Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) mrfire válasza Diopapa (#21699) üzenetére


mrfire
őstag

Ezt biztos a gyakornokoknak passzolták le. :D

De tényleg, CR elmondta jó párszor, hogy élő világot szeretne teremteni, abba ezek a kis vackok is beletartoznak. Tudom, hogy nem fontos, és sosem vesszük hasznát, meg ami tényleg számít a tesztelés szempontjából az az AC meg a közeledő FPS stb. de nem bosszantanám magam miatta, hogy milyen sorrendet választanak, amúgy meg a sok ember, aki szereti ezeket + az előfizetők akiknek mindig kell adni valamit, támogatják a játékot, sz'al szükség van ezekre most, hogy megkapják érte a pénzüket. :))

[ Szerkesztve ]

(#21702) Volfram42 válasza Diopapa (#21699) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az is lehet, hogy valamelyik a szabadidejében csinálta. Figyelmesség. ennyi nem több.
A versenypályát is az egyik programozó csinálta magának, hogy tesztelni tudja a hajókat. Meglátták a többiek és közölték, hogy ez kell a játékba. Voilá lett versenyünk.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21703) mrfire válasza Volfram42 (#21702) üzenetére


mrfire
őstag

hehe... ezt nem is tudtam. :) Büszke lehet magára a tag.

(#21704) Volfram42 válasza mrfire (#21703) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az egyik ten for the producers-ben volt. kérdezték őket, hogy mennyire engedik a magán akciókat. Ez volt a válasz rá. Van valami angol kifejezés is erre, de nem jut eszembe.

Megtaláltam. Pet project-nek nevezte a kérdező.
Itt a szöveges kivonat. ebben találtam meg most.: [link]

CSiPet2 meg is válaszolta. köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21705) CSiPet2 válasza Volfram42 (#21704) üzenetére


CSiPet2
tag

Pet project :)

(#21706) Drenadar válasza Diopapa (#21699) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Egy univerzumot meg kell tölteni tartalommal. Ezek nem mindenki számára hasznos tartalmak, de kellenek
Még lesz sok ilyen... Ne felejtsük el hogy dolgoznak a planetsideon is. Valami úgyis van a háttérben ami ezt indokolja csak úgy állítják be hogy ők kedvesek velünk...

(#21707) SkyS1gn válasza Menthirist (#21672) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"**Fixed an issue that allowed for a Gladius to be flow in free flight"

Szóval a simában még kivitelezhető?

Bekerülhetne már végre a Gladius is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21708) Drenadar válasza SkyS1gn (#21707) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Meg a retaliator...

(#21709) Szőrös  válasza Diopapa (#21699) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hát figyi 100 % hogy a Spidert meg úgy általában véve a hajókat/járműveket más csapat csinálja mint az egyéb bizbasz asseteket . Az utóbbi bagázsnál meg nem belefér hogy csinálnak néha vmi ajándék szart ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21710) SkyS1gn válasza Drenadar (#21708) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az nem single seater :D de Hangárba ja :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21711) Drenadar válasza SkyS1gn (#21710) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Mindig csak a kifogások...

(#21712) Volfram42 válasza Drenadar (#21711) üzenetére


Volfram42
senior tag

Az lesz a legelső 2.0 hajó, ha jól tudom. Szóval kitartást. A sok Connie tulaj meg szitkozódhat.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21713) Drenadar válasza Volfram42 (#21712) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Lehet a connie még a 2.0 előtt kijön

(#21714) Volfram42 válasza Drenadar (#21713) üzenetére


Volfram42
senior tag

Akkor meg pláne.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21715) Diopapa válasza Szőrös  (#21709) üzenetére


Diopapa
addikt

De. Írtam is, hogy biztos sokkal több idő elmegy a levesbe láblógatással meg egyéb marhaságokkal. Csak szokás szerint jobban örülnék, ha a többi része menne gyorsabban. (pl új hajók modellezése, damage states, stb..)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21716) Menthirist válasza Diopapa (#21694) üzenetére


Menthirist
veterán

Értelemszerűen ezt nem a programozók, hajómodellezők, stb csinálta. A hármat várhatóan egyvalaki összedobta a kb 320 dolgozó közül :) Egy óra alatt :) Nem Sean Tracy kezdett megtanulni maya-zni csak azért, hogy összehozhassa ezt a golyót, ezáltal hátráltatva a 64 bites átírási problémáját :)

Amúgy meg igen, lehet hogy egy felvételi feladat volt egy gyakornoknak :) Meglepődnétek mi mindent adnak be nálunk is :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21717) 77.PX_Drebil válasza Diopapa (#21715) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Neked igazi tulajdonosi szemléleted van :D pedig csak támogató vagy mint mi is...btv ha lesz részvény akkor más lesz a helyzet..:) Mit szólnál egy google munkahely megtekintésekor? :))

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21718) Amaro_hu


Amaro_hu
csendes tag

Van még valaki rajtam kívül, akinek a PTU kliensben eltűnt a hajója? A baloldali placcra pakoltam ki az aurorát, eddig nem volt vele semmi gond. A PTU teszt indításakor üres központi hangár fogadott, lezárt oldalakkal. Újrakonfiguráltam a hangárt, betettem középre a kiskacsát, elmentettem, újraindítottam - hangár üres. RSI-nél újra copy, ellenőrzés, kliens restart - hangár üres. Valami ötlet?

