Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Drenadar válasza Malibutomi (#24000) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Tudjuk nagyon jól, hogy még csak a pajzs van belőve úgy ahogy, a rendes páncélzat nincs! Ezt mindig vegyétek figyelembe!

(#24002) 77.PX_Drebil válasza Malibutomi (#23993) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Csatlakozom hozzád, szerintem is irreálisan gyors a dogfight. Én a légköri repülésből kiindulva számítottam némi gyorsulásra, de ez extrém különbség. A célzási idő töredék másodpercekben mérhető, tulajdonképpen kevesebb vagy annyi mint a fegyverek elsütésének reakció ideje. Ez tulajdonképpen ellehetetleníti a kötelék légi harcot, ami igen rontaná a játékélményt. Mindenféleképpen lassulást várnék, mert ez így nem igazán fedi azt amit egy ember hosszú távon elviselne. Példa ként erre a fajta harcra a Babylon 5 ben ábrázolt küzdelmeket tudnám felhozni, azoknak a dinamikája amit reálisnak érzek. (A StarWars tulajdonképpen légköri harc az űrben. A StarTrek ben nincsenek vadászok..:) )

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#24003) mrfire válasza Malibutomi (#24000) üzenetére


mrfire
őstag

Ez egy kétélű kard, mert sokszor meg is menthet a megfelelő irányba való oldalazás, utánégető fröccs, csak gyakorlás kérdése. Ha meglesz a tudásunk hozzá, szépen megszokjuk, és nem egy "káosznak" látjuk az egészet. :)

(#24004) Drenadar válasza 77.PX_Drebil (#24002) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen kötelékben repülni lehetetlen. Túl gyors túl sok az aszteroida. Azt is nehéz követni hol az enemy, hol vannak az aszteroidak, de hogy még a csapat társak mozgását is lekovessuk ez esélytelen.

Lehet eretnekséget mondok de lehet egy ilyen játékban ahol már ennyire szabad a mozgás a köteléknek nincs úgy értelme mint egy warthunderben, vagyis légköri gépnél...
Vagy legalábbis azt meg kell reformálni...

[ Szerkesztve ]

(#24005) Malibutomi válasza mrfire (#24003) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezekkel nincs is baj, de attól még az egész dinamikája lehet kicsit lassabb, söt pont nincs az hogy na most akkor erre döntök arra oldalazok, és akkor majd..., mert olyan gyors a dolog. Olyan még egyszer nem volt hogy valaki elöl menekülve taktikáztam volna. Csak "hirtelen halál" :)

A kötelék az kötelék, a lényege hogy egymást segítsük, de akkor kell is jusson idö rá.

Amùgy pl a mostani tempóval pl egy turretböl szerintem a lövések 99.99%-a nem találna el semmit ahogy cikáznak a hajók.

[ Szerkesztve ]

(#24006) 77.PX_Drebil válasza Drenadar (#24004) üzenetére


77.PX_Drebil
aktív tag

Mivel a játék jelentős mennyiségű NPC-t fog futtatni elkerülhetetlen a humán kötelék harc. Az AI mindíg tudni fogja hol a tesója! Összehangolt repülés nélkül több lesz a humán veszteség az üldözés közbeni ütközésekből mint másból. Egyébként ha megnézitek a legelső beharangozó videót a SQ42- ről abban sem olyan gyors és kaotikus a dolog mint amit az AC-ben a vanduul svarmban.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#24007) Drenadar válasza Malibutomi (#24005) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Még minden finomítva lesz valószínűleg a bétában. De ne várjuk hogy a vadászgépek vánszorgó nyuggerek lesznek.

És de pont hogy az oldalazassal lehet durván elkerülni az ellenfeleket + le fel oldalazas.

Gondolj bele mikor vanduulozunk azok is hogy cikáznak.

[ Szerkesztve ]

(#24008) mrfire válasza 77.PX_Drebil (#24002) üzenetére


mrfire
őstag

BSG-ben voltak jó mozgású vadászok, ehhez hasonlít, ami itt is van. Főleg ez tetszett mikor a Galactica és a Pegasus vadászai estek volna egymásnak, de nem kaptak tűzparancsot, csak helyezkedtek a másikkal szemben/mögött... :) [link] [link]

(#24005) Malibutomi
Azt is próbálgatom minden alkalommal, de sajnos egy életmentő manőverbe a pilóta is könnyen beájul, viszont volt már olyan, hogy én nem tudtam úgy lekövetni a célpontot, hogy ne ájuljon el a pilóta, akkor meg támadóból könnyen célponttá válik az ember. :( M50-el nyilván könnyebb szívatni az ellenséget ilyen téren.

