Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) nagymadve válasza Alex91 (#36999) üzenetére


nagymadve
csendes tag

Én annyiért máris venném! Hol kapható?

(#37002) Alex91 válasza nagymadve (#37001) üzenetére


Alex91
félisten

Már elvittek ahogy latom az osszeset...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#37003) zooltan8


zooltan8
csendes tag

Sziasztok! Ma vettem egy Sony Kdl 43we750baep tv-t 135ert a MM-ban. Szerintetek ebben az arban jobb vetel volt mint pl a Samsung Lg Philips legolcsobb 4k modelljei? Ez a Sony ennyiert megerte? Mert boltban nezve szerintem sokkal szebb kepe volt mint a felsoroltaknak. Esetleg valakinek van ilyen Sony tv-je? :)

(#37004) hunaqua


hunaqua
addikt

Eldőlt,megvettem a 65xe8577-et. Tipródtam sokáig,de szerintem ez nekem szuper lesz. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#37005) Jim-X válasza hunaqua (#37004) üzenetére


Jim-X
őstag

Hasznald egeszseggel! Jo Black Friday-t hozza :D

A játék az nem játék!

(#37006) hunaqua válasza Jim-X (#37005) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönöm szépen :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#37007) ArthurShelby válasza hunaqua (#36955) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Elindultunk a közgazdaság felé. :)
A gazdaság/pénz ott kezdődik szerintem, hogy nem lustálkodni kell, hanem dolgozni, értéket előállítani. Pl egy asztalosnak nincsen pénze, vesz fel hitelt (a banktól), amin vesz fát, ad hozzá értéket (megmunkálja, asztalt csinál), és eladja drágábban (mint ahogy a fát vette). Aztán a profitot visszaforgatja (befektet, újabb hitelt vesz fel), hogy vegyen még több fát, hogy aztán még több asztalt adjon el.
De mindegyik munkának értéke van. A takarítónő kevesebbet keres, mint az orvos. Viszont ha én kitalálok valamit, amire van igény, azzal is tudok keresni (esetleg még jobban is mint az orvos, lásd cukor márk :D ) . De olyan is lehet, hogy valamire nincs szükség, vagy alig, vagy csak bizonyos rétegekben. Ilyen lehet pl a sötét szoba.

A banknak onnan van pénze, hogy valaki befektet náluk (ő kamatot kap), és valaki meg hitelt vesz fel (fizet egy magasabb kamatot). A különbség meg a bank profitja. Viszont a bank mindig több hitelt ad, mint amennyien befektetnek nála, szóval a valóságban mindig kevesebb pénze van, mint amennyi elviekben van neki. Ez csak akkor lesz baj, ha az embereknek meginog az bizalma a bankban, és mindenki egyszerre akarja kivenni a pénzét (ilyenkor mennek csődbe a bankok).

Amit te elmondtál, az a gazdaság beindítása/ösztönzése. Anno Hitler csinálta ezt Németországban, rengeteg állami beruházással (pl autópálya építés) beindította a német gazdaságot (persze ehhez külföldről kapott kölcsönt).
(Most az állam is ezt csinálja, kevesebb az adó, így többet költenek az emberek, jobban forog a pénz, jobban pörög a gazdaság.)

Ennek csak egy hátránya van. Hogy ha egy bukik, akkor húzza magával a többit (mint mikor mindenki kiveszi a pénzét a bankból).

A világon vannak és lesznek szegények és gazdagok. Szegény környékek/országok és gazdagok környékek/országok.
Ha mindenkinek lenne pénze takarítónőre akkor ki takarítana? Szóval vagy az a megoldás hogy felemeljük a takarítónő fizetését, amit már valaki (akinek viszonylag kevesebb pénze van) nem tud kifizetni, vagy szegényebb országból hívunk takarítónőt, mert neki az a pénz többet jelent (neki kevesebb van).
Szóval én csak úgy tudok gazdag lenni, ha vannak szegények is (a kérdés ki lesz az). Szóval az egész lényege, hogy én mint személy/ország hogy tudok úgy játszani, hogy én legyek a gazdagabb (pl tudás, munka, értékes ásványi kincsek, élelmiszer...).