(#21719) Diopapa válasza Amaro_hu (#21718) üzenetére


Diopapa
addikt

A PTU-ben a hajódat itt konfiguráltad?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21720) .tnm válasza Drenadar (#21692) üzenetére


.tnm
addikt

nem azzal van a bajom, hogy ilyenek készülnek, hanem hogy kollekciókból adnak egyet és még cserélgetni se hagynak (szemben mondjuk a steam-mel). Ha nem akarok félkész gyűjteményeket magamnál, akkor csak azt tudom tenni, hogy veszek még. (esetleg subscriber-re fizethetek elő, hogy egyáltalán megvehessem).

most nézd meg, hogy mindegyikünknek ott éktelenkedik a Mustang-os vitrin, amiben van három (esetleg csak kettő) üres hely.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#21721) Szőrös  válasza Diopapa (#21715) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nyugi , házon belül sok mindent csinálnak amit Mi nem látunk. Elég megnézni azt a videót amit Duvi linkelt tegnap.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21722) Drenadar válasza .tnm (#21720) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd tuti lesz lomtalanítás :-D

Én steamen se gyűjtöm a kártyákat... Van jobb dolgom...

[ Szerkesztve ]

(#21723) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Ezt szerintem a SQ42 emberei közül csinálhatta valaki, mivel CR-től kérdezték hogy lesznek e medálok meg ilyesmik ha végigvittük a SQ42 és erre a válasz igen volt, szóval valaki abból a csapatból elkezdhette megcsinálni a trófeákat is, valamint nem csak ide tartozik, ezek a trófeák szerves részét tartalmazza a planetsidenak, mivel ha pl megnyersz egy murry cupát akkor gondolom nem csak pénzt kapsz hanem egy hasonló trófeát, és gondolom így kezdik tesztelni hogy hogyan kellene kinéznie és mi a reakció az ilyenekre.Valamint ezeken a trófeákon van szöveg is szóval gondolom lesz még sok ilyen trófea féleség, pl megmentetél egy bolygót vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#21724) Diopapa válasza Szőrös  (#21721) üzenetére


Diopapa
addikt

Nyugodt vagyok, hidd el. :) ED teljesen kielégít. No meg láttam reggel a Cutlass turretjeit is. :) Ha lesz du időm, kipróbálom vanduul swarmban.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21725) Volfram42


Volfram42
senior tag

Van rá esély, hogy kinyerték a következő sale egy részét. 27-re tippelték ezt. Tessék fenntartásokkal kezelni a dolgot.

658,Aurora ES to MR Upgrade,AVAILABLE
659,Cutlass Red to Blue Upgrade,MISSING_BADGE
660,F7C-R Tracker to F7C-M Super Hornet Upgrade,MISSING_BADGE
661,Cutlass Blue to Super Hornet Upgrade,MISSING_BADGE
And Voyader Direct's stuff (IAmYosh reminded me):
662,N4-160f Turret,MISSING_BADGE
663,LH-86 Combustion Handgun,MISSING_BADGE
664,Rifle Green,MISSING_BADGE
665,All Terrain Camouflage: Forest,MISSING_BADGE
666,Tactical Stealth,MISSING_BADGE
667,Cherry,MISSING_BADGE
668,Gunmetal,MISSING_BADGE
669,Agate Gray,MISSING_BADGE

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21726) Volfram42


Volfram42
senior tag

Bocsi dupla. Vártam egy órát hátha.

Az egyik fórumban kérdezték, hogy a nagy hajók DM-je milyen lesz.
Ezt válaszolták.:
We are working on a completely new damage system,currently in prototype 0.04 ,that can cater for both small ships and large ships(scaleable).I cant reveal or show anything yet,but i can tell you one thing,its going to be sweeeet!!
Szóval még jelentősen akarnak változtatni a sérülésen, pedig nem tűnik most se rossznak.

Ugyanakkor a hajó alakú USB képet kapott a boltban.: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21727) mrfire válasza Volfram42 (#21726) üzenetére


mrfire
őstag

Érdekes, itt nagyon nem erről volt szó:

"What ship is the USB?
It will be a Constellation."

(#21728) Volfram42
Igazából nem is az a lényeg, hogy milyen hajó lesz, hanem, hogy egy fröccsentett vacak, mint az a bábú, vagy sem.