(#24007) Drenadar
Hála neked, most már odafigyelek az oldalazásra rendesen. Az a legjobb mikor más vadásszal forogtok egy koríven, közben egymást lövitek, folyamatosan oldalazással megy, csak azért nem szeretek ilyen helyzetekbe kerülni, mert joystickal még mindig nehezebben célzok SH ellen pedig eleve halálra ítélt vállalkozás lenne. De a velem szemben haladó, nekem ütközőket jól el lehet kerülni, ha kioldalazok, sokszor hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#24009) Drenadar válasza mrfire (#24008) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hála nekem? ;-)

Azt is ajánlom figyelmedbe, hogy a turbó az oldalazassal is működik! És ha egyszerre használom egyik oldalazast a lé fel kombinációval akkor nem nagyon követnek le :-P
(csak az a fránya aszteroida...)

Ezekre figyelni plusz irányba tartani a gépet nekem nagyon nem hiányzik az hogy még ilyen olyan műszereket is használni kelljen hogy sim beütese legyen...

[ Szerkesztve ]

(#24010) mrfire válasza Drenadar (#24009) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, neked mert te mondtad TS-en milyen hasznos, és az után kezdtem kipróbálgatni, most meg már használom aktívan, turbózással igen, úgy érezhetően sokkal hatékonyabb az irányváltás.

(#24011) Drenadar válasza mrfire (#24010) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Oldalazas, plusz a célkör az ellenfelen tartasa elég hatékony :-P

Ha kijön az ac 1.1 a delta kap egy csomó neutron ágyút :-D az lesz az igazi

(#24012) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Rendben van ez a tempo, az urben vagyunk, a jovoben, nem 2ik vh-s gepekkel tolljuk, akkor azok voltak a sztarok, kuldj ki egy Spitfire-t egy T-50 es ellen es meglatod mirol beszelek, mas tempoja, mas a dinamikaja a ket gepnek, es meg mindig csak 70 ev kulonbsegrol beszelunk, itt lesz egy evezred majdnem meg legkori harc vs urharc.

Itt van az ingyen gyakorlas meg masfel evig, ki kell hasznalni, jovo hettol mar FPS modul lesz, lehet kesziteni a gepeket :) Remelem a stun gun es hasonlo nyalanksagok benne lesznek :)

Marciusban jon a Reti is (nagyon remelem) :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24013) mrfire válasza Drenadar (#24011) üzenetére


mrfire
őstag

A még a Black Prophecyben tanultam meg, hogy ha közeledsz valaki felé oldalazol és dugóhúzót csinálsz, azzal olyan spirálban mész előre, hogy kb. lehetetlen becélozni. Nekem rakétázásra specializált gépem volt akkor, és messziről sorra lőttem ki az embereket, míg meg nem tanított erre az egyik ügyes kis ellenfelem. Neki plazmás hajója volt, ami csak nagyon közelről hatékony, de úgy szétéget :D És pont el is érte, amit akart, közel tudott jönni gond nélkül és onnantól halott voltam. Ez a béta alatt volt, a megjelenés után már nekem is plazmás hajóm volt, és azon rövid idő alatt, míg a játék érdekes volt, így simán ki lehetett nyírni bárkit.

Az a baj, hogy ez a módszer nem jön be az SC-ben. Turbó nélkül túl kis spirált tesz a hajó, turbóval meg elájul a pilóta ennél a manővernél. :(

[ Szerkesztve ]

(#24014) Drenadar válasza mrfire (#24013) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én a káosz össze vissza mozgásra teszem le a voksot. Ha van rendszer az irányban akkor könnyebb kinyirni. És igen rá kell jönni milyen irányokat nem bír a pilóta.

Ylgrim!
Márciusi retaliator mennyire várható? Reális?
És csak hangar vagy flight ready lesz? :-D

(#24015) mrfire válasza Drenadar (#24014) üzenetére


mrfire
őstag

De ebben hiába van rendszer, nincs az az ember aki eltalálja. Mert a célkereszt egyenes irányban kalkulál előre, hogy ha oda lősz, akkor eltalálod mire ott lesz, de e-közben a közeledő hajó folyamatosan változtatja az irányát, a gép nem követi le, manuálisan is elég lehetetlen. De emiatt az irányváltoztatás miatt is ájul be a pilóta sajnos, sz'al az ilyen adulapokat máris kivette a CIG a pakliból.

