Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) pzstm válasza Bönde (#8193) üzenetére


pzstm
titán

május eleje óta van 829-m...imádom...Isteni egyszerűen. Minden gyönyörű rajta. Full HD film és konzoljáték is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8202) Dani Pécs válasza *Tata* (#8200) üzenetére


Dani Pécs
tag

Ahogy nézem, alapból akciós (226) és erre még rájön a cm kedvezmény, így lesz 196. Tényleg brutál jó ár... :Y :Y

(#8203) Dani Pécs válasza pzstm (#8201) üzenetére


Dani Pécs
tag

Nekem október óta van 55W828, és ugyanezt tudom elmondani. Soha többet Samsung... Ennél a Sonynál nincs jobb a kategóriában! :C

(#8204) Tegla80 válasza *Tata* (#8200) üzenetére


Tegla80
addikt

Koszi ,h bedobtad... :R .(konnyebb lettem 2kiloval. :DD )
Lebeszeltem....felreraktak......orulunk...este tv csere.

superg
a talpa ugyan akkora,mint a 42" e?
(remelem,mert a 42" epp rafer arra amin lenne ez is)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8205) nismoka válasza Tegla80 (#8204) üzenetére


nismoka
addikt

52cm széles a talpa hátul szélétől széléig, 2,5cm-el szélesebb mint a 42"-es.

[ Szerkesztve ]

(#8206) superg válasza Tegla80 (#8204) üzenetére


superg
senior tag

Az 50-es talp max szélessége 51,5 cm,nem tudom ugyanakkora e nekem nemvoltak ilyen problémáim.
megelőztek,ilyenkor lenne jó ha normális talpakhoz visszaszoknának az ilyen kis virgácsok helyett :)

Az elírásbn csak arra gondoltam hogy a szórólapon úgy szerepel hogy a cm kedvezménnyel együtt 226K,a webshopban meg erre jön még az 26k mínusz cm kedvezmény,majd meglátjuk meddig lesz ennyi bár mostanában mintha zuhannának az árak.Szerintem a 4k vagy Oled lehet ebben a "ludas"

[ Szerkesztve ]

(#8207) Firestormhun


Firestormhun
senior tag

Elírás volt valóban az 196-os ár, már módosították 226-ra.

...

(#8208) L4mie válasza Firestormhun (#8207) üzenetére


L4mie
veterán

ohhh és aki berendelte ennyiért megkapja ennyiért? elvileg törvény által biztosított, hogy megkapd, nem fogok idézni mert nem tudom melyik törvény ez.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8209) Tegla80


Tegla80
addikt

Koszi a talp infokat ....
(hatareset lesz ,de megoldom...)

Arral kapcsolatban.
Telon beszeltem le es visszahivas utan mondtak csak ,h "ok a 197e".
+kerdezte a fonoket,mert az ujsagra hivatkozott addig,h 226 e lenne.
(valami nem kerek sztem meg naluk sem fejben,de innen mar engem nem erdekel....)

Sony® & PlayStation®

(#8210) nismoka válasza L4mie (#8197) üzenetére


nismoka
addikt

Bizony pedig a beszer alatt van a 224...

[ Szerkesztve ]

(#8211) L4mie válasza nismoka (#8210) üzenetére


L4mie
veterán

hát akkor erősen szürkeimpot gyanús. Mindenesetre azt hiszem amíg megy rájuk a normál garancia addig mi rövidtávon jól járunk. :3

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8212) Dealer95 válasza L4mie (#8208) üzenetére


Dealer95
őstag

Ameddig nem kapod meg a visszaigazolást, hogy a rendelést felvették, addig semmi sem fix.
Utána viszont igen.

(#8213) Dani Pécs válasza Tegla80 (#8209) üzenetére


Dani Pécs
tag

Akkor gratula! Ez egy igazi Black Friday alázó ár, amiért megkapod :)

(#8214) agabe válasza L4mie (#8208) üzenetére


agabe
addikt

Annyi lesz az ár amennyiért rögzítették. Ha valaki rendelt neten és megkapta a visszaigazolást még a változás előtt akkor 197-ért kapja.

(#8211) Furkoo:
A rövid távot nem értem :) Ha gari van rá és hivatalos akkor okés. Nem hiszem, hogy Euronics elkezdene gari nélkül árulni termékeket.

