Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) Menthirist válasza Yllgrim (#20499) üzenetére


Menthirist
veterán

Ebben már nem láttam ezt a dzsuvát, de ennek ellenére nagy az ellenállás, de szerintem a mechanikából adódóan. Azért egy próbának jó lesz.

A 16000m is jó cucc, csak mocskosul világít (zavaróan). Ezt próbáltam elfedni.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20502) Yllgrim válasza Drenadar (#20500) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha rakattintasz akkor tudsz valasztani a hajok kozott, tedd be azert a hangarodba es akkor ki tudod valasztani.

Akkor tudod kivalasztani ha van is olyan hajod, ha nincs, akkor... :)

szerk: SH-n van 4 repeater, a ket Omnisky meg a raksik, eleg baro :)

Mentiris: Eljon az ido amikor nem azt nezed, hanem csak nyomogatod, nekem a jobb oldali kepernyore van kiteve a mapping :) Meg kell sasolni, de egyre kevesbe.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20503) Menthirist válasza Yllgrim (#20502) üzenetére


Menthirist
veterán

nekem nincs problémám a layouttal. meg tudom jegyezni, csak legutóbb nem sikerült jól beállítani szoftverből adódik hogy nem mindent gombként ismer fel, így azokra billentyű kombókat kell tennem, és azt bemappolni)

300i-vel mindenesetre 2 omnisky VI-tal + 60 mm-es ágyúval toltam, vagy 3x omnisky-al.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20504) Yllgrim válasza Menthirist (#20503) üzenetére


Yllgrim
őstag

En azt csinaltma hogy leszedtem egy profilt a szoftverhez, meg egy beallitast ingame, beloktem oket es most finomhangolom, eleg jo a cucc, csak szokni kell. Ma repultem eloszor vele, siman jo a cucc, ha be lesz allitva meg megszokom mi hol van, akkor... :)

Ezt szedtem el es allitgatom most.

Meg jo h ennyire sok gomb van rajta, elfer sok minden.

Most nezem, vannak jo cuccok Voyager-ben, uj dolgok is, marmint fegyok :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20505) KO2


KO2
aktív tag

Az utóbbi napokban nem nagyon tudtam követni az eseményket, csak félig. :(
Csak az a kérdésem lenne hogy a cuttlasst jelenleg egyedül lehet csak vezetni ugye? Azt igérték lehet majd havert lövésznek behívni de az még nem működik. Vagy rosszul hallottam?

[ Szerkesztve ]

(#20506) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Miért van az hogy nincs holo table a Selfland hangárban? Vagy én vagyok vak? Többiben megtalálom de itt...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20507) Drenadar válasza Yllgrim (#20502) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Nekem nincs meg az SH, csak jó lenne, ha nem csak az alap verziót kapnánk meg kárpótlásul, amiért a mi hajónkra szarnak rá... :(

(#20508) Szőrös  válasza KO2 (#20505) üzenetére


Szőrös 
veterán

Csak egyedül tudod vezetni , torony nincs is most rajta szóval még ha be is tudna ülni valaki csak a jó kilátást élvezhetné. :D
Repültem vele egy kicsit freeflightban , méretéhez képest nem rossz a mozgékonysága de egy kicsit kell még rajta finomítani.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20509) Yllgrim válasza Drenadar (#20507) üzenetére


Yllgrim
őstag

Probaltam az alapot is, jo sztem az is.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20510) Menthirist válasza SkyS1gn (#20506) üzenetére


Menthirist
veterán

van benne, a kezdő pozícióhoz képest a jobb oldali platformon (ha a fal felé nézel akkor balra)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20511) Drenadar válasza Yllgrim (#20509) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

2 fegyver? :D

Nem, nem tűnik jónak! :)

(#20512) TESCO-Zsömle válasza Yllgrim (#20502) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azon agyalok, mekkora hátrányban leszek, ha nem kezdek el időben gyakorolni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20513) Yllgrim válasza TESCO-Zsömle (#20512) üzenetére


Yllgrim
őstag

Fog meg sokat valtozni szerintem az iranyitas, ossze fogjak hangolni a hajokat, irnanyitast meg az eroegyensulyokat.

Az viszont szerintem fontos hogy elkezdje az ember mert kell ido mig automatikussa valik a dolog, illetve a kulonbozo rendszerek osszehangolasa.

