Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61001) robi-k válasza axlfsi (#61000) üzenetére


robi-k
őstag

Írj a Sony support-ra. Amúgy az USA-nak eladott modellekhez már van új FW, majd csak lesz az EU-s modellekhez is.

(#61002) axlfsi válasza robi-k (#61001) üzenetére


axlfsi
veterán

Mármint, hogy érted? Panaszoljam el, hogy fél éve igérgetik és USA-ban már kiadták, gyorsan gyártsanak nekem is egy EU-s verziót? :)

... nem vagyok egy visszafogott arc, de nem vagyok benne biztos, hogy az lenne a megoldás, hogy az asztalra csapok egy fw miatt és akkor hirtelen előkotorják nekem a fiók mélyéről. Vagy? :)

Ellenben, ha ezt az USA verziót feltelepítem, az nem működne vajon jól?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61003) Jakesz válasza axlfsi (#61002) üzenetére


Jakesz
őstag

Ha a cikkeket megnézed, hogy milyen minőségben adja ez a modell a 4K 120 FPS-t, akkor lehet, hogy nem fogod annyira várni. Gyenge hozzá a processzor, és mosottas a kép.

(#61004) salapp válasza Jakesz (#61003) üzenetére


salapp
addikt

Akkor kimondható, hogy hiába volt a HDMI 2.1 hype vonat, igazából használhatatlan (gondolom nem csak) ennél a tévénél?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#61005) Jakesz válasza salapp (#61004) üzenetére


Jakesz
őstag

Azt nem ígérték, hogy megfelelő minőségben fog muzsikálni a feature, csak azt, hogy lesz valamikor :D

(#61006) hegylako01 válasza chakany (#60981) üzenetére


hegylako01
tag

A Sony európai központ van Weybridge-ben. A Brexit miatt az EU-s központ került Belgium-ban.
A tv-k Nyitrán készülnek.

(#61007) syler123 válasza axlfsi (#61000) üzenetére


syler123
veterán

A 4k 120-nak mennie kell, maximum kicsit "blur"-os lesz a kép. Legalábbis nekem megy Ps5-el.

Jakesz: normális nézési távolságból meg nem mondod, hogy kicsit homályosabb... Esetleg van tapasztalatod? Én nem elemeztem egészen közelről, ami szembetűnő volt az az, hogy megritkult a növényzet :D

[ Szerkesztve ]

(#61008) hegylako01 válasza axlfsi (#61002) üzenetére


hegylako01
tag

Már nagyon régen van EU-s verzió is. link
A HDMI 2.1 120 fps benne van, ha lenyitod a "Korábbi előnyök és fejlesztések" részt ott látszik.

Ami érdekes, hogy ezt írja "Elérhetővé teszi a 4k120 Hz-es jel támogatását PS5™ esetén."

[ Szerkesztve ]

(#61009) axlfsi válasza hegylako01 (#61008) üzenetére


axlfsi
veterán

Szerintem ez már nekem is fent van, sőt! A külső bemenetek konfigjánál eldönthetem, hogy miről akarok lemondani; Dolby vagy a 120 Hz :(

... bezzeg a haver LG BX-e mindent IS tud együtt. Na, de nem fikázni és elégedetlenkedni akartam, csak felmerült bennem, hogy vajon hol van az a beígért firssítés, amiben ott már a VRR is és a "stabilabb" 120 Hz...

Amit fentebb is linkelt a kolléga USA verziót (v6.1020), talán az lesz ami hoz változást(?)

Szerk.: habár szó nincs VRR-ről itt sem, csak Android 9 -> 10 upgrade és valamilyen sejtelmes "performance improvements", amit találjon ki mindenki magának, hogy mit is takarhat...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61010) modflow válasza axlfsi (#61009) üzenetére


modflow
veterán

Én is várom!

(#61011) axlfsi válasza syler123 (#61007) üzenetére


axlfsi
veterán

Van PS5-öm, de nemigazán van használva (még?).