Én biztos nem is használatra venném, nem is tudnék mit kezdeni 16 gigával, akkor inkább legyen a connie modellben egy egy terrás külső HDD. :D

[ Szerkesztve ]

(#21728) Volfram42 válasza mrfire (#21727) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ezért is linkeltem, mert én is Connie-ról tudtam. Végül is nem írja, hogy aurora, de a kép azért árulkodó is lehet. Mondjuk 16 GB nem tudom, hogy elég-e. Most valami 20 GB azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21729) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Egy hülye kérdés:
Azt már kérdezték tőlük hogy miért nincs only ship upgrade to package?

(#21730) GypsFulvus2 válasza mrfire (#21727) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jah, meg Reclaimer alakú procihűtő... :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21731) Volfram42 válasza Drenadar (#21729) üzenetére


Volfram42
senior tag

Na ja ez nem is lenne hülyeség. Ha már ennyi fajta CCU meg Upgrade van akkor ez is beleférhetne.
Mondjuk el lehet adni szürke piacon aztán venni csomagot, de ez körülményes.

Pont nemrégen lett az az agymenésem, hogy lehet el kéne passzolnom a Deltát és az omegát aztán az Aurorából csinálni valamit. Még mindig az egy nagyobb hajót preferálom a három kicsi helyett. Pedig múltkor már lenyugodtam. Viszont sajnos nem értek ehhez, ráadásul mivel gift kódból vannak lehet nem is érnek semmit se. majd még olvasgatok erről valamit.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21732) mrfire válasza Volfram42 (#21731) üzenetére


mrfire
őstag

Én spec egyiket sem adnám el (Avenger, Omega), direkt azért vettem őket mert bagóért utánam dobták, és az NPC hely + limitált hajó miatt. Ha el is akarod adni, várj vele fél-egy évet, mire értékesebb lesz.

(#21733) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Az előttem szóló Volfram kollégához hasonlóan én is az egy jó hajót preferálnám.

Van egy AC starter packom meg egy amd mustang packom. 45$ért be tudnám olvasztani az aurora packot és csinálni valami használhatót a mustangból. Mire érdemes szerintetek upgradeelni, ha a cél egy nagyon jó vadász?
Másik kérdés, szerintetek melyik a legjobb együléses vadász az eddigiekből?

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#21734) Volfram42 válasza mrfire (#21732) üzenetére


Volfram42
senior tag

Tudom ezért is mondom, hogy az én hülyeségem. Közben meg szeretem a limitált dolgokat. Szóval ellentétes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Ha lenne melóm, nem zavarna upgrade az aurorára azt kész is. Persze van időm rá bőven. Most csak ilyen agyalós fázisban vagyok. Túl sok a szabadidőm.:)

ttamashu:
Hát a Mustang Delta nagyon jó vadász a Hornet meg nagyjóból a legjobb jelenleg.
Szerintem várj egy Gladius-ra. Az se lesz szerintem rossz. Ugyanakkor még jön egy harmadik kezdő. Annak is lehet jó vadász variánsa. Sőt még a bulldog is ott lesz egyszer.
Szóval jelenleg a Mustang Delta és a Hornet a nyerő. A 325A és M50-ről fogalmam sincs. Illetve a Hornetnél gondolom a superhornet az igazi mészáros.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21735) mrfire válasza Volfram42 (#21734) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, Hornet esetében inkább Super Hornet, mint a sima. A Delta már vetekszik az alap Hornet erejével, pedig mennyivel olcsóbb. Azt mondanám, hogy a Deltát megéri választani, de akkor maradna még pénzed, így lehet jobb lenne valamit a Hornet és a Delta között kinézni, ami később jön. Addig is upgradelhetsz Deltára, aztán arról majd továbblépsz. Most lesz vége mondjuk az ingyen Mustang hétnek, lehet a Deltát nerfelni fogják a tapasztalatok alapján.

(#21736) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

A delta az limitált kiadás szóval olyat nem tudsz most venni, gladius szerintem nem lesz olyan jó hajó mivel régi valamint a statjai még az avangernél is rosszabbak szerintem, hornet az egyik legjobb vadász és ha CCU/ship upgradebe lesz super hornetes tárgy a mostani limitált eladások között akkor lehet egy olyat érdemes venni és majd valamikor felfejleszted annyira a hajot. 325a nemvennék inkább egy 315p mivel annyiban jobb a 325 hogy kicsivel gyorsabban regenerálódik a pajzsa, custom weapon system aminek szerintem nincs sok értelme(talán gyorsabban célzol rakétával) valamint az alap fegyverzete. Miközben a 315p nagyobb a raktere (24 a 315p, 16 a 325a) valamint jump scaner és ugró hajtómű is van benne szóval szerintem 315p vagy egy superhornet amit érdemes venni egyszemélyes hajót közül. (superhornet tudom hogy 2 személyes de soloba is jól lehet használni)

(#21737) mrfire válasza tigerwolfhun (#21736) üzenetére


mrfire
őstag

Valóban el is felejtettem, hogy nem lehet kapni, csak elfogadni nem akartam soha úgy látszik, mert nem látom sok értelmét, miért zárták ki az eladásból. Elvileg csak a PU-ban lehet majd venni, bár biztos elérhető lesz még egy két különleges alkalommal.

