Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) PoeDameron válasza Volfram42 (#38999) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Hát nézd meg a hivatalos csillagtérképet. Stanton rendszeren belül a Crusader gázóriás körül fel vannak pakolva szépen az objektumok Port Olisarostul, mindenestül. És nem véletlenül készül az ArcCorp és a Hurston. Ezek szintén a Stanton rendszer bolygói. Ennek kell lennie a baby PU-nak, és azért baby, mert még csak a Crusader körül lehet bohóckodni. Ebbe nem fér bele, hogy össze-vissza pakolásszák a bolygókat, és bepakolják melléjük a Nyxet. Ezt akkor jelezniük kellene már most, hogy ez egy fiktív naprendszer a térképhez képest is, és már ott lenne benne a Nyx is, hiszen ugyanúgy készül mint az ArcCorp és a Hurston, amik már benne vannak a mapban. Akkor a Nyx milyen alapon nincs? Tehát szerintem itt nem lesz kutyulás, most már csak összezavarnák vele a citizeneket.

(#39002) Volfram42 válasza PoeDameron (#39001) üzenetére


Volfram42
senior tag

Kérlek értelmezz szöveget. Nem írtam túl bonyolultan.
Ne csak egy képről fantáziálj. Közben nem árt ha azon emberek válaszait is megpróbálod magadévá tenni akik a játékot csinálják.
Igaz kevesebb lesz a tévképzet, de ezáltal közelebb kerülsz a valósághoz. Hidd el megéri.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39003) Nathan Boggs válasza TechnicR (#38989) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

MrFire még hirdet csomagokat olcsóbban, mint a most elérhető.

Itt találod meg a hirdetést.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39004) TechnicR válasza Nathan Boggs (#39003) üzenetére


TechnicR
tag

Köszönöm, más is ajánlotta, ma délelőtt vettem is egyet tőle.

(#39005) Nathan Boggs válasza TechnicR (#39004) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Na akkor üdv a klubban! :D Innentől nincs megállás az Idrisig :P

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39006) Drenadar válasza TechnicR (#39004) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

és ha már meg is kaptad jöhetsz az ORGunkba :P

(#39007) TechnicR válasza Drenadar (#39006) üzenetére


TechnicR
tag

Már megvan, bár még nem volt időm barátkozni sem a játékkal. Mi az az ORG ? : ) (organisation amolyan guild féle?)

(#39008) Drenadar válasza TechnicR (#39007) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Igen, itt most nem klánnak, vagy guildnak nevezték el a .... társaságokat, hanem organization-öknek.

Itt nem csak egy ORGnak lehetsz a tagja.

Érdemes belépned a liberumarmba (Amolyan magyar gyűjtő).
És ha úgy érzed, hogy inkább harciasabb vagy, mint kereskedő, akkor várunk a CTF orgban.

Érdemes regisztrálni a starcitizen.hu oldal fórumán is, ott kicsit több topicunk van, és ott megtalálsz minden fontos tudnivalót/linket/témát/videót.
Van TS is.

(#39009) Menthirist válasza Drenadar (#39008) üzenetére


Menthirist
veterán

Tagság itt, orgba belépés ott, ctf org amott, star citizen.hu reg megint itt, van TS, fényképes személyi igazolványos bankkártyaszámodat itt, a taj számodat ott várjuk :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39010) Drenadar válasza Menthirist (#39009) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

problem? :D

(#39011) Menthirist válasza Drenadar (#39010) üzenetére


Menthirist
veterán

javaslom kérjünk dns mintát és ujjlenyomatot is :D ki tudja mire lesz még jó :P

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39012) PoeDameron válasza Volfram42 (#39002) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Már mit értettem félre?

Ahol most vagyunk az se a Stanton.

Szerintem meg a Stanton, mivel a Starmapon világosan jelölik az objektumokat, amik benne vannak a jelenlegi PU-ban.

Már nem egyszer mondták, hogy össze vannak dobálva az égitestek, hogy lehessen tesztelni. A holdak se ekkorák lesznek és nem ilyen közel. Az aszteroidákról nem is beszélve.

