Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Amaro_hu válasza Diopapa (#21719) üzenetére


Amaro_hu
csendes tag

Mekkora marha vagyok... Mindent beállítgattam, de a hajót mindig a fő profilban csesztettem. Örök hála :R Szívemre vettem volna, ha önmegtartóztatásom jelképét, a Star Citizen univerzum első kiadású Suzuki Swift-jét nélkülöznöm kell a PTU teszt alatt :D

(#21752) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Üdv újra!
Feltámadtam hamvaimból, egy fél éves kihagyás után újra visszakukkantani. Volt az elmúlt fél évben valami kihagyhatatlanul fontos infó, amit nagyon röviden 1 mondatban valaki le tud nekem írni?
Az arena 1.0-ról tudok. Arról is hogy terveik szerint még jön egy csomó modul idén, és arról is hogy végre vezethető az aveenger (már toltam is vele, nagyon fain :D ).
Olyasmi érdekelne hogy van e komolyabb változás az eredeti tervekhez képest a játékkal kapcsolatban. Esetleg kapott e valami pontos megjelenési dátumot valamelyik modul. Esetleg még az avengers variánsokról való infó is érdekelne.)

:R :R

(#21753) mrfire válasza Sotyks94 (#21752) üzenetére


mrfire
őstag

Talán a legfontosabb: [link] ;]

De, volt hír róla, hogy ezentúl megadóztatják a digitális vásárlásokat is, nem csak azokat, amiket elkapnak a vámon. A héten kipróbálható a Cutlass és 23.-áig lehet venni már csak pár bizonyos fizikai cuccot, fent van az RSI oldalán a lista.

[ Szerkesztve ]

(#21754) mrfire válasza mrfire (#21753) üzenetére


mrfire
őstag

Bocsánat, a Mustang próbálható ki. :B
Meg nemsokára várható valami AC frissítés, amiben lehet szerezni UEC-t vásárolgatáshoz most már, csak hát nem fog megmaradni a megjelenés után.
Modulokra meg úgy semmire nem ígérnek már megjelenési dátumot.

[ Szerkesztve ]

(#21755) Sotyks94 válasza mrfire (#21753) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Köszi!
Ez az adóztatás csak ide vonatkozik? Gondolom még az avenger variánsok előtt bejön :W

(#21756) mrfire válasza Sotyks94 (#21755) üzenetére


mrfire
őstag

Február elején lép érvénybe, az EU-s országokon belül.
Nem biztos, hogy jól értem, de eddig nettóban vásároltunk mindent, ami digitális, és ezeknek szépen meg fog ugrani az áruk. A drágább fizikai cuccokra eddig is rákerült behozatalkor a 27% ÁFA, és aki fizikai tartalmú csomagot vett anno, annak valószínűleg szintén ráteszik majd ha valahára postázásra kerülnek azok a cuccok.

Avenger variánsokról nem tudok semmit, valószínűleg még előttük, igen.

(#21757) Volfram42 válasza Sotyks94 (#21755) üzenetére


Volfram42
senior tag

Pont a napokban néztem meg a youtube videódat SC-ről. Faja lett, de a játékot készítő cég az a Cloud Imperium Games. Az RSI az a játékon belüli egyik cég.

Nagyon nem történt semmi különös az AC 1.0 óta.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21758) mrfire válasza Volfram42 (#21757) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, bár nem mintha a CIG nem tenne meg mindent, hogy megzavarja az embert, hogy mindenhol az RSI logója van kint. :)

(#21759) shed77


shed77
csendes tag

Sziasztok.Vettem egy Amd Omegát,upgradeltem.Kérdésem hogy valahogy fel lehet használni azonos acc-n még egyet?Mert vettem még kódot,de azt már nem engedi használni.

(#21760) mrfire válasza shed77 (#21759) üzenetére


mrfire
őstag

Gifteld át magadnak másik accountról, vagy írja supportnak és állítanak rajta, hogy be tudd aktiválni. Ha giftként adod át, akkor már nem tudod továbbadni még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#21761) shed77 válasza mrfire (#21760) üzenetére


shed77
csendes tag

köszi,akkor így járok el.

