Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20251) Menthirist válasza tkondor (#20250) üzenetére


Menthirist
veterán

hogy fog ez elférni egy mustangban?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20252) tkondor válasza Menthirist (#20251) üzenetére


tkondor
tag

azt ne tőlem kérdezd, ez a Mustang galériából van, szóval valid, az a 3 kép ugyanaz csak más szemszögből....

szerintem amúgy a harmadik képen jól látszik, hogy hogyan lesz az....

[ Szerkesztve ]

Star Citizen nick: Horus

(#20253) Nosam válasza Yllgrim (#20248) üzenetére


Nosam
aktív tag

Őszinte leszek elég nagyot nőt a szememben ez az ember, mert az ugyan lehet hogy szereti a pénzt, de ebből kiindulva valszeg nem sajnálja mástól sem.

Szóval igazából én nem is tudom mit mondjak azon kívül, hogy le a kalappal. :C

(#20254) TESCO-Zsömle válasza Menthirist (#20251) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az alap Mustang-ra felfogatható konténer helyén.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20255) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#20254) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Ez akkor jó kis hajó lesz, de tárolója nagyon kevés inkább tényleg csak csempészeknek és turistáknak :)

(#20256) Menthirist válasza Drenadar (#20255) üzenetére


Menthirist
veterán

Még szerencse hogy van egy (és mivel mindent modulárisra akarnak, így szerintem biztos az omegából is kialakítható lesz valami ilyen)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20257) mrfire válasza Menthirist (#20256) üzenetére


mrfire
őstag

Ha lehet én tuti át is alakítanám ilyen turistahajó/csempész/felderítőre. :K Bár az Omegán sok a hajótestbeli változás, így bennem még kérdéses, hogy a +motor kivehető-e és hogy ilyenkor hova kerül a +generátor, vagy az is távozik, vagy át lehet irányítani az energiáját máshova. :F

(#20258) ÁDI válasza tkondor (#20250) üzenetére


ÁDI
aktív tag

kellkellkell..
Mennyi minden elfér majd !!! :C

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#20259) PodMAN


PodMAN
senior tag

Az AC1.0 mikorra várható? Van róla valami konkrét?

(#20260) mrfire válasza PodMAN (#20259) üzenetére


mrfire
őstag

:( És ahogy közeledik a karácsony egyre kevésbé biztos, hogy idén megkapjuk.

(#20261) Drenadar válasza PodMAN (#20259) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

félek, hogy egy újabb vicces soon lavinát indítasz ezzel el....

(#20262) TESCO-Zsömle válasza PodMAN (#20259) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy ma a live stream alkalmával, ami 7 perc múlva kezdődik, vagy jövőre.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20263) Bibgr0


Bibgr0
aktív tag

http://www.twitch.tv/starcitizen

Elvileg kb 4 óra múlva jön az 1.0 :DD

Drebil, igen frissítik a honlapot. Azért linketem a twitch-et, mert alig találtam meg, hogy hol is lesz az esemény.

[ Szerkesztve ]

(#20264) 77.PX_Drebil


77.PX_Drebil
aktív tag

Hüüüha valami történik az RSI honlappal én legalább is én nem tudok bejelentkezni és más a kinézete is.

"A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

(#20265) Diopapa válasza Bibgr0 (#20263) üzenetére


Diopapa
addikt

Nah, ki mire fogad? Bekerül a Cutlass? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20266) Bibgr0 válasza Diopapa (#20265) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

1 db igen :-) Optimista péntekem van.

(#20267) PodMAN


PodMAN
senior tag

Hű hát remélem minél előbb aktiválják.

Diopapa: Nagyon csalódnék, ha nem kerülne be.

