Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-21 15:06:57

LOGOUT.hu

Az OFF-topic használata kötelező! F.A.Q. új játékosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Megvan még valakinek a 20 $-os Aurora csomag? Azt hiszem annyiért csak behúznám és majd később váltok Avengerre. Addig jó lesz a koporsó is próbálgatni :D

(#19002) TESCO-Zsömle válasza Mrgyergyo (#19000) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Passzolok.

Most 9-kor Javelin lesz megint.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19003) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nem jön a Javelin-ek második hulláma...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19004) Mrgyergyo válasza TESCO-Zsömle (#19003) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Csak nem szeretnél venni egyet? :P

(#19005) Drenadar válasza Mrgyergyo (#19004) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

Azt az orgnak kellene vennie, de annyira drága... :)

(#19006) Menthirist válasza Drenadar (#19005) üzenetére


Menthirist
veterán

mindenki belead 100-100k-t, és meg is van az gyorsan :)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19007) mrfire válasza Drenadar (#19005) üzenetére


mrfire
őstag

Valódi tagságit kéne szedni érte kb. mindenkitől és akkor fejenként havi 500ft-ért egy év alatt meglenne. :C

(#19006) Menthirist
Ha hatan lennénk így lenne. :P

[ Szerkesztve ]

(#19008) mrfire válasza Drenadar (#19005) üzenetére


mrfire
őstag

na jól összenyomkodtam itt mindent... törölve :(((

[ Szerkesztve ]

(#19009) Farewest


Farewest
csendes tag

Hol kell feltüntetnem a Star Citizen és a prohardveres nevemet (mivel mind két helyen más névvel regisztráltam)?
A ladik táblázatba kell magamat beírni vagy valaki beszokta írni a játékosokat?

[ Szerkesztve ]

(#19010) mrfire válasza Farewest (#19009) üzenetére


mrfire
őstag

Bioba, mint Zsöminél: [link]

Javelinről lehet tudni, hány személyes lesz? Csak úgy elméleti kérdésként érdekelne, egy főre mekkora összeg jutna. :)

(#19012) Yllgrim
:C

[ Szerkesztve ]

(#19011) Drenadar válasza Farewest (#19009) üzenetére


Drenadar
Topikgazda

írd bele magad...

(#19012) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19013) Mrgyergyo válasza Yllgrim (#19012) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Amen

(#19014) k4rL^ válasza TESCO-Zsömle (#19003) üzenetére


k4rL^
senior tag

Redditen az a hír járja, hogy pár mp alatt elfogyott a 2. hullám. :)

(#19015) TESCO-Zsömle válasza k4rL^ (#19014) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Fórumon is ezen megy a shitstorm, és magam is elhinném, ha ezt a founding csík is alátámasztaná, de mikor megnéztem sale előtt 80% volt, most meg 88%...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19016) BOGO07


BOGO07
tag

Amit a freelancer plushoz kapnánk fizikai cuccok azokról van e valami infó?
Mikorra jönnek meg pontosan hogy is néznek ezek ki?
Erre gondolok:[link]

(#19017) mrfire válasza BOGO07 (#19016) üzenetére


mrfire
őstag

Nemigazán. Valószínűleg a megjelenéskor, vagy pár hónappal előtte. De gondolom, amíg árulják és nem limitált, addig várják, hogy hány megrendelés jön rá, hogy tudják mennyit kell gyártani.

(#19018) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

(#19019) Mrgyergyo válasza mrfire (#19017) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Lassú voltam

[ Szerkesztve ]

(#19020) BOGO07 válasza mrfire (#19017) üzenetére


BOGO07
tag

Ok kösz, akkor egyenlőre még nem váltok arra amíg nincsen több infó.
Bár még gondolkozok hogy freelancer vagy taurus. Már mindkettő járt a hangáramban de egyenlőre a taurus a raktere miatt nyert.

(#19021) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#19018) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ááá, rohadt jó ez a játék, amit alátettek.