(#21762) tigerwolfhun válasza mrfire (#21753) üzenetére


tigerwolfhun
csendes tag

Már lehet a cutlassal repülni vagy csak hétvégén lesz? Mert nekem még a Mustangok vannak a hangárba, viszont a cutlasst szeretném kipróbálni.

(#21763) Diopapa válasza tigerwolfhun (#21762) üzenetére


Diopapa
addikt

Én nem hallottam, hogy ki lehetne próbálni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21764) Menthirist válasza tigerwolfhun (#21762) üzenetére


Menthirist
veterán

szerintem el lett írva, mustangokkal lehet repülni, a cutlass-okról még nem volt szó.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21765) Diopapa


Diopapa
addikt

Ha lesz is, tuti megvárják, amíg rendberakják a Cutlass-t. Ugye az "éles" szerveren még hiányzik a torony is pl...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21766) Drenadar válasza Diopapa (#21765) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem nem hiányzik :-P
Én az fps modult várom meg a social részt....

A pet - t nem!

(#21767) Diopapa válasza Drenadar (#21766) üzenetére


Diopapa
addikt

Pedig jó. PTU-ben kipróbáltam, eléggé pusztít. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21768) Menthirist válasza Drenadar (#21766) üzenetére


Menthirist
veterán

Dettó... szeretek repkedni, de én is ezt a két modult várom a legjobban. Azokban hátha jobb is leszek :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21769) Szőrös  válasza Drenadar (#21766) üzenetére


Szőrös 
veterán

No most nem emlékszem rá pontosan , szóóóóóval azt tudjuk hogy a social rész mit takar pontosan ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21770) Volfram42 válasza Szőrös  (#21769) üzenetére


Volfram42
senior tag

Amit tenni akartál nálam.

Délután meg lefordítom a reserve the verse-t. Most még bébicsősz vagyok.
A legfontosabb, hogy az Arena Commander Creditből hajót is lehet majd venni. Elvileg meg is maradnak majd ezek a szerzett javaid. persze csak az AC-n belül.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21771) Drenadar válasza Szőrös  (#21769) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nem. De olyan jól hangzik.

(#21772) .tnm válasza Szőrös  (#21769) üzenetére


.tnm
addikt

a bárt, ahol a mission-öket kapod ;]

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#21773) Szőrös  válasza Volfram42 (#21770) üzenetére


Szőrös 
veterán

Aha tehát egymás hangárjába tuti át lehet majd kolbászolni ? Az jó móka lenne főleg egy nagyobb hangárban rohangászni .

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21774) Volfram42 válasza .tnm (#21772) üzenetére


Volfram42
senior tag

Egyik nap olvastam egy hozzászólást a fórumon. A csávó fel volt háborodva, hogy ő kapott bárszekrény, mert ő leszokott alkoholista és ez neki nagyon rosszul esik. Persze jött a hivatalos válasz, hogy sajnálják, de ki is lehet kapcsolni és akkor nem zavarja majd.
Van akivel nem lehet jót tenni.:)

torz on borz: Elvileg igen, de ez a modul április előtt nem valószínű, hogy jönne. CR ezt mondta az előadásban.

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21775) Menthirist


Menthirist
veterán

én a social modul alatt egy kis városi bolyongást feltétlezek szigorúan félkész és zárt városi területen :) Tehát én nem csak egy bárt látnék szívesen, hanem azt a kis planetside-os területet, amit bemutattak már. De szerintem túl sokat várok :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21776) Drenadar válasza Menthirist (#21775) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És akkor szted mi lesz a planetside? :-D

Nekem a social modul azt jelentené, hogy meglátogathatjuk egymást a hangárban vagy máshogy és kapcsolatba lehet lépni.