Attól, hogy a játékban úgy érzékeled, hogy az égitestek össze vannak dobálva, és akár így is van, még a system neve Stanton, csak éppen a kisebb égitestekkel esetlegesen játszanak még. A Crusader gázóriás körül játszogatnak aszteroidával meg ilyen kis biszbaszokkal, de az nem azt jelenti, hogy a fejlesztők elképzelése szerint ez egyáltalán nem a Stanton, pláne hogy ők maguk jelzik a Starmapon. Minek pakolgatják be az objektumokat a Starmapba, ha szerintük nem a Stanton?

(#39013) ttamashu válasza Menthirist (#39009) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Epic :D Drenadarból jó telemarketinges lenne! :))

SC.hu fórumra nem iagzán sikerül átszokni, pedig mindenki annyira oda volt érte!

[ Szerkesztve ]

Tea az élet!

(#39014) Diopapa válasza ttamashu (#39013) üzenetére


Diopapa
addikt

Én nem.. :P ;] :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39015) Nathan Boggs válasza ttamashu (#39013) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Van ott is élet, főleg újonnan érkezőkkel, csak még nem olyan nagy :D De majd beindul az is, és legalább akkor nem egy szűz fórumban kell kezdeni, ami hülyén nézne ki :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39016) huncut07 válasza PoeDameron (#39012) üzenetére


huncut07
csendes tag

Nos, Volfram42 igazat mondott, ezt a dev-ek (köztük Chris is) elmondták, hogy egyenlőre az a szelete a Stanton rendszernek, amiben most játszunk, nem olyan arányú amekkorára tervezik.Vagyis, a teljesen kész Stantonban, a bolygók, állomások nagyobb távolságra lesznek, és nagyobbak lesznek (az égitestek).
Az, hogy a Starmapon ott vannak, nem értem hogy függ össze az arányokkal.Ami most a mini PU-ban benne van, az benne lesz a teljes verzióban, persze, hogy a feltüntetik a Starmapon.Az viszont nem biztos, hogy valós arányaiban mutatja a dolgokat, hisz a Starmap egy kissé stilizált megjelenítése a SC világának.Az az SC világán belül az ARC-n lévő "össz-faji" tudás egy reprezentációja - nem egy google maps, inkább wikipedia "in 'verse".
Remélem így már érthetőbb, hol is állunk! :DDD

(#39017) Drenadar válasza ttamashu (#39013) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ha már rákérdezett leírtam neki pár irányt :P

(#39018) PoeDameron válasza huncut07 (#39016) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Volfram azt mondja, hogy ez nem a Stanton, és hogy ebbe a koncepcióba belefér, hogy akár a Nyx-et is belerakják. Én ezzel vitatkozom. Volfram verziója egy a Starmaptól független teszt-naprendszert feltételez, amiben szabad a pálya, bármilyen bolygót-űrállomást-egyebet bepakolhatnak tesztelésre például. Szerintem pedig a Stanton keretei között kell maradniuk, ha már a Starmapon jelzik az objekteket. Oké hogy ez nem a végleges Stanton, játszhatnak benne mindenfélével, de például olyat nem csinálhatnak, hogy beleraknak egy nem a rendszerhez tartozó bolygót, meg lecserélhetik a Port Olisart valami másra például. Szóval ilyen extrém beavatkozásokat nem tehetnek meg. Szerintem ha így akarnának tesztelni, akkor a Starmap mellett kellene jelezni, hogy a jelenlegi PU az egy különálló teszt-naprendszer, amiben nincsenek szabályok, mindent kicserélhetnek mindenre, készüljenek fel a gamerek.

[ Szerkesztve ]

(#39019) Volfram42 válasza huncut07 (#39016) üzenetére


Volfram42
senior tag

Köszönöm szépen. Nekem nem volt erőm reagálni.
Persze ettől még nem értette meg, hogy egy alfa verzió tesztkörnyezetében a fejlesztők bármit megtehetnek ami előbbre viszi a projectet.
Szóval kár több időt pazarolni rá így én se fogok.
Általában ami 4-5 sornál hosszabb hsz-e azt skip-elem, sajnos most egyet elolvastam és reagáltam is rá ezzel is etettem.

