Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) nismoka válasza birno (#8050) üzenetére


nismoka
addikt

De lehet.

(#8052) birno válasza nismoka (#8051) üzenetére


birno
addikt

Hol latod? Nekem nem ajanlja fel.
Ennel igen, de a masiknal nem.

(#8053) whatnot válasza Etzel (#8047) üzenetére


whatnot
őstag

Ennyire durva lenne? Nálam azért ennyire nem zavaró, többségében némi árnyékkép van, szellemkép ritkábban. Eddig úgy vettem észre, hogy sötétebb jeleneteket tudja nehezebben kezelni.

(#8054) Archttila válasza birno (#8052) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Rakerdeztem:

"Tisztelt Érdeklődő !

Az Ön által kérdezett TV alapban 2 év, a házimozi 1 év garanciával van.

Lehetőség van mindkét termék garanciáját kibővíteni 5 évre melyek árai, tv 20.000 Ft, mozi 9.600 Ft.

Üdvözlettel

Sony Center Westend
+36 1 2387395
SonCity Kft.
www.soncity.hu
sony@soncity.hu"

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8055) birno válasza Archttila (#8054) üzenetére


birno
addikt

Aha, koszi, akkor gondolom utolag vagy a fizetes kornyeken van ra lehetoseg, hasznos info.
Mondjuk nem nagyon tudom hova rakni a hazimozi cuccost, de ettol fuggetlenul szerintem ez az ajanlat lesz a befuto. :)

(#8056) Peat;) válasza Etzel (#8027) üzenetére


Peat;)
veterán

A tv gyengéje, ha veszel külső komoly lejátszót akkor sem fog eltűnni, van 1-2 film ahol nincs, de a legtöbbnél van valamilyen szintű probléma. Bár itt is írták páran hogy teljesen jó a 3d-je, erre én csak annyit tudok mondani hogy akkor minden 2. tv selejtes, vagy az ő szemükkel van baj.

Nekem mede8er 3D lejátszóm van, azzal 100% hogy nincs baj, passzív tv-vel semmilyen szellemképet, akadozást nem produkál, szerintem nem (csak) lejátszó függvénye a problémák előfordulásának gyakorisága.

2D-ben viszont meg a sony képe nagyon szép. Ez van, nem lehet tökéletes tv-t kapni. (illetve nekem oled az lenne, csak kicsit drágább :) )

Illetve aki szerint nála teljesn jó a 3d az beírná melyik hdmi bemenetre van nyomva a külső lejátszó\pc? Hátha ez a turpisság bár kétlem.

[ Szerkesztve ]

(#8057) Dealer95 válasza Etzel (#8027) üzenetére


Dealer95
őstag

Itt ebben a tesztben azt írják, hogy eléggé crosstalk-os a 3D-je a TV-nek: [link]
Remélem a hétvégén érkező W905-öm nem lesz ilyen :(

Más:
Egy külső lejátszó jobb képminőséget produkál 3D-ben, mintha pl. laptopról HDMI-n keresztül nézném az eredeti .iso 3D filmet?

[ Szerkesztve ]

(#8058) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

A Sony KDL-60W605B képminőség, mozgás megjelenítés, homogenitás szempontjából mennyivel rosszabb, mint a W8-as szériák (805, 815, 828, 829)?

A 3D nem igazán érdekel, ezért kíváncsiskodom a 605-ről.

Van erről tapasztalatotok?

Köszi

(#8059) krx21 válasza Dealer95 (#8057) üzenetére


krx21
nagyúr

Sajnos picit a w905-ben is van áthallás... Ebben elmarad a Samsung 3D-től...

(#8060) Dealer95 válasza krx21 (#8059) üzenetére


Dealer95
őstag

:(
Nagyon zavaró?
Milyen távolságról a legkisebb az áthallás? Kb 1,5 méterről nézném a 40-est.

Illetve érdekelne, hogy a belső lejátszó tudja-e folytatni az előzőleg lejátszott filmeket amiket pl csak félig néztem meg USB-ről? Mert ilyen sokszor van este :D és a 3 éves Samsungunk (C6600) tudja, remélem ez is fogja.