(#8213) Dani Pécs:
Ha nem is alázza (bár az itthoni kedvezményeket lehet :D ) de legalábbis eléri azokat.

[ Szerkesztve ]

(#8215) L4mie válasza agabe (#8214) üzenetére


L4mie
veterán

Lényegében arra gondoltam, hogy ha hosszú távon a euronics valamilyen trükközéssel a beszer ár alatt tudja tartani az árait, márpedig a sony centerben azt mondták, hogy ez olyan ár, bár nyilván a kifutó termékeknél majd változik és lassan ez a széria kifutó lesz amikor jönnek a 2015 ös modellek, na de e lényeg, hogy ha beszer ár alatt tudja tartani akkor kétféle hosszútávú negatív következményt látok,
A sony center / ahol én szívesebben vásárolok mint a euronicsben/ fogja és megszünteti az árgaranciáját aztán csók, mert nekik nyilván így veszteséges, vagy tartja és hosszútávon veszteséges lesz annak pedig nem jók a következményei.

mindezt laikusként mondom csak tippelgetek az általam látottak - tapasztaltak alapján.

Rövid távon persze nekem is baromira megérte euronicses újságot lobogtatva bemenni a sony centerbe, hogy na srácok akkor ott 224 a TV akkor ti most nekem 220 ért adjátok ugye? És annyiért adták :P szembe a kiírt 260 körüli árral.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8217) agabe válasza LeventeV (#8199) üzenetére


agabe
addikt

Mértetfüggő.
Az biztos, hogy az összes W6 -os hátsó ledes, a W7-esek meg edge (valószínűleg alul egy sor) ledes. Nem tudni melyiknek jobb a homogenitása, de 40-es W605 -öst tesztjében jót írtak róla.
Kisebb méreteknél a W7-esben Motionflow XR 200 van, a W6 -osokban 100.
50 colosnál a W705 -ös már 400Hz -es Motionflow-val van...a panel is lehet, hogy különböző mint a kisebbeknél, de ezt nem olvastam.
Nagyobbat gondolom nem akarsz, mert az W7 -esekből nincs, így a 60-asW605 -ös kiesik, pedig az majdnem mindenben más mint a többi W6 -os.

(#8215) Furkoo:
Vágom már, és igazad van...valószínű, hogy nem a vásárlók 100%-a él az árgarancia lehetőséggel, és úgy ki tudják gazdálkodni ami kell nekik.

(#8218) Pityke78 :
Abból nem.

[ Szerkesztve ]

(#8218) Pityke78 válasza Dani Pécs (#8202) üzenetére


Pityke78
őstag

Az 55"-os-ból nem volt ilyen elírt, dupla kedvezményes? :P

(#8219) agabe válasza Dealer95 (#8216) üzenetére


agabe
addikt

Már nem fogják visszaigazolni, mert rájöttek a hibára.
Az is lehet, hogy már a kosárban is módosul az ár ha elindítod a vásárlási folyamat lépéseit.

(#8220) agabe válasza Pityke78 (#8218) üzenetére


agabe
addikt

Nem volt.

(#8193) Bönde:
Na megvan ? :))

[ Szerkesztve ]

(#8222) Tegla80


Tegla80
addikt

Haveromnak sikerult...blokkoltak 197 e ert .telon szolt reggel oda es most hozta el...
Nekem 4ig izgulos a dolog,mert tesomek akkor tudjak elhozni...(ezen is varialtam gyors,mert En csak utana tudnam.)
Remeg a seggem,h mi.lesz....,4ig befonom a hajam... :O

Sony® & PlayStation®

(#8223) agabe válasza Tegla80 (#8222) üzenetére


agabe
addikt

Ha a rendelest visszaigazoltak, akkor kellett is tartaniuk az arat.
Nem kerdezte haverod mennyit adtak el ilyen jo aron ? :)

(#8224) *Tata* válasza Pityke78 (#8218) üzenetére


*Tata*
senior tag

55-ös még ez van így jó áron:[link]