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#39020) Szőrös  válasza PoeDameron (#39018) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ez nem Volfram verziója, hanem a fejlesztőké. Ezt mondták. Pont azért babyPU a neve ha esetleg még nem eset volna le.

De igazából tök mindegy, mert ha személyesen fésztufész mondanák neked akkor se figyelnél rájuk.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39021) PoeDameron válasza Volfram42 (#39019) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Nem "nem volt erőd reagálni", hanem egyszerűen nem tudsz mit kezdeni azzal az anomáliával, hogy a fejlesztők szerinted azt mondták, hogy ez egy olyan szinten variálható PU, hogy bármit megtehetnek, miközben pedig a Starmapon is elkezdték bepakolni a Stantonba amiket csinálnak éppen, ami viszont némi kötöttséget jelent a számukra. Megpróbálsz trollnak beállítani, csak mert meg mertelek kérdőjelezni, mégpedig a Starmap alapján. Nem az ujjamból szopom, ha egyszer a Starmapot elkezdik feltölteni a Stantonon belül azokkal az objektekkel, amik a PU-ban is szerepelnek, akkor ne én legyek beállítva önmagáról megfeledkezett trollhülyének, hogy ezt komolyan veszem. Akkor ne töltsék bele a Starmapba! Ha minden változhat, akkor minek töltik bele? Ha neked van igazad, akkor megtévesztik az egész közösséget.

[ Szerkesztve ]

(#39022) Diopapa válasza PoeDameron (#39021) üzenetére


Diopapa
addikt

Mert tesztelni kell.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#39023) PoeDameron válasza Diopapa (#39022) üzenetére


PoeDameron
aktív tag

Ez oké, de ha egy mezei Star Citizen-gamer kiváncsi arra, hogy hol van mégis a Port Olisar, akkor behozza a Starmapot, bepötyögi a nevét, és be fogja dobni a Stanton systembe a Crusader mellé. Most akkor neki hogy magyarázza meg a volfram, hogy nem a Stantonban játszik? :) Ettől még tesztelik a rendszert, de saját maguk rakták ezt a nyilvános tesztet egy keretbe.

(#39024) PoeDameron


PoeDameron
aktív tag

Jó, ne maradjon tüske volframban ilyen hülye vita miatt, ami egyébként maradhatott volna sima beszélgetős keretek között is, ha nem csinálnátok presztizskérdést minden ilyen információs anomália miatti nézeteltérésből. :P Szóval ne haragudj volfram, de ugye te is tudod hogy mindig nekem van igazam, pl. cockpit ügyben is nekem volt, emlékezzünk csak. :)

[ Szerkesztve ]

(#39025) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Az, hogy a dolgokat feltöltik a Star Mapba nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem fognak ide bepakolni más dolgokat, mivel eddig a PU-ban csak olyan dolgok vannak, amik amúgy is Stantonban lennének, tehát Port Olisar tudtommal tényleg ott lesz. Szóval addig oké, hogy ezeket fel is töltik a mapba, akkor lesz gond, ha Nyx ide kerül és azt is felpakolják :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39026) huncut07 válasza PoeDameron (#39018) üzenetére


huncut07
csendes tag

Uff! :W

Most tényleg ezen rágódunk, hogy egy alpha állapotban lévő játékban a 101-ik dolog nem úgy van ahogy a kész verzióban lenni fog, a többi 100 olyan dologgal ami szintén nincs, nem működik, majd másképp lesz, vagy nem is lesz!?
A kezdetektől fogva egy tesztpálya a Baby PU, azért van hogy a játékmechanikai rendszereket, meg különböző technikai (tudomisén) fejlesztéseket tesztelhessenek.
Leegyszerűsítve, a Starmap, Arena Commander a lore része, a Baby PU már kevésbe, de abból táplálkozik.
És -most kapaszkodj meg :) - de amíg el nem jutunk a beta tesztig, addig lesz még ilyen drasztikus beavatkozás.
Addig is élvezzük ami van... mármint akinek van gépe hozzá! :O

(#39027) #45997568


#45997568
törölt tag

Friss Around the Verse, benne a Sneak Peak => :P

Remelem azert a jatekban lesz majd sor, amit bele lehet pakolni akar csak az egyik tartalyba, akkor nagy bulit lehet majd csapni :DDD