(#8061) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

MM-ben csak ma a 42w805 180 ezer.hátha valakit érdekel.

bendeguz_HUN

(#8062) krx21 válasza Dealer95 (#8060) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem zavaró, de ez film függő is. Bár az igazság az, hogy egyáltalán nem nézek 3D-t, mert a vele járó képi kompromisszumok nekem nem ér annyit...

A belő lejátszóját csak az elején használtam teszt képekhez... Egy W905-szerintem megérdemel egy "rendes" média lejátszót... :K

(#8063) okezsoke


okezsoke
tag

Sziasztok!

Hosszas gondolkodás után és az MM eladó LG mániája ellenére hajlok a Sony felé.
A 100Hz miatt konkrétan az 50W815 érdekelne, bár jobban örültem volna passzív 3D-nek de igazából nem nagyon érdekel a 3D. Filmeket néznék, meg játszanék néha. TV adásom nincs.

Mit gondoltok, jól választottam?

Ma meg kéne venni, ha már akciós nap van....

(#8064) krx21 válasza okezsoke (#8063) üzenetére


krx21
nagyúr

Jól... A passzív 3D IPS panellal jár, mint ahogy többször is tárgyaltuk kb. harmad olyan fekete szinttel jár..
Ennek a Sony-nak sokkal jobb a kontrasztja, ami ha sötétben van használva igen fontos dolog...

[ Szerkesztve ]

(#8065) Callisto


Callisto
őstag

Fogas kérdés: 60 collos Sony W605 vagy a kisebb 50-es W705? (Sajnos utóbbiból nincs nagyobb.)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8066) agabe


agabe
addikt

Van valakinek a W605 -ösről konkrét tapasztalata otthoni használat alapján ? Konkrétan a 60"-os lenne ami érdekelne (400Hz Motionflow szemben a kisebbek 200Hz-ével), most még olcsóbb mint eddig, és 50-es mostani TV már kicsi.
Olvastam, hogy 705 -ösben jobb a panel, de abból meg nincs 60" -os, ráadásul azt sem tudom (és boltban sem feltétlenül látszik), hogy a direkt led, vagy az edge led jobb (régebben a direktet gondoltam jobbnak, de vannak hibái annak is), nomeg, hogy Sony-nál hogy oldották meg az egészet.

Tesztet is olvastam ahol általában dícsérik a 605-öst is ezért ha nincs nagy kifogás ellene (ami miatt nem lenne érdemes foglalkozni vele) akkor beruházok egy 60W605 -ösre.

Bármi infó jöhet, ha valaki már tényleg használta vagy sokat nézte, és főleg az érdekel ha ne vegyem meg, bár bevallom más 60-as méretű szinte dupla áron szokott lenni annyit meg egy TV nem ér meg nekem mivel filmet úgyis inkább projin nézek, 3D meg nem érdekel.

(#8065) Callisto:
Nálam csak annyival egyszerűbb, hogy 50-est már nem akarok :D

[ Szerkesztve ]

(#8067) Callisto válasza agabe (#8066) üzenetére


Callisto
őstag

Akkor meggyőztél. Én is inkább a 60 felé hajlok méretben. :D
A többi kérdésedre várom a válaszokat. :D:D:D

Tesztek szerint egyébként a 605-ös jobb. A 705-ös lagja viszont fele akkora. Kalibrálás után már a 705-ös tűnik jobbnak. Eléggé fej-fej mellett vannak. De ez olyan dolog sajnos. hogy LCD tévénél ugye darabonként is vannak eltérések pl. a homogenitás tekintetében.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8068) agabe válasza Callisto (#8067) üzenetére


agabe
addikt

Huhh..nehogy en gyozzelek meg, mert en sem vagyok nagy ismeroje meg a tipusoknak :))
Igazabol nalam a 60" igeny, es emellett persze ne legyen rossz a kep. Van tokeletesebb, de meretben, ar/ertekben hirtelen ugy tunik most nincs jobb amit erdemes lenne hazavinnem, hacsak nem jelzik talasztaltabbak, hogy olyan hibaja lenne ami miatt jobb tavolmaradni a szeriatol.
Persze darabonkent is vannak elteresek, de egy tipuson belul (legalabbis sonynal) eleg konstans szokott lenni a minoseg, a homogenitas problematol meg pont a dirket led miatt nem tartok igazan ;)

