Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) mrfire válasza vagabor (#21900) üzenetére


mrfire
őstag

Később upgradelhetsz Retaliatorra, ha röpképes lesz az AC2.0 elején.

(#21902) Diopapa


Diopapa
addikt

Jól látom, hogy Cutlass red-re nem lehet upgradelni blackről?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21903) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

De lehet itt [link]

(#21904) Diopapa válasza tigerwolfhun (#21903) üzenetére


Diopapa
addikt

Hömm, akkor csak nem találtam meg, thnx!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21905) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Az Aurora LN-t hogy a legegyszerűbb átváltani Delta-ra ? Nézegettem de én csak 4 lépéses váltást találtam de ezt vhogy nem akarom elhinni . Egyszerűbb CCU mikor jön ?

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21906) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Nemhiszem hogy fog egyszerübb CCU kijönni max betánál, de szerintem nem sok az a 4 lépés, valamint deltát csak január végéig tudsz venni szóval ha olyat akarsz érdemes minél hamarabb megszerezni.

(#21907) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Van egy cutlass blackem viszont a radarom nem müködik, se a célzás semmi, mit érdemes csinálni? Avionicsból sztem mindenem hiányzik de nincs semmi annál a résznél, valamint többször is újrainditottam a gépet de akkor se müködött, viszont a deltánál már működik.

(#21908) mrfire válasza Szőrös  (#21905) üzenetére


mrfire
őstag

Nem kell, hogy legyen egyszerűbb. Ha minden verziót megcsinálnának iszonyat mennyiségű upgrade-et kéne feltenniük az oldalra.

Legalább kipróbálhatod a köztes hajókat. :)

Most vettem egy Avenger to Delta upgradet, azt most néztem, hogy odáig fajult ez a dollár emelkedés, hogy jobban megéri euróban vásárolni. Pár napja buktam is 400Ft-ot azzal, hogy USD-ben vettem meg a dögcédulát.

(#21909) kurtzyx válasza mrfire (#21908) üzenetére


kurtzyx
tag

Am lehet én vagyok vak [bár a keresőt is használtam] de a deltát nem lehet tovább fejleszteni?
Illetőleg 315p-je van valakinek? Perpill a terv az, hogy kis fölös zsetonból beújítok egy freelancert még így áfa előtt + az avengert fejlesztem valami specifikusabb jószágra, a 315P elvben felfedezésre lenne nem?

(#21910) mrfire válasza kurtzyx (#21909) üzenetére


mrfire
őstag

A Delta a legerősebb Mustang, gondolom azért nincs hozzá, CCU-t nem kerestem rá. 315p az felfedező, igen.

(#21911) Diopapa válasza tigerwolfhun (#21907) üzenetére


Diopapa
addikt

User könyvtár törlése? Nekem működik a radar.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21912) Szőrös  válasza mrfire (#21908) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hááát az egyszerű CCU számomra egy szimpla menüs megoldás lenne : egy bal oldali legördülő menü ahol kiválasztom a saját hajók közül azt amit upgradelni akarok , jobb oldalon meg azt amire szeretném , kapok egy árat és ha megfelel add to cart gombra bökök . Az hogy a háttérben hogy oldják meg nem érdekel :D de ez legalább felhasználó barát megoldás lehetne.

Amúgy igaz , most megéri ájróban vásárolni. Az LN -> Delta váltás dodóban ~8k , ájróban ~7.2k

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21913) tkondor


tkondor
tag

na, upgradeltem a Freelancert a MAX variánsra, elég komolyan nézz ki :D

valaki vett valamit a mostani vásáron?

[ Szerkesztve ]

Star Citizen nick: Horus

(#21914) mrfire válasza tkondor (#21913) üzenetére


mrfire
őstag

Csak az említett Delta upgradet, de nem aktiváltam, tetszik az Avenger, habár tudom, hogy a Delta jobb vadászgép. Csak hát mégis, ha egyszer meggondolnám magam, és már nem kapható, akkor nehogy megbánjam, hogy kihagytam.

