Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) DoubleW válasza agabe (#8849) üzenetére


DoubleW
csendes tag

Hát az a baj hogy ettől a W6-tól többet nem akarok rákölteni. Szóval a maximum 130ezer forint. Hát a tv-hez még annyira se értek mi te :D Annyira nincs nagy igényem csak jobb legyen mint a mostani 50cm noname TV-m :DD Filmezhessek rajta ennyi. Arra meg szerintem bőven elég ez a W6-os széria is vagy tévedek?:)

[ Szerkesztve ]

(#8852) agabe válasza DoubleW (#8851) üzenetére


agabe
addikt

Ha pont Kecskeméten akarnál TV-t venni, akkor neked jól jönne most gyémánt kuponnal egy 42W705b. Sajnos (talán tegnap még volt) más sony centerekben már elfogytak a kuponok.
A W7-es sorozat nem csak magasabb számú, de jobb is mint a W6 -os, viszont ha 130ezer a keret, és nem Kecskemét a vásárlás helyszíne, akkor jelenleg nem tudok jobbat...viszont 40-42 -es kategóriában szerintem nem rosszabb a W6 -osnál (hiába sony topik érdemes átlátni a dolgokat) az LG 42LB650V , persze meg kellene nézni előben őket egymással összehasonlítva, meg a saját fórumában utána kérdezni mit tartanak róla.

(#8850) Joshi:
Sajna foglamam sincs. Nem próbáltam még 4K-s Tv-t egy gyártótól sem...tesztet sem nagyon látok hirtelen róla ami kiindulásnak jó lehetne.
Majd az ismerői megmondják mit gondolnak ;)

[ Szerkesztve ]

(#8853) DoubleW válasza agabe (#8852) üzenetére


DoubleW
csendes tag

Hát sajnos nem Kecskeméti vagyok szóval ez a gyémánt kupon nem játszik. Hát megvenném én a W7-et de tegnap még a W6-ot se akartam mert drágább 10ezerrel de rászántam magam hogy egye fene megéri az a plusz 10k a smart. Hát ez az LG sajnos ahol én veszem (edigital) ott annyi mint a W7 Sony szóval szerintem maradok a W6-nál az is nagy előrelépés lesz a mostani tv-től meg szerintem elég lesz arra amire én fogom használni (youtube,film,néha egy kis tv-zés :) ). Köszi az infókat! :)

[ Szerkesztve ]

(#8854) n000rbi


n000rbi
senior tag

Nagyon jó, a kurva tv-m még valahol a futárcég raktárában rohad, majd hétfőn hozzák. :W :W :W :W

(#8855) lexter00 válasza agabe (#8852) üzenetére


lexter00
őstag

Hát elég sok probléma van az általad linkelt lg-vel ahogy olvasom.

(#8856) agabe válasza lexter00 (#8855) üzenetére


agabe
addikt

A kissebb (48"-ig) W6-osokra sem mernek fogadni, hogy kevesebb a problema...egyszeruen latni kellene oket es osszehasonlitani.

(#8854) n000rbi:
Honnan rendelted, hogy nem tul megbizhatok?
Bar mostanaban csucson jarnak a szallito cegek sajna egy-egy csuszas beleferhet, igaz van olyan amelyik hetvegen is kiszallit pl. az emag-os rendeleseket.

[ Szerkesztve ]

(#8857) Dealer95


Dealer95
őstag

Na, jól tettem, hogy amikor az Euronics hibázott (duplán vonta le a cm akciót) a kosaramban hagytam a TV-t (50W828) és csak délután rendeltem meg.
Tegnap érkezett meg új tulajdonosához a kedvezményes 196.000 Ft-os áron ;)

(#8858) nismoka válasza Joshi (#8850) üzenetére


nismoka
addikt

IPS panel van benne de az LG féle IPS-nél valamivel jobb feketével és kontrasztal, jobb színekkel bír (Triluminos), ha nem is VA panel szintü a fekete, de a látószög viszont jobb.