[ Szerkesztve ]

(#8069) Callisto válasza agabe (#8068) üzenetére


Callisto
őstag

Ja neeeem. Csak a méretében. Nekem még régi 40-es van. Ha neked az 50 pici, akkor azt átugrom inkább, mert nekem is pici lenne előbb-utóbb. :D
A 605B-ről csupa szuperlativuszokban beszélnek kép tekintetében és van aki nem érti, hogy a local dimming hiányával hogyan is lett ennyire jó:
http://www.whathifi.com/sony/kdl-40w605b/review
http://www.trustedreviews.com/sony-kdl-40w605b-review
http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl40w605b-201404233740.htm
http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-led/sony/w600b

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8070) Tegla80 válasza Callisto (#8069) üzenetére


Tegla80
addikt

Egy dolgot ne feledj. Ezek 40" os tesztek es fixen tudhato,h samu panel van bennuk. :K (a 48" ban is,ha jol emlexem)
Mig 60" rol egy irasos tesztet sem talalni..... lehet az mas panel es kozel sem ilyen az osszkepe.(nagy meretnel megjobban elojon minden,igy lehet masabb is a kep,nameg a panel is)
En spec nismoka velemenyet meghallgatnam e teren.
merre vagy? :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#8071) Callisto válasza Tegla80 (#8070) üzenetére


Callisto
őstag

Azt gondolnám típuson belül azért csak ugyanolyan panellel szerelnek.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8072) Tegla80 válasza Callisto (#8071) üzenetére


Tegla80
addikt

Ezt En spec nem mernem ilyen 1ertemuen kijelenteni....
A Sony eseteben nemtom fixen ,de h a samunal nem igy van az tuti..(mar egy azonos meret is lehet samu vagy auo panel is ....)

Sony® & PlayStation®

(#8073) birno


birno
addikt

Megjott az 55W829B TV-m, hat bakker, igy a szobamban sokkal nagyobbnak tunik mint az uzletekben. :D
Egyelore meg csak baratkozom vele, 1 2D-s filmbe neztem bele, PC-rol rakotve, de valahogy nem volt olyan szep a kepe, mint az uzletekben, de valoszinuleg csak beallitasi gond lesz vagy a forras rossz, nem tudom, kb meg semmit nem piszkaltam rajta.
Az biztos, hogy jo par nap fog kelleni mire belovom, hogy tokeletes legyen,

Viszont ami feltunt, hogy mikor teljesen fekete kepet mutat, akkor nehol vannak vilagosabb "foltok", tudom, hogy van valami neve ennek a jelensegnek, de sehogy nem jut eszembe.
Mi is az?

(#8074) Malachi válasza birno (#8073) üzenetére


Malachi
addikt

az üzletben valószínűleg bluray forrásról ment rajta valami rettentő kontrasztos és éles demo, vagy sima BD film. azzal próbáld, és pont olyan penge lesz a kép. :)

nem tudom a nevét a jelenségnek, bár minden nap látom az LG monitoromon... :D

(#8075) whatnot válasza birno (#8073) üzenetére


whatnot
őstag

(#8076) birno válasza whatnot (#8075) üzenetére


birno
addikt

Azaz, nekem csak a ghosting jutott eszembe, ami meg tok mas, koszi. :)

Malachi: Igen, gondolom, BD film beszerzese folyamatban, hogy teszteljem azzal is.

