Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Drenadar válasza KO2 (#5000) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem meg nem a hangár modul a mérvadó, hanem a DFM. mit veszíthet ha kipróbálja? pár percet az életéből :D igen igazad van, nehogy kipróbálja, gyorsan menjen inkább a boltba és vegyen egy másikat!!

számtech boltban dolgozol, mi? :D

Én tuti ki fogom próbálni a laptopomon, azt veszek egy PCt

(#5002) Goblin12 válasza Goblin12 (#4999) üzenetére


Goblin12
őstag

Sehogy megtaláltam. Hivatalosan DX11 van csak támogatva, az enyém meg jó ha a 10-et elviszi. :D Megpróbálni megpróbálhatom, de nem teszek hozzá sok sikert. :S RSI Forum

[ Szerkesztve ]

(#5003) KO2 válasza Drenadar (#5001) üzenetére


KO2
aktív tag

Tapasztalatból írtam. A laptopok videókártyáit mindenki túlbecsüli. Még az azonos nevű kártya is lassabb mint PCs megfelelője. Ha a benchmark listán amihez hozzászoktam, a"régi kártyák" kategóriában van, akkor esélye sincs, nincs értelme próbálgatni.

(#5004) Drenadar válasza KO2 (#5003) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

lehet én érzékelem rosszul, de jelenleg nekem a laptopom jobban viszi a hangárt... igaz abban 2gigás a videókártya, de a pc-mben egy 7770 van ami állítólag mérföldeket ver rá... már azt se tudom mi van a laptopban :| 6670M? van olyan? vagy valami ilyesmi. Vagy lehet a cpu ér ennyit, hogy abban i5 ebben meg Q9450... nem tudom...

én csak azt akartam írni, hogy bármilyen géppel ki lehet próbálni hogyan fut rajta...

(#5005) .tnm válasza Goblin12 (#4999) üzenetére


.tnm
addikt

sztem elég rosszul, talán low-on lenne stabil 30fps a mostani hangár módul és kérdés, hogy a végleges mennyivel lesz optimalizáltabb vs. telítettebb objektumokkal. bár nem tudom, hogy a quadro melyik geforce-szal van párban nyers erőben de a ott kezdődik, hogy a driver-ei nincsenek játékra hangolva.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5006) .tnm válasza Drenadar (#5004) üzenetére


.tnm
addikt

nekem az asztali: 5770 (1GB), phenom II 945, 8GB ram, SSD sokkal jobb volt, mint a céges noti: i7, 8GB RAM, SSD, Radeon 7730M (2GB).

de még a GTA IV-is, pedig azt anno nagyon CPU éhesnek állították be (azon túl, hogy teljesen optimalizáltatlan)

(sorry a dupláért)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5007) KO2 válasza Drenadar (#5004) üzenetére


KO2
aktív tag

Amikor a laptopomat vettem, akkor abban volt a legjobb videókártya akkor a laptopok között, erősebb volt mint az asztali gépem ( ami szintén nem volt rongy darab ) és akkor minden futott rajta simán ( ez 4 éve volt, még mindig vígan BF4 ( ! ) ezek rajta, persze nem magas grafika mellett :) ) szóval hidd el tudom hogy egy laptop lehet erős, de az ő videókártyája egy olyan lista alján volt a "régi" résznél ahol több száz mobil videókártyát leteszteltek. Ezért írtam hogy az ő esetében én meg se próbálnám. Minden más esetben néztem volna tovább a paraméterket (DX, Shader ...stb.. )

Kiváncsi leszek mit tesznek bele a mostani HM patch be.... Jöhetne már :)

(#5008) Malibutomi válasza Drenadar (#5004) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

De gondolom a laposod nem FHD felbontású.

(#5009) Eyesis válasza .tnm (#5006) üzenetére


Eyesis
őstag

igen, de a notebook i7 csak két magos

Eyesis

(#5010) Goblin12


Goblin12
őstag

Még nem vetem meg a cuccot gondolkodom még, hogy mi legyen, mert a fórumon olvasottak után Rsi fórum eléggé lehangolt, hogy nem fog működni.

