Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szóval akkor Omega->Gamma->Avenger a menet?

(#20902) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#20899) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csakhogy én nem támadni akarok, hanem kísérőszolgálatot adni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20903) ÁDI válasza .tnm (#20900) üzenetére


ÁDI
aktív tag

aha, értem.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20904) Menthirist válasza Malibutomi (#20901) üzenetére


Menthirist
veterán

ha avengert akarsz, akkor igen. Összesen 5 dolcsi lesz.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20905) Volfram42 válasza Szőrös  (#20898) üzenetére


Volfram42
senior tag

Android verziót kell leszedni: [link]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20906) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Leszedtem, kipróbáltam a játékot, free flight-ban meg a hangárban elmegyeget de vanduul swarmban már azért lemegy 20 fps alá :D 1-et így is le tudtam lőni. Ahhoz képest hogy nem tetszett az aurora nem néz ki rosszul de nekem még mindig szűk :D elég hamar túlmelegszik a rendszer, állítgattam az energiánál a 3 csíkot de nem jöttem rá mit szinbolizálnak :D rendszereket is kapcsolgattam, ha majd futni fog stabil faja lesz ez :D

(#20907) Flashback


Flashback
addikt

Még egy Hotas X-et találtam a gyöngyösi tescóban 8K-ért :)

Van valami bevállt mapping vagy a játék már tudja?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20908) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#20902) üzenetére


Yllgrim
őstag

Arra is jo lesz, bar ahogy elnezem ezek azert attol fugg hanyan kisertek mit hol ... :) Van rajta Jump Drive uh az nem lesz gond, ha lesz komolyabb tavolsag akkor Bulldog, az lesz a Deep Space hajo :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20909) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#20908) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na jó, csak nem mindegy, hogy Mustang-onként +10$, vagy +100$, ráadásul a Bulldog az tuti, hogy Multi-Crew lesz, amibe már nem elég a hajónként 1 bot...

Nálam most van 3 Omega meg egy Avenger, amiből könnyen lehet 4 Delta. Nem elrettentésnek szeretném őket, hanem kellemetlen meglepetésnek. Bármit is kísérjenek, az tuti nagy hajó lesz, jókora radarjellel. A cél az lenne, hogy a kíséretet ne is lássák, csak mikor már túl késő. Azért 4 Delta az mégis csak +4 célpont, összesen + 16 ágyúval...

A kieg üzemanyagtartályra meg csak azért gondoltam, mert a legtöbb ipari hajó nem ugróponttól ugrópontig fog közlekedni, hanem a csillagközi térben rója útját a felfedezetlen lelőhelyek és a lerakat közt.

Arra is gondoltam, hogy ha a Reclaimer-t kell kísérniük, akkor a 2500-as raktérbe pakolok majd muníciót és pótalkatrészeket a Deltákhoz is, ha komolyabb csata alakul ki, fel lehessen őket utána tölteni, meg lehessen javítani.

De persze sok múlik majd azon, hogy milyen variánsai lesznek az Avenger-nek.

A Bulldog is kérdőjel persze, de a leírás alapján én azt kb úgy képzelem el, mint egy 40 tonnás Avenger-t. Szerintem a Cutlass és a Freelancer méretosztálya lesz az Aegis-re jellemző elegáns vonalvezetéssel és szívós kialakítással.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20910) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

No, nincs kedve senkinek sem lövöldözni? Egyelőre csak ketten vagyunk.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20911) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#20909) üzenetére


Yllgrim
őstag

Delta-ba alapbol van Jump Drive. Eleg jol fel van fegyverezve, tehat ha viszel magaddal 4-et az mar cuki kis vedelem lehet ha jok az NPC-k. Egeszen biztos arra fele fogjak tolni a dolgot hogy jatekosok menjenek ne NPC-k velunk, en is csak ugy tartom meg a Carrack-ot ha emberi eroforrassal tudom feltolteni nem duracell elemekkel.

Modularitas jovore megjelenik, akkor meglassuk, mitol is doglik a legy.

Bulldog az jo ha Multi Crew, akkor Bulldog-Retaliator paros par kis vadasszal nagyon tuti lesz.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20912) ttamashu


ttamashu
aktív tag

Visszatalálós!

Tea az élet!

(#20913) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#20911) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem te félreértelmezed a JumpDrive-ot. Az nem olyan, mint StarTrek-be a WARP, vagy StarWars-ba a hiper-sebesség.

Úgy képzeld el az ugrást, mintha féregjáraton utaznál. Vannak "folyosók" két fix véggel. A JumpDrive ezen folyosók használatát teszi lehetővé, de ezek száma korlátozott, végeik pedig fixek. Nem tudsz tetszőleges pontok között ugrálni. ha olyan helyre akarsz menni, ahol nincs ugrópont, akkor "lábon" kell elmenned, feltolod a hajtóműveket 80-100%-ra és órákon át suhansz a csillagközi térben.

