Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Drenadar válasza BOGO07 (#33000) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem egymagában egy kereskedőhajó sem tudja magát megvédeni... valószínűleg nem egy aurórás pistike fog ránk jönni... a saját magad védelmére szerintem egyáltalán ne játsz, arra itt lesznek a társak!

(#33002) Nathan Boggs válasza BOGO07 (#33000) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Azt, hogy mi a jobb, nem tudom, viszont a visszakapás nem biztos, állítólag nincs ilyen rendszerük, hogy visszacsinálják a dolgot, csak néha belemennek és jófejek. Viszont amit írtak, nem érdemes ezt a CitizenCon alatt, vagy röviddel utána csinálni, mert akkor nagyon megugranak az ilyen, és másfajta bejelentések is, amivel foglalkozniuk kell.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33003) Eyesis


Eyesis
őstag

Nektek elindul a játék?

Eyesis

(#33004) BOGO07 válasza Nathan Boggs (#33002) üzenetére


BOGO07
tag

Igen azt tudom részben azért gondoltam hogy most kéne mert írták is hogy kb utolérték magukat és remélem hogyha oda jutok akkor jó fejek lennének.:)

Amúgy nem feltétlen úgy gondoltam hogy egyedül megvédem magam de azért ha a társak mellett én is tudok lőni szerintem sokat számíthat. Legutóbb valamelyik concept art on volt a banurol kép ahogy az elejéből 2 nagy ágyú kinyílt és érdekelne hogy akkor most azok tényleg lesznek e vagy nem mert pl a ship spec oldalon minimális hardpoint info van de remélem hogy változik és akkor talán az is tud szépet sebezni.
Egyenlőre várok meg agyalok rajta csak kíváncsi voltam ti mit gondoltok.

(#33005) Yllgrim válasza BOGO07 (#33004) üzenetére


Yllgrim
őstag

Elso es legfontosabb hogy tudd mit szeretnel csinalni nagyjabol az elejen a jatekban (mert menet kozben sok fele fogsz menni kiprobalni uj dolgokat) es annak megfelelo hajot beszerezni. Nezd meg melyiknek mekkora a szemelyzete es melyiket tudod rendesen feltoleni haverokkal. Nekem 3 hajo tetszik igazabol, mindegyik celhajo felfedezes-tudomanyos-javito. Persze eloszor meg uber-pilota akartam lenni, vettem SH-t, aztan lett a Cutlass Blue fejvadaszkodni, de az eleg puha abbol lett a Vanguard, de annak meg nincs raktere uh ez meg varat magara, es lett a Carrack a felfedezesre. Endeavour szupinak nez ki, de ez mar nagy dog hajo lesz, feltolteni legenyseggel nem lesz konnyu... Carrack-ra is erdekes lesz, bar ha tudnak hova megyunk Zsomlevel akkor nagy tulekedes lenne, mert a haszon meg a... :)

Szoval talald ki mit csinalnal szivesen mondjuk ha egyedul kellene lenned illetve akkor mit csinalnal ha tobben is mennenek veled egyutt :) Erre veszel 2 hajot es csoki, vagy ha csak egy fer bele...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#33006) mrfire válasza Eyesis (#33003) üzenetére


mrfire
őstag

Mi mikor 5-6 körül próbáltuk nem indult el. Az RSI chaten is jelezték, hogy nem megy senkinek, és csak azok tudtak játszani, akik a probléma előtt már be voltak logolva.

(#33007) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#33005) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hjajj, én nagyon gondolkodom egy Redeemeren a Tali helyett, bár még mindig nem tetszik annyira a kinézete... Az lenne a jó, ha lehetne vele dokkolni az Endeavorre, aztán ha tényleg olyan jól fizető az út, akkor becsatlakoznék :D Mondjuk ha nem lehet dokkolni, csatlakozni még akkor is lehet :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33008) Drenadar válasza Yllgrim (#33005) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

A lényeg, hogy együtt alkossunk egy egészet :)
(És hogy gyorsan összehozzunk guild hajókat... pl egy yavelint :) )

Majd az alfa PU alatt úgyis lesz idő próbálgatni a dolgokat, majd a béta alatt is... ezek közben/után úgyis lesz reset! :)

[ Szerkesztve ]

(#33009) Yllgrim válasza Drenadar (#33008) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ja, mindenki hozza amit szeretne, en egy jo kis csatahajot hoznek szivem szerint, ha jonne egy Idris arban, akkor ha leolvasztok mindent meg is vehetnem, de hogy mihhez kezdenek vele...