[ Szerkesztve ]

(#8859) Clemi válasza Dealer95 (#8857) üzenetére


Clemi
veterán

Azt azért sejted, hogy én is lecsaptam volna rá, (ez a mult hét szerda reggel volt, emlékszem) csak gondoltam majd este ha hazaérek, de addigra észrevették a hibát :( :( Úgyhogy nekem már csak a szimpla akció maradt :)

[ Szerkesztve ]

(#8860) krx21 válasza nismoka (#8858) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem az IPS-ek közül annak van a legjobb feketéje... :K

(#8861) n000rbi válasza agabe (#8856) üzenetére


n000rbi
senior tag

Lényegtelen hogy honnan, a bolt szerint a futárcég hibája, a futárcég meg a boltot hibáztatná. A lényeg, hogy engem elég jól megszivattak, mert keserű szájízzel már nem olyan a várakozás :/

(#8862) DoubleW


DoubleW
csendes tag

Szerintetek jobb ez az LG:[link] ettől a Sony-tól: [link] . Bocs hogy LG tv-ket kérdezgetek a Sony fórumban de kiváncsi vagyok a véleményekre.

(#8863) agabe válasza n000rbi (#8861) üzenetére


agabe
addikt

Hát azt el tudom képzelni, mivel hétvégén már használhattad is volna :(

Más:
Jártam ma a Westendben lévő Sony Centerben, és rákérdeztem a biztonsági garira egyszerűség kedvéért az 50W828B-re, mert azt néztük korábban is.
Most az akcióban (vasárnapig) 16.500,- Ft. Ennyit szerintem bárkinek megér +3év ami meg van fejelve baleset esetén történő javítással / cserével vagy ha nem javítható és nem kapható a készülék akkor ugyanolyan értékű aktuális készülékre cserélik.
Az nem lényegtelen, hogy a baleseti biztosítás csak biztonsági garancia megkötésétől számított 30 nap után indul !

Érdekesség, hogy a Sony Center munkatársa szerint az Euronics-ból származó (Az extreme digital is ugyanilyet ad) garijegy nem megfelelő (WTF :F ) :

Mutatott egy teljesen más kinézetűt, és azt mondta csak az fogadható el az a hivatalos, és az Euronics-nak is azt kell adnia.

(#8864) nismoka válasza agabe (#8863) üzenetére


nismoka
addikt

Igen már egy ideje van kimondottan magyar gar jegy, amit a sony boltok adnak.

[ Szerkesztve ]

(#8865) NGA válasza agabe (#8863) üzenetére


NGA
addikt

A képen látható garanciajegyet adja az Euronics. Ez nem felel meg? Érdekes, mert az Euronics is hivatalos viszonteladó, fent van a Sony oldalán is.

(#8866) Dani Pécs


Dani Pécs
tag

Beszereztem a hálóba a 32W705 alá egy HTCT60-BT hangprojektort, az Edigitalban brutáljó áron.

Tetszik, ide pont elég, szépen szól, és nagyon tuti a falon a TV alá szerelve.

(#8867) nismoka válasza NGA (#8865) üzenetére


nismoka
addikt

Elvileg elfogadja a szerviz de már nekik is az újabbat kellene adni amin csak egy nagy HU jelzés van.

(#8868) daniel2121 válasza agabe (#8849) üzenetére


daniel2121
senior tag

Állítólag januárban már lehet valamit tudni a 2015-ös modellekről.

(#8869) wolf033 válasza agabe (#8863) üzenetére


wolf033
senior tag

Utólag lehet ilyet kötni? MM-ben vettem kb 1 hete a tv-t.

(#8870) nismoka válasza wolf033 (#8869) üzenetére


nismoka
addikt

Lehet.

(#8871) wolf033 válasza nismoka (#8870) üzenetére


wolf033
senior tag

És hol? Csak a Sony-nál vagy akár visszamehetek az MM-be is és ott tudok venni utólag garit? Akár baleset garit is? Jól hangzik ez a 16500-as felár +3 évért meg baleseti garért.

[ Szerkesztve ]

(#8872) nismoka válasza wolf033 (#8871) üzenetére


nismoka
addikt

Sony center.

(#8873) wolf033 válasza nismoka (#8872) üzenetére


wolf033
senior tag

Az jó mert nincs a közelemben Sony center . Gondolom neten nem lehet ilyet kötni?

(#8874) Janaboy válasza wolf033 (#8871) üzenetére


Janaboy
veterán

En a mediaban kotottem 5ev gold pluszt, amikor vettem 23eFt volt..