(#24016) vaakuum válasza PoeDameron (#23976) üzenetére


vaakuum
addikt

El tudnám viselni, ha a radargömböt valahogyan ki lehetne pakolni egy másik, mondjuk kisebb monitorra, vagy egy okoseszközre kiküldeni a képét. Nagyban mégiscsak jobban átlátható, hogy ki, merre, micsoda van rajta...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24017) Drenadar válasza vaakuum (#24016) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Egy atlathato radargömb, amin rajta vannak a veszélyes tárgyak, de fókuszba használhatóság, átláthatóság..
De jó is lenne.

(#24018) mrfire válasza vaakuum (#24016) üzenetére


mrfire
őstag

A részletes radart majd a taktikai poszton dolgozók kapják meg.

(#24019) Drenadar válasza mrfire (#24018) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És a deltán ki az? :-D vagy a horneten? Avangeren?

(#24020) mrfire válasza Drenadar (#24019) üzenetére


mrfire
őstag

Nekik nem jár :) Max Super Horneten tudom elképzelni, hogy ha a torony helyett a Tracket felszerelését kapja meg, akkor kap egy komplexebb taktikai képernyőt is a másodpilóta maga elé. De lehet, hogy ilyen szintű modularitásra nem számíthatunk, legalábbis az elején.

(#24021) vaakuum válasza mrfire (#23997) üzenetére


vaakuum
addikt

O az a valaki annak a 20 másodpercnek a végén magától is rá fog jönni, hogy a háborúzáshoz 3 dolog kell: pénz, pénz és pénz...
És éppen ez adja a potenciált a jövőbeli bevételekre: aki türelmetlen lesz kifarmolni az újabb hajó árát (ugye egyre hosszabb idő alatt fogják a rendelkezésre bocsátani az új hajótestet még akkor is, ha van rá biztosításod), tehát a biztosításos hajóddal várhatóan nem fogsz tudni 3 percen belül visszamenni a csatába, hogy bosszút állj magadért. Másik hajóval kell visszamenned, amit lehet, hogy szintén elveszítesz!

Illetve amiről nem nagyon esik szó, az extra cuccokat, amikre nem lesz biztosítás: tehát fogyóeszköz, mert pl. a roncsokból valaki elvitte a hiperszuper ágyút meg a tuti generátort, amit csillagászati UEC-ért vettél a járgányodba a gyári egy szinttel gyengébb helyett

Szóval az ilyen játékos kénytelen lesz nyitni a pénztárcát ;]

Én nagyon örülök ennek a rendszernek, valszeg hagy helyet a kereskedésnek is, hiszen ez nemcsak a kereskedőket érinti rosszul, hanem a kalózt is, akinek szétlövik a hajóját, és lerabolják/bedarálják a maradványait...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24022) vaakuum válasza Drenadar (#24004) üzenetére


vaakuum
addikt

Nnnna...
úgy látom, haladunk. A megjelenésre talán előbb utóbb csak belátja mindenki, hogy a dodge-fightnak az űrben alapból nincs is értelme. Kb. egyforma képességű és helyzetfelismeréssel rendelkező játékosok esetén a tűzerő és páncélzat lesz a döntő, és nem fognak órákig fogócskázni, mert ki az a hülye, aki a seggét mutatja annak, akire lőhet is... aki tudja, hogy hamarabb esik darabokra..az viszont nem cikázik, hanem nyílegyenesen igyekszik elhúzni...ha lassabb, akkor meg úgyis megszívta, max okoz némi javításra váró kárt a támadónak!

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24023) Yllgrim válasza Drenadar (#24014) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha a Reti lesz a JP-ben (ahogy valaki azt emlitette) akkor minimum Hangar ready kell legyen, persze nem lesz LTI vasar hogy a hollo vajja ki a szemuket...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24024) Drenadar válasza Yllgrim (#24023) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Lti az első salen van csak... Kivéve mikor máskor is :-D

Lexarom az Lti-t csak legyen már játékban. Legyen kész a reklámja. Lássuk mennyire moduláris, mik a lehetőségek.
És tudjuk kipróbálni milyen egymás ellen :-D.