[ Szerkesztve ]

(#20268) Diopapa válasza PodMAN (#20267) üzenetére


Diopapa
addikt

Én is. Csak tudod az eredeti AC pont egy évvel ezelőtt jelent volna meg a tervek szerint. Szerintem vicces. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20269) Jack@l


Jack@l
veterán

Nekem frissíti a launchert (de csak ennyi)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#20270) Szőrös  válasza Diopapa (#20265) üzenetére


Szőrös 
veterán

Azért már csak csak bekerül a mi kis játékszerünk is végre. Gondolom mint sima együléses cucc lesz , az se érdekel ha egyáltalán nem lehet benne mászkálni meg toronyba ülni csak repüljön a drága.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#20271) Diopapa válasza Szőrös  (#20270) üzenetére


Diopapa
addikt

Szerintem fix, hogy még nem mászkálhatunk benne, csak úgy lesz megcsinálva mint mondjuk a 300i. De én sem bánom, csak kerüljön bele. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20272) Menthirist válasza Bibgr0 (#20263) üzenetére


Menthirist
veterán

szerintem csak bemutatják. 1.0-t online, még nem lesz mindenkinek játszható. most a patch is 0.9.2.2-re frissített.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20273) Bibgr0 válasza Menthirist (#20272) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

A livestream első 5 percében mondta, hogy lesz. Reményei szerint mire vége ennek a 4 órás adásnak.

(#20274) tkondor


tkondor
tag

az Avengernek nagyon pöpec hangja van :D

Star Citizen nick: Horus

(#20275) Menthirist válasza Bibgr0 (#20273) üzenetére


Menthirist
veterán

hát jó, én egy jó órás lemaradásban voltam, mert céges évzáró forralt borozás meg zsíroskenyérezés volt, most meg annyira akadt nálam minden, hogy esélytelen követni. Majd holnap akkor megnézem, de ezekszerint öröm és bódottág van, ha jön tényleg az 1.0 :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20276) Volfram42


Volfram42
senior tag

Nálam nem akad. Adj egy is időt neki hátha.

Diablo 3 egérpad az asztalon. A lényeget vettem észre tudom.:)

[ Szerkesztve ]

Say NO to Vertical Videos: https://www.youtube.com/watch?v=Bt9zSfinwFA&index=8&list=FLEm9KqcrDBe77hxufpcW_EA

(#20277) MerLinh válasza Volfram42 (#20276) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ők is gamerek =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#20278) Menthirist válasza Volfram42 (#20276) üzenetére


Menthirist
veterán

nem, esélytelen... megy 5 sec-ig, és megakad 10-re...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20279) mrfire válasza mrfire (#16909) üzenetére


mrfire
őstag

"Azt a kérdést is fel kell tenni, hogy meddig lesz elérhető a fizikai extrás connie, illetve nem lesz-e drágább, ha AC ready lesz jövőre."

Megmondtam, a Taurus-tól már el is vették a fizikai tartalmakat. Most már tuti nem olvasztom be. :N

[ Szerkesztve ]

(#20280) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Jött patch? Elvileg 14:00-ig tartott a buli, ami 23:00 itt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20281) Menthirist válasza TESCO-Zsömle (#20280) üzenetére


Menthirist
veterán

nálam még csak 0.9.2.2 van

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20282) Diopapa válasza Menthirist (#20281) üzenetére


Diopapa
addikt

Még megy az event... Sandi és Ben bénázik :D

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20283) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#20284) Mrgyergyo válasza TESCO-Zsömle (#20283) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Nyami, ez bizony szép lett szerintem

(#20285) MerLinh


MerLinh
senior tag

no elkezdődőtt, nekem már tölti

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#20286) Yllgrim válasza MerLinh (#20285) üzenetére


Yllgrim
őstag

Jaja, mar szedegeti, az elso nap biztos docogos lesz :)

Varom a kis Rhino-t hogy teszteljem, elkezdhetnenk parokban vagy tobben is egyutt repkedni, szervezodjunk egybe. Most szabin vagyok 5-ig, jol kezdodik :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20287) Menthirist válasza MerLinh (#20285) üzenetére


Menthirist
veterán

jah, már nálam is.

cutlass black és avenger is repülhető?
aurora, cutlass, avenger, hornet, mustang (meg gondolom 300i, csak nem írták)
és variációi.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20288) Menthirist válasza Yllgrim (#20286) üzenetére


Menthirist
veterán

hivatalosan én jan 12-ig lennék, mert ki kellett venni 9-ig azokat a szabikat, amiket átvittünk, de gyakorlatilag jan 5-től már én is dolgozom, és a pár napot majd csúsztatva kiveszem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20289) Yllgrim válasza Menthirist (#20288) üzenetére


Yllgrim
őstag

En csak jan 5ig (bar akkor sem fogok sokat dolgozni, lejar azz osszes jelszavam es azok kb fel nap mire megcsinaljak :) ), anyam jon vasarnap meg nagyobbik ocsem meglatogatni a szigeten kisocsemet meg engem, uh sok lesz sok kirandulas, shopping... de azert fogok pihenni jatszani, kissebik ocsem megkapja a Hotas X-et, reggel atviszem neki, es egy Wingman-em mar van is (hornet ghost) :)

Jovore nagyon jol ossze fognak allni a modulok (ha nem is mind de jo resze) es akkor el lehet merulni rendesen a jatekban. A nativ linux kliens is johetne, egyre inkabb koltozom at es nem bannam ha tartanak amit igertek, bar nem nem tudom, mennyire akarjak megvalositani.