A jovo ev nagyon fel fog gyorsulni, sok minden fog megjelenni, raadasul fejvadaszkent nekem meg az FPS-re is oda kell figyelnem, minden fegyvert ismerni, normal, 0g egyeni illetve csapat alapon.... :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20514) Drenadar válasza Yllgrim (#20513) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nah majd akkor TS-en találkozunk, főleg ha már normális lobby rendszer van... vagy az még nincs? :)

(#20515) Menthirist


Menthirist
veterán

Szerintem fog még annyi dolog változni, hogy ne legyen annyira probléma, ha nem gyakorol. Sőt, embere válogatja, van aki elsőre jobb, mint én voltam 5 óra után :)
Szóval szerintem nem kell kapkodni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20516) vagabor


vagabor
aktív tag

Kicsit nekem is sikerült tolni ac-t, lehet hogy csak régen indítottam el utoljára, de a változás.szembetűnő, és azt már most látom hogy milyen remek kis game lesz ebből. Nagyon hangulatos az egész, és szerintem a manualt amugy nem viccnek írták, minden dolognak jelentősége lesz. A hudon bal alul az oszlopos kis képernyő pl egyből tudható hogy mi (elektromágneses kisugárzás) de a jobbo oldalon lévőt még nem tudom. Majd rákukkantok én is a manuálra. Valakinek esetleg szándékában áll lefordítani? Erősen repüléstechnikai nyelvezetű, de esetleg megpróbálkozhatom vele. Amúgy a hornet direkt lett így lecsupaszítva? Se torony se gatling, viszont még így is élvezetes a repülés :). Azt már most látom hogy az emberek súlyos pénzeket fognak fizetni csak hogy ne maradjanak le az élvezet legkisebb darabkájáról sem :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#20517) Volfram42 válasza mrfire (#20474) üzenetére


Volfram42
senior tag

Nézd a jó oldalát a Hotas meglesz később is. legalább nem kopik el.:)
Én most egy IL2 BoS , DCS Huey és egy Minyó vásárlásán töprengek, mert mind akciós, de valahogy skót vagyok mostanában.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20518) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

Na, megfertőztetek a Dragon Age-el és tegnap megvettem én is :) fyi a mexikói origin.com-on 27 USD-re akciózva árulják.

(#20519) Menthirist válasza Bibgr0 (#20518) üzenetére


Menthirist
veterán

Én most itthon vagyok, így szombatig nem jutok hozzá, de egyelőre 47 órám van benne. és kb fontolgatom hogy amint végeztem, kezdem is előről :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20520) Drenadar válasza Bibgr0 (#20518) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hogy jön ide a dragon age? Amúgy meg ha az elsőről van szó a 27usd sok :)

(#20521) ÁDI


ÁDI
aktív tag

"The Mustang Omega will be able to CCU to the Mustang Delta. It will be available soon. This is one of the reasons for the extension"-James CIG
[OMEGA--->DELTA]
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20522) Menthirist válasza ÁDI (#20521) üzenetére


Menthirist
veterán

Királyság, arra még tovább is dobnám, ha ésszerű áron lesz (nem 35 dollár mint alfáról deltára) :) Versenyezni úgysem versenyzem, de legalább a plusz fegyverek nem fognak rosszul jönni :P 1-2 fegyver úgyis belekerülne önmagában is 10-20 dollárba.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20523) Gabás válasza ÁDI (#20521) üzenetére


Gabás
addikt

gammára ingyenesen lehet váltani

Avengerre kis felárért

[ Szerkesztve ]

(#20524) TESCO-Zsömle válasza Gabás (#20523) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Avenger-ről meg 5$ a Delta.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20525) ÁDI válasza TESCO-Zsömle (#20524) üzenetére


ÁDI
aktív tag

és így lesz OMEGA-ból, DELTA, 10$-ért :))

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20526) GypsFulvus2 válasza Gabás (#20523) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha Aurora LX-ről CCU-znék Avengerre, akkor először Mustagra kell, és csak onnan lehet? Mi a az ótvaros nemzőszervért kell ezt így megbonyolítani?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20527) Menthirist


Menthirist
veterán

wow... és a kb 20-25 dolcsiból vett Omegából 70 dolláros gamma csomag :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20528) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#20527) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

~7k-ért kapsz egy kísérővadászt pilótával.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20529) Menthirist válasza Menthirist (#20527) üzenetére


Menthirist
veterán

Nah bye bye Omega, hello Gamma (lehet hogy így már avengert is bevállalok :D)
Csak kifizetődött a bizalom hogy tovább lehet lépni az omegáról :)

és az amd edition ugye ráadásul game package... 5k-ért lett egy 18k-s csomagom :) Innen pedig várhatóan lehet tovább haladni majd :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20530) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Az összes Mustang ilyen bugos? Beleülni nemlehet... felmászik és kidob a modellből... az elöbb meg lefelé tükrözte magát :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20531) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Minden kedves fórumozóknak kellemes ünnepeket kívánok! Egyetek igyatok jókat jó társaságban!