Visszont egy ilyen autót elfogadnék: auto pár helyre tesznek lézerágyút és kész. :D

(#5011) TTomax válasza Drenadar (#5004) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gondolom a laptopon nem ugyanolyan felbontáson fut mint a pc-n.....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5012) KO2 válasza Goblin12 (#5010) üzenetére


KO2
aktív tag

Nekem autóból ez kellene:

Marauder

Marauder in Top Gear

(#5013) Drenadar válasza Malibutomi (#5008) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

gépen sem fhd-ben tolom...

(#5014) Goblin12 válasza KO2 (#5012) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem rossz, de semmi keresni valója star citizenben, legalábbis szerintem. Inkább ez: link ha tudnék modellezni mekkora állatot kreálnék, fuuu :D

[ Szerkesztve ]

(#5015) Goblin12


Goblin12
őstag

Itt a vidi 13:09-kor feltesz az illető egy érdekes kérdést, szóval ez tényleg így lesz ha megölsz valakit ellopod a hajoját és akkor kész neked nincs több hajód nem tudsz mivel repkedni? :F

Szóval ha most pls kiadok 100€-t egy freelancerre, és van 6 hónap insurancem és ha ez lejár akkor ha valaki elviszi a hajómat akkor úszott 100€-om? :F Kind of confusing stuff. :S

(#5016) szentvik válasza Goblin12 (#5015) üzenetére


szentvik
tag

Igen, ha addig nem szerzel be (játékon belül, vagy pénzért) másik hajót, akkor ott fogsz állni hajó nélkül. Ekkor el lehet szegődni egy nagyobb hajóra, hogy összegyűjts annyit, hogy újból saját hajód legyen (vagy persze vehetsz újra egy hajót ropogós bankókért...).

Ha be akarsz ruházni, akkor mindenképp a dollár a javasolt, abban ugyanis olcsóbban jössz ki.

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#5017) PhilBrick válasza szentvik (#5016) üzenetére


PhilBrick
őstag

Vehetsz biztosítást ingame creditért is. Így hosszabíthatod. Ha elfelejted így jártál. ;]

(#5018) Goblin12 válasza szentvik (#5016) üzenetére


Goblin12
őstag

Igazad van mégha €-val fizetnék is kapásból, akkor is USD-ból jövök ki jobban

Freelancer 100€-nak van írva a honlapon,
Freelancer 125$-nak van írva a honlapon,
125$ meg 92€ Szóval spórolok vele 8€-t.

USD-ból HUF-ba persze jobb
mint
EUR-ból HUF-ba.

De így, hogy fizetek és utána ott állok hajó nélkül, lehet mégse veszek semmit.

Persze aki anno LFI -vel vette az járt a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#5019) vagabor válasza PhilBrick (#5017) üzenetére


vagabor
aktív tag

Szerintem biztos lesz legalább beállítás arra, hogy ha lejár az insurance-od akkor figyelmeztet a game. Ez azért az egyik legfontosabb dolog lesz, hogy legyen biztosításod, ha a figyelmeztetés ellenére is repkedsz azért meg már tényleg te vállalod a felelősséget. Aki súlyos zsét szurkolt le annak az lesz az első ha belogolt, hogy megnézi a biztosítást az tuti.

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#5020) Diopapa


Diopapa
addikt

A múlt heti hangar patch még sehol :) Wingman!!! :((( :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5021) Malibutomi válasza Goblin12 (#5018) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nem a hajót veszed meg 125$-ért, hanem a hajót+két teljes játékot+alfa és béta hozzáférést.
A játékon belül meg pár credit lesz a biztosítás a hajóra, azt megkötöd és akkor nem veszíted el a hajót ha kilövik.

