Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) Drenadar válasza Raysen623 (#20750) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

nincs egy csomagod sem, de úgy várnád hogy működjön? :D

(#20752) Menthirist válasza Drenadar (#20751) üzenetére


Menthirist
veterán

de akkor milyen hajót akart fentebb letenni?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20753) Drenadar válasza Menthirist (#20752) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

gondolom a javelint, vagy a bengált :)

(#20754) Menthirist


Menthirist
veterán

Az Aeroview hangáron kívül a többi szerintem nagyon jó lett, nagyon bejönnek. Most a cutlassal a zsebemben bejárogattam őket, és hát mind a R&Y-nál, mint az aszteroid hangárnál van bőven néznivaló :) A SelfMade meg csak simán jól néz ki :) A 300i-m az R&Y-be, a cutlass meg a szteroidba illik igazán :)

Az aeroview olyan semmilyen.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20755) Menthirist válasza Menthirist (#20754) üzenetére


Menthirist
veterán

Jah és a cutlassra szerencsére felaplikálható a két omnisky VI-os a suckerpunchok helyébe :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20756) r@N


r@N
újonc

Üdv!
Szerintetek lehet bármi problémám abból, ha regisztrálok még 1 accot de azt a tesómnak és arra aktiválok omega kódot? Ugyan az a címünk és az én kártyámmal vennék valamit, hogy backer legyen.

(#20757) Eyesis válasza r@N (#20756) üzenetére


Eyesis
őstag

nyugodtan

Eyesis

(#20758) Szőrös  válasza Menthirist (#20755) üzenetére


Szőrös 
veterán

Cutlass elég szép tűzerőt képvisel majd , főleg ha a torony is helyére kerül.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20759) Drenadar


Drenadar
Topikgazda

*** Emlékeztető ***

Aki tud magyar idő szerint 20 órakkor jöjjön TS-re, próbáljunk lövöldözni!
ip: z5.hu

(#20760) Szőrös  válasza Drenadar (#20759) üzenetére


Szőrös 
veterán

Az UEE időszámítás szerint hány óra ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20761) .tnm válasza Szőrös  (#20760) üzenetére


.tnm
addikt

8 perc múlva :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20762) vaakuum válasza vaakuum (#20627) üzenetére


vaakuum
addikt

[Erre] esetleg nem lenne ötlete valakinek? Nem töltenék le mindent újra, ha megoldható egyszerűbben is.
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#20763) 77.PX_Sting válasza vaakuum (#20627) üzenetére


77.PX_Sting
csendes tag

Sajnos a válasz de igen. nekem is súlyos gondok voltak a joy beállítással, tengely invers és a többi. Nálam a megoldás a full reinstall volt.

"ott a kísértet a ganyéná' "

(#20764) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Néztétek ezeket? Cutlas variációk nekem egyre jobban tetszik a masina.:)

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20765) Menthirist válasza 77.PX_Drebil (#20764) üzenetére


Menthirist
veterán

Hát úgy fordul mint egy csuklósbusz, meg nagy a segge, de azért korrekt kis gép :) A legnagyobb előnye számomra még egyelőre az, hogy az aszteroida hangárig minden elérhető vele :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20766) Drenadar válasza Menthirist (#20765) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

szerintem a mozgásán még csiszolnak, hisz állítólag a hajók tudják azt amit a reklámokban... az alapján pedig egy nagyon agilis dögnek kellene lennie

(#20767) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Hát ez mikrofon nélkül nem használható. Végre kinyírtam valakit az aurorával, erre kidobott crash-el, utána meg nem hívott be senki.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20768) Drenadar válasza GypsFulvus2 (#20767) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Hát én láttam mikor írtál mikor abbahagytuk a játékot... sajnos én nem hallom ha ír valaki TSen, és nem is feltűnő...
Szerintem holnap tényleg menj és vegyél egy akármilyen asztali mikrofont, és utána jó lesz! :)

(#20769) GypsFulvus2 válasza Drenadar (#20768) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Az lesz. Amúgy tréfás volt, különösen amikor egyedül maradtan három hornettel szemben, és a xart is kilőtték belőlem :D

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20770) GypsFulvus2 válasza GypsFulvus2 (#20769) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Holnap este 7-8 tájékán megint összejöhetnénk. Ha lennénk nyolcan, akkor nem interferálna mindenféle gyökér rakétákkal...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20771) .tnm válasza GypsFulvus2 (#20767) üzenetére


.tnm
addikt

mondjuk ha nem kezdtünk új játékot, akkor nem is lett volna lehetséges visszahívni téged.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#20772) mrfire válasza GypsFulvus2 (#20767) üzenetére


mrfire
őstag

Legközelebb poke-olj meg engem, észre fogom venni, csak hát én sem oda figyeltem sajnos, pedig külön monitoron van a TS. :(

Ha összejön két csapat akkor viszont tényleg nagyon hasznos lenne ha mindenkinek lenne mikrofonja, lucky-nak is, és külön szobákban lehetne kicsit csiszolni a csapatmunkán.