Nézzétek csak kit találtam:

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19022) tkondor


tkondor
tag

éééés megvan a 64 milla....lassan ivójáték lesz ebből 100.000 dolcsinként egy üveg bor és többé nem leszel talpon :D

Star Citizen nick: Horus

(#19023) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ennyit arról, hogy 2mp alatt elfogyott az összes Javelin:

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19024) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Na megvan a Carrack... Utálom is most magam

(#19025) Yllgrim válasza Mrgyergyo (#19024) üzenetére


Yllgrim
őstag

Miert? :) jaja, Grat :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19026) mrfire válasza Mrgyergyo (#19024) üzenetére


mrfire
őstag

Azért grat hozzá! :R

(#19027) Diopapa válasza TESCO-Zsömle (#19021) üzenetére


Diopapa
addikt

Jah, fasza én is megcsináltam.. \o/

@(#19024) Mrgyergyo: Grat! :C :R

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#19028) Mrgyergyo válasza Yllgrim (#19025) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Mert ez pont 80ezer kemény magyar pénzel több mint amennyit egy játékra szánni szoktam, na meg az lti-is aurora meg az AMD mustang :D

Mondjuk meg tervezek venni egy roid hangart meg az aurorat vagy gladiusra vagy cutlessre upgradelni

[ Szerkesztve ]

(#19029) Yllgrim válasza Mrgyergyo (#19028) üzenetére


Yllgrim
őstag

A hangart gondold at, Cutlasshoz jar az,

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19030) Mrgyergyo válasza Yllgrim (#19029) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Sajnos CCU-val nincs hangar upgrade

(#19031) TESCO-Zsömle válasza Mrgyergyo (#19028) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De gáz, hogy a Carrack-hoz csak R&Y jár... De ha úgyis ott az AMD Mustang, miért nem olvasztod be az Aurora-t és veszel helyette egy Cutlass-t?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19032) Mrgyergyo válasza TESCO-Zsömle (#19031) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Digitális Scout LTI, CCU-ni jó :)

[ Szerkesztve ]

(#19033) Yllgrim válasza Mrgyergyo (#19030) üzenetére


Yllgrim
őstag

Akkor igy mar nem is rossz ez az anniversary vasar egybol blue-ra, 2 ev gari eleg jol hangzik am.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19034) Mrgyergyo válasza Yllgrim (#19033) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Lti-t nincs szívem beolvasztani

(#19035) TESCO-Zsömle válasza Mrgyergyo (#19032) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Apropó Scout...

Kérdés: Hogy a 'sz*mba lettem én Rear Admiral? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19036) Mrgyergyo válasza TESCO-Zsömle (#19035) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Ezek nem a vásárlások értékéhez van kötve?

(#19037) TESCO-Zsömle válasza Mrgyergyo (#19036) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lövésem nincs.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19038) Yllgrim válasza Mrgyergyo (#19034) üzenetére


Yllgrim
őstag

2 Eves Cutlass Blue... most teker az agyam rendesen, mert ha LTI-s csomagot veszek es azt upgradelem akkor egy LTI-vel vagyok beljebb, amugy meg 2 ev alatt csak kitermelek valamennyi zsetont a biztositasra :)

Plusz 50$ az LTI, viszont nem kapsz hozza annyi cuccot, ergo szerintem jo ez az anniversary cucc.

Store creditet hogy lehet venni?

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19039) Mrgyergyo válasza Yllgrim (#19038) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Csak van amikor már a hónapba az a plusz 75dollar nem ferbele :(

Zsömi:
http://starcitizen.wikia.com/wiki/Titles

[ Szerkesztve ]

(#19040) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Masodik fecske, Carrackra holnap keritek sort, beolvasztom a masik heraldot es dobok ra egy keveset :)

Megyek, korbenezek az uj muszeren :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19041) Menthirist


Menthirist
veterán

Én megingadhatatlanul kitartok :D 300i-ről csak Fricire váltok, majd ha lehetséges lesz :P A pénzt meg hardverbe ölöm :P

na jó, valójában nincs 40-50-60k-m egy virtuális hajóra :P ha lenne, akkor persze beújítanék én is egy Javelint egy használt autó áráért :P

