) Nathan Boggs válasza GypsFulvus2 (#37016) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Még 275K kell. Ha marad ez a napi kb. 38K bevétel, akkor jövő vasárnapra/hétfőre meg is lesz a 100M :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37018) TESCO-Zsömle válasza Nathan Boggs (#37017) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha nem, akkor a karácsonyi vásárra kitolnak még egy adag 30$-os csomagot és haccáz. De jönnek majd a Reliant variánsok is, vagy legalábbis kéne jönniük.

Csak tudnám mi volt az, ami a hajókkal foglalkozó Ben-t sokkolta...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37019) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#37018) üzenetére


Diopapa
addikt

Hogy nem készülnek el időben? ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37020) Szőrös  válasza TESCO-Zsömle (#37018) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nemtom mi sokkolta Bent de remélem minket még inkább fog. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37021) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#37018) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A női karaktermodell :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#37022) PhilBrick válasza Diopapa (#37019) üzenetére


PhilBrick
őstag

Hogy elkészülnek egyszer valamivel időre!? ;]

(#37023) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#37016) üzenetére


Volfram42
senior tag

Azt nagyon sajnálom, hogy nem csináltam képet. Nem hittem a szememnek.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#37024) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#37023) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mindenképpen rosszalkodjál még, ha lesz rá alkalmad, és örökítsd is meg! ;]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#37025) BOGO07


BOGO07
tag

Bocsánat hogy megint felhozom de javítanám amit korábban mondtam a gladiusrol nagyon jó hajó ha jól van felszerelve :)
Ami az alapfelszerelésének nagy hibája számomra hogy a 2 fajta fegyver nagyon más hejre lő ( mármint a ballisztikus az lassabban ér oda) és emiatt nehéz/lehetetlen egyszerre mindennel megszórni a célpontot. Egyenlőre csak a scorpiont cseréltem le S2 repeaterre és egy vadállat lett a hajó :) holnap bérlek még 2-t és a szárnyak gimballja hejére is S2 repeater megy. A végén én is váltok :D

(#37026) Volfram42 válasza GypsFulvus2 (#37024) üzenetére


Volfram42
senior tag

Egyet rosszalkodtam, de nem lett olyan jó. Lehet le is szedem majd vagy összevágom valami értelmessé ha sok videóm lesz, de feltettem poénnak. Úgy kezdődött, hogy egy potyautas ugrált, hogy vegyem fel. ;]
A bug csak külső nézetben műküdik így elég nehéz volt célozni, de két hajó azért áldozat lett.: [link]

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#37027) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nnna most végre eljutottam a security stationig, megszereztem a géppisztolyt ( karabélyt? meg se nézem jobban mi az ) aztán vívtam egy kis tűzpárbajt egy csókával az egyik landing padon. Szállt volna be egy lebegő Gladiusba de elhúzott onnét. Szóval beszálltam én . :D Jött egy Aurora gondoltam szétpukkantam és akkor jött a carsh :(
Jó kis mókázások lesznek itten. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37028) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ez de jo video: [link]

Srac a porgo connieba probal beszallni es alerakta az interstellar jelenetebol a zenet :)

(#37029) kicsicsuvi


kicsicsuvi
tag

Sziasztok!

Utoljára tavaly ősszel próbáltam a játékot win7-en, egy i7-4510u, 4 GB ram, nvidia geforce 840m és egy lassú, 5400 rpm-es vinyó társaságában. Akkor percekig tartott a betöltés, és elég játszhatatlan volt, 20-25 fps környékén mozgott 1680*1050-es felbontáson.
Történt azóta bármilyen optimalizálás? A gépemen már win10 van, a közeljövőben lesz 8 GB ram, illetve egy 250 gigás Samsung 850 evo SSD került bele. Van értelme megint kipróbálni, vagy ugyanolyan lassú lesz, mint tavaly volt?

(#37030) TESCO-Zsömle válasza kicsicsuvi (#37029) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A 8GB ram az kb belépő a SC-hez, de a VGA-ddal is kezdeni kéne valamit. Legalább egy 870-880-as szint kéne.

Optimalizáció továbbra se prioritás. Valamennyi van, de nem konzisztens és patch-ről patch-re változik. Korábban pl VGA-limit volt, most olyan CPU-limit van, hogy rá lehet támaszkodni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37031) Szőrös  válasza kicsicsuvi (#37029) üzenetére


Szőrös 
veterán

4 Gb-rammal nincs sok értelme, amúgy a betöltés lényegesen gyorsabb lett, SSD-n meg pláne. Ha meglesz a 8 gb ramod akkor próbáld k szerintem érezhető lesz a különbség.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37032) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Megint hulye modon belementem egy cikk utani post vivasba a haterekkel, de mikor az volt az erveles hogy de a 2.0 tok bugos akkor feladtam...ugy latszik tenyleg azt hiszik sokan hogy a jatekok full keszen pattannak ki a devek..........fejebol.

Na mindegy.

Vegyek-e Gladiust vagy sem? Nagyon tetszik, de semmi raktere, rendes jatekban csak olj meg x kalozt kuldetesekre lesz jo. Nehez dontes...ajajajaaaaaj

(#37033) kicsicsuvi válasza TESCO-Zsömle (#37030) üzenetére


kicsicsuvi
tag

Mivel laptop, így azt nem tudom cserélni. Tavasz végén-nyáron tervezem az asztali gép vételét, de jó lenne, ha addig is tudnék néha játszani.