(#21777) Diopapa válasza Drenadar (#21776) üzenetére


Diopapa
addikt

Én eddig azt hittem, a social modul és a planetside ugyan az... :F

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21778) Menthirist válasza Diopapa (#21777) üzenetére


Menthirist
veterán

Igen, én is, legalábbis hogy a planetside-on lehet social-ozni is... meg a roadmap-on is az szerepel, hogy planetside/social modul... Szóval szerintem a kettő egyben van kezelve, az egyik inkább egy funkció, a másik meg a terület ahol a funkciót végrehajtod :) A bár része lesz szerintem ennek, ezzel le van tudva a kapcsolattartás másokkal, ergo social, de a bárig el kell jutni, ez meg a platnetside része szerintem. De a kettő egy közös dolog.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#21779) Drenadar válasza Menthirist (#21778) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Lehet.... Nem tudom én csak azt írom hogy szerintem mi... De logikus hogy egybe kapcsolják

(#21780) Szőrös  válasza Menthirist (#21778) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm végül is mindegy hogy hol csak legyen együtt kolbászolás.
Viszont akkor már vmi alap szintű karakter mókolás is kéne , azt vki nem tudja mikor jön ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21781) Drenadar válasza Szőrös  (#21780) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Szeretnél a játékban is szőrös lenni mi? :-D

(#21782) GypsFulvus2 válasza Volfram42 (#21770) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

"Elvileg meg is maradnak majd ezek a szerzett javaid. persze csak az AC-n belül."

Ha ezeket a szerzett UEC-eket egybecsapom a már meglévővel, és veszek egy tisztességes fegyvert az Avenger orrára, akkor az is csak az AC-ben jelenik majd meg, a PU-ben nem? Mert akkor ez a terv storno.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21783) Szőrös  válasza GypsFulvus2 (#21782) üzenetére


Szőrös 
veterán

AC-n belül nem UEC-t kapsz hanem vmi tokent vagy mittomén mit írtak ( vagy a fene tudja , mindenesetre csak AC-ban lesz használható , éles PU-be nem lehet átvinni ).

Drenadar : há' még jóhogy :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21784) GypsFulvus2 válasza Szőrös  (#21783) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Jaaa, aha, kösz. Akkor ha sikerül eleget összeszedni, legalább ki lehet próbálni a fegyvereket ebből a tokenből, mielőtt élesben is megveszi az ember UEC-ért. Most 17 k UEC-em van, az még úgyis kevés a drágább fegyverekhez

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21785) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

:D

Hogy mi a különbség?

A szociális modulban segélyt kapsz.
A planetside modulban meg huzatot.

:))

[ Szerkesztve ]

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#21786) Volfram42 válasza Szőrös  (#21783) üzenetére


Volfram42
senior tag

Úgy van- Írtam is, hogy Arena Commander Credit. Azaz ACC.:)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21787) mrfire válasza Menthirist (#21764) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, elírtam, mert előtte nagyon nézegettem a Cutlassokat, és az maradt a fejemben, de írtam is utána emberek, hogy "Bocsánat, a Mustang próbálható ki. :B"

Más:

A planetside és a social modul egy az egyben ugyanaz, CR szavai szerint:

"So the module we're planning to do right after dogfighting is the Planet-Side Module and that one is the module that's more focused on down on the planet-side environment, it's going into say a space bar or into the shops to buy and sell items and goods or, you know, sometimes we refer to it as the social module..."

A 20. reverse the versben is így mondják, amit Zsömle fordított:

"A szociális modul a planetside előtt vagy után jön?

Azt hiszem a kettő egy és ugyanaz. Mármint nem szó szerint ugyanaz a kettő, mert fejlesztés szempontjából különbözőek, de játékos szempontból a kettő egy és ugyanaz. A PU-ban férsz hozzá a bárokhoz, NPC-khez, PC-khez és egyéb szociális cuccokhoz."

Na várjuk, akkor a lényeg tényleg a PU-ban lesz? :F Már a fene se tudja...

[ Szerkesztve ]

(#21788) Diopapa válasza 77.PX_Drebil (#21785) üzenetére


Diopapa
addikt

Azt hiszem ez mehet a kezdőknek FAQ-ba... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21789) mrfire


mrfire
őstag

Na most elolvastam megint az adózásról szóló hírt, tehát 26.-tól lesz a limitált hajók eladása, így az adómentes áron utoljára. Azon gondolkodom, lehet, hogy veszek egy Delta upgradet csak így magában, ha azt is lehet majd. Aztán majd rápattintom valamire, vagy eladom.