(#21915) tkondor válasza mrfire (#21914) üzenetére


tkondor
tag

a Deltán én is gondolkodtam, de kicsit összehasonlítgattam a 325A-val és nekem az jobban fekszik...

az Avenger az nekem is tetszik, de repülése és az alap fegyverzetében nagyon csalódtam, kiváncsi leszek a variánsokra, de egyenlőre nálam az csak egy eye-candy gép :/

[ Szerkesztve ]

Star Citizen nick: Horus

(#21916) SkyS1gn válasza tkondor (#21913) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csereberélek meg váltogatok megint...

Avenger van most.

325A + Aurora = Super Hornet

Aztán majd beváltom ezt is és megnézem a Gladiatort hogy néz ki ingame :)

ACC mikor vezetik be?

Mire fog pontozni ezt tudni már?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21917) Volfram42 válasza SkyS1gn (#21916) üzenetére


Volfram42
senior tag

Csak annyit, hogy 1.1-re. Többen nem tudni sajnos.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21918) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Jé kapott high res loading screent meg bart az AC :D

Viszont miért csak 540Mhz-en pörög most alatta a 850M...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21919) tkondor válasza SkyS1gn (#21918) üzenetére


tkondor
tag

én még mindig azt várom, hogy egy menübe dobjon be és onnan lehessen rögtön ACzni, mert az nem OK, hogy ennyit loadol a hangárra... :(

Star Citizen nick: Horus

(#21920) Menthirist


Menthirist
veterán

látszik hogy csereberéltek, már megint fél misit ugrott a számláló. Visszafoghatnátok magatokat :D

vásárolni már nem fogok, amíg nem jön a freelancerre a ccu. a 300i-met még feldobnám arra, de sem az omegából készített delta-t, sem a szintén omegából készített cutlasst nem daráltatnám be, mert vesztenék rajta pénzt. a 300i-n meg az alfát veszteném ccu nélkül. Szóval jelenleg maradok a seggemen :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21921) Volfram42 válasza tkondor (#21919) üzenetére


Volfram42
senior tag

Valami olyasmit írtak redditen, hogy jelenleg a töltéskor kicsomagolt dolgokat csak egy szálon számítja a játék. Nem tudom így van-e, de valami ilyet magyaráztak ott mások.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21922) SkyS1gn válasza Menthirist (#21920) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez nem kerül + pénzbe ha beváltok és abból veszek másikat majd vice-versa ;)

(#21919) tkondor Nem lenne rossz :K Meg rendes graf állítás majd, legalább alapok. Blur kuka stb, azóta sem lehet kinyomni konzolból?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21923) tkondor válasza SkyS1gn (#21922) üzenetére


tkondor
tag

asszem, hogy valahol volt egy topicban az RSI-n, hogy lehet csinálni egy config file-t, és abba beírhatod, hogy pl. Motion Blur nélkül futassa a játékot, stb...

Star Citizen nick: Horus

(#21924) mrfire


mrfire
őstag

(#21925) Volfram42 válasza SkyS1gn (#21922) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én ezt a user.cfg-t csináltam. Ami // az inaktív, mert nem tesztelem le.
Parancsok leírása

r_VSync = 0
r_MotionBlur = 0
//r_ColorGrading = 0
r_SSReflections = 0
//r_ssao = 0
r_HDRBrightLevel = 0
r_FogShadows = 0
e_ShadowsMaxTexRes = 256
r_TexMinAnisotropy = 8
r_TexMaxAnisotropy = 8
sys_spec_texture = 2
sys_spec_sound = 2
//e_GsmCache = 1

mrfire: Sajnos nem engedi megnyitni.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21926) Diopapa válasza mrfire (#21924) üzenetére


Diopapa
addikt

Rossz a link ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21927) tkondor


tkondor
tag

tudom, hogy ez nem szimulátor, de mégis hány sci-fi fan nőt fel ezen? jelzem itt egy :D

Homeworld Remastered Collection - Reveal Trailer

Star Citizen nick: Horus

(#21928) mrfire válasza Diopapa (#21926) üzenetére


mrfire
őstag

Bocsánat, tehát: 10 For the Producers - 1. rész

(#21929) Volfram42 válasza mrfire (#21928) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nincs miért, köszi a fordítást.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21930) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Nektek is driftel a gép?
Most először versenyeztem az 1.01-ben és ezt tapasztaltam. Hát, nem tetszik, az tuti!