Meg minddig azt mondom, 2 hajo eleg (na jo, 3 :) ) a Carrack az tuti, meg afole meg ala kell egy, johetne mar a CCU...

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#33010) BOGO07 válasza Yllgrim (#33005) üzenetére


BOGO07
tag

Hát elsősorban békés úton történő pénzszerzés a cél :) amit aztán hajókra költök és minél színesebb gyűjteményt rakok össze. Valószínű nagyrészt botokkal lesz megtöltve bármelyik hajó mert baráti körből senki nem játszik SC-vel idegenekben meg nem bízok igazán. Max ha innen összeáll egy jó kis csapat oda csapódok. Több nagyméretű hajóra nincsen pénzem ez a max amit költenék a játékra szóval döntenem kellene.

(#33011) ttamashu válasza BOGO07 (#33010) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Én Banu-t mondanék, de elfogult vagyok. Bár mint írtad is üzemanyag mindenkinek fog kelleni.

Visszacsinálás meg elég olajozottan megy Írsz nekik és megteszik.
Bár az tuti, hogy ha döntöttél ne várj, mert CitizenCon után még le se dolgozzák a lemaradást jön az Anniversary sale novemberben, aztán nyakunkon a karácsony.

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#33012) Yllgrim válasza BOGO07 (#33010) üzenetére


Yllgrim
őstag

Mindketto tobbszemelyes, szoval bandazni kell. Ha kialakul egy 2-3 fos tarsasag, a maradek spot-okra fel lehet venni freelancer-eket, akik elmennek veled jo penzert, nyereseg 7%-at adod neki, koszt es kvartely mint amit Jane kapott a Serenity-n :)

Lesz jo par jatekos, es ahogy porog fel a jatek illetve kozeledik a megjelenes ugy fognak jonni az emberek.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#33013) ttamashu válasza Yllgrim (#33012) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Egyébként a nagyobb hajókkal kapcsolatban én pont attól tartok, hogy nehéz lesz a posztokat betölteni, mert mindenki a saját ladikján akar majd ülni idővel.

Tea az élet!

(#33014) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Na, át is álltam Redeemerre, egyelőre az a hajó felel meg a céljaimnak leginkább, attól függetlenül, hogy nem feltétlenül tetszik :D

Talinak az alapszemélyzete is nagyon sok, e mellé jönnének még a gyalogosok, asszem a játék elején elég lesz a Redeemer :)

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33015) Yllgrim válasza Nathan Boggs (#33014) üzenetére


Yllgrim
őstag

:C Csak aztan nehogy kicsi legyen a vegen :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#33016) Nathan Boggs válasza Yllgrim (#33015) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az lenne a legjobb, ha kicsi lenne, remélem leszünk annyian :D De ha majd nagyobb kell, akkor a játékon belül vásárolok valamit, de a Tali engem még a dropship modullal se nagyon győzött meg.

Gyorsan körbe is jártam a Redeemert a hangárban, jó kis hajó ez, csak ronda :D Na jó, igaziból majdnem gyönyörű alakja van, csak az alján a kitüremkedés, meg a tetején a turret nem tetszik, de amúgy nagyon jól néz ki a farka, meg az egész hajótest is...

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33017) Drenadar válasza Nathan Boggs (#33016) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Grat hozzá... de sztem is nagyon béna a külseje :(

A talit most pofozzák újra... jó lesz az :D

(#33018) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Hehe, jo kis hajok ezek, szivem szerint mar repulnem oket meg tesztelnem a rendszereiket, kivancsi leszek majd amikor a nagy dogok megindulnak aztan huzod be a "fekeket" es uvoltod hogy AJJA MAR MEG!!!! *%$@ :)

Viszont Rammelni is mokas lesz, a Reclaimer az erre eleg jo is lehet ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#33019) mrfire válasza Nathan Boggs (#33016) üzenetére


mrfire
őstag

Grat hozzá, szerintem baromi jól kinéző kis hajó, és sokkal több értelmes tér van benne, mint a Retaliatorban.