(#24025) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Fórumon azt írják a népek, hogy a következő Concept Sale a Bulldog/Vanguard lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24026) mrfire válasza TESCO-Zsömle (#24025) üzenetére


mrfire
őstag

:R De úgysem lesz annyim... :(((

(#24027) vaakuum válasza mrfire (#24015) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez a lényege, hogy nem tudod, mit fog csinálni, és a lövedéknek van egy érzékelhető repülési/haladási sebessége...ha a lövés pillanatában megtörténne a becsapódás (azonnal ott van a lövedék), akkor nem lenne ilyen helyzet, de így kalkulálni, tippelni kell fejben, annak megfelelően kell lőnöd, hogy belerepüljön a lövésbe...a mozgó célpontokkal ez szokott lenni.
Engem nagyon rosszul érintene, ha lelassítanák a manővereket.
Mondjuk a lézernek illene majdnem instant becsapódni ugye a fénysebesség miatt, de a ballisztikusnál bizony szükségszerű, hogy lézerhez képest nagyobb legyen a repülési sebessége... bár ott sem lehet nagyon alacsony, hiszen railgun már ma is létezik.

Bár nem tudok játszani még mindig (igp-vel nem indul az ac, csak a hangár) de a videók alapján pont jó, vagy még egy kicsit mindig lassú a manőverezés, és a lövedékek sebessége is. Én a manővereken-hajókon még egy 20%-ot, a lézer lövedékeken 60, a ballisztikuson meg 35%-ot még gyorsítanék.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24028) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#24025) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Bulldogot tuti veszel, mi? :-P

Vaakuum: és mikor szerzel be egy vgat?

[ Szerkesztve ]

(#24029) mrfire válasza vaakuum (#24027) üzenetére


mrfire
őstag

Nyilván, azért hoztam fel az SH-t példának, és mondtam, hogy az egyszemélyes hajóknak szerintem be kell érniük az alap radarral, ami most van.

[ Szerkesztve ]

(#24030) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#24025) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ajjaj, az rossz hir, az a kovetkezo hajo ami szerintem be fog kerulni a kollekcioba... :) Meg nem tudom hogy, de megoldom :) Valami atalakul vagy upgradeolodik.

Persze attol is fugg hogy nez ki, mit tud, hany szemelyes lesz... Milyen fegyverek, indulo felszerelst kap :)

Mar a neve is jol hangzik :)

szerk: 2 ev garis aurora jo esellyel palyazik a dologra, csinalhatom az uj paypal accountot orosz honban :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24031) Diopapa válasza mrfire (#24029) üzenetére


Diopapa
addikt

Kár, mert ez nagyon sz*r...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#24032) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#24028) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lesz miből és nem lesz értelme.

(#24030) Yllgrim: CS lesz, ott nincs upgrade, csak standalone ship LTI-al...

Amit írtál, abból szinte semmit nem fogunk tudni. Nyilván az alap hajó concept-je jön, amire vagy hasonlít majd a végleges, vagy nem. A variánsok is később jönnek majd, szóval azt se tudhatjuk majd biztosan, hogy milyen felszerelései lesznek. Csak az irányvonalat sejthetjük a mostani sale-ből, ami elvileg legkorábban jövőhét péntek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24033) vaakuum válasza Drenadar (#24028) üzenetére


vaakuum
addikt

Amikor tudni fogom, hogy milyet vegyek :O

Azt várom, hogy hátha esnének kicsit az árak... Mostani konfigomhoz talán jó lenne a 980, de mocsok drága.
290x meg olyan, hogy nem vagyok meggyőződve róla, hogy jó lesz.

Olyat akarok, ami ehhez a konfighoz még pont jó, 2560*1440-re...970-et ezért nem akarok.
És ebben a konfigban később már nincs értelme egyenként cserélgetni benne semmilyen alkatrészt, ... hanem tuti platformcsere fog kelleni erősebb procival, gyorsabb memóriákkal, gyorsabb ssd-val, vga-val.
Ez a konfig meg így fog megöregedni (megy a gyerekeknek pár év múlva, de addig ezzel kell kihúznom/boldogulnom.)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24034) mrfire válasza Diopapa (#24031) üzenetére


mrfire
őstag

Lehet javítanak rajta, de nem hiszem, hogy teljes képernyős lehet valaha is, a komolyabb funkciókat pedig biztos a taktikai posztra tartogatják majd, hogy érezhető legyen a különbség, és minél hasznosabb az a beosztás.