(#8225) Bönde válasza agabe (#8220) üzenetére


Bönde
csendes tag

:DD Meg! :))
Nem volt egyszerű. Telefonon gyorsan megrendeltem, majd küldték is a visszaigazolást. Siófokról elmentem érte Veszprémbe, kicsenegettem a 197-et és elhoztam. Egy vagyok a kevés szerencsések közül akik ennyiért hozzájuthattak :D Nem sokkal rá telefonált a központból egy izgatott hangú hölgy hogy tévedés volt, mert 226 a jó ár. Szegénykém nem tudta hogy már úton vagyok hazafelé a készülékkel :D

(#8226) agabe válasza Bönde (#8225) üzenetére


agabe
addikt

Grat! :C
Hiaba telefonalt..ha meg nem is hoztad volna el a megrendelt es visszaigazolt termeket annyiert kell adniuk amennyi a visszaigazolasban szerepel. Persze lehet beprobalkozni, de akkor max ragaszkodni kell a visszaigazolasban szereplo arhoz, es semmit nem tehetnek, viszont biztos van par ember akit meg tudnak gyozni, hogy akkor vagy ne kerje, vagy a magasabb aron.

(#8227) nismoka válasza agabe (#8226) üzenetére


nismoka
addikt

Én csak azt az embert sajnálom aki ezt elcseszte...

[ Szerkesztve ]

(#8228) Dani Pécs válasza Bönde (#8225) üzenetére


Dani Pécs
tag

Hogy ezért valaki(k) mekkora seggberúgást kap(nak)...

[ Szerkesztve ]

(#8229) agabe válasza nismoka (#8227) üzenetére


agabe
addikt

Mondjuk az tenyleg gaz lehet, ha raverik (es siman elkepzelheto) :/
Ha kiment 10-20 db akkor az 260-520ezer penz. Nem egyszeru a kereskedes gondolom, mert ilyenek is becsusznak, es nagy cegnel ha lenyelik akkor nem gaz, de ha valakin behajtjak akkor mar nem olyan roszas a kep.

[ Szerkesztve ]

(#8230) Tegla80 válasza agabe (#8223) üzenetére


Tegla80
addikt

Semmi nem volt visszaigazolva mert nem netes rendeles...szimplan telon odaszoltam,h ennyi a neten es ennyibe kell a tv. Visszahivot,h OK az ar es felrerakta...hivtam havert,h itt a tv vetel napja,ha van 2kilo ...odacsorgott ,elrakatta ,bement kesobb,elhozta.
Most ott tartunk,h 1 db megveve havernak mar otthon es 1db elrakva nekem meg a boltban (ha igaz) igy ez 2db ....amugy osszesen 5db volt/van foglalozva es ennyi volt a keszlet. (Pecs plaza )

Sony® & PlayStation®

(#8231) *Tata* válasza Tegla80 (#8230) üzenetére


*Tata*
senior tag

Helyedben vinném a havert magammal átvételkor.
Ő tudná bizonyítani, hogy ő is kapott ennyiért, ha sza@akodnának. :K

(#8232) kuruc01 válasza nismoka (#719) üzenetére


kuruc01
tag

Szia!Adtak hozzá 3D szemüvegeket?Távirányító milyen jár hozzá?

(#8233) Malachi


Malachi
addikt

urak, fél órán belül itt az 50W828b! :C

igaz én 226-ért jutottam hozzá, de elnézve a kirakott darabot és a mellette levőket... hát nem hiszem, hogy rossz boltot csináltam! mostantól még gyakrabban nézek majd ide. este írok néhány tapasztalatot! :D

(#8234) agabe válasza Tegla80 (#8230) üzenetére


agabe
addikt

Az erdekes ha csak Pecsett elvittek mindet ami raktaron volt :Y
Mi lehet a tobbi helyen? Ha mindenhol elvittek (es ezen az alacsonyabb aron) akkor eleg gaz lehet annak akit majd felelossegre vonnak :(

(#8233) Malachi:
Varjuk majd a tapasztalatokat, bar mindehol jokat nyilatkoztak rola tesztekben is es felhasznalok is, igy nem hiszem, hogy gond lenne vele ;)

(#8235) nismoka:
Naja, de szerintem senkit nem lehetne ravenni aki olcsobban rendelte, hogy lepjen vissza ami az o oldalukrol ertheto, a masik oldalt nezve meg sajna nagy problema.

[ Szerkesztve ]

(#8235) nismoka válasza agabe (#8234) üzenetére


nismoka
addikt

Szép karácsonya lesz az tuti!

