Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29018) jonnyjoker01 válasza Janaboy (#29015) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

(Elolvastam xD)

A csöves csóka szerintem az idő megtestesítője, mivel sok helyen ott volt, ahol nem is lehetett volna (már az első pár részben is). Szerintem a hasadásnál állt őrt az idő, és követte azokat, akik megpróbálnak ugye változtatni dolgokat és megpróbálta megakadályozni őket. Több fontosabb helyen is ottvolt a figura, amikor történt valami, pl. műtét, vagy szex felvétel az alagsorban. Ami még erre utal szerintem, az öltözködése. Minden helyen változott és mintha más gazdasági csoportba tartozott volna, egyre polgáriasabb öltözködése volt. Annak is be lehet tudni szerintem, hogy közeledik a céljához a főszereplő és egyre 'erősödik' az idő, egyre ellenállóbb. Na de hagyjál, megyek befejezni az utolsó részt :)

Bocsi túl hosszú lett, lehet túlbonyolítom :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.