(#33020) Nathan Boggs válasza mrfire (#33019) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

(#33017) Drenadar, (#33019) mrfire: köszi, köszi! :)

Majd ha már repülhető lesz, oda tudom vinni hajóbemutató részhez, ha kell. Bár nem tudom, hogy mikor lesz készen...

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33021) mrfire válasza Nathan Boggs (#33020) üzenetére


mrfire
őstag

Bárcsak már ott tartanánk, hogy ezekről is beszélhetünk. :)

(#33022) Nathan Boggs válasza mrfire (#33021) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Hát igen. Mondjuk ez már Hangar Ready egy jó ideje, szóval a jelentős része már kész, már csak össze kell dobni, hogy repüljön, ami állítólag jó esetben nem olyan hosszú folyamat, úgyhogy én reménykedem.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33023) mrfire válasza Nathan Boggs (#33022) üzenetére


mrfire
őstag

A legérdekesebb rész mondjuk maga a hajó bejárása, én is nagyon szívesen mászkálnék rajta kicsit. Ha lesz hangárbejárás, akkor talán nem is kell megvárni, hogy repülhető legyen.

(#33024) Nathan Boggs válasza mrfire (#33023) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Jajah, erre is gondoltam, csak az az érzésem, hogy szerintem előbb lesz repülhető a hajó, mint hogy áthívhassak bárkit :D De valamelyik verzió csak eljön hamarosan.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33025) mrfire válasza Nathan Boggs (#33024) üzenetére


mrfire
őstag

Pedig ennek a hangáros dolognak is meg kellett volan már érkeznie, mert azt mondták a soc modul után nagyon hamar jön majd. Igazából a része kellett volna, hogy legyen.

(#33027) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nathan Boggs: Ha gunship kéne, de a bébibálna nem tetszik, akkor várd meg a TNGS többi hajóját. CC-ra is ígértek valami sosem látott katonai hajót.

Illetve anno a Wave 4 szavazáson volt egy "Assault Ship", amiről szintén semmi hír. Már pedig tudjuk, mert többször elmondták, hogy azok a szavazások csak arról szóltak, hogy milyen sorrendbe kerüljenek be a cuccok, amiket amúgy is be akartak rakni.

Yllgrim: Csatahajód biztos nem lesz (szerintem senkinek se), de már mondtam, hogy a korvett-re még lehet esélyed. Az méretben és árban is az Idris alá fog jönni.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33028) PhilBrick válasza mrfire (#33025) üzenetére


PhilBrick
őstag

Feltűnt már hogy náluk a "nagyon hamar" min. 2-3 hónap? ;]

(#33029) Diopapa


Diopapa
addikt

I just want to shoot other spacemen in the face. Is that too much to ask?

:DDD :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#33030) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

Nagyon fárasztó ez az AC-zés... vagy csak nekem? :| Sokkal intenzívebb mint bármilyen lövöldözős játék :|

(#33031) mrfire válasza Drenadar (#33030) üzenetére


mrfire
őstag

Mert szenvedünk vele, legalábbis nem mondhatjuk el, hogy lazán letoljuk, nem? Túl sokáig tart egy kör, és ezalatt koncentrálni kell. Én csak Watch Dogsozni szoktam multiban, de az egy bohóckodás ehhez képest.

Talán jó is, hogy majd a PU-ban örülni fogunk egy kis üres repkedésnek, mikor nem kell harcolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#33032) Szőrös  válasza Drenadar (#33030) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na most akkor gondolj bele joy-al milyen. Edzésnek is megfelel. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#33033) Diopapa válasza Drenadar (#33030) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem, nagyon intenzív.. De én élvezem, csak béna vagyok.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#33034) mrfire válasza Diopapa (#33033) üzenetére


mrfire
őstag

Szerintem ebben nem sokan jók alapból. gyakorolni kéne, de mikor játszottunk együtt utoljára? :) Na majd az új fórumon lesz Eseményszervezés is, szal ha valaki kijelöl egy pénteki időpontot, azt bárki észreveheti és jelentkezhet rá a hét folyamán, remélem ez fellendíti a közös játékokat. Na meg persze időt is kell rá szánni... :U (nekem pl.)