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#21931) Diopapa válasza ÁDI (#21930) üzenetére


Diopapa
addikt

Melyik hajó? Mert az irányítás nem sokat változott mostanában, ilyen volt már 0.8-ban is.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21932) ÁDI válasza Diopapa (#21931) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Jah, Avenger....
Eddig nem csinálta. :F

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#21933) mrfire válasza ÁDI (#21932) üzenetére


mrfire
őstag

Én is azt vettem észre, hogy az Avengernek csökkent a kezelhetősége. Nerfeltek az irányíthatóságán úgy látszik.

[ Szerkesztve ]

(#21934) Diopapa válasza ÁDI (#21932) üzenetére


Diopapa
addikt

Sokaknak egyértelmű, de ha nem ismernéd, irányváltoztatás után kapcsold be az afterburnert és úgy sokkal kevésbé sodródik. Esetleg használd a "kéziféket" (space)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21935) mrfire válasza Diopapa (#21934) üzenetére


mrfire
őstag

Nem segít, én is próbálgattam. Az Avengernek az afterburnere is gyengébb lett, olyan szinten, hogy abban is kételkedtem, hogy jó gombot nyomok-e.

(#21936) GypsFulvus2 válasza mrfire (#21935) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Én is ezt tapasztaltam. Úgy tűnik, lassan minden jó tulajdonságát elveszik ennek a hajónak. :((

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21937) ÁDI válasza mrfire (#21935) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Ja-ja, nekem is utána kellett nézni, jót nyomok-e! :D
@Diopapa:A kéziféket használom, ezerrel, lassan vinni kell szervízbe. :K
Hát, akkor ezek szerint nem egyedi gond, legalább megnyugodhatok....

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#21938) mrfire válasza GypsFulvus2 (#21936) üzenetére


mrfire
őstag

Átlátok én a sunyikon. :D Nerfelgetik az alapmodellt, hogy legyen értelme megvenni a variánsokat.
Most így nem is emlékszem, hogy volt-e egyáltalán hatása az afterburnernek, vagy csak én képzeltem, hogy van, de lehet, hogy egy bug ütötte fel a fejét, és nem működik egyáltalán.

(#21939) Diopapa
Persze, más hajók nekem is jól mennek. Csak azt mondom, nem biztos, hogy szándékosan cseszték szét, hanem az Avengernél jelentkezik csak a bug.

[ Szerkesztve ]

(#21939) Diopapa válasza mrfire (#21938) üzenetére


Diopapa
addikt

Cutlass fürge vele, szóval valószínűleg tényleg az Avengert cseszték szét.. :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21940) kurtzyx


kurtzyx
tag

Beléptem már 1 picit a játékba, hogy megnézzem a 315P-t [avengerből lett] ahogy elnézem pont jókor :D
Tapasztaltam pár érdekességet:
- vanduul swarmon a használható hajók listája: hornet, 300i, 315p ez eddig oké lenne de nekem 315p-m és freelancerem van. Ez, hogy jött össze? Vagy eddig is ott voltak kipróbálhatónak csak én vagyok a vaksi?

- Bizonyára én hallucinálok de: az a fura helyzet állt elő, hogy hornettel könnyebbnek érződik a célzás mint az avengerel volt 1.0-ban vagy ez is a típusnak / rendeltetésnek tudható be? [arról most ne essék szó, hogy a hornet így az avenger után mocsok opnak hat mert nyilván ez 1 fighter alap, hogy jó a dpm.]