A Jump Point-ok azok a helyek, ahol az egyes folyosók indulnak/végződnek. Legjobb esetben meglépik azt, hogy az adott pontból tetszőleges pontba tudj menni, de mivel emlegettek "egyirányú" meg "túl kicsi" ugrópontokat, így ezt én nem feltételezném. Ha 8 bolygóval odébb van dolgod, akkor az valszeg 8 ugrás lesz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20914) GypsFulvus2 válasza TESCO-Zsömle (#20913) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nagyjából így lesz, bár ha 8 rendszerrel odébb lesz dolgod, ahhoz nem biztos, hogy 8 ugrás kell majd. A járatok egymástól távolabb lévő rendszereket is összekötnek majd. Lesznek alternatív útvonalak, rövidítések, ám ezek gyakran veszélyes rendszereken keresztül vezetnek. Továbbá az ugrókapuk használatáért fizetni kell, előreláthatóan hajómérettől is függő díjat. Ahogy írtad is, lesznek olyan ugrókapuk, ahol csak a kisebb méretű hajók "férnek át".

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20915) TESCO-Zsömle válasza GypsFulvus2 (#20914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És éppen ez ad értelmet a kiegészítő üzemanyagtartályoknak. Mert el lehet majd jutni egyik rendszerből a másikba ugrás nélkül is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20916) Flashback


Flashback
addikt

Hotas X-el játszik itt valaki?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20917) Menthirist válasza Flashback (#20916) üzenetére


Menthirist
veterán

sokan játszottak/játszanak

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20918) Tremz


Tremz
újonc

Hali mindenki! :)
Eppen most jelentkeztem a klanba. :)
Uj vagyok meg a prohardver oldalan, ugyhogy bocs a bakikert. :)
Kell valamit irnom magamrol, vagy esetleg a hajokrol, amikkel jatszani fogok?

(#20919) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#20913) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ez megvan hogy itt h ogy van, Jump Point es tarsai. Arrol beszelek h a Delta-n van alapbol tehat at tudsz menni rajta, ez volt a kerdes korabban. a kiegeszito uzemanyag tartalynak most nincs nagy szerepe mert nem tudjuk mennyit eszik egy hajo 100-on. Mustang kis hajo, ergo nem esik sokat velhetoen, bar raroffentek egyszer es hagyom magam sodorni egy iranyba es hali, alszok kicsit.

Bulldognak azert lesz szerepe mert hosszu utat meg tud majd tenni a rendszerekben. Bar valoszinusitem rendszereken belul is lesznek eldugott JP-k, abban (is) van a penz igazan :)

Nem ertelmezem en felre uh, csak maskent kozelitem meg a kerdest. A JP olyan, mint a Star Gate-ban a kapuk, ket pontot kotnek ossze, vagy mint Eve Onluine-ban a kapuk... :) Ird igy es mindjart egyertelmubb :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20920) Drenadar válasza Tremz (#20918) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hello üdv!

van egy táblázatunk, ha gondolod oda beírhatod magad <katt>

még nincs túl sok szabály nálunk, csak ökörködünk, a játék még úgyis sehol, néha próbálunk együtt játszani röpködni... ha az új lobby rendszer is úgy akarja...

(#20919) Yllgrim :
azért az SG-ben csillagkapu hálózat volt, egyik kapuval majdnem bármelyikhez el tudtál menni... azért itt nem úgy lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#20921) .tnm válasza Tremz (#20918) üzenetére


.tnm
addikt

hali, Te sem olvastad el, amit az org ismertetőbe (Charter) írtam :)

>> Kérjük, magyarul jelentkezz, így biztosítva, hogy minden tagunk tud magyarul. (Egyébként ne öljetek sok energiát a jelentkező levél szövegezésébe, mert sajnos ahogy elfogadjuk a jelentkezést, az üzenet elvész az éterben :) )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20922) Tremz válasza .tnm (#20921) üzenetére


Tremz
újonc

De elolvastam, csak ha mar csinalok valamit akkor normalisan csinalom. Ez a jelentkezes nalam minimalisnak szamit. :)

Ugy gondoltam, hogy a "Hello, inv" az nem eleg. :)

(#20923) Tremz válasza Drenadar (#20920) üzenetére


Tremz
újonc

Beirtam az adatokat.
Esetleg van valami TSe a guildnek?
Ha nincs akkor fel tudok egy 80 foset (bovitheto) ajanlani. Egyenlore csak a haverokkal hasznaljuk 4en. :)
Hivatalos szerver.