(#39028) TESCO-Zsömle válasza #45997568 (#39027) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Véleményem szerint ez lesz az első olyan hajó, amiben az ember tényleg érezheti majd a méreteket. Aztán lehet, hogy tévedek, mert végül is a hátulja ennek is tartály, de ez már tényleg NAGY cucc lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39029) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#39028) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én meg már azt hittem, hogy a kingshipről lesz szó a videóban :(

(#39030) Nathan Boggs válasza Drenadar (#39029) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

A korvettem darabokra fogja tépni a Kingshipeket... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39031) #45997568 válasza TESCO-Zsömle (#39028) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ez eleg tagas lesz a kepek alapjan belulrol, meg lehet majd Squasholni is benne ha eppen ures a raktered. Akar pakolhattok bele ladakat okosan elhelyezve es amig repultok addig lehet kabitofegyverekkel szorakozni sotetben :)

Az elso komolyabb ipari gep ami bekerul, kivancsi leszek az uzemenyag begyujtesre es feldolgozasra, idealis penzgyujto hajo, szallitani jo, uzemanyag mindenkinek kell, a tulelo kepessege majd kiderul, egy Vanguard meretu hajo egeszen biztosan gyorsan atharapja, az most nagyon el lett talalva. 1580 (asszem ennyi most)-as cruise-val nem sok minden fog elole elmenekulni, eszmeletlenul birja az uteseket es ha megharap ott ko kovon nem marad.

Drenadar: Kingshipre meg ne szamitsunk egyelore, hiaba prioritas, SQ42-on kivul PU-ben nem sokat fogjuk latni, minel nagyobb egy hajo annal ritkabb lesz es jol el fogjak dugni oket, strategiailag fontos hajok csak akkor vannak szem elott ha akarjak, ezek vagy felvonulas vagy ha mar "lonek" teged. Dokkokhoz nem fogunk odaferni, ha veletlen odacsoppensz egy utkozetbe akkor akcio kozben meg nagy esellyel el fog feled tevedni egy lovedek...

Nathan: Korvett meg jo lehet, 120-150m korulire tippelem, kelleni fog ra legalabb 8-10 ember hatekony uzemelteteshez, elegge elterjedt lesz, de hosszu tavon nem sokan fognak radarok meg mindenfele kutyuk elott ulni minden nap mosollyal az arcukon, bar remelem sikerul lekotni oket is minijatekokkal, az fontos hogy azokat jol kidolgozzak.

Kedvenc hajoosztalyom, erdekes hogy mostanaban az oroszok tartanak belole sokat rendszerben, pedig kivallo hajok, sokoldalu, gyors, eros es kicsi :) Kalozoknal sok lesz belole, Vanguardokkal es par kisero hajoval lehet rajuk szamitani. PMC-k szamara a tokeletes valasztas, 4-5 ilyen hajoval minden feladat megoldhato, kulon kulon is lehet dedikalni kuldetesekre kiserettel, en inkabb ebben gondolkodnek, zsoldos csapat. Oda megyek ahol megfizetnek spartai modra, leszervezni a melokat tobb penz mint egy hajoval megoldani oket, bar nem annyira izgalmas.

Amugy Korvett => Kingship nem olyan utos kihivas mint az Aurora => Bengal :) Poe vs Nathan 1-0 ;)

[ Szerkesztve ]

(#39032) Nathan Boggs válasza #45997568 (#39031) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Az Idrist tippelik 8-10 fősre nem? Szerintem a korvett 7-8 fő körül lesz, aztán persze fene tudja, hogy hogyan alakul.
A zsoldos rendszer jó, én a CTF kapcsán ebben gondolkodom, ahol fizetnek, ott dolgozunk, csak ebben előnyt élveznének a magyar orgok :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39033) Drenadar válasza Nathan Boggs (#39032) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ahhoz még kellene jó pár ember :P

Már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz ez a korvett, de nem biztos, hogy olyan jó lesz az :)

(#39034) Eniral


Eniral
tag

Gyerekek , a teljesített küldiket semmilyen módon nem menti le a játék ? Tegnap 5 órát szenvedtünk vele és miután ledobott mindannyiunkat a játék mikor vissza mentünk semmit nem jegyzett meg . ..