Janaboy

(#8875) nismoka válasza Janaboy (#8874) üzenetére


nismoka
addikt

Az nem sony hanem valamelyik biztosito cég.

(#8876) Janaboy válasza nismoka (#8875) üzenetére


Janaboy
veterán

Jaja tudom, de ha biztositva van, akkor nem mind1? :)

Janaboy

(#8877) wolf033 válasza Janaboy (#8874) üzenetére


wolf033
senior tag

Én meg sajna nem vettem. Így utólag belegondolva viszont nem rossz dolog. Alap 2 év helyett az 5 jobban hangzik és esetleg ha el akarom adni a tv-t talán könnyebb lenne az is. :)

(#8878) B-L-A-C-K válasza agabe (#8863) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én a Sony Centerbe vettem (www.nagyonjo.eu). Ott a gari abból tevődik össze hogy kaptam egy garijegyet, + számlát, + egy 3 oldalas A4-es nyomtatványt amin a biztonsági gari van, és ezzel a 3 kombóval érvényesíthető az egész. Baleset esetén önrész nincs, vagyis legalább ezt mondták.

Amúgy aki drágább TV-t vesz érdemes kibulizni hogy az 5 éves biztonságit csapják hozzá ingyen, nekem ez volt a 2. bolt akiket felhívtam emiatt, Ők szó nélkül megadták hozzá ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#8879) NGA


NGA
addikt

Hol lehet kikapcsolni a távkapcsoló hangját?

(#8880) B-L-A-C-K válasza NGA (#8879) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Távkapcsoló hangját? :D Neked van benne beépített hangszóró? ;]

Amúgy ha a menü hangra gondolsz most így passz, nem vagyok otthon...

(#8881) tomp válasza NGA (#8879) üzenetére


tomp
félisten

Beállítások->Hang->Billentyűhang->Ki :)

(#8882) birno válasza nismoka (#8872) üzenetére


birno
addikt

Es ha nekem 5 ev jotallas van de nem biztonsagi azt lehet upgradelni?
kozpontiszalon.hu-rol vettem par hete.

(#8883) B-L-A-C-K válasza birno (#8882) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Készülék vásárlásától számított 1 évig tudod bővíteni...

(#8884) nismoka válasza birno (#8882) üzenetére


nismoka
addikt

Kérdezd meg öket! ;)

(#8885) igmond


igmond
tag

Örömmel jelentem, hogy csatlakoztam a 50w829 tulajok táborához http://prohardver.hu/dl/s/d2.gif Ma este mentem el a kecskeméti sony centerbe, nagyon kedvesek voltak, haverom is vett egy 42w705-t, szóval jó boltot csináltunk. Még nem nagyon volt időm foglalkozni vele, beállítottam a digitális adásokat és kész. Majd valami jó beállítást kellene eszközölnöm rajta, kicsit sötétnek tűnik a kép. Haver rákötötte pcre, az elindított fimnél pedig nagyon sötét volt az egész. Arra esetleg tudtok tippet mondani, mivel lehet korrigálni? Elég lenne csak a kontrasztot állítani?

(#8886) birno válasza nismoka (#8884) üzenetére


birno
addikt

Az lesz, mondjuk nem ertem, hogy eri ez meg nekik...

B-L-A-C-K: Koszi.

(#8887) B-L-A-C-K válasza igmond (#8885) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grat hozzá...;)

Fényerő beállítás, ha a legvilágosabbat akarjátok elérni akkor Háttérfény/Kontraszt max, illetve menj a Home -> Beállítások -> Rendszerbeállítások -> Takarékosság -> Fényérzékelő ki. Bár így kiveri majd a szemeteket, de innentől tudtok finomhangolni ti is.

(#8888) igmond


igmond
tag

Örömmel jelentem, hogy csatlakoztam a 50w829 tulajok táborához!!! Ma este mentem el a kecskeméti sony centerbe, nagyon kedvesek voltak, haverom is vett egy 42w705-t, szóval jó boltot csináltunk. Még nem nagyon volt időm foglalkozni vele, beállítottam a digitális adásokat és kész. Majd valami jó beállítást kellene eszközölnöm rajta, kicsit sötétnek tűnik a kép. Haver rákötötte pcre, az elindított fimnél pedig nagyon sötét volt az egész. Arra esetleg tudtok tippet mondani, mivel lehet korrigálni? Elég lenne csak a kontrasztot állítani?