[ Szerkesztve ]

(#20924) Drenadar válasza Tremz (#20923) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Van egy szoba egy tömegszerveren. (z5.hu pw scliberum)
Viszont ezt kb egy hete sem használjuk közben megvan már több mint fél éve szerintem :)
Nem nagyon volt még rá szükség.
Már egyre inkább fent vagyunk este fele talán próbálunk játszani, vagy csak dumálni az elméletekről, meg hogy vajon mi hogy lesz, vagy hogy jelenleg melyik hajó "kényelmes".

(#20925) Menthirist


Menthirist
veterán

fueling up the starfarer

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20926) Tremz válasza Drenadar (#20924) üzenetére


Tremz
újonc

Ok, csak gondoltam szolok, hogy van egy sajat is, ha esetleg szukseg lesz majd ra. :)
Azert megis csak jobb mint a tomegszerver.

(#20927) Drenadar válasza Tremz (#20926) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

köszi, persze hogy jobb lenne, de most még ez is elég...

Ettől függetlenül szavazásra lehetne bocsátani. tnm? :C

(#20928) Yllgrim válasza Menthirist (#20925) üzenetére


Yllgrim
őstag

Neha elgondolkodom egyh industrial-os agon is, kis fuvarozas, kereskedes, banyaszat, gyartas... Igy mar Zsomi Reclaimer-je is tobb ertelmet tud nyerni. Zsomi, miket tud megenni a reclaimer, csak roncsokat, vagy akar ercet is?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20929) kicsicsuvi


kicsicsuvi
tag

Sziasztok!
Sikerült végre viszonylag működőképes állapotba hozni a Star Citizent a gépemen, így én is leadtam a jelentkezésemet az orgba :)

(#20930) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Yes! végre ott van a FAQ linkje az SC logó alatt... vajon az újak észre fogják venni?

Más:

Mustang Delta:
Próbálgattam vanduul swarmban.
Első nekifutáskor nem töltötte be a teljes fegyverzetet.
Másodiknál igen, de hamar szétlőttek... de nem teljesen, csak a hajó hátulja és szárnyai nem voltak a helyükön így semmire sem volt jó a hajó...
Nálam nem működik a katapultálás a mustangokon...
Így hát csak sodródtam, vártam hátha kilőnek, de 5 percig soroztak, de a delta roncsa kitartott! hát lol...

(#20931) Menthirist válasza Drenadar (#20930) üzenetére


Menthirist
veterán

Cutlassból sem tudtam katapultálni, de azt hittem abból nem is lehet. Anno avengerből tudtam még szombat környékén.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20932) Yllgrim válasza Drenadar (#20930) üzenetére


Yllgrim
őstag

Deltaban nincs katapult :) Vanduul Swarmban kisse nehezkes, oda kellenek a raksik, bar itt is mukodik az odasunnyogok, lovok parat es odebmegyek taktika, csak a tarsaid birjak ki addig :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20933) Drenadar válasza Yllgrim (#20932) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

jah igen nekem a rakéta nem indult a görgőkkel sem...

oké hogy nincs katapult, de beletehettek volna valamit, ha nincs hajtómű akkor ki sem tudod magad nyírni... ez így durva :(

(#20934) Malibutomi válasza kicsicsuvi (#20929) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Felvettelek az orgba

(#20935) Yllgrim válasza Drenadar (#20933) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ez nem a Suicide Online :)

szerk: elhiszem hogy gaz, irj chatre hogy merre vagy es akkor jonnek megolni :)

DA: I multi valaki?:)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20936) .tnm válasza Tremz (#20922) üzenetére


.tnm
addikt

ok, persze. csak mint írtam, így én egyedül (nem az org) látom az üzenetet és abban a pillanatban, hogy elfogadom a jelentkezésed, már törlődik is. én se tudom visszanézni és más se. én pedig már nem emlékszem, hogy mi volt benne :)

@(#20927) Drenadar

perpill 113-an 115-en vagyunk ami már több, mint 80, igaz még így is valószínűtlen, hogy egyszerre 80-an akarnánk fenn lenni egyszerre, de 200 fő körül már lehet. persze nem tudom, hogy mi a z5.hu-s szobáknak a maximuma.

igaz, hogy csak a napokban kezdtük használni, viszont számomra az is jelent valamit, hogy fél éve annak ellenére mindig ott van, hogy senkinek se hiányzott volna és ez azért megbízhatóságra utal.

aztán azt is gondolom, hogy most, hogy épp kezdenek az emberek feljárni ts-re nem kéne megkavarni. vagy még most utolsónak lehet egyet változtatni, de akkor viszont tartsunk ki mellette, mert utána már csak káosz lesz (a játék indulásáig), hogy azok, akik havonta egyszer térnek ide, éppen melyik TS-ről tudnak.