(#5022) Szőrös  válasza Diopapa (#5020) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ööö én mondtam hogy nekik 1 hét az 2 WH közötti hetet jelenti , múltkor is így volt.

Hiába no CR új időszámítást kezd. :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5023) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Egyébként megnéztem a hangárban a grafikát, valami effekt a verz high beállításon öli a grafikát, high-on ki van akadva az fps 60-ra, very highon viszont rendesen le tud esni.

(#5024) Malachi válasza Szőrös  (#5022) üzenetére


Malachi
addikt

és abból az időszakból is a következő WH adás időpontját, valamikor. :D hamari munka sose jó! ;]

(#5025) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Srác csinált a "Space Engineers"-ben egy bengalt meg hornetet :) [link]

(#5026) Viper26 válasza Malibutomi (#5025) üzenetére


Viper26
nagyúr

Majdnem megvettem anno. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#5027) Revolit válasza Viper26 (#5026) üzenetére


Revolit
senior tag

Én meg nem is ismertem, most nézem steamen, és erősen gondolkodom :DDD
Jajj, jöhetne már a DFM, nem költenék most 14 dollárt el :P

(#5028) KO2


KO2
aktív tag

Oldják meg, hogy behívhassak mást is a hangárba és tegyenek be egy kézifegyvert is. Legalább had lövöldözzünk addig :D

[ Szerkesztve ]

(#5029) Viper26 válasza Revolit (#5027) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én tegnap vettem DayZ-t úgyhogy most lapulok inkább.. :D

Pixel 7 | FR955

(#5030) Goblin12 válasza Malibutomi (#5021) üzenetére


Goblin12
őstag

Oké, lesz a hangárban lehetőség, hogy kössél Insurance-t pl 3 hónapra 2000 UEC-ért? Mert ha ez így fog működni, akkor jó de csak akkor jó ha rendesen lehet szedni UEC-et és nem kell beleölni valagra való KP-t, hogy megmaradjon a hajóm.

Mert kíváncsi vagyok arra, hogy ha megjelenik a Game és lesz pl 50€ kezdetben is kell, hogy legyen valami hajó, vagy lesz egy baromi nagy hajó, és minden "kezdő" player ott fog rohangálni egy pontban hajó nélkül? :S
Mert akkor nem tudsz elmenni A-tól B-be marad az, hogy a hajón takarítani a budit.

Ne érts félre kedvelem ezt a játékot szeretnék majd vele játszani, de eddig annyi a kérdésem, a legfőbb kérdés még mindig az, hogy egyáltalán futni fog e a gépemen. :))

[ Szerkesztve ]

(#5031) Malibutomi válasza Goblin12 (#5030) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt mondták kb annyira lesz megterhelő biztosítás, mint a való életben a kocsira a biztosítás. Egy küldiből vagy fordulóból ha kereskedsz simán megvan jó időre.

(#5032) Revolit válasza Viper26 (#5029) üzenetére


Revolit
senior tag

Ráadásul euró az a dollár :W

Azt én is megvettem majdnem, de pont most számolgatom, vegyek ilyen early access játékokat, vagy inkább egy avangert :DDD

(#5033) Diopapa válasza Revolit (#5032) üzenetére


Diopapa
addikt

Avenger. Hol itt a kérdés? ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5034) KO2


KO2
aktív tag

Meh, inkább 325A-t :)

(#5035) szentvik válasza Diopapa (#5033) üzenetére


szentvik
tag

Meh...Avenger nagyon nem jön be...de hát izlések és pofonok :)

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#5036) Viper26 válasza Revolit (#5032) üzenetére


Viper26
nagyúr

Most csapattam a DayZ-t kicsit, hát még alpha-ként is nagyon megérte...konkrétan akkora terület, hogy simán eltévedsz. :))

Pixel 7 | FR955

(#5037) Infrared16 válasza Viper26 (#5036) üzenetére


Infrared16
tag

jaja most volt nagy pvp 2 en meghaltunk de az ellenségből is lett mínusz 4 :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen Original backer /Tábornok úr, baj van! Az ellenség körülvett minket. Nagyszerű! Akkor bármilyen irányba támadhatunk.// UEE Citizen Record #34880 //

(#5038) .tnm


.tnm
addikt

Raptors Falcon
olaszjani

van-e itt?