"azok a társadalmak ahol jólét van, az hasonlóan működik"
De ott jólét van itt meg nincs, nem teljesen ugyanazok a szabályok érvényesek emiatt ránk. Ettől függetlenül ha forog a pénz az tényleg jó. De attól még nem kell túlköltekezni.
Itt a szegényebb régióban az emberek olyan életvitellel, olyan színvonalon akarnak élni, mint a gazdagabb régiójúak. Mást jelent egy csúcs sony tv-t venni egy (átlag) magyarnak, mást egy románnak és mást egy németnek. Ugyanannyit akarnak dolgozni, ugyanolyan telefont akarnak....

"Van nekem egy haverom aki sokáig dolgozott Amerikában egy villanyszerelő cégnél.Arra is hívták Őket,hogy kicseréljék az égőt."
Ez szerintem gáz. Nekem a talpraesettséghez tartozik, hogy egy-két alap fiús dolgot (falba szögbeverés, fúrás, égőcsere...)meg tudjak csinálni. Ezek az emberek még jó hogy nem halnak éhen, és berepül a sültgalamb a szájukba. Ezeket szvsz. csak a szociális háló védi (és az védi is, mivel gazdag az ország).
Az más, ha valaki milliomos, és neki drága az ideje, vagy ilyen "alantas" dolgokkal nem foglalkozik (deő kivétel). Szvsz. egy átlag amerikai 2 xbox-ozás között kicserélhetné.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#37008) Piftuka válasza Dareiosss (#36965) üzenetére


Piftuka
veterán

"Van :K , hogy az első egy nagyon korrekt készülék, a másik 2 re meg szót sem érdemes fecsérelni. :)"

Ne haragudj, de az ilyen hozzászólásokkal nem segítesz! :(

Ha figyelmesen elolvasod, amit belinkeltél, akkor a konklúzióban leírva láthatod, hogy általános használatra mindkét tévét jónak találják, és dicsérik a képminőségét.

Igen... a két IPS paneles tévé fekete szintje elmarad attól, amit egy VA paneles tévé produkálni képes, de nem mindenki használja sötét szobában. (És nem is mindenkit zavar, ha gyengébb a kontraszt és kevésbé mély a fekete.)

Szépen kérek mindenkit, hogy hagyja ezt a "IPS-t soha/csak VA-t/csak OLED-et" szemléletmódot, mert egyáltalán nem konstruktív! Helyette inkább segítsen a kérdező preferenciáinak megfelelő készüléket találni.

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#37009) tizedes7


tizedes7
csendes tag

Hali
Sony Bravia 55XE8096 250 ért megéri??4k ,hdr,jó minden ebben?

(#37010) K Norbi válasza hunaqua (#37004) üzenetére


K Norbi
addikt

Gratula hozzá!
Kiváló választás :K

(#37011) Oszilaci válasza tizedes7 (#37009) üzenetére


Oszilaci
senior tag

én a 7077-est vettem annyiért :F

(#37012) tizedes7 válasza Oszilaci (#37011) üzenetére


tizedes7
csendes tag

mikor?

Sony Bravia KD-55XE8505 + 80 ezer tud annyival többet?

(#37013) hunaqua válasza K Norbi (#37010) üzenetére


hunaqua
addikt

:R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#37014) #TOTTI válasza Alex91 (#36999) üzenetére


#TOTTI
őstag

Kollégám vett edigitálban, de nem tetszenek neki a fullhd tartalmak. El akarja adni.

(#37015) oxide83 válasza #TOTTI (#37014) üzenetére


oxide83
aktív tag

Sikerült nekem is beszereznem a KD-55XE8505 típust 250 ezerért, szerencsére bementem az árkádba és pont volt még egy darab :). El is kezdtem a beállításokat, töltöttem le media playereket is (Kodi, Archos) és volna egy-két kérdésem.

Milyen media playereket tudtok még javasolni ami jó?

Az aspect ratio változatása (azt hiszem "szélesvásznú mód menü alatt lehet beállítani) nálam nem elérhető ha mkv fájlokat játszok le a TV saját lejátszójával. Csak ha TV adást nézek akkor érhető el ez a funkció. Tudja valaki hogy lehet elérhetővé tenni ezt a módot filmek alatt is? Kodi-n belül meglehet nyújtani a képet de ott a szereplők és a tárgyak is nyúlnak vele együtt. Nyilván a célom az lenne hogy teljes képernyőre rakjam a filmeket (alsó,felső fekete csíkokat eltüntetve) anélkül hogy megnyúlna a kép. Nem igazán értem, a 3 éves 42 colos Sony televíziómon simán lehet úgy zoomolni hogy nem nyúlik meg a kép, csak be kell mennem a kép beállításokba.