(#24033) vaakuum
Kár, a legroszabb időpontban kéne vásárolnod szerintem :( A helyedben most vennék egy használt kártyát, valamit, amin low-on elfut a játék, és az elkövetkezendő évben még jó alfázni, utána a konfigcserével együtt egy fullosat, és mivel az ideiglenes kártyát használtan vetted, még nem is buknál rajta sokat, ha eladnád.

[ Szerkesztve ]

(#24035) Drenadar válasza vaakuum (#24033) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

290x annyira gyenge? Mennyivel lesz vajon erősebb a következő?

Most én is gyenge kártyával játszom, de ezen fut az ac... Majd lesz valami...

[ Szerkesztve ]

(#24036) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#24035) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annyival lesz erősebb, hogy egy indiai szállítmányban 1000-1200$-os darabáron voltak feltüntetve!

~45%-al több számolóegység, kétszer annyi ROP, kétszer akkor sávszélesség. Ezek várhatóak.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24037) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#24036) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Majd le megy annak is az ára, és követi majd egy erősebb kártya és soha nem lesz jobb vgam, mert várom a jobbat :-P

(#24038) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#24037) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meddig is ment le a GTX TITAN ára? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24039) vaakuum válasza Drenadar (#24035) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem tudom, mennyire gyenge, csak a fekete képernyőzés miatt bizonytalan vagyok már az amd kártyákban... a videovezérlő összeomlott, majd helyreállt című fél-egy perces fagyások, stb. miatt, amik keserítették az életemet korábban.
Egyébként lehet jó lenne, csak a francért nem tudnak olyan egyedi halk hűtést csinálni, ahol leburkolják rendesen rajta a hűtőbordát, hogy tényleg kitolja a házból a meleget...jelenleg az összes nem ref. csak bent forgatja a levegőt, és így a procira is az előmelegített jut fel. Én meg azt is léggel hűtöm/hűteném.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24040) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#24038) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azt sem tudom hogy az micsoda... Nincs ilyen AMD kártya... Vga az, vagy valami mezőgazdasági vontatóhoz valami kiegészítő eke? :-D

Nálam nincs baj a driverrel...

[ Szerkesztve ]

(#24041) helgi válasza vaakuum (#24039) üzenetére


helgi
aktív tag

Nem kell húzni.

(#24042) vaakuum válasza helgi (#24041) üzenetére


vaakuum
addikt

Nem volt húzva, a gyári 850-en is produkálta egy időben...hogy driver, hűtés, vagy miegyéb baja volt, azt nem tudtam kideríteni...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24043) Yllgrim válasza vaakuum (#24033) üzenetére


Yllgrim
őstag

En is mar igy vagyok vele, nem fogom kihajintani, ez meg 3-4 ev mulva is jo lesz arra amire nekem kell melora.

Jovore lecserelek majd mindent, attol fuggoen milyen bejelentesek jonnek a nagy CPU gyartoktol, addigra kiforrja magat 4K, uj VGAk, uj SSD technologiak, OR is talan mar masodik javitott kiadassal fog nyomulni, DDR4 is hatekonyabb, jobb arubb (ezt de elcsunyitottam :) ) lesz, nem kell kapkodni :) Joy-t is meglatom, jon az SC joy is.

A konfigod nincs az adatlapodon, abbol nem tudok kovetkeztetni hogy allsz, de nem kell besz@arni, Win10-is megjelenik szepen osszel, jovore mar jol el lesz latva driverekkel is, azt hiszem ezt is figyelembe vettek CR-ek a jovo evi megjelenessel kapcsolatban.

En jovo osszel fogok vasarolgatni. max ha kell, procit feltepen 5GHz-re, VGA-nak is adok meg 5% boostot, RAM-okat is lehet huzni.

Most sztem a legnagyobb hulyeseg ujjitani, ha veszek valamit akkor tuti hulye vagyok, most alairom.

(#24032) TESCO-Zsömle: tudom, nem gond, megoldom ha annyira jo az ajanlat es egyedi, kitalalok valamit, bizz bennem :)

(#24034) mrfire: igy igy, jovore nyar utan, osszel kb.

(#24039) vaakuum: vegyel olyat ami nekem van, vagy Lightning-ot olcsoban (hm, egy CF-en most el is gondolkodtam, de jo hogy mondtad!) Csapok fel kepeket hogy oldattam meg nalam, majd este.

(#24041) helgi : De KELL! Csak egy picit, hogy stabilizald a teljesitmenyt, majd mutatom miket lehet finomhangolassal elerni, bamulatos, persze kell hozza malac is hogy jo hardvereket fogj ki!