[jelentkezett LA-ba, de az "olaszjani" handle-n túl még arra se utal semmi, hogy beszélne magyarul.]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5039) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Hangar peccs [link]

We’ve issued an update to the Star Citizen Hangar module! Today’s patch is primarily about fixing bugs reported by Citizens, but it also improves the functionality of the Cutlass, the Freelancer’s cockpit, the weapons mounts and enhances the recently released firing range. Your holotable will now display ammo, the firing range targets will now move and activate buttons can now be found in the Cutlass. You can find the full list of changes in the patch notes.

You can access the current patch by logging in to your Hangar launcher.

[ Szerkesztve ]

(#5040) .tnm válasza Malibutomi (#5039) üzenetére


.tnm
addikt

letöltöttem... -> source file was corrupted. repair? -> 4+GB letöltés

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#5041) Diopapa válasza .tnm (#5040) üzenetére


Diopapa
addikt

Nekem jó. Mondjuk az Aurórából ha ki akarok szállni, akkor a beszállás animációt mutatja... Eddig jó volt :) Remélem a hangár update sebesség nem a játék készülési sebességét mutatja, mert akkor 10 év múlva sem jelenik meg...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#5042) Eyesis


Eyesis
őstag

11. Hangar Patch magyar nyelven :)
http://starcitizen.hu/elerheto-a-11-es-hangar-patch/

Eyesis

(#5043) KO2 válasza Eyesis (#5042) üzenetére


KO2
aktív tag

"A Cutlassban nem jelenik meg a Holotábla"

Ez rosszul lett lefordítva, helyesen: "A Cutlass nem jelenik meg a holotáblában."

A Constellation-t meg ne fordítsd le "Csillagkép" re mert az egy név.

(már ha te csináltad a fordítást, ha nem akkor meg csak ki kéne javítani :) )

[ Szerkesztve ]

(#5044) Szőrös  válasza Diopapa (#5041) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nodenode ! Cutlassre felkerült a löveg ...mondjuk az más kérdés hogy a rámpát nem tudom kinyitni. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#5045) szentvik


szentvik
tag

Csak nekem van olyan, hogy ha belépek a menübe, akkor folyamatosan pörög, hogy épp mi van kiválasztva? Egérrel mondjuk rá tudok mutatni a dolgokra, de ettől még elég furcsa...

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#5046) KO2


KO2
aktív tag

Nekem nem csinálja, de akkor tapasztaltam ilyet mikor joystick / kormányom volt, az eltekert kormány forgatta a kijelölést a menüben :)

(#5047) szentvik válasza KO2 (#5046) üzenetére


szentvik
tag

Hát nekem bill + egér kombó van csak (nem raktam rá semmi nehezéket a billentyűzetre :DDD ). És a patch előtt nem is csinált ilyet....

Az ALIEN azért ALIEN mert a Földön nem ALIEN...

(#5048) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szenzációs ez az update! Pont erre vártam, most már megnyugodtam, hogy jó tempóban, és jó irányba folyik a játék fejlesztése. Hipp-hopp megjelenik most már szerintem ;] ;]

És még el sem lőtték a : "nehezen megoldható hibába ütköztünk, ezért pár évet csúszik a megjelenés" dolgot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5049) Volfram42


Volfram42
senior tag

Azért én még nem láttam olyat, hogy egy másik fejlesztő játékát főhírben leközli valaki. Még jelezte is a végén, hogy ő befizetett rá. Ez nálam jó pont. (Lehet csak marketing, de akkor is)

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#5050) Diopapa válasza Szőrös  (#5044) üzenetére


Diopapa
addikt

Szívesen :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.