Meg az jár a fejemben, hogy lehet nem is kell másik account ahhoz, hogy adómentesen vásároljunk, egyszerűen csak megadok egy orosz számlázási címet, és ugyanarra a fiókra kérem. :)

(#21790) Volfram42 válasza mrfire (#21789) üzenetére


Volfram42
senior tag

Orosszal vigyázz. Legutóbb amikor orosz oldalról vásároltam letiltották a számlámat. Bementem megkérdezni, hogy azt meg hogyan. A válasz: hazánkból ritkán látogatott oldal volt és orosz. Nem voltak benne biztosak, hogy én vettem-e. Hiszen orosz nyelvű oldal. Persze rendes tőlük, hogy figyelnek. Meg azóta megcsináltam, hogy netről vissza lehessen engedélyezni. Csak rosszul esett amikor kajavásárlásnál közölték, hogy nem jó a kártyám.

Majd írj valamit kérlek, mert hamarosan wall of text következi és a dupla már sok lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21791) mrfire válasza Volfram42 (#21790) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, de más az, ha orosz oldalról vásárolok, meg az, ha csak beírok egy kamu orosz címet, de lehet akármilyen cím, csak ne EU-s ugye, meg ne olyan amerikai, ahol van adó ezekre. nem tudom szűrik-e az ilyen egyértelmű kamukat, vagy nekik mindegy, mert papíron helyes, a többi meg nem is érdekli őket.

(#21792) Volfram42


Volfram42
senior tag

A wall of text.:
Forrás
- Új közösségi csapat tagunk van Jenny személyében. Ő a közösségi tartalom manager.
- Az űr gömbök vásárolhatóak lesznek és lehet velük kereskedni majd.
- A hajó kiárusítás január 26-án kezdődik és elérhető lesz mindenki számára.
- Az FPS modul a Hangár modulhoz lesz kapcsolva.
- Minden videó a PU városházáról fel lesz töltve a jövő hét közepére.
- A közösségi csapat elment találkozni és beszélgetni egy robottal.
- Az RSI múzeum hamarosan visszatér. Interjú alany Richard Garriott.
- A Herald végleges dizájnja még mindig a levegőben lóg (függetlenül attól, hogy asszimetrikus) és így lesz, amíg CR elé nem kerül.
- Az Egyik hajó sincs "készen" az AC V1.0.1-ben különösen a Cutlass nincs készen.
- A CIG nem keresi célzottan a régebbi CryTek alkalmazottakat, de elég sokat felvettek közülük. Az ő tapasztalataik a CryEngine-el előnyt ad számukra a felvételi eljárás során.
- James kívánsága egy CIG által készített Batman.
- A Reclaimer és a Carrack nem lesz része a január 26-án induló eladásoknak.
- A hajók árusításának jelenlegi modellje három lépcsős: Koncept eladás, Hangár kész eladás és AC kész eladás.
- Mivel a koncept készen van nem lesz több fotó a Banu Merchantman-ról amíg nem készül el a játékbeli modellezése.
- CIG Németország kezd összejönni.
- Az Arena Commander-be való bejutás módja változni fog.
- Kérdés: Az FPS-nek lesz valamilyen interakciója vagy kapcsolata az Arena Commander-rel? Válasz: Igen lesz.
- James igazolta egy óriási űr rák létezését.
- Boldog Születésnapot Gurmukh!
- Jim Martin a koncept művésze a MISC Hull C-nek, de Dan Tracy döntötte el a végleges Design-t az erre összehívott találkozó során. Jim Martin alkotta a USS Defiant-ot a Star Trek Deep Space Nine sorozatban és a MISC Freelancer is az ő műve.
- George Hull a koncept művésze az RSI Orion-nak. Ő olyan nem régi filmeken dolgozott, mint az Elysium és a nemsokára bemutatásra kerülő Jupiter Ascending. Ugyanakkor ő volt az AEGIS Reclaimer művésze is.
- Még egy megerősítés Ben-től, hogy lesz MISC Hull A, B, C, D és talán még nagyobb is a jövőben. Ben a Hull A-t egy egyszemélyes kombihoz, a Hull B-t egy teherautóhoz, a Hull C-t egy nyerges vontatóhoz és a Hull D-t egy szupertankerhez hasonlította és minden ami nagyobb valamilyen különlegesség lesz.
- Sok hajót fogunk árulni január 26-án: Aurora LX, Freelancer MIS, Cutlass Blue, Retaliator, Xi'An Scout és még mások.
- Minden hajó az AC-ben megvehető lesz AC kreditből.
- James: " Mindenki vegye a SCOUT-ot "
- Arra az esetre, ha senki sem tudná, az AC benne marad a végleges játékban is. Ez egy univerzumon belüli videojáték lesz ahol gyakorolhatsz/játszhatsz anélkül, hogy kockáztatnád a hajód épségét vagy az életedet.
- A planetside/social modullal valószínűleg több hangár szoba is fog jönni.
- CIG megadja a szükséges eszközöket az esporthoz mint például a külön játék módok és a speciális meccs beállítások (például: Csak Hornetek és meghatározott pontok a hajó beállításához), rangsorolt eredmény tábla és így tovább. Ha valaki esportot akar csinálni azt a CIG támogatni fogja.
- Hétfőn, Január 26-án egy posztot fogunk kitenni, amin szerepelnek majd az eladásra kínált hajók. Ez nem egy kiárusítás, mert a CIG-nek nem kell pénz. Ez egy eladás, ami megpróbál segíteni az európai támogatóknak, akik még vásárolni szeretnének mielőtt a CIG-nek fel kell számolnia az áfát.
- A hajó - amit az Arena Commanderben megveszel, az Arena commander Credit-ből - meg fog maradni a teljes játék megjelenésekor is. Ugyanakkor a PU-ba nem vihető át és ott meg kell szerezni és megvenni UEC-ből.
- A Turbulent-től érkező dolgok valószínűleg a következő sorrendben jönnek majd: A fő oldal fejlesztése, utána egy közösségi hub (Ez lesz a kezdőoldal, ha be vagy loggolva és backer vagy), utána egy webes csillagtérkép, majd az Organization 2.0.
- Ben " Minden lenyűgöző! " üzenettel lépett ki.