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24044) vaakuum válasza Yllgrim (#24043) üzenetére


vaakuum
addikt

"Most sztem a legnagyobb hulyeseg ujjitani, "
Viszont én ha nem teszem meg, az fps modulból is kimaradok... meg azért néha röpködni is jó lenne kicsit, meg próbálgatni a hajókat. A mindenféle hétvégi hajópróbákból is kimaradtam pont azért, mert nincs vga-m...
Lehet mégis venni kellene egy 290x-et, megcsinálni a 3570k-n a kupakolást, és ha ezek flottul működnek, akkor nem foglalkozni tovább a hardver kérdéssel újabb 3-4 évig...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#24045) Szőrös  válasza vaakuum (#24042) üzenetére


Szőrös 
veterán

"hogy driver, hűtés, vagy miegyéb baja volt"

Hűtés , egyik gépemben passzív 6670-es van ha nagyon melege van akkor szokott ilyet csinálni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#24046) Malibutomi válasza vaakuum (#24039) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nincs már feketeképernyőzés az amd-nél, csak pár korai darabnál volt.
Amúgy 1440-ben gyakotrlatilag ugyanolyan gyors a 290X mint a 980. A hűtés meg nem gáz, nekem 3 tökre leszabályzott venti van a gépben, és simán jók a hőfokok.
Csak azért írom, mert most a 290X-ek nagyon jó áron vannak, fele mint a 980 gyakorlatilag. De ha még egy kicsit kivársz még lejjebb mennek az árak mikor jönnek az új kártyák.

(#24047) Yllgrim válasza vaakuum (#24044) üzenetére


Yllgrim
őstag

Vegyel hasznalt 290X-et olcson, vedd meg ugy hogy jovore kukazod, akkor majd kijon talan a 490X es ennyi. A kupakolas az jo buli lehet, amikor majdnem intel konfigot vettem sok videot megneztem, meg kerestem rossz CPU-kat is gyakorolni. Amugy nem is biztos hogy kell neked a 290X, vegyel egy 280X-et vagy egy sima 290-et, minel olcsobban, es jovore meg csereled oket. Addigra kiforrja magat az osszes olyan technologia ami jo lehet SC-be es hadd szoljon, inkabb sporolj, en ezt teszem.

(#24046) Malibutomi: Pontosan, nekem akkor van fekete kepernyozes ha huje vagyok, es nagyon tulhuzom vagy teljesen instabilla teszem Benchmark miatt (fel eve nem volt ilyen, nem kell huzni, 60FPS van mindenhol ahol kell)

Hazamban 6 venti tolja-huzza a levegot, CPU-n 3 (ebbol egyet lehet lekapok, overkill, meg szerintem rontja a hatekonysagot a 3, 2 jobb lenne)

Este tolok fel kepeket, konfigot latod az adalapomon.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24048) mrfire válasza Yllgrim (#24047) üzenetére


mrfire
őstag

Anno telepakoltam ventikkel a gépet. Most egy Alpenföhn k2 hűtő van a procin, nem vittem túlzásba a húzást az alaplap alap tuningja van bekapcsolva 3,4-ről 4,2-őt csinál belőle teljesen stabilan, de így simán 55-60 fok között marad, hogy végül minden ventit lekapcsoltam és minimumon pörög egy venti a procin 1000RPM-en és egy viszi ki a házból hátul a levegőt szintén 1000RPM és ennyi. Semmi nem melegszik túl, de szép halk, ami többet számít nekem.

(#24049) Yllgrim válasza mrfire (#24048) üzenetére


Yllgrim
őstag

Venti szabalyzo csodakra kepes :) A kovetkezobe egy komolyabb ventiszabalyzot fogok pakolni, par vizhutes sok gondomat meg fogja oldani. Eleg nagy hazat keresek majd hogy elferjenek a ventik, vagy veszek egy bazi nagy kulsot azt hali.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#24050) mrfire válasza Yllgrim (#24049) üzenetére


mrfire
őstag

Vízhűtést mindig is szerettem volna, de még összerakni is túl bonyolultnak tűnt, és nem is olcsó. Ha legközelebb újítok valamit a végén még kipróbálom azokat az őrült megoldásokat, hogy az íróasztalba van építve a gép. Lassan kéne terveznem egy íróasztalt így is, hogy legyen hely egy 3. monitornak + a Hotasnak beépítve.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.