Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28183) FoxiestFox válasza k-adi (#28092) üzenetére


FoxiestFox
félisten

House of Cards S4

Na, beértem magam ezzel a sorozattal is.
Egyetértek, valóban sokkal erősebb az előző évadnál, nem volt egy rész sem, amire azt mondanám, üresjárat.
Claire nagyon zsír volt végig, és nekem még Cat Durant is nagyon adta, már amennyi szerep jutott neki.
Igazából őt hitelesebbnek érzem, mint Franket magát, pont ilyennek tudok elképzelni egy öreg róka női politikust, aki piszok jó a munkájában, és maradéktalanul áthozta a színésznő. Na ezt nem azt jelenti, hogy Spacey rossz, magára a karakterre gondolok.
Tetszett, hogy a végén előkerült Walker is, bár csak rövid időre, de a hangját nagyon bírom.

Várjuk a következőt. Valaki tudja, hány évadra terveznek? Kíváncsi vagyok, mikor dől össze a kártyavár. :D

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.