Viszont az biztos, hogy valami gond van azzal a 120 Hz-cel (is), mert ugyanazon hardver és szoftver (XSX és a cross-gen bundle COD BO: CW), míg nálam - akár 1080-ban is - a 120 Hz-es menüpont a játékban lakat alatt van és "Disabled" -t mutat a játék, a havernál az említett LG TV-n szépen látni, hogy engedélyezett státuszban van a 120-as képfrissítés...

Az már csak hab a tortán, hogy míg azon a TV-n (mindegyik másikon is?) egy gombbal ki lehet íratni egyik sarkába a technikai paramétereket (felbontás, hdr, Hz), úgy ugye nálunk (XH90) nincs erre lehetőség... azaz, van egy gomb, amit megnyomva látni, hogy az adott adás HDR-e, de a képfrissítés már ttitokban marad... :U

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61012) hegylako01 válasza axlfsi (#61009) üzenetére


hegylako01
tag

Ez még nem VRR csak egy sima fővezió frissítés. A VRR-t az új "J" sorozat se tudja csak majd szoftverfrissítés után. Gondolom akkor fogja megkapni a tv, amikor a PS5 is tudni fogja.

(#61013) Joshi válasza axlfsi (#61011) üzenetére


Joshi
titán

Sony PS5 egyelőre úgy tudja a 120Hz-et, hogy folyamatosan változtatja a felbontást, így a 120Hz fix tud maradni. A VRR-t még egyik Sony tévé sem tudja, ahogy a PS5 se.

(#61014) Joshi válasza axlfsi (#61011) üzenetére


Joshi
titán

Milyen HDMI kábelt használsz? Nem árt venni hozzá egy Ultra High Speed HDMI kábelt.

(#61015) axlfsi válasza Joshi (#61014) üzenetére


axlfsi
veterán

Elvileg (és gyakorlatilag is) a gyári képes lenne rá, amit a boxhoz adtak, de cseréltem egy 10ezer forintosra (most nem tudom linkelni, nem emlékszem, de ezüstös, szövetszőtt, mindent sávszélt IS átvívő cucli :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61016) axlfsi válasza hegylako01 (#61012) üzenetére


axlfsi
veterán

Vincent Theo fejtegette még januárban, hogy jönni fog... azóta is sokat beszéltek már róla, de tény, hogy nem követem naprakészen az infókat, ezért is kérdeztem rá...

De ezekszerint egyáltalán nincs még "úton", sőt, majd előbb a J kapja meg, stb... és akkor talán a H? :F ... van egy tippem, hogy nem lesz ebből semmi :(((

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61017) Joshi válasza axlfsi (#61015) üzenetére


Joshi
titán

A PS5 menüjében milyen beállítások vannak a 120Hz-el kapcsolatosan? Mert a 120Hz-nek működnie kéne. Esetleg nyomj egy gyári resetet a tévén, csak előtte mentsd le a program listát.

(#61018) axlfsi válasza Joshi (#61017) üzenetére


axlfsi
veterán

XSX-ről írtam végig, azon játszom egyelőre, de azért köszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61019) syler123 válasza axlfsi (#61018) üzenetére


syler123
veterán

A HDMI jelformátumot Javított formátumra állítottad HDMI4-nél? Szabványos és Javított Formátum (Dolby Vision) -nél nem megy a 4k 120. Olyan nincs, hogy bekapcsolni sem tudod.

[ Szerkesztve ]

(#61020) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok próbáltam NAS-ról lejátszani TV-vel közel 40GB-os filmet, elkezdi játszani de akadozva. Itt a LAN lenne a gyenge és próbálkozzam meg USB 3.0 külső meghajtóval?

(#61021) daniel2121


daniel2121
senior tag

Úgy látom maradt még az akciós 65xh9096-ból,mert még ugyanannyi az ára mint a hétvégén volt.