(#37016) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Érdemes lenne lecserélnem a 55 w755c tv-met KD-55XE8505-re?

(#37017) blakey válasza Gsx-rr (#37016) üzenetére


blakey
titán

Ha kell a 4K akkor igen, egyébként nem, legalábbis én még nem cserélném le. Gondolkodtam, de arra jutottam, hogy minek, azért, hogy elmodhassam 4K-s a tv-m aztán maximum FHD-t nézek? A W75C képminősége kiváló, nagyon rendben van az LCD-k között.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37018) K Norbi válasza hunaqua (#37013) üzenetére


K Norbi
addikt

Remélem megverekedtél érte [link] ;]

(#37019) PrinceHerceg válasza Gsx-rr (#37016) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Ez nem kérdés... :K

(#37020) Gsx-rr válasza blakey (#37017) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Koszonom kb igy gondolom en is. Az ,hogy a youtube-rol 4k-s tartalmakat nezzek az annyira nem dob.

PrinceHerceg: miert nem? Annyival jobb az a tv?

[ Szerkesztve ]

(#37021) Sundesz


Sundesz
őstag

Én sem bírtam tovább és elhoztam egy 55XE8577-et kipróbalni a Pana 50EX700E mellé. Meglátjuk melyik marad. :) Lehet hülye voltam, de Mediaban 18 ezerért még +3 évre kibővítettem a garanciát, bár nem sok jót hallottam róla...

Hörcsög Powa'

(#37022) kets520 válasza hefa (#1) üzenetére


kets520
tag

Sziasztok valaki meg mondaná nekem 809c nél hogy kell több műholdat be állítani? Van diseqc kapcsoló A=19.2 B=28.2 de mindíg csak egyik holdat sikerül be állítani hiába engedélyezem a diseqc kapcsolót

[ Szerkesztve ]

(#37023) tizedes7 válasza Dareiosss (#36965) üzenetére


tizedes7
csendes tag

Akkor nem éri meg 8096 250ezerért?várjak más akcióra? Nnem értek a sonyhoz egy lg m van most és azt néztem se úgy olvastam ott 8as széria alatt neméri meg,de az 350+ nál kezdődik ezért gondoltam egy váltásra i

(#37024) beriv


beriv
tag

Sziasztok ezt a TV szemeltem ki SONY KD65XD7505BAEP
milyen tapasztalatok vannak ezzel a típussal, tisztában vagyok hogy csak IPS paneles és nem VA de az ára sem az.

(#37025) oxide83


oxide83
aktív tag

Az XE85-nél a zoomolás (szélesvásznú mód menü alatt lehet beállítani) mint írtam nálam nem elérhető ha mkv fájlokat játszok le a TV saját lejátszójával. Csak ha TV adást nézek akkor érhető el ez a funkció. Tudja valaki hogy lehet elérhetővé tenni ezt a módot mkv filmek alatt is? Kodi-n belül egyébkênt meglehet nyújtani a képet tőbb méretben is illetve kézi módban de ott a szereplők teste, feje és a tárgyak is nyúlnak a zoomal együtt. Az lenne a legjobb ha teljes képernyőre tudnám rakni a filmeket (alsó,felső fekete csíkokat eltüntetve) anélkül hogy megnyúlna a kép, ha már ekkora kijelzôje van. Azt nem értem hogy a 3 éves 42 colos Sony televíziómon simán lehet úgy zoomolni mkv és avi filmeket hogy nem nyúlik meg a kép, egy idei tv meg nem tud ilyet??? Ha erre nincs megoldás eladó is lesz tv, még egy napos sincs, tudtok rá vevőt 😁?

[ Szerkesztve ]

(#37026) PrinceHerceg válasza Gsx-rr (#37020) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Természetesen, hisz Triluminos technológiás készülék, ezáltal szélesebb színskálát nézel rajta! :K

[ Szerkesztve ]

(#37027) lumpika válasza oxide83 (#37025) üzenetére


lumpika
tag

Logikusan gondolkodva fekete csíkokat alul-felül eltüntetni arány tartással csak úgy lehet ha a szélek "kilógnak a képből" a Sony gondolom ezt akarta elkerülni a menüpont elhagyásával.