plusz Eyesis-ről tudom, hogy ha esetleg itt is hagyná SC-t, attól még a z5 másik szobájában ott CS-zne, mint most is és ott jól megvannak a mi szobáink is. viszont nem tudom, hogy tremz-et, ha fél év múlva egy másik MMO érdekli, akkor nem akarja-e arra használni inkább.

más lenne (lesz) a helyzet és a véleményem, ha a z5 nem bír(na) minket, de egyelőre teljesen meg vagyok elégedve a minőségével. persze nem vagyok jártas TS-ekben így azt se tudom, hogy mivel tud többet egy hivatalos szerver.

természetesen ha sokan akarnak már most erről szavazni, akkor lehet levezényelni egyet, ahol begyűjtjük, hogy kinek milyen ajánlata van.
csak az a rohadt org v2 jönne már, mert milliószor könnyebb lenne az RSI oldalon szavazni, ami eleve biztosítaná, hogy minden tag szavazhasson, de csak a tagok és csak egyszer.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20937) Drenadar válasza .tnm (#20936) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az inv üzeneteket ki lehetne másolni és az SC.hu-n egy bejegyzést szentelni nekik... nem? Tudom jókor szólok :D

A z5.hu nem hivatalos szerver, mert 512 slotos. Jelenleg az 512 slotból 51 van használatban.
Ezek alapján elbírna minket.

Egy "hivatalos" saját szerver annyiban lenne jobb hogy nem lennénk másra utalva és nem zavarnánk másokat. (Mert az oké, hogy technikailag elbír minket a z5.hu de más kérdés, hogy ki milyen szemmel nézné ha fent lennénk ott 200-an (amire ugyebár ez a pár szoba sem lenne már elég).

v2 org jó lenne már, meg az is, ha az emberek kitartanának mellettünk és a játék mellett... persze semmi sem muszáj :)

(#20938) tigerwolfhun


tigerwolfhun
csendes tag

Deltával kapcsolatba annyi hogy a görgövel azért nem lő a rakéta mert az nem követős rakéta.
Weapon résznél kell átállitani te hogy akarod használni, mivel alapesetbe úgy állitja be hogy bal klikk a fix fegyver, jobb klikk a rakéta és mouse 3 gomb ami egérnél az oldalsó 2 gombot lehetne érteni abból a hozzád közeleb lévő lenne joystickon meg ilyenen teljesen más az a forgó torony a pilóta fülke alatt.

(#20939) Tremz válasza .tnm (#20936) üzenetére


Tremz
újonc

Ok, sracok, nem kell tulbonyolitani. :D
Akkor maradjon az a TS ami eddig, volt, es ha betelik, vagy pont nem mukodik, akkor itt van ez. :)
Nekem mind1 hogy lesz a kommunikacio, csak legyen valahol, mert arra elegge szukseg lesz majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#20940) Drenadar válasza Tremz (#20939) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Most főleg még csak az eszmecserék szoktak menni TSen, meg a próbálkozások ha többen akarnánk játszani :) de most is egyedül én vagyok csak fent...

Amúgy én örülnék egy saját TSnek ahol csak mi vagyunk és hivatalos, de most ebben a stádiumban felesleges rá költeni.

[ Szerkesztve ]

(#20941) Menthirist válasza Yllgrim (#20935) üzenetére


Menthirist
veterán

még a single-lel se végeztem :D pedig benne van már 61 órám (most is hajnali 4-ig toltam :D)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20942) .tnm


.tnm
addikt

ma este lesz még rajtam kívül, aki otthon fenn lesz este TS-en?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20943) Drenadar válasza .tnm (#20942) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Talán én :)

(#20944) Volfram42 válasza Drenadar (#20943) üzenetére


Volfram42
senior tag

Szerintem én is felnézek és mepróbálok aktív is lenni, de nem ígérem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20945) .tnm válasza Drenadar (#20943) üzenetére


.tnm
addikt

elhamarkodtam, elment a net...

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20946) BOGO07


BOGO07
tag

Boldog újévet mindenkinek! :)

(#20947) Yllgrim


Yllgrim
őstag

PU-ben, FPS Modulban es AC 2.0-ban valamint sok csillogo csinos hasznos kis uj hajoban valo Uj Evet :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20948) Flashback


Flashback
addikt

BUÉK az összes topik lakónak!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20949) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Buék mindenkinek!

(#20950) Menthirist


Menthirist
veterán

Akkor már buék mindenkinek :) Köv szilveszterkor már a PU-ben is akarok koccintani :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.