(#8077) Janaboy válasza whatnot (#8075) üzenetére


Janaboy
veterán

Én is észrevettem, hogy középen alulról nagyjából olyan 7-8 cmre egy "fehér folt" van, amikor olyan fekete kép van, amit pl a médialejátszó bekapcsolásakor látok és gondolom ez a háttérvilágítás "foltja"!? Másnak is ilyen?
50w805b

Janaboy

(#8078) agabe válasza Tegla80 (#8072) üzenetére


agabe
addikt

Igan a samunal bevett dolog, hogy meg ugyanazon tipus ugyanazon meretu keszulekei kozott is lehet 2-3 fajta panel.
Sony-nal korabban nem volt jellemzo, de mar eleg regen nem foglalkoztam tv-kkel. Azt nem tudom, hogy csak elektronika, vagy panel kulonbseg is, hogy a 60-asnal kisebbek 200Mhz Motionflow-sok mig a 60-as 400-as, mert ez alapjan is lehetne mas panel is siman.
No mindegy, a fellelheto informaciok alapjan belevagok aztan majd adok infokat mi tapasztalhato ;)

(#8079) Peat;) válasza Janaboy (#8077) üzenetére


Peat;)
veterán

Amikor tényleges kép van rajta, tehát kap jelet az elektronika akkor mérvadó megnézni a képet. Mert akkor dolgozik a tv agyondicsért elektronikája, ami próbálja ellensúlyozni az elavult képernyőtechnológiát(nem bántás, nincs jobb ettől, szerintem oled a jövő de még odébb van). Pl. ha rá van kötve a pc akkor meg kell nyitni egy full hd fekete képet és úgy lesni, amikor tartalom lesz a tv-n ez a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#8080) wolf033


wolf033
senior tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Sony-t hirtelen felindulásból mert egész jónak tűnt az MM-s akció (140.000) és egyébként is venni akartam tv-t. Sosem volt Sony tv-m.

Esetleg mondanátok pár véleményt róla, hogy milyen ez a TV? :) [link] Légyszi ne nagyon szidjátok. :) Nekem baromira bejön de lehet a méret elvakít.
Egy kb. 3 éves LCD 32"-os Samsung HD Readyt váltott le. Nekem elég jónak tűnik a képe is bár nem vagyok egy nagy TV szakértő. Teljesen általános felhasználásra van. Leginkább TV nézésre meg pc-ről filmnézésre. :D Ami elsőre nagyon feltűnt és kirívó volt a Samuhoz képest az az eszméletlen sok állítási lehetőség mind képileg meg hangilag meg még a sok millió minden más is. :)

(#8081) Janaboy válasza Peat;) (#8079) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez olyan állapot, amikor tényleges kép van rajta (csak fekete), majd próbálok róla csinálni egy képet :)

Janaboy

(#8082) agabe válasza wolf033 (#8080) üzenetére


agabe
addikt

140-ért nem volt rossz vétel, én is nézegettem MM-ban (sajna még a mostaninál is kisebb volt ezért max hálóba gondoltam) , aztán meg találtam edigitálnál 60W605 -öt, és annak nem bírtam ellenállni, de egy kisebb samuról váltva (főleg egy alapabb régebbi lehetett ha HD ready volt) biztos sokkal jobb lesz az élmény egyrészt a méret miatt másrészt felbontás, és összességében is sokkal jobb egy mostani alap sony mint egy régi alap samsung, szóval szerintem jó vásárt csináltál. Sok tapasztalatom nincs vele, de láttam szerdán, és (a sok más olcsóbb hasonló méretűvel ellentétben) egész tetszetős volt a képe, az ára miatt meg tényleg megfordult a fejemben tegnap, hogy egyet beszerezzek.

(#8083) agabe válasza nightshadow (#7237) üzenetére


agabe
addikt

Most, hogy jon a tv jovo heten kicsit kersgeltem, es a 60-as w605 panelja tok mas mint a kisebb meretueke.

piexelstruktura:

A sharp X-Gen UV2A tipusu panelja van belerakva.
Inkabb a 705-osere hasonlit ranezesre, de azert attol is kulonbozik.

[ Szerkesztve ]

(#8084) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Edigital-ban 42w805 169.900ft.

bendeguz_HUN

(#8085) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Hétfőtől vasárnapig a központi szalonban is akcio lesz

bendeguz_HUN

(#8086) Callisto válasza agabe (#8083) üzenetére


Callisto
őstag

Köszi az infót. Nagy baj nem lehet akkor, mert ez van az Aquosokban is. Az pedig jó. :)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8087) agabe válasza bendeguz76 (#8084) üzenetére


agabe
addikt

Az a tizen-par szazelek kedvezmeny nem hatalmas engedmeny...remelhetoleg lesz meg jobb aron is karacsony elott, mert itt pl. akcio nelkul is majdnem ugyanolyan aron van.