(#37034) warcat válasza Malibutomi (#37032) üzenetére


warcat
veterán

Vedd meg de mindenképp az eurós boltban (legutóbb 36 dollárt emlegettél).

Onnan már csak kis ugrás a Cutlass Black/Freelancer...majd a Hornet/Cutlass Blue/Sabre...aztán az Andromeda/Merchantman ;] Érezd a sötét oldal hatalmát, Luke :))

EA: It's in the crate!

(#37035) Malibutomi válasza warcat (#37034) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor inkabb a fontos boltban veszem meg :)

bar ahogy nezem tenyleg az euros a legolcsobb

[ Szerkesztve ]

(#37036) Diopapa válasza Malibutomi (#37032) üzenetére


Diopapa
addikt

Hol volt ez? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#37037) Malibutomi válasza Diopapa (#37036) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

[link]

Meh kellene nyomnom a versenyt meg vanduult REC-ert aztan akkor kiprobalhatnam a hajokat.

[ Szerkesztve ]

(#37038) Szőrös  válasza Malibutomi (#37032) üzenetére


Szőrös 
veterán

"csak olj meg x kalozt" Akarod mondani ölj meg x számú ártatlan állampolgárt, ugye !? ;] :DDD

Amúgy ha mindenképpen szeretnél pewpew ladikot akkor érdemes megvenni, csak van rajta egy kis páncélzat is katonai ladik lévén az meg jól jön ha meleg lesz a helyzet.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37039) Malibutomi válasza Szőrös  (#37038) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem feltetlen a pewpew a lenyeg, csak tetszik a kaszni, es nem ul draga az upgrade

(#37040) Szőrös  válasza Malibutomi (#37039) üzenetére


Szőrös 
veterán

Akkor meg hajrá, hallgass a szívedre. ;)

Tippek lesz e ma este peccs ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#37041) Volfram42 válasza Szőrös  (#37040) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem tudom, remélem. Felmentem TS-re is aztán várom hátha lesz népesség este fele. Én örülnék egy kis stabilitásnak.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#37042) kicsicsuvi válasza Szőrös  (#37031) üzenetére


kicsicsuvi
tag

A ram-bővítést mindenképpen meg akartam várni, remélem, így tényleg folyamatos lesz már :)
Vannak már normális beállítási lehetőségek, vagy még mindig csak konzolból lehet intézni mindent?

(#37043) KO2 válasza Volfram42 (#37041) üzenetére


KO2
aktív tag

Hát a patchek általában itteni idő szerint éjfél és 2 óra között szoktak lenni. De volt már kivétel :)

(#37044) Volfram42 válasza KO2 (#37043) üzenetére


Volfram42
senior tag

Tudom, nem is terveztem korán feküdni.

Előbb keresett egy srác lövészeket. Írta, hogy A10 leszállón van és két perc múlva indul. Hárman mentünk is és beültünk a Retaliatorba. Quantum ugrás után kezdődött a harc. Nagyon élvezetesnek ígérkezett erre CODE 0. Azt hittem megőrülök.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#37045) Malibutomi válasza Szőrös  (#37040) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ohm most vettem eszre hogy Ac-ben tudok repulni a Mustanggal meg Gladiussal is :)

(#37046) BOGO07 válasza Malibutomi (#37045) üzenetére


BOGO07
tag

Akkor próbáld ki aztán hajrá :) amúgy a gladiusrol később 20$ és ott van a frici ;] ami már nem csak harcra jó.

(#37047) Malibutomi válasza BOGO07 (#37046) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kiprobaltam ez marha mozgekony :)
Mondjuk ha megveszem szerintem atszerelem 3db fix S2 energiafegyverre. Hogy kicsit utosebb legyen

(#37048) BOGO07 válasza Malibutomi (#37047) üzenetére


BOGO07
tag

Igen ezt írtam tegnap este hogy ha kicsit átszereled akkor nagyon jó kis gép lesz.
Én úgy szerelném fel hogy középen egy omni6 széleken meg repeater. Azok kb egy helyre lőnek csak a repeater kicsit gyorsabb meglehet azt csinálni hogy sorozod és amikor "kicsúszna" a célkeresztből akkor az omniskyal befejezed :)
Nagyon megtetszett az a hajó azóta kb azt tesztelgetem :D
Szerintem ha vége az ingyenes hétnek akor átváltok 325-ről.

(#37049) Razzul válasza Malibutomi (#37032) üzenetére


Razzul
senior tag

”Vegyek-e Gladiust vagy sem? Nagyon tetszik, de semmi raktere, rendes jatekban csak olj meg x kalozt kuldetesekre lesz jo. Nehez dontes...ajajajaaaaaj"

És most ez itt a reklám helye lesz:
Aurora LN: 4db flinta, 4db raketta, ágyikó, raktér, jó pajzs. Van kérdés? :DDD

(#37050) TESCO-Zsömle válasza Razzul (#37049) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kőműves kell-e hozzá, hogy azt a téglát megmozdítsa? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.