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19042) Mrgyergyo válasza Yllgrim (#19040) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Grat :) irigylem a hangarat

(#19043) MerLinh válasza Mrgyergyo (#19042) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah grat, mi majd a játékban "megdolgozunk" érte =) bár nem tudom most hirtelen, hogy ott lehet-e váltani.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#19044) TESCO-Zsömle válasza MerLinh (#19043) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Váltani azt nem. Bérelni lehet majd.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19045) Yllgrim válasza Mrgyergyo (#19042) üzenetére


Yllgrim
őstag

Kossz, nagyon faintos a hangar, meg a Cutlass is. Idaig nezelodtem a hangarban, meg a hajoban, meg van mit csiszolni rajta, de azt hiszem kivalloan meg fog felelni a szerepkornek amit szantam neki. Carrack kicsit kilog a sorbol, mert az sok minden csak nem harci hajo, Az Endeavour kezd erdekes lenni, azon aztan van minden, ami szem szajnak ingere, erdekes lesz oket osszehasonlitani :)

(#19041) Menthirist: Hardver majd jovore, most maradjunk a hajoknal (bar megjegyzem elgondolkodtam azon h megallok itt (SH es CB) a tobbit meg ingame kitermelem, jo erzes valami olyasmibe beleulni amiert megdolgoztam kemenyen, meg kitalalom)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#19046) Menthirist válasza Yllgrim (#19045) üzenetére


Menthirist
veterán

Hardver persze hogy jövőre, de én speciel nem tudok bármelyik hónapban leszakítani 150-180k-t egy vga-ra (és lassan december van, szóval a jövőre az kb 1 hónap :P) :D Úgyhogy én is elkezdtem félretenni egy 390X-re (ha jan-feb környékén jön, akkor már húzhatom is be amíg kb 200k alatt lesz) vagy valami hasonló teljesítményű kártyára (290X/970 sli, stb), utána meg spórolhatok egy Oculus Rift-re :D Akárhogy is nézzük, a kettő könnyen benne lehet 300k-ban, és ha az OR nyár körül jön, akkor mindezt kb fél év alatt...
Közben veszem az apraját, mint pl egy gázkart :P

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19047) Mrgyergyo válasza Menthirist (#19046) üzenetére


Mrgyergyo
tag

Hardver nekem is jovore. Most per pillanat meg semmi sincs meg a gépből szóval csak képen nezegethetem a dolgaimat :D

(#19048) Menthirist


Menthirist
veterán

Ennyit a 2 nappal ezelőtti 63 milliós goal-ról, 64,33 millión áll most. majdnem 800k egy nap alatt (pedig a 200 darab 2500 dolláros javelin és a 2000 darab 20 dolláros Aurora "csak" 540k-t termel.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#19049) mrfire válasza Menthirist (#19046) üzenetére


mrfire
őstag

Szerintem teljesen jó a VGA-d, hogy ráérj a cserére még egy évig, vagy az SC megjelenésig. Ha főleg az SC miatt kell, akkor én biztos várnék vele, illetve ezt is fogom tenni, hasonló szintű, valamivel rosszabb kártyám van, de addig simán kihúzom vele. Mire megjelenik az SC már lesz 490 is. Bár az Oculussal nem fog menni alfa alatt maxon. :(

(#19045) Yllgrim
"jo erzes valami olyasmibe beleulni amiert megdolgoztam kemenyen"
Mert a pénzért, amiből vehetnéd nem dolgoztál meg keményen? :P :))

[ Szerkesztve ]

(#19050) PenguinTea


PenguinTea
csendes tag

Ha valakinek van a 20$-os aurora csomagból akkor igényt tartanék rá :D hátha nem láttátok az előbbi kommentet :D amúgy kemény hogy már így is mennyit költenek az emberek erre a játékra, láttam a facebookon volt aki már 600$-árt elvert rá :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star Citizen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.