(#20773) Drenadar válasza mrfire (#20772) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Az is baj, hogy összeomlik sokszor a játék. Így nehéz hosszú távra szervezni, hisz hányszor hallottuk azt, hogy "engem kidobott, de nyomjátok nyugodtan tovább"
Oké csak közben meg a játék pótolta a kiesett játékosokat idegenekkel...

(#20774) mrfire válasza Drenadar (#20773) üzenetére


mrfire
őstag

Igen, sajnos ez még ilyen, de nem baj, próbálgassuk csak, jöjjön akinek van kedve szenvedni, legalább addig is elvagyunk TS-en. :K

(#20775) botiapa válasza Drenadar (#20773) üzenetére


botiapa
csendes tag

Láttam,"lebénították" az avengert,nekem is van egy ott csücsül a hangárban,viszont nem tudom mire kéne lecserélni,vagy ,hogy egyáltalán van-e értelme :F

Szeretnék kereskedni is vele,vagy erre értelmetlen használni?

Az operációs rendszeren is túl...

(#20776) Drenadar válasza botiapa (#20775) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Én ebben nem tudok segíteni.

(#20777) mrfire válasza botiapa (#20775) üzenetére


mrfire
őstag

Nem mondanám, hogy értelmetlen, mármint ebben a kezdő kategóriában nincs igazán választás és komoly szállító hajó. A raktereket nézve a Cutlass az első igazán jól használható szállító. Ha nem futja rá, akkor az Avenger pont az a hajó, ami már egy jól használható kezdő hajó lesz szerintem, és nem az, amivel kicsit szenvedősnek érzi a játékot az elején az ember.

De nem tudjuk, mit ér az a kis raktér, lehet hogy csip-csup melókat elvállalva is több pénzt lehet majd keresni, mint amennyit az ilyen kezdőhajók rakterével kezdeni lehet. Ez biztosan a bétában fog kiderülni csak.

[ Szerkesztve ]

(#20778) GypsFulvus2 válasza botiapa (#20775) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem lett az annyira lebutítva. Szerintem mindenképp próbálgasd éles harcban, ne adj túl rajta egyből. Az S3 gimbalos orrágyú is elég kemény még. S5-ről nerfelték le, de szerintem az S5 irreálisan nagy volt egy ilyen kis hajóra, az még valamilyen ifjonti hevületből eredhetett a hajótervezési pipeline kialakításának kezdeti idejéből. Hasonlóképpen a TR 5-ös hajtómű is túl erős volt egy ilyen kis hajóra. Kezdő kereskedésre szintén jó, a szigorúan egyszemélyes hajók közül ennek a legnagyobb a raktere. Holnap, ha megjön Maross kódja, én is kipróbálom végre, mit tud a gyakorlatban.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20779) Drenadar válasza mrfire (#20777) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

És ne felejtsük el, hogy még sajnos elég messze van az hogy kereskedni tudjunk. Béta előtt semmi értelme. Illetve játékban majd bármilyen hajó beszerezhető lesz.

(#20780) botiapa válasza Drenadar (#20779) üzenetére


botiapa
csendes tag

Köszönöm a válaszokat,még gondolkozok rajta,de lehet,hogy vennék egy nagyobb hajót,nem kicsivel kezdenék.

Csak elméletben,a cutlass,vagy egy freelancer lenne jobb nekem?
Láttam,hogy a cutlass harcra van kihegyezve,a freelancernek,pedig több is a raktere,egy ember elég hozzá,hogy elvezesse?

(Bár már így is drága a játék :)) )

Bocsi ha hülyeséget mondok,mondtam :)

Az operációs rendszeren is túl...

(#20781) botiapa válasza botiapa (#20780) üzenetére


botiapa
csendes tag

A béta mikorra várható?

Az operációs rendszeren is túl...

(#20782) Menthirist válasza botiapa (#20781) üzenetére


Menthirist
veterán

szvsz alsóhangon még egy év

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20783) GypsFulvus2 válasza botiapa (#20780) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ha van rá pénzügyi kapacitásod, és kereskedni szeretnél, akkor egy Freelancer, vagy egy Constellation Taurus az ideális választás. A Cutlass afféle se hús se hal hajó. Már használható méretű rektere van, de még nem az igazi, ellenben méretéhez képest igen mozgékony, és komolyan fel van fegyverezve. A frici meg a connie inkább csak önvédelemre is jó kereskedőhajók, míg a cutlass pl. a wannabe kalózok számára is perspektivikus. Egy ember is elvezetheti a fricit, de ha harc van, akkor jobb, ha van kisegítő személyzet is.