[ Szerkesztve ]

(#33035) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#33027) üzenetére


Yllgrim
őstag

Majd lecsereli ha odaer, lassan itt az uj CCU rendszer, kivancsi leszek ra, szerintem orult csereberek fognak megindulni :)

Csatahajom meg lehet a jatekban, de valamikor penzt is kell keresni a valo vilagban, szoval lesz egy kis hajocska/ladik akarmi helyette es csoki :) A korvettrol meg semmi hir, ugyhogy egyelore megvarom a kedd-et ;]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#33036) Nathan Boggs válasza TESCO-Zsömle (#33027) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy legutóbb azt mondták, hogy szeretnék, hogy bekerüljön a többi TNGS hajó is, de sajnos nincs ilyen terv jelenleg. Mindjárt megnézem, hogy félreértettem-e valamit :(

Így írta az INN: "[Ben, plans on bringing in other TNGS ships?] Desire, yes. Plans, no."

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#33037) SkyS1gn válasza Drenadar (#33030) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát nemtudom ez azért engem eléggé leizzasztott! :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33038) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#33035) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szvsz csatahajód (Dreadnought - 2km) játékban sem lehet. Már a feleakkora Bengal megszerzése is nagyon necces, hatalmas, jól koordinált org kell hozzá. Ugye UEE-től nem fogsz tudni lopni, mert azok a Bengal-ok külön instance-ot fognak képezni, amolyan fix helyi jelenségek lesznek, mint egy bolygó. Még azt is megkockáztatom, hogy Retribution-t csak Squadron42-ben fogunk látni. SC-ben ha be is teszik, csak egy dísz lesz valamelyik hadikikötőben. Fel se lehet majd rá menni.

(#33036) Nathan Boggs: Viszont ha a TNGS hajók kiesnek, mi lehet az az eddig még sosem látott katonai hajó, amiről a Chairman beszélt? Kizártnak tartom, hogy a korvett legyen az, talán akkor az Assault ship... A Prowler még korai lenne sale-re, pláne ilyen közel az Endeavour-höz...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33039) Diopapa


Diopapa
addikt

Ha valaki solo-ban csinálja meg az összes Vanduul Swarm wave-et, akkor is megkapja az ember a title-t meg a Glaive vásárlási lehetőséget?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#33040) mrfire válasza Diopapa (#33039) üzenetére


mrfire
őstag

Nem emlékszem, hogy lett volna kitétel, hogy csapatban kell.

(#33041) Drenadar válasza mrfire (#33040) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

én meg úgy emlékszem hogy legalább publicban kell...

(#33042) mrfire válasza Diopapa (#33039) üzenetére


mrfire
őstag

Hát, ha kiderült, akkor szóljatok, hogy csapatban, vagy egyedül kell-e, mert anno nem így írtam ki a cikket.

(#33043) TESCO-Zsömle válasza Diopapa (#33039) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal spectrum kell hozzá, mert csak azt jegyzi a szerver.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33044) ttamashu válasza mrfire (#33042) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Ahol REC(efice) jár ott ér a megcsinálás.

Tea az élet!

(#33045) Drenadar válasza ttamashu (#33044) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem is... :(

de aki jót akar magának, az ne vegye meg a glaivet... úgy érzem hogy semmire sem jó. hiába fordulékony nagyon nehéz vele lőni, szerintem egy auróra veszélyesebb...

(#33046) laci_8519 válasza Drenadar (#33045) üzenetére


laci_8519
tag

Azt mondod az Aurora jobb lehet nála tűzerőben? Pedig beneveztem volna egyre, de így megfontolandó a dolog. Elég sok REC-be kerül, nehogy potyavétel legyen. :)

(#33047) Drenadar válasza laci_8519 (#33046) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Free flightban odaadom próbáld ki...

(#33048) laci_8519 válasza Drenadar (#33047) üzenetére


laci_8519
tag

Sajnos most nem tudok bemenni, mert nem az otthoni gépről vagyok, de azért köszönöm a felajánlást.
Majd valamikor a jövő hét végén leszek otthon, gondolom addigra már lejár neked.

(#33049) pgabor26


pgabor26
tag

(#33050) Diopapa válasza pgabor26 (#33049) üzenetére


Diopapa
addikt

Köszi szépen!

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.