[ Szerkesztve ]

(#8889) B-L-A-C-K válasza igmond (#8888) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet a hétvégi iszogatás a ludas, de ezt már 1x leírtad...:/

(#8890) igmond válasza B-L-A-C-K (#8887) üzenetére


igmond
tag

Köszönöm szépen a tanácsod!!!

Látom sikerült bedupláznom a hozzászólást, kissé furcsa a fórum, nem igazán akar szót fogadni.

(#8891) daniel2121 válasza igmond (#8888) üzenetére


daniel2121
senior tag

és mi az a jó bolt ha nem titok?

(#8892) igmond válasza daniel2121 (#8891) üzenetére


igmond
tag

Én gyémántkuponnal hoztam el 220ért, a 705 pedig 150e volt, mindkettő olcsóbb a listaárnál, nekem illetve havernak is megérte.

(#8893) daniel2121 válasza igmond (#8892) üzenetére


daniel2121
senior tag

Az jó ár érte.

(#8894) agabe válasza wolf033 (#8877) üzenetére


agabe
addikt

B-L-A-C-K is irta a vasarlas napjatol egy eved van ra (360 nap asszem), viszont nevhez es cimhez kotodik, azaz nem vagyok biztos benne, hogy ha eladod akkor a vevo ervenyesiteni tudja...max ha baja van vissza kell vinnie hozzad. Eleg hulyen hangzik, de ha elofordulhat, higy eladod akkor kerdezz ra mielott vennel.

(#8867) nismoka:
En az extreme digitaltol is ilyet kaptam a 60W605-oshoz, es haverom meg az euronicsbol az 50w828-hoz.
Azert jo lenne tisztazni, hogy hogyan is van ez, es elfogadjak (kesobb par ev mulva) vagy sem, mert ha nem akkor edigitalnak irnom kell mi a helyzet mit mondtak a sony centerben, es adjanak ervenyes garilevelet...haveromnak meg euronics-al kell ugyanezt eljatszania.
Azer fura, hogy ket hivatalos forgalmazo sem ad jot, es mindketten ugyanazt adjak...gondolom ami a tv-hez van csomagolva alapbol, de ha ez van csomagolva (es a magyar sony adta fel az edigitalnak meg az euronicsnak is a tv-ket a donozon levo jelzes szerint) akkor miert is ne lenne jo? Persze ha uj szabalyozas van akkor meg a forgalmazo partmereknek kell betartani, vagy esetleg sony-tol elfelejettek szolni.

[ Szerkesztve ]

(#8895) lexter00 válasza Dani Pécs (#8866) üzenetére


lexter00
őstag

Edigitál és brutál jó ár egy mondatban??Háááát... :DDD A fekete péntekkel előttem teljesen leírták magukat!

Agabe : Emlékeim szerint én nem ilyen garilevelet kaptam a MM-ből

[ Szerkesztve ]

(#8896) agabe válasza lexter00 (#8895) üzenetére


agabe
addikt

Ha tudod fenykepezd be legyszi (vagy barki mas) hogy kell kineznie, mert a sony centerben mutattak messzirol, es tok mashogy nezett ki ...nem is ez a szinvilag, es telesejen mas kialakitas, mas papir stb.

(#8897) lexter00 válasza agabe (#8896) üzenetére


lexter00
őstag

(#8898) SG3rg0 válasza lexter00 (#8897) üzenetére


SG3rg0
őstag

Én a Sony centerből vettem és nekem is ilyen gar papirom van.

(#8899) agabe válasza lexter00 (#8897) üzenetére


agabe
addikt

Koszi!
Igen ilyet mutattak a sony centerben is. A tv melle csomagolt dobozban levo akkor tok ervenytelen ezek szerint. Miert nem tudja ezt az edigital...meg az euronics ?

(#8900) superg


superg
senior tag

Nekem meg semmilyet nem adott az euronics a tv mellé csak nemrég kértem és állítólag már feladták postán

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.