(#8086) Callisto:
Van olyan amiben ez van, de azoknal sokban a sarga pixellel kiegeszitett verzio (ugyanezzel a technologiaval gyartva) talalhato, de onmagaban a panel szarmazasa egy technologiaja jo jel valoban.
A betekintesi szog nincs a legjobbak kozott, de 60-80 fokig nincs vele gond, es en pl. 4-5 meterrol nezem altalaban ahonnan meg nem is nagyon tudok annyire oldalra menni, hogy nagyon rossz lehessen igy ebbol a szempontbol is megfelelo nalam.

[ Szerkesztve ]

(#8088) bendeguz76 válasza agabe (#8087) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Lehet,de például 42w829 hétfőtől 170 lesz egy hétig központi szalonban.az már nem rossz engedmény.gondoltam valakinek hasznos lesz

bendeguz_HUN

(#8089) birno válasza birno (#8076) üzenetére


birno
addikt

Na megneztem BD filmmel is s azzal persze sokkal szebb a kepe, de, geprol valamiert nem folyamatos a lejatszas, tobb lejatszoval is neztem, de egyikkel sem az igazi, olyan mintha nem jelenitene meg annyi kepkockat amennyivel mar folyamatosnak hat a mozgas vagy lassabban tolja at a kepet s azert.

PS3-rol blu-ray lemezt lejatszva viszont tokeletes, folyamatos a mozgas, sokkal szebbek a szinek is mint geprol, nagyon meg vagyok vele elegedve igy, mar csak el kell erni, hogy PC-rol is ilyen legyen. :)
DVI-HDMI atalakitoval van jelenleg osszekotve, ez lehet annak a hibaja? Vagy kabel gond? Esetleg regebbi szabvanyu HDMI kabel miatt?

A masik gondom, hogy mivel atalakitoval van rakotve, igy csak kepem van, hangom nincs, ha azt rakotom kulon RCA-val, akkor csak kulon csatlakozasnak latja, szoval vagy hangom van vagy kepem. :D

(#8090) Archttila válasza bendeguz76 (#8088) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Es a jelenleg futo akciokat visszavonjak?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8091) kruplishal válasza bendeguz76 (#8088) üzenetére


kruplishal
tag

Bizony! Már rendelhető is :) 42W829 ill. Adventi akciók

[ Szerkesztve ]

(#8092) SzaZso007


SzaZso007
tag

Tisztelt szakértő Hölgyek és Urak!
(Pont azért, mert ez a "Sony" topik, itt tesszem fel a kérdésem.)
Szóval december folyamán vennénk a kis család részére mi is egy TV-t. A kiszemelt az 50w828/829.
Kérem, AKI veszi a fáradságot írja meg, hogy a nevezett típus helyett, - amennyiben nem sikerülne beszerezni, - milyen alternatívát javasolna. Samu, Pana, LG, Philips hasonlóm méretben, képminőséggel (Ez fontos!) és tudással, esetleg némi kompromisszummal megspékelve, kb. ebben a 200-300 ezres ársávban. Főleg Tv-nek használnánk, néha film (és 3D), játék és utolsó szempont a smart.
Ha sikerülne valami klassz akciót kifogni, a döntéskor nagyon jól jönne mankónak... ;)
Előre is köszönöm! :R

(#8093) Janaboy válasza SzaZso007 (#8092) üzenetére


Janaboy
veterán

Ajánlom 50-100 hozzászólást visszaolvasni..ebből egyértelműen kiderülne, hogy a társaihoz képest ez a legjobb választás, egyedül 3D-ben gyengébb mint a Samsung!