(#61022) vlevi válasza Csabi1984 (#61020) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ha van ac wifi, akkor inkább azzal.
A LAN tényleg csak 100-as sebességet tud, ami a gyakorlatban nem mindig elég a 40-50mbites videók lejátszásara.
Természetesen működik usb vinyorol is a lejátszás, de ha van ac wifi, akkor az az egyszerubb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#61023) salapp válasza daniel2121 (#61021) üzenetére


salapp
addikt

Lehet, hogy eresztik még hétfőn is. Úgy emlékszem, csütörtöktől vasárnapig szokták az ilyen akciókat csinálni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#61024) chakany válasza hegylako01 (#61006) üzenetére


chakany
tag

Értem, köszönöm a választ! :)

(#61025) Csabi1984 válasza vlevi (#61022) üzenetére


Csabi1984
addikt

Köszi :)

(#61026) Csabi1984 válasza Csabi1984 (#61025) üzenetére


Csabi1984
addikt

Valamiért nem tudok wifire csatlakozni, pedig az adatok amiket beírok jók.

(#61027) modflow válasza axlfsi (#61016) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem sem...
Bár a jelenlegi firm mellett az k***a zavaró, hogy 4K/120 Hz mellett a Dolby Atmos hang akadozik XSX-en, így használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#61028) Vhiktor válasza headhunter (#60988) üzenetére


Vhiktor
veterán

Nem felejtettem el válaszolni.
Amint lesz időm megnézni rögtön megírom :)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#61029) Joshi válasza axlfsi (#61018) üzenetére


Joshi
titán

Bocs, említetted a PD5-öt és valamiért az maradt meg. A 4K@120Hz-nek működnie kell, szerintem ott valami beállítási probléma lesz. Talán amit #61019 syler123 említ az lehet a bibi.

(#61030) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok.

Sajnos költözés miatt az oled is költözik a nappaliból a hálóba.

XH90 az egyik kiszemelt utód, 65-ös méretbe.

Viszont ahogy visszább olvastam...

Nem működik még konzollal a 4k/120 fps funkció?
Azt hittem csak a VRR funkciót "várjátok" az update-el...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#61031) axlfsi válasza syler123 (#61019) üzenetére


axlfsi
veterán

Természetesen a Javított formátum van kiválasztva. A "bekapcsolni sem tudom" alatt, ha arra gondolsz, amit írtam, hogy a játékban, a megfelelő menüpont alatt "Diabled" és lakatocska van a 120Hz mellett, akkor ez így korrekt, valóban így van és nem lehet életre kelteni...

Ugyan az XBOX felismeri a TV-t, hogy 4k@120Hz képes és OTT, az XBOX beállításai alatt ki is van válaszatva ennek megfelelően, de a játékban ennek ellenére a 120Hz "Disabled"-en van ... nem tudom már másképp leírni :)
... majd gyűjtök össze screeneket, ha legközelebb TV/konzol előtt leszek és szemléltetem úgy is... de akinek van Xbox-sza és próbálkozott 120Hz-re képes játékkal (nem sok ilyen van), az szerintem érti biztosan.

Szerk.: és ahogy már ezt is írtam, ez nem játék vagy Xbox hiba, mert ugyanilyen konzollal és játékkal, egy LG BX tudja(!) kezelni a 120Hz-et (mondjuk, az még ki is írja), valamint ott nincs is kiszürkülve ez a 120Hz-es menüpont és a lakat is nyitott, valamint "Enabled" a beállítás.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61032) axlfsi


axlfsi
veterán

Íme, a fotók is!

(A "Javított formátum" beállítást a TV-ne elfelejtettem fotózni, de higgyétek el nekem, hogy azon van - egyébként a konzol nem ismerné fel 4k@120Hz képesnek - ezt már teszteltem)

link
link
link
link

Annyival (is) tud többet a példának emlegetett BX, hogy a második fotón látható, Xbox beálíltásokban, ott nekik minden pipa (ALL, VRR és a Dolby is).
... azon filózom, hogy nem-e ez a gond, hogy mondjuk a játék mindenképp Dolby-t erőltet, de HA megy a Dolby, akkor meg ugye nincs 120Hz és ezt nem tudja jó lekezelni, ezért marad "Disabled" (... lehet baromság, nem tudom).

Egy biztos: a leírtak és a képeken látottak alapján ellentomndásos és valahol, valami hazudik (ami a TV lesz szerintem), mert ha egyszer tudja a 4k@120Hz-et, akkor azt lehetne állítani a játkban is.