Más:képfrissítési rátára(folyamatoság)melyik beállítás a leghatékonyabb xe8505ön?

[ Szerkesztve ]

(#37028) blakey válasza Gsx-rr (#37020) üzenetére


blakey
titán

Mindenki maga dönti el, hogy megéri-e lecserélni vagy sem, sokat gondolkodtam, hogy cseréljem, ne cseréljem, utolsó szériás legjobb FHD tv a mai igényeknek tökéletesen megfelel. Simán megvehettem volna az XE85-t, de minek, jövőre még jobb tv-k lesznek, és így tovább, inkább várok 1-2 évet és OLED-re cserélem, nem bohóckodok a "felhőkkel", örülök, hogy most egy kiváló LCD-m van, ráadásul egyelőre nem foglalkozom a 4K-val, mert nagyon helyigényes és a régi, filmjeimet nem fogom kukázni, tehát 95%-ban FHD-t néznék és az 5% az ami magasabb felbontású lenne. Hasonló a helyzet az Apple TV 4K-val, azon is gondolkodtam, hogy megvegyem-e vagy sem, meghírdettem a sima 4-est, de rájöttem, hogy nincs sok értelme, a játékok még nem támogatják a 4K-t, a Google még nem engedélyezte a 4K-t a YT-on és még sorolhatnám, tehát az eladását nem erőltetem, persze prociban nagyon erős, tehát jó lenne, de…
Szóval számomra nem akkora érvágás, hogy csak FHD-t nézek, nyilván ha elkap a gépszíj és nagyobbat szeretnék akkor nincs más, már 4K-t tudok venni.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37029) oxide83 válasza lumpika (#37027) üzenetére


oxide83
aktív tag

Akkor ezek szerint nem létezik semmi médialejátszó, beállítás, frissítés amivel zoomolni tudnám a FULL HD és 4K filmeket anélkül hogy nyúlna a kép? Ez hihetetlen. Csak nézd meg a többi tévét, mind tudja ezt a funkciót, valamelyik aspect ratio-t változtat (16:9, 1:85) valamelyikkel zoomolhatsz de nem nyúlik meg a kép hanem ahogy mondtad a kép oldalából vág ki részeket. Nekem ez a funkció kellene.

A beállításokat még most próbálgatom, gondolom HDR10 funkció nélkül tapasztalod a legjobb képfrissítést. Én néha észreveszek apró szaggatott mozgásokat (Kodival és alap media playerrel is) főleg amikor a filmen belül a kamera egy hosszú snittet pásztáz.

(#37030) Livius


Livius
őstag

Hello!
Van egy fél éves SONY KDL-43WE750 TV-ém, és abban gondolkodok, hogy az 1 évig vásárolható 5 éves gari kiterjesztést megvásárolnám hozzá. Fél évvel ezelőtt a központi szalonban vettem, gondolom ami jelenleg ki van írva ár még mellette azzal náluk megtudom venni, de kérdezném, hogy milyen más helyeken is lehet még ilyet venni a sony TV-ékhez?
[link]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#37031) Oszilaci válasza Sundesz (#37021) üzenetére


Oszilaci
senior tag

"+3 évre kibővítettem a garanciát, bár nem sok jót hallottam róla..."
én +4600ft-ért kaptam a tv mellé :D
megosztanád velünk ,hogy miket hallottál?

(#37032) Sundesz válasza Oszilaci (#37031) üzenetére


Sundesz
őstag

Azt hallottam, hogy nem igazán korrekt a garanciális ügyintézes, ugye elvileg biztosítóval szerződik a vásárló.

Hörcsög Powa'

(#37033) TCr válasza K Norbi (#37018) üzenetére


TCr
veterán

Undorító. :(

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#37034) blakey válasza Sundesz (#37032) üzenetére


blakey
titán

Miért nem a Sonynál vetted a gyári garit?

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37035) Sundesz válasza blakey (#37034) üzenetére


Sundesz
őstag

Én azt hittem csak ott lehet, ahol vettem.