Béta: Legalább egy év. Komolyan.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20784) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Avengert "felturboztam" Mustang Delta-ra. Nagyon franko kis hajo am az :) ha az ember megszokja akkor felelmetes kis bestia, aki eddig gondolkodott rajta mindenfelekeppen erdemes rarepulni.

Nagyon mas a jatekstilusa a SH utan, de nekem bejon, olyan kis troll hajo :) a 18 nem iranyithato raksijaval holnap Mrf1re is megkapja a magaet, csak probaljon megint nekem jonni szembol :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20785) Drenadar válasza botiapa (#20780) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Cuttlass már bent van a játékban úgy ahogy de a freelancerre azt mondták hogy majd csak ac 2.0 után jön. Az ki tudja még mikor lesz...
Amúgy meg azt veszel amit akarsz úgy is be tudod olvasztani barhanyszor (azaz újra el tudod költeni a penzed)

(#20786) mrfire válasza Yllgrim (#20784) üzenetére


mrfire
őstag

Hát még gyakorolni kell az irányítást, jobban átlátni, hogy mennyire közel is az a közel és időben felhúzni a gépet. Bár azt hozzá kell tennem, hogy csak nézőpont kérdése, az én fülkémből úgy tűnt te jöttél nekem. :P

(#20787) GypsFulvus2 válasza Yllgrim (#20784) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nyilván hatékonyabb a harcban az Avengernél, csakhogy nincs raktere. Szóval inkább az F7C konkurense, mint az Avengeré.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20788) Menthirist válasza Yllgrim (#20784) üzenetére


Menthirist
veterán

a holnap megkapott omega várhatóan delta lesz :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20789) Drenadar válasza Menthirist (#20788) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Dettó... Csak tudjam valahogy kifizetni marossnak.

Lehet már tiltott amennyi emailt írtam neki

[ Szerkesztve ]

(#20790) Yllgrim válasza mrfire (#20786) üzenetére


Yllgrim
őstag

Holnap gyakorolhatsz, majd a 3ik "X" Respawn utan megtanulod a kitero manovert :)

(#20787) GypsFulvus2: hatekonyabb, de nem olyan furge, ez a hajo plusz kis furgeseggel eszmenyi lenne :)

(#20788) Menthirist: mikor megvan az omega, dobd fel Avengerre (ha meg nem probaltad) es utana Delta-ra. Hatekony kis cucc, az iranyitasan kell meg fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20791) mrfire válasza Drenadar (#20789) üzenetére


mrfire
őstag

Na lassan én is megszámolom mennyi lóvé maradt, aztán most már tényleg rá kell írnom, hogy vegyek tőle én is egyet, amíg tud hozni egyáltalán.

(#20790) Yllgrim
Harmadik respawnunk után. :D

[ Szerkesztve ]

(#20792) maross válasza Drenadar (#20789) üzenetére


maross
veterán

hm..most hogy nezem a sent mappaban, szerintem nem ment at az utolso email amit kuldtem. mindjart kuldom megint.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20793) Drenadar válasza maross (#20792) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Jaj most nézem hogy rossz címről ment neked mail de szerintem felismertel a PayPal fikázás miatt :-D

(#20794) Menthirist válasza Yllgrim (#20790) üzenetére


Menthirist
veterán

a mostani cutlass egy avengerből lett... nem tetszett... főként azért, mert csak egy size 1 feletti lézert lehet rá rakni.

én az én omegámat már tegnap elutaltam, de elvileg holnap pénztárnyitáskor át is megy majd :) aztán jöhet a kód :)

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20795) Yllgrim válasza Menthirist (#20794) üzenetére


Yllgrim
őstag

Itt egy joi kis video, a srac elegge PvP bealitottsagu, neki tetszik az avenger, de a lenyeget jol elmagyarazza a Delta-rol :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20796) Gabás válasza Menthirist (#20794) üzenetére


Gabás
addikt

ez még 100-szor változhat, ne adjatok ki pénzt aktuális statra…

(#20797) mrfire


mrfire
őstag

Az éjszakai baglyoknak egy kis olvasnivaló: 10 For the Chairman - 48. rész

(#20798) Menthirist válasza Gabás (#20796) üzenetére


Menthirist
veterán

ez egyértelmű, de most nerfelték, tehát ez egy viszonylag aktuális állapot (ergo nem várható hogy holnap újra erősebb lesz).

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20799) GypsFulvus2 válasza mrfire (#20797) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Thx. Ez a 4. pont elég durva lenne, ha tényleg megvalósítják.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#20800) Menthirist válasza GypsFulvus2 (#20799) üzenetére


Menthirist
veterán

de egy teamspeak-kel megkerülik majd. legalábbis a lokális csapatok, pl egy guild.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.