... kár, hogy nem képes az aktuális frissítési frekvencia megjelenítésére a TV ... erre semmilyen megoldás nincs, valóban, hogy kirítani a képernyőre azt?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61033) stilo18 válasza axlfsi (#61032) üzenetére


stilo18
addikt

PS5+C9 kombónál úgy van, hogy a RT szürke és a 120 is, de értelemszerűen az enabled-ön van. Szóval 120 fps-sel fut.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#61034) axlfsi válasza axlfsi (#61032) üzenetére


axlfsi
veterán

Ilyesmire gondolok (egy példa másik TV-nél)
link

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61035) axlfsi válasza stilo18 (#61033) üzenetére


axlfsi
veterán

Jó Neked! :)
Ezekszerint a C9 is tudja ... de azt látod ugye, hogy nálam DISABLED-en van, ugye? ;)
Ez az én bajom...

Ilyen, amikor Enabled (a lakat attól még valóban ott van - ez lehet bug is, nem tudom, de a lényeg azjn van, hogy Enabled-et mutat és itt el is hiszem neki)


(nem saját fotó)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61036) Vhiktor válasza axlfsi (#61032) üzenetére


Vhiktor
veterán

A tv beállíításairól is jöhetne screenshot.
A HDMI kábel megfelelő?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#61037) axlfsi válasza Vhiktor (#61036) üzenetére


axlfsi
veterán

A kábel:

Equip Kábel - 119381 (HDMI2.1 kábel, apa/apa, 8K/60Hz, eARC, VRR, QMS, QFT, ALLM, DSC, aranyozott, 2m)

...vagy kétszer vastagabb, mint bármelyik többi kábelem, vagy akár az Xbox gyárija - amivel szintén tudnia kéne a 4k@120Hz-et

A TV beállításai (Vincent Theo után szabadon)
Kép üzemmód: Játék
HDMI jelformátum: Javított formátum
link

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61038) Vhiktor válasza axlfsi (#61037) üzenetére


Vhiktor
veterán

Próbáltad esetleg másik hdmi csatlakozóba dugni? Pl a 4-esbe?

Én kiprólnám a gyári kábellel is, biztos ami biztos alapon.

Illetve a tv a hdmi beállításoknál nincs force-olva RGB vagy YUV jelre AUTO helyett?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#61039) Joshi válasza axlfsi (#61037) üzenetére


Joshi
titán

Ha a 120Hz sehogy se akar működni akkor csinálj egy gyári resetet. Ha ezután se jó, akkor jelentsd a hibát a Sonynak.

(#61040) axlfsi válasza Vhiktor (#61038) üzenetére


axlfsi
veterán

Próbáltad esetleg másik hdmi csatlakozóba dugni? Pl a 4-esbe?
Szerintem nem, de meg fogom próbálni.

Én kiprólnám a gyári kábellel is, biztos ami biztos alapon.
Jogos, megnézem azzal is!

Illetve a tv a hdmi beállításoknál nincs force-olva RGB vagy YUV jelre AUTO helyett?
Szerintem nincs, de ellenőrzöm ezt is!

:R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61041) stilo18 válasza axlfsi (#61035) üzenetére


stilo18
addikt

Ilyen mint a képen, itt megy 120 fps-sel a játék.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#61042) axlfsi válasza Vhiktor (#61038) üzenetére


axlfsi
veterán

A harmadik kérdésédre a választ hol találom, segíts kérlek.
TV beállításra gondolsz? ... Ott valahogy nem találok ilyet :B:F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61043) syler123 válasza axlfsi (#61040) üzenetére


syler123
veterán

Jelenleg melyik hdmi csatlakozóra van kötve az xbox? Elvileg a 3-as 4-es ami hdmi 2.1, nekem megy is a 4-esben a 120hz, csak ugye ps5-el. Valami tv beállítás hiba lesz az tuti, csak így még én sem tudom mi lehet, de amit írtál Dolby Vision téma is benne lehet a pakliban.