(#39035) Nathan Boggs válasza Eniral (#39034) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Nem menti. Az asszem majd a Persistence rendszerrel jön, amikor már azt is nézi a rendszer, hogy te hol léptél ki, stb. Egyelőre minden belépésnél egy teljesen új ember vagy a szerver számára.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39036) Eniral válasza Nathan Boggs (#39035) üzenetére


Eniral
tag

Remek ! Köszi ! Cutlass update-ről tudni már valamivel többet ? Azt észre vettem ,hogy sokat optimalizáltak végre fel lehet száni a hajóval ! :D

(#39037) Nathan Boggs válasza Eniral (#39036) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

:D Én nem tudok róla nagyon, de nem is követem, mert nem jön be a Cutlass... Viszont a tegnapi AtV-ben a lod fejlesztések kapcsán a Cutlasson dolgozott a csávó. Vagy legalábbis ott mutatta be ezeket. Levels of Display, vagy mi az a lod itt, nem a line of defense.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39038) PhilBrick válasza Nathan Boggs (#39037) üzenetére


PhilBrick
őstag

Szerintem Level of Details lesz az. :)

(#39039) Nathan Boggs válasza PhilBrick (#39038) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Öööö, már majdnem azt mondtam, hogy ja, biztos, de azért utánanéztem, és HÁHÁ:

[link]
:D

Szóval aki nem néz munkában youtube videót, annak a megfejtés valóban a Levels of Display.

[ Szerkesztve ]

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39040) Menthirist válasza Nathan Boggs (#39039) üzenetére


Menthirist
veterán

Én is Level of Detail-nek ismertem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#39041) Nathan Boggs válasza Menthirist (#39040) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Lehet, de ha megnézed a linkelt videót, amin még az időpontot is belőttem, akkor hallani, hogy itt nem azt mondják :)

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39042) Malibutomi válasza Nathan Boggs (#39041) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem ott viccelnek. Mert az level of detail.

(#39043) Nathan Boggs válasza Malibutomi (#39042) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Akkor engem sikerült vele átverniük :D Bár mivel ez a téma úgysem érdekel, annyira nem borulok ki... :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39044) Nathan Boggs


Nathan Boggs
senior tag

Hétfői 10 for the Chairman

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39045) SkyS1gn válasza Malibutomi (#39042) üzenetére


SkyS1gn
félisten

+1 Level of Detail mint részletességi szint.
Kijelzési vagy kijelző szint értelmetlen lenne.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39046) Nathan Boggs válasza SkyS1gn (#39045) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Rákerestem, valószínű amúgy, hogy használják mindkét kifejezést, egy másik műsorban is találtam, amikor "Level of Detail or Level of Display model"-t említ Patrick Salerno. A lényeg, hogy a Level of Detail valószínűleg pontosabb, viszont ők design-t mondanak a végén a linkelt résznél. Szóval félrevezettek, elismerem.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39047) Nathan Boggs válasza Nathan Boggs (#39046) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Display-t... :D De teljesen lényegtelen.

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39048) Drenadar válasza Nathan Boggs (#39044) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Köszi :) de miért van rövid és hosszabb? én a rövid után már el nem olvasom a hosszút.

Egy elírást javítottam ^^

(#39049) Nathan Boggs válasza Drenadar (#39048) üzenetére


Nathan Boggs
senior tag

Lesz még benne szerintem bőven. Nem tudom, van egy TLDR verzió az INN-en. Nem ígérem, hogy mindegyiket megírom, sőt az is lehet, hogy a többségnél csak a TLDR verziót fogom :D

1._Magyar_Kereskedelmi_és_Iparos_Szövetség robertsspaceindustries.com/orgs/HUNS Hel_Taktikai_Támogató_Flotta_CTF robertsspaceindustries.com/orgs/CTF

(#39050) ttamashu válasza Nathan Boggs (#39049) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Isten áldja a TLDR-t ;)
Szerintem bőven elég. Mióta megjelentek INN-en mást el sem olvasok :D

Tea az élet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.