Edit: A PU townhallról lehet, hogy lesz Stream. Rajongók már ma reggel tesztelték a hálózatot és jónak ígérkezik. Itt lehet majd megtekinetni, ha működik. Nálunk este 11-től reggel 5-ig.
Edit2: Árnyjáték.:DD

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21793) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Értem... tehát az AC-ben megvehetünk majd minden hajót játék pontokból és ott ki lehet majd próbálni...
De mi értelme lesz kipróbálni egy bazinagy kereskedőhajót?

(#21794) Szőrös  válasza Drenadar (#21793) üzenetére


Szőrös 
veterán

"De mi értelme lesz kipróbálni egy bazinagy kereskedőhajót?"

Inkább AC-ban teszteld a védelmi képességeit + egyéb lehetőségeket ( pl vadász kíséret ) sem mint élesben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21795) Drenadar válasza Szőrös  (#21794) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

oké... tehát szimulációra is jó lesz az AC... mint minigame :D
Ahhoz, hogy komoly legyen még nagyon sok funkció és lehetőség és pálya kellene az ACbe, hogy tényleg e sportra alkalmas legyen és hívogató...

Az viszont kicsit zavar, hogy csak grindelnie kell benne valakinek és meglehet ott az idris is... és majd akkor azzal menőznek :)

(#21796) Diopapa


Diopapa
addikt

A patch ami most a live-ra került az vajon az ami a PTU-n volt eddig?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21797) Szőrös  válasza Diopapa (#21796) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ahogy nézem igen. Az új buggy textúra elég klassz lett.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21798) Jack@l válasza Szőrös  (#21797) üzenetére


Jack@l
veterán

A Buggy-hoz hogy jutok el sima csoró hangárban?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#21799) Volfram42 válasza Diopapa (#21796) üzenetére


Volfram42
senior tag

Igen és az aurora tulajok kapnak ideiglenes 300I-t, mert hamar túlmelegszik a fegyver és ez egy bug.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#21800) .tnm válasza Diopapa (#21796) üzenetére


.tnm
addikt

oh, b+ ma van utoljára Mustang próba nap és ma tudok először klienst indítani, és naná, hogy a patch miatt nem lesz időm kipróbálni...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.