Janaboy

(#8094) SzaZso007 válasza Janaboy (#8093) üzenetére


SzaZso007
tag

Kedves vagy.... :)
Hónapok óta olvasom a fórumokat és nézem az elérhető (főleg az ajánlott) tesztoldalakat, ezért született meg az előzetes döntés... Azonban, mint írtam a vásárlás csak a jövő hónapban esedékes. Én pedig szeretnék tisztában lenni azzal, hogy az itt segítőkészen megszólaló (író) és készülékeket közelebbről ismerő "félisteneknek" van-e alternatív javaslatuk arra az esetre, ha .... ;)

(#8095) Peat;) válasza SzaZso007 (#8092) üzenetére


Peat;)
veterán

Neked kell eldöntened mi a fontosabb, a TV adás mindegyiken hasonló szintre lőhető be. Az említett sony 2D-ben a nagyfelbontású anyagokat nagyon szépen jeleníti meg, ha nem is nagy de kis lépéssel érezhetően előtte van egy samsungnak vagy egy lg-nek. 3D-ben viszont gyengébb azoknál, illetve samsugnál állítólag kicsit gyengébb. Ugye a samsung és sony aktív 3D, az LG passzív, így nehéz összehasonlítani mert egyéni preferenciák döntenek. De ha fontos a 3D és van gyerek is akkor én nem vennék aktív 3D-s készüléket.

Sony oldalról a 50w815/805 modelleket is fel veheted a listádra, nincs lényegi lemaradás a 50w828/829-hoz képest, amelyiket jobban akciózzák azt kell venni.

(#8096) SzaZso007 válasza Peat;) (#8095) üzenetére


SzaZso007
tag

Köszönöm! Amit írtál azzal tisztában vagyok. :C
Higgyétek el nem bosszantani, vagy értetlenkedni akarok... csak vmi olyan választ, segítséget pl., hogy a samu, pana ... hasonló tudású agyzsibbasztója az ez meg ez, kb. hasonló áron és esetleg akciósan azok is szóba jöhetnek, mert az xyz panel hasonló tudású mint sony-é. Ha nem kapok 828-at, akkor rá se nézzek erre, meg erre mert az már nem az a kategória... (??? pl. samu 7, 8-as panellel szerelt delikvensei tudják-e ezt, vagy nem éri meg...) Csak típus megjelölést szerettem volna, mert az általános dolgokat, - pont tőletek - már jó pár hozzászólásban elolvastam. A technikai paraméterek meg ugye fellelhetők... Viszont e témában konkrét típusokat összehasonlító oldal, vagy adatbázis nem létezik, csak a TI tapasztalataitok közt! :W
Gondolom nem csak nekem jönne jól egy ilyen "objektív" összehasonlítás a vásárlás előtt... talán kevesebben kérdeznék meg, hogy erről, vagy arról a dobozról hallott-e már vki???

(#8097) superg válasza SzaZso007 (#8096) üzenetére


superg
senior tag

A Sony Va panelt használ,A Panából a 640 széria ilyen 48as640 az idevágó tipus,3d szemüveg és usb felvétel nélkül
Samu is bejöhet a képbe 48H6400/6500 vagy ugyanez 50-esbe bár a 48-asba Samsung panel van 50-esbe meg vszínű AUO(ugyanaz mint a Sonyba)és az elöző jobban fekszik a Samunak.
LG vagy Philips csak ips panelbe van,azért az kicsit más világ a fekete szintben,sötét jeleneteknél.
Szerintem tv adásnál is a legjobb a Sony én is többek közt ezért vettem,mert sok adó van még sd-ben.Kevesebb zaj, élesebb kép ha be van állítva,nem mondom hogy ég és föld a különbség a többihez mert az sd az sd,de azért jobb.

(#8098) SzaZso007 válasza superg (#8097) üzenetére


SzaZso007
tag

:R
Nos, ha a válaszokért felajánlottam volna egy üveg Johnnie Walkert, TE már nyertél volna! :DD

(#8099) gtr8


gtr8
csendes tag

Üdv
Az lenne a kérdésem hogy a Sony 42" 705/ 805/ 828 tipusok képernyöje tükrőződik vagy matt?
Nemtudom megnézni boltban ha azt tanácsolná valaki.
Esetleg Pana AS 600/ 650 ugyancsak?

Köszi

(#8100) Bib válasza gtr8 (#8099) üzenetére


Bib
őstag

Úgynevezett félfényes felületű.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.