(#61044) Vhiktor válasza axlfsi (#61042) üzenetére


Vhiktor
veterán

Illeteve:

Ha megnézed a 2. képet, akkor ott pont azt írja, hogy csak olyan HDMI port támogatja a 120Hz-et amire csak IN van ráírva. Lehet, hogy Nálad a HDMI ARC lesz a probléma.

Illetve próbáld ki a javítot (Dolby Vision)-el is, mert itt elég hülyén fogalmaz a manual, hogy mikor is képes a tv a 120Hz-re.......

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#61045) axlfsi


axlfsi
veterán

Nos, most igyekszem leírni lépésről lépsére mit csináltam és egyúttal elengedem ezt a kérdést (mert szerintem valami bugos, homokszem került a gépezetbe), ... de pillanatnyilag jó(!), úgy látni a játékból is, hogy "Enabled" a 120Hz

Tehát:

- minden kikapcsolva
- a jelenlegi 8k-s kábelt kihúztam az Xbox-ból és a HDMI4-be dugott, PS5 kábelét (a PS5-ből kihúzva), átdugtam az Xboxba
- Xbox bekapcs, az a TV-t bekapcsolja, majd mint új eszköz a HDMI4-en, elindul a TV setupja, hogy beállítsam a bejövő jelnek megfelelő konfigurációt a HDMI4-en --> engedtem neki és végigkattintgattam, majd fel is ismerte, hogy 4k@120Hz -es eszköz (első és egyetlen olyan TV által közölt információ, ahol látni, hogy a forrásjelet milyen képfrissítési tartományba sorolja - hoppácska! ;) ).

- hagyom(!) a Kép üzemmódot a "Normál" -on, amit felkínált a TV
- játék elindít -> "Enabled" a 120Hz-es a menüpont! :Y

Na, most akkor derítsük ki, mi volt a gond korábban;

- minden kikapcs
- régi (8k-s) vastag, minőségi kábel vissza a konzolba, azaz, HDMI3 (arc) a TV-n
- Xbox bekapcsol, itt ugye a Kép üzemmód: "Játék" már korábbról konfigolva
- láss csodát: játék elindít és továbbra is a 120Hz-es menüpont "Enabled"

... na, innentől kezdve nem értem, pedig bennem is ezek merültek fel, mint esetleges "gyenge pontok":
- HDMI3 (arc)
vagy a
- Kép üzemmód: "Játék" valahogyan belenyúl a jelbe és befolyásolja mégiscsak (negatívan) a teljesítményt és nem ismeri fel a játék 120Hz képesnek a TV-t

... de NEM. Egyik sem jön ki. Itt adtam fel. Most ugyebár, minden visszakerült az eredeti felállásba és mégis látni a 120Hz -es menüpont alatt, hogy "Enabled"

Köszi, hogy elolvastad, de fejed ne törd a válaszon, mert itt valamilyen paradoxon áll fenn :D

Szép napot! :R

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61046) Vhiktor válasza axlfsi (#61045) üzenetére


Vhiktor
veterán

Lehet, hogy a HDMI kihúzás majd újra csatlakoztatás volt a megoldás :)

A lényeg, hogy működik :) :C

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#61047) Joshi válasza axlfsi (#61045) üzenetére


Joshi
titán

Csakhogy a Játék képüzem módnál a legkisebb az input lag. :K

(#61048) stilo18 válasza axlfsi (#61045) üzenetére


stilo18
addikt

Akkor már csak azt teszteld le, hogy tényleg homályos e a kép 120 fps mellett :C ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#61049) axlfsi válasza Joshi (#61047) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, pontosan ezért használom a kezdetek óta ezt az üzemmódot, mert ugyebár itt minden képjavító technológia ki van kapcsolva :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#61050) axlfsi válasza Vhiktor (#61046) üzenetére


axlfsi
veterán

Lehet, mindenesetre, nagyon furcsa és tuti valami nem teljesen kóser (akár a játékszoftver is lehet ilyen, de tényleg elengedem, mivel erre _nem_lehet_ logikus magyarázat :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.