Cutlass remelem repulheto lesz, meglassuk mit tud :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#20290) Menthirist


Menthirist
veterán

Ezeken a napokon várhatunk bejelentéseket.

January

January 20th
Chris Roberts Presentation (BAFTA, Los Angeles)

January 23rd
PU Town Hall (PAX South, San Antonio)

February

February 4th
Chris Roberts Presentation (DICE, Las Vegas)

March

March 6th-8th
Show Booth (PAX East, Boston)

March 7th
Backer Event (Boston Royale, Boston)

March 13th
Gaming Geek Stage Panel (SXSW, Austin)

March 15th
SXSW Gaming Closing Party (Palmer Events Center West Canopy, Austin)

June

June 26th
Foundry 42 Livestream (Manchester)

August

August 6th-9th
Show Booth (Gamescom, Cologne)

August 7th
Backer Event (E-werk, Cologne)

September

September 4th-7th
Panels TBD (DragonCon, Atlanta)

October

October 10th
CitizenCon (Venue TBA, Manchester)

Dates TBD
Backer Event (Paris Games Week, Paris)

November

November 26th-29th
Show Booth (Dreamhack Winter, Sweden)

December

December 12th
End of Year Event (Venue TBA, Austin)

+ Imagine Star Citizen

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20291) Menthirist


Menthirist
veterán

emellett bővültek némileg a CCU és sima upgrade lehetőségek, de az omegához nem engednek hozzáférni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20292) BOGO07


BOGO07
tag

Megint vannak 20$-ért aurorák amiket ingyen mustangá lehet alakítani.

(#20293) tkondor válasza Menthirist (#20291) üzenetére


tkondor
tag

mert az Omega az AMD exkluzív...a Mustang széria verseny variánsa a Gamma, szerintem Omegára ne számíts az AMD kódokat kivéve...

én arra tippelnék, hogy még CCU sem lesz rá, ami érthető, a kód az egy ajándék a kártyához, tehát ingyen kap az ember egy Omegát, (ha azt választja), az, hogy pár euróért lecserélhesse valaki egy Deltára vagy más variánsra....

Star Citizen nick: Horus

(#20294) Menthirist válasza tkondor (#20293) üzenetére


Menthirist
veterán

pedig csak extra pénzt hozna nekik, ha mondjuk 5 dolcsiért lehetne váltogatni.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#20295) tkondor válasza Menthirist (#20294) üzenetére


tkondor
tag

de a többiekhez képest nem lenne ferr....az Omega csomag 60 dollárt ér, nehogy már 5-10 dolcsiért valaki kapjon egy Deltát, amúgy még csak Backer sem vagy ha csak ez az egy csomagod van....szóval ebből a szempontból is érthető, szerintem...

Star Citizen nick: Horus

(#20296) MerLinh


MerLinh
senior tag

nekem nem tölt be, fekete kép a logo után

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#20297) Diopapa


Diopapa
addikt

20 giga vazzz.. :Y

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#20298) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Repültem volna végre a pigvinemmel, erre Connection error... :(

(#20299) mrfire válasza Yllgrim (#20286) üzenetére


mrfire
őstag

Ja, most már ideje lenne. :K
Én már csak a G940-el próbálom ki az 1.0-át karácsony után de az ünnepek között lesz időm bőven játszani.

(#20300) CSiPet2 válasza MerLinh (#20296) üzenetére


CSiPet2
tag

A fekete képernyős dolog is lényegében ugyanaz a gond mint nowan-é pár hsz-el lejjebb. Connection error. A weblap tetején a sárga üzenet is erre figyelmeztet.

Ha minden igaz a user folder törlés megoldja a black screen-t de magát a login gondot nem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.