- Az utolsó furcsaság pedig: 315Pvel is repkedtem egy kört: mocskosul mozgékony de olyan szinten, hogy nem tudom követni, hogy épp merre megy :D Gyakorlatilag egyenesbe visszahozni művészet. Próbálgatás közbe kikapcsoltam volna valami csillapítást? Mert a pilóta gyakorlatilag nonstop ki üti magát / közel áll hozzá. Vagy szimplán ennyire szokást igényel a 300 széria?

(#21941) mrfire válasza kurtzyx (#21940) üzenetére


mrfire
őstag

Nincs tapasztalatom vele (utoljára az ingyen 300-as héten próbáltam őket), de szerintem a 315p az összes 300-as sorozatú géppel együtt (kivéve a 350r-et) 220-al megy, ami nem egy olyan sebesség, hogy folyamatos ájulást okozzon, ezt még a 350r-el is el lehetett könnyen kerülni. Kérdés, hogy be van-e kapcsolva a g-safe. Ugyanis az irányítja úgy a hajó mozgását, hogy ne dőljön ki a pilóta, ha véletlenül kikapcsoltad, akkor előfordulhat, hogy ilyet tapasztaltál.

[ Szerkesztve ]

(#21942) .tnm válasza kurtzyx (#21940) üzenetére


.tnm
addikt

hornet a freelancer miatt, a 315P azért, mert van olyanod, a 300I meg azért, mert most megint mindenki megkapta, mert az Aurora-k szarok épp AC-ben. (az meg vagy csak lustaság, vagy hiba a részükről, hogy nem csak az aurora tulajok kapták meg)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#21943) Drenadar válasza ÁDI (#21930) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha csúszik a gép akkor nyomj neki ellen csúszást! (oldalazas) nekem sokat segít!

Kell egy jó vga meg egy AMD mustang... Azt nyomni neki újra...

[ Szerkesztve ]

(#21944) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Aztakva a Super Hornet egy vadállat! :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21945) Yllgrim válasza SkyS1gn (#21944) üzenetére


Yllgrim
őstag

Az, ha bent a Cutlass Blue megnezem azt is, bar azt nem elsosorban harcra vettem :)

Carrackot elolvasztottam a pics'ba, nem tetszett, lesz jobb majd kesobb, illetve nagyon specifikus.

Kozos repulesekrol majd lehetne egyeztetni.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#21946) mrfire válasza SkyS1gn (#21944) üzenetére


mrfire
őstag

Egyszer szívesen kipróbálnám, remélem lesz szabad Hornet hét még az összes variánssal, vagy marad az AC kredit. :)

(#21947) Szőrös  válasza mrfire (#21946) üzenetére


Szőrös 
veterán

Privát meccs ? Platformra leszálltok és átülsz a Hornetbe ? Vagy ott ez nem müxik ?
Ki kéne próbálni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21948) mrfire válasza Szőrös  (#21947) üzenetére


mrfire
őstag

Nem tudom, de érdekes lenne, ha működne, mert a pilóta "élete" a géphez van kötve. Vagyis ha az én vezetésem alatt más játékos ladikja pusztul el, akkor a jelenlegi rendszerben ő az, akit respawnoltatni fog a játék :)

Neked van Super Horneted, vagy az érdekel, hogy működik-e ez így?

[ Szerkesztve ]

(#21949) Szőrös  válasza mrfire (#21948) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nincs Hornetem , csak arra vagyok kíváncsi hogy ez működik e . Ha igen akkor ki tudnánk próbálni egymás hajóit.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21950) mrfire válasza Szőrös  (#21949) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, jó lenne, egy próbát megér. Az is érdekelne, hogy működik-e már olyan szinten a multicrew hajózás, hogy akár egy 300i-vel leszállok, mellém leszáll valaki, bejön a hajóba, és elindulok, úgy hogy ott ácsorog hátul. De lehet többjátékos módban le van tiltva a leszállás pont emiatt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.