Üdv: Drebil :R :C

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20532) .tnm


.tnm
addikt

Maross-nál van még Omega csomag vajon?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20533) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#20531) üzenetére


Menthirist
veterán

Viszont kívánom.

amúgy ezt a gammát most 70 dollárért be tudom váltani? :D mert akkor menni kéne még egy-két kört marossnál :D

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20534) Yllgrim válasza 77.PX_Drebil (#20531) üzenetére


Yllgrim
őstag

Jah, Kellemes Unnepeket, kezdhetek fozni a kov 4-5 oraban... :) F@xom :)

Ha kiraktam mindenkiet minden egyes percnyi fozesert leolok egy Vanduult :) Delta elegge glasscannon :) ki kell prorblani, omega atalakul :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20535) Gabás válasza Menthirist (#20533) üzenetére


Gabás
addikt

természetesen nem, ugyanúgy 0 pénzt kapnál, mint az omegánál (ha fizetsz valamelyik váltásért, azt persze visszakapod)

(#20536) Menthirist válasza Gabás (#20535) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah, én is így látom. Mindegy, akkor is van egy gammám, 5 dollárért lehet egy avengerem, stb stb stb. Lehet hogy egy olcsóbban fel tudom majd húzni Freelancerre, mint a 300i-met :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20537) GypsFulvus2 válasza GypsFulvus2 (#20526) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát ez fasza. Aurora LX-ről 300i-re upgrade 25 USD, majd 300i-ről Mustang Gamma 0 USD, majd Mustang Gamma-ról Avenger 5 USD. Három lépés, 30 USD. Ennél jobban nem tudnák ezt megbonyolítani?? :W

A következő 10FC-n meg kéne kérdezni, hogy mi az ördögért nem lehet bármelyik hajóról bármelyikre váltani, a különbözet egyszeri befizetésével?

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20538) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#20530) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Sőt repkedni is így repül hogy alá van tükrözve a Mustangnak mégegyszer a cockpit fele! :DDD Ezt ennyire hogy kúrták el? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20539) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#20538) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lehet, hogy a baj nálad van?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20540) SkyS1gn válasza TESCO-Zsömle (#20539) üzenetére


SkyS1gn
félisten

És mégis hogy? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20541) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#20540) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Úgy, ahogy játszani se tudtál vele korábban? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20542) SkyS1gn válasza TESCO-Zsömle (#20541) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Egy ingame modell elbaxása nem az én hibám... az meg hogy összeakad egy alap windows szűrőprogrammal se az én bajom szerintem, pályafutásom alatt is csak ez produkálja a lehetetlent... ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#20543) Drenadar válasza .tnm (#20532) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát ha van még akkor lehet beruházok én is egyre... :),
Van?

(#20544) TESCO-Zsömle válasza SkyS1gn (#20542) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Milyen Mustang-od is van?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20545) Volfram42 válasza Menthirist (#20529) üzenetére


Volfram42
senior tag

Ó, hogy ezek grr.. Most nem tudom mit tegyek.:) Én szeretem a limitált cuccokat. Az AMD mustáng is ezért tetszett meg erre most ez. Ó, hogy. Remélem még van rá idő, mert meg kell emésztenem és jelenleg még egy valag zserbó elsőbbséget élvez ebben. :)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20546) Menthirist válasza Volfram42 (#20545) üzenetére


Menthirist
veterán

Én eleve úgy vettem a cuccot, hogy remélem majd beválthatom másra, mert ugyan külalakra bejönne, de mivel versenyhajó, nem izgat egy cseppet sem. Reméltem hogy tovább lehet fejleszteni, úgyhogy most örülök...

Cris: nekem működött a mustang. Bele is tudtam ülni, repülni is tudtam vele (csak a a pár kijelző volt homályos, borzasztó low res-ek, szóval az szerintem bug)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20547) Volfram42 válasza Menthirist (#20546) üzenetére


Volfram42
senior tag

Én is örülök és tovább is fogom fejleszteni, de még azt nem tudom, hogy delta vagy avanger? Ezen töprengek nagyon. Fene.
Szóval kérdésem az lenne, hogy ki melyiket választaná és miért? A választ köszönöm előre. :C

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20548) Menthirist válasza Volfram42 (#20547) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát én most 5 dolcsiért továbbdobtam Avengerre, így legalább lett Aeroview hangárom is :P Többet hirtelen nem költök, majd megnézem később a további lehetőségeket, illetve reptetem az avengert ha lehet :) Szóval gyakorlatilag 5000 Ft-ért és 5 dolcsiért (összesen kb 25 dolcsiért) lett aeroview hangárom és egy avengerem :) ami meg amúgy 75 dolcsi lenne :)

köszönjük a karácsonyi ajándékot :D

szerk: ha továbbmennék deltára, megint csak selfland lenne :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20549) Drenadar válasza Menthirist (#20548) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

gyerekek!

most csak én vagyok vak de én nem látok olyan CCUt, hogy AMD mustang to gamma...

(#20550) Menthirist válasza Drenadar (#20549) üzenetére


Menthirist
veterán

mert az nem ccu, elvégre mustangból lesz mustang...
swap omega to gamma

Amúgy avenger vs delta: avengernek nagyobb a cargo tere (32 vs 0, de a sima mustangé is talán 16), 1 TR5 hajtóműve van két TR2 helyett, az Avenger max shieldje nagyobb és talán erősebb benne a power plant is. plusz fegyverekben van eltérés (ezeket pontosan nem tudom hogy kell nézni, a két class 1 mounton van két suckerpunch ágyú (8000 kreditbe kerül, míg a delta badgerje 12-be), más rakétája van, és t-21-e van extra m3a-k helyett

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.