(#8236) Tegla80 válasza *Tata* (#8231) üzenetére


Tegla80
addikt

Arra nincs szuksegem,mert relative ,de ismeros az ertekesito....nala vettem a 2honapja a jelenlegi tv-t es akkor is segitett a 200at 180ra levinni az euronics kartyaval.(kp ra vettem,de megkaptam a hitelhez jaro kedvezmenyt.)
Nem is ettol tartok,Ő oaadja ennyibe,ha megteheti.En a "megse adhatjuk ennyibe mert rankszolt a kozpont" mondattol tartok picit ami utne az Ő szavat. Bar akkor meg csak felhivna....
Enyem kell legyen ennyibe,nem lehet maskep....masfel ora es kiderul....lassan megy a a mai nap.

Sony® & PlayStation®

(#8237) nismoka válasza Tegla80 (#8236) üzenetére


nismoka
addikt

Na, mégszebb lesz az aláírásod! :)

(#8238) Tegla80 válasza nismoka (#8237) üzenetére


Tegla80
addikt

Jah ne is mond.....a ps3 kivetelevel idei vetel minden Sony termekem.
Ha meg ez is osszejon akkor tenyleg csak a Sony-ert dolgoztam iden. :DDD
Plusz ha elerem vegre a kello napot es megkaphatom esetleg az egyedi "arckepem" ami temabavago lesz/lenne (ha engedik) akkor aztan lesz "fanboy" ozas.(one topicban mar igy is szeretik,ha kommentelek. :DD )

Sony® & PlayStation®

(#8239) nismoka válasza Tegla80 (#8238) üzenetére


nismoka
addikt

Én direkt nem írok aláírást, egyrészt sokszor változna, másrészt én is fanboyozva lennék bár van sok nem sony cuccom is.:)

[ Szerkesztve ]

(#8240) pzstm válasza Tegla80 (#8238) üzenetére


pzstm
titán

mindenki szeretettel lát a One topikban szerintem, amíg arról van szó amiről kell ;)

Amúgy rajtam is ledöbbentek, mint elsőnapos One vásárló és Sony TV-m volt akkoris, meg most tavasszal is arra cseréltem ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8241) silentkiller


silentkiller
senior tag

Sziasztok, érdemes most megvenni 170k-ért (+5 év gari) a 42-es 829-est vagy esteleg Karácsony előtt még várható valami hasonló akciózás amivel érdemes lehet élni? Tehát most azonnal szaladjak venni :K vagy csendben várjak még 1-2 hetet?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#8242) Neoteric válasza pzstm (#8240) üzenetére


Neoteric
addikt

Sony tvn meg az xbox one is szepen mutat? ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#8243) pzstm válasza Neoteric (#8242) üzenetére


pzstm
titán

rajta nem fér el, mert olyan vékony, hogy lebillenne róla ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8244) nismoka válasza pzstm (#8243) üzenetére


nismoka
addikt

A videomagnó már úgysem divat... :P

(#8245) pzstm válasza nismoka (#8244) üzenetére


pzstm
titán

nah amíg kóstolgattok itt addig hazaindulok kicsit Forzázni, de lehet előveszem a HALO-t meg Sunset Overdrive-ot is ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8246) whatnot


whatnot
őstag

Tudtok valakit, aki vállal tévékalibrálást?
Már többször próbáltam kérdezni, de sosem kaptam választ.

(#8247) Bönde válasza agabe (#8226) üzenetére


Bönde
csendes tag

Köszi! Igen így jártak, én meg jól :)

Most tesztelgetem ezzel-azzal, nagyon dzsukel a termék,egyre jobban teccik. A boltban látva még nem is voltam annyira oda :)

[ Szerkesztve ]

(#8248) Bönde válasza Tegla80 (#8236) üzenetére


Bönde
csendes tag

Mi a helyzet? Sikerült a deal?

(#8249) Tegla80 válasza Bönde (#8248) üzenetére


Tegla80
addikt

Sikerult !!!! :))
A dobozt mar lattam.....most voltak itt hazafele menet tesomek.
8ig melozom,igy sajna keso este lesz mire beuzemelem,de azert osszerakom ma az tuti . ;)
(plusz ha belefer,akkor pici ps es bf is lesz :K )

Sony® & PlayStation®

(#8250) birno válasza whatnot (#8246) üzenetére


birno
addikt

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.