Hörcsög Powa'

(#37036) blakey válasza Sundesz (#37035) üzenetére


blakey
titán

Enyém is MM-ből származik és a Sonynál hosszabítottam meg sőt sokan így tettünk itt a fórumon. :)

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37037) Hmmm1 válasza K Norbi (#37018) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

És a legszánalmasabb az, hogy a legszarabb tv-kért csinálják ezt... whááá xd. : )

Egyébként annyira dühitő még a felhozatal Samunál, hogy egy ilyen akciós Sony-n elgondolkodtam..na nem mintha jutott volna amúgy : ( De ezt a 8505-ös tényleg elég jónak tünik : S Laikusként amit látok, hogy a mozgásmegjelenítés és a kép elképesztő a Sonynál, viszont a távirányító, menü, kezelhetőség meg a Samu felé húz. De hát ott meg vagy beválna egy MU7-es széria vagy nem. Szempont film lenne. Soap opera effekt nélkül, ahol nem akadozik a kép. Szal legalább egy 60hz-s monitor színtü lejátszást tudjon. Ha jól sejtem az a 24p judder free szisztéma nem?: ) (Bár a monitornál is van némi judder, de az a legkevesebb.)
Mi kell hogy teljesüljön ehhez? Esetleg a belépő szintű 200 alatti tv-knél is elérhető ez, beállítások trükközésével (ergo rásegítő csúszkák álligatásával? anélkül hogy pörgetett felvételt néznénk?) Vagy a legfontosabb az hogy 100hz-es legyen a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#37038) Sundesz válasza blakey (#37036) üzenetére


Sundesz
őstag

Na de hogyan? Szoktam a topicot böngészni de ilyet nem olvastam.

Hörcsög Powa'

(#37039) Livius válasza Sundesz (#37038) üzenetére


Livius
őstag

Az előző hsz-emben pont erre kérdeztem rá, hogy hol lehet máshol is még sony garancia kiterjesztést venni azon kívül amit linkeltem, szóval majd kiderül, vagy nem!

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#37040) tizedes7


tizedes7
csendes tag

üdv.

valaki ismeri ezt a Tv-t ,van ,volt neki? Sony Bravia KD55X8509C

KÖszi!

(#37041) sakal83 válasza blakey (#37036) üzenetére


sakal83
addikt

Engem is erdekelne hol lehet meg es mennyiért?

(#37042) T_Stark válasza Sundesz (#37038) üzenetére


T_Stark
őstag

Én is az MM-ben vettem a TV-t, és a Központi Sony szalonnál intéztem a garancia kiterjesztést.
A vásárlástól számított 1 éven belül lehet, van sima garancia hosszabbítás, és balesetre kiterjesztett is.

Ha felhívod őket, vagy írsz nekik, elmondanak mindent, mi kell hozzá, hogyan intézd stb.

(#37043) blakey válasza Sundesz (#37038) üzenetére


blakey
titán

Mondjuk "kiterjesztett garancia" keresésre, Sony központi szalonnak írtam mailt szinta azonnal válaszoltak, bementem megvettem, de emailen is intézhető, a számla kell hozzá esetleg a garanicajegy, ennyi.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37044) Sundesz válasza blakey (#37043) üzenetére


Sundesz
őstag

Értem köszi, erről nem tudtam. No nem baj, talán annyira rosszul nem jártam.

Nekem nem volt egyertelmű, hogy máshol vett TV-re a központinszalon kiterjeszti a garanciát, pedig ráguglizram. A Sony hivatalos oldalán nem botlottam ilyen infóba.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#37045) Motar válasza tizedes7 (#37009) üzenetére


Motar
tag

Én tegnap a mediába vettem ennyiért az xe85 öt.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#37046) blakey válasza Sundesz (#37044) üzenetére


blakey
titán

Csak kérdeztem, nem hinném, hogy azért annyira szívóznának.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37047) K Norbi válasza Hmmm1 (#37037) üzenetére


K Norbi
addikt

És a legszánalmasabb az, hogy a legszarabb tv-kért csinálják ezt...
Ez nagy igazság! :K

(#37048) Livius válasza blakey (#37043) üzenetére


Livius
őstag

Igazán dobhatnál egy linket az ilyen beböfögésekre, mert kb a "sony kiterjesztett garancia" keresésre a központi szalon kb sehol sincs a találatokban.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#37049) Netty31


Netty31
újonc

Sziasztok
Sony Bravia KD-49XE7005 TV-n szeretnék USB-n keresztül filmet lejátszani, de semmilyen formátumban nem indítja el a filmet. Tudnátok segíteni?
Köszi

(#37050) BodyGekko válasza tizedes7 (#37040) üzenetére


BodyGekko
tag

Nekem is KD-55X8509C van és nagyon szeretem!!!

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.