(#21738) Diopapa


Diopapa
addikt

Nah, lövöldöztem kicsit a Cutlassel PTU-ben. A manned turret egész jó, csak fájdalmasan kevés lőszer van hozzá. :) Összességében lehet látni a fejlődést az AC-ben, bár elég lassúnak tűnik, de van. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21739) Drenadar válasza tigerwolfhun (#21736) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A gladius volt az UEE alap harci vadásza, és ezt váltották le később a hornettel. A gladius csak egy light szúnyog. Meglepő lenne, ha az utódja nem lenne jobb nála.

Élek a gyanúperrel, hogy a Delta sem lesz hozzá képest(gladius) elhanyagolható.

A fricci tulajok a sima F7C-t kapják vigaszdíjul. (Én inkább repülök a Deltával)

(#21740) Volfram42 válasza mrfire (#21737) üzenetére


Volfram42
senior tag

Hát valami olyan volt a lore, hogy mivel új gyártó ezért az UEE bekért egy limitált példányszámú katonai verziót, hogy teszteljék az alkalmasságát. Rendszeresítve nem lett.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21741) Drenadar válasza Volfram42 (#21740) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

akkor lehet ezt rosszul tudtam.... akkor még rosszabb a helyzet :D
(tudom ne írjunk le egy gépet amit még nem lehet kipróbálni)

(#21742) mrfire válasza Drenadar (#21741) üzenetére


mrfire
őstag

Deltáról beszélt. Végül is így már érthető, miért limitált. Azért érdekes, hogy így belekeverik az alfába a loret, de ők tudják. Én sajnálom, mert így esély sem maradt a Deltázásra, pedig simán felér az alap Hornethez szerintem, ha meg a Gladius gyengébb lesz, akkor a Delta azt túl is szárnyalhatja. Lehet papíron nem jön le, de nagyon könnyen kezelhető hajó, az Avengerrel nehezebb repülni pl.

[ Szerkesztve ]

(#21743) Volfram42 válasza mrfire (#21742) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen a Deltára értettem. A Gladiusról úgy tudom, hogy a Hornet a váltótípusa. Így elavultabbnak kell lennie.
Ezt Drebiltől tudom. Hiszek neki. Ettől függetlenül majd átnyálazom a netet hátha találok valamit róla.
Nekem tetszik, hogy így a lore-ban szerepelnek ezek a dolgok.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21744) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Ha bármikor bárkinek nagyon kellene egy delta szivesen elcserélem a deltámat egy 315p-re ,mivel a delta tényleg jó de alap hajónak mást szeretnék viszont meltelni és upgradelni nemtudom, mivel ez egy amd hajó valamint deltáról nincs CCU. Arra ügyelni kell hogy a beolvasztott hajó pénzéből nem lehet ajándékozni.

[link]
Valamint nemtudom hogy erről a gladuisról van e szó vagy ez lesz upgradelve de lehet látni ennek a statjain hogy régi.

[ Szerkesztve ]

(#21745) Volfram42


Volfram42
senior tag

Mai ATV
A kivágott sneak peak.: [link]
Úgy néz ki haladnak a test scanneléssel. Múltkor mondták, hogy épp egy női testet scannelnek. Így senki sem mondhatja, hogy egy grafikus nőideálja van a játékban.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21746) TESCO-Zsömle válasza Volfram42 (#21745) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt mondják, hogy az Orion-t ugyanaz a fickó csinálja, aki a Reclaimer-en is dolgozott.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21747) Diopapa válasza Volfram42 (#21745) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, így CR nőideálja lesz bent. Szuper. :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21748) Volfram42 válasza Diopapa (#21747) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nem hinném, hogy Sandy lesz. Illetve szerintem nem csak egy embert fognak bescnannelni. Nem valami szép szó, de magyarul meg beolvasni lenne.

Most lett vége a Revese the Verse-nek. Itt a felvétel, ha valakit érdekel, de lemaradt volna.: [link]

Lesz szerintem hamarosan kivonat is, ha van rá igény akkor átfordítgatom.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21749) Diopapa válasza Volfram42 (#21748) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem igény mindig van rá.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21750) .tnm válasza Volfram42 (#21748) üzenetére


.tnm
addikt

vagy letapogatás. ami kulonosen jo, ha emberi testekrol van szo :)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.