Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) superg válasza agabe (#9044) üzenetére


superg
senior tag

Emailben kértem,postán küldték ki,de én a webshopba rendeltem az alapján kértem hogy potólják így 2 hónap után.

(#9052) n000rbi válasza B-L-A-C-K (#9035) üzenetére


n000rbi
senior tag

Elkezdtem használni a tv-t és amit észrevettem:

Az alsó 7-8 sor pixel neked is szürkésebb? Tehát így a képernyő széle felé haladva egyre "feketébb". A képernyő két oldalán is van ilyen, de ott nagyon enyhén és vékonyabb, fent még vékonyabb sávban.

(#9053) agabe válasza baphomet (#9047) üzenetére


agabe
addikt

Sajna alacsony állásban is zavaró bizonyos filmeknél, bőven van látható változás. Sony projim van, de annál ez nem rémlik...vagy kikapcsoltam a dinamikus íriszt ott is :D (majd megnézem), de az tuti, hogy a TV-n nekem zavaró.
Asszem az lenne ideális, ha dinamikus kontraszt külön kapcsolható lenne (és ráadásul nem csak 3 fokozatban), és emellett lenne egy kapcsolható képtartalomtól függő automata vezérlése is..no azt kapcsolnám ki egyből :))

(#9051) superg:
Haverom is webshopból rendelte, szóval akkor írok majd nekik.

[ Szerkesztve ]

(#9054) ii77


ii77
tag

Sziasztok, egy tapasztalat:
Egy koros MacBookPro 5.1 (Late2008) megfiatalított (2x4 GB ram,240GB Crucial M4 SSD) kiadását és egy SONY KDL-50W829B típusú FullHD tévé összekötésére kerestem mini displayport to hdmi adaptert. Első próbám egy Delock 65099-es volt 3.500Ft-os áron. Bár említik a mac barátságot, mégsem vitt át képet. Visszavittem, gond nélkül visszavették. Szerettem volna olcsón megúszni, nem 9-10.000Ft-ot adni egy adapterért, mivel a gép sem mai. Keresgéltem s rátaláltam a Kanex iAdapt V2 Mini DisplayPort - HDMI adapterre 5.980-ért. Utánanéztem, sok pozitív visszajelzés a hálón! Megvettem. Felhasználva egy itthon lévő 5m-es Delock 84409-es hdmi kábelt csatlakoztoztattam őket. A kapcsolat izibe létre is jött, gond nélkül teszi a dolgát. Természetesen e MBPro még nem képes hangot leadni miniDisplayPorton keresztül, ezzel már vásárlás előtt tisztában voltam. Ár, külcsíny, belbecs, ...minden tekintetben elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

VESTAX QFO

(#9055) littledon válasza ii77 (#9054) üzenetére


littledon
tag

Ugyan ilyen gépem van nekem is. Én egy Griffint rendeltem 7570 Ft + posta, remélem hasonlóak lesznek a tapasztalataim. A hangot simán a jack kimenettel oldottad meg, mintha rádugnál egy fejhallgatót?

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9056) makhandi


makhandi
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült leszűkíteni 4 TV-re a potenciális jelöltjeim. De ezek közül még mindig nem tudom, hogy melyik a legjobb, esetleg melyiknek milyen hátránya van (3D nem fontos ). Amire használnám... Sport közvetítések, HD filmek, PlayStation, Youtube.

LG 32LB650
LG 42LB5700
Samsung UE40H6200
Sony KDL32W705

Előre is köszi a válaszokat/segítséget!

(#9057) ii77 válasza littledon (#9055) üzenetére


ii77
tag

Mivel külső usb-és hangkártyát használok (NI Audio8dj), a hangerőt is egy Vestax PMC05ProIIIVCA scratch keverőn állítom. A lehallgatás KRK VXT6-os stúdiómonitorokkal történik. Van mélyük rendesen. :)
Szóval szerintem mi a tévére sehogy nem visszük ki a hdmi a hangját. Marad a laptopból kijövő belső hangkártya jack aljzatából vagy külső hangkártyából kinyerhető dallamok hangfalakra történő kivezetése. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

VESTAX QFO

(#9058) gabo01


gabo01
senior tag

Mivel a gyémánt kupon-ról sajnos lemaradtam nem tudja Valaki várható még hasonló akció mostanában a Sony-nál? :U :B

(#9059) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sony KDL32R410 jó választás lenne xbox360-hoz? sehol se találok róla infót, hogy mennyi az input lagja :(

(#9060) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Erre [link] valaki?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#9061) Peddy789


Peddy789
őstag

A 705 a frissítés óta néha nektek is csinál olyat, hogy megy a lejátszás gépről, egyszercsak beáll -> "a tv nem kapcsolodik hálózathoz" vagy vmi iesmi

(#9062) Joshi


Joshi
titán

Most már az Árgépen is 350 a KD49X8505B, persze csak a Sony Centerekben.

(#9063) razzorr


razzorr
őstag

Kinéztem egy típust: Sony KDL40R450BBAEP LED. Szerintetek milyen vétel lenne. Semmi smart funkció nem kell,csak egy alap TV,szép képpel,szaggatás mentes működéssel,gyors menüvel. Néha laptopot is csatlakoztatnék hozzá,pendrive-ról menjen szépen a Movie,hdmi legyen benne és CI+ hogy a upc hd kártyát bele tudjam tenni. Ezen kívül semmi csicsa,fő a megbízhatóság. Elárulom,néztem LG-t is. Úgyhogy ha valakinek van pro és kontra érve,szívesen olvasom. Vagy 100körül melyik 40" típus van még?

(#9064) baphomet válasza makhandi (#9056) üzenetére


baphomet
senior tag

Az a gyártó, amelynek készülékét a jelenlévők legtöbbje neked ajánlaná a felsorolt négy szóba jöhető típus közül, a topic címében olvasható. :D

Itt meg a saját rövid véleményem az LG LB650V vs. Sony W8 viszonylatában.

[ Szerkesztve ]

(#9065) Balázzs


Balázzs
senior tag

Írta valaki korábban, hogy van egy pc-s progi amivel lehet a csatornalistát szerkeszteni. Letöltöttem, de hogyan tudom a tv-vel kiírantni pendrive-ra a jelenlegi listát? Van valami leírás hozzá?

(#9066) Janaboy válasza Balázzs (#9065) üzenetére


Janaboy
veterán

Pendrive a tvbe, csatornaszerkesztonel van ilyen, h mentes a pendrivera..aztan lesz egy sdb.xml, azt szerkeszted, ahogy visszadugod a pdt, irja a tv h erzekel listat es h felul akarod-e irni a meglevot..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#9067) Joshi válasza Balázzs (#9065) üzenetére


Joshi
titán

A menüben van egy opció de csak akkor aktív ha csatlakoztatva van egy külső adattároló.

(#9068) ron8


ron8
senior tag

Hy all!
Tv vétel előtt állok,mit javasolnátok ha főképp ezekre lenne szükségem?:
-min. 42 col
-3D
-max 140.000 ft.
Smartra nincs szükségem,pc-vel lenne összekötve szóval játékra is használnám.

(#9069) Joshi válasza ron8 (#9068) üzenetére


Joshi
titán

Első körben olvasd el az Összefoglalót és nézd meg hogy melyik a legkisebb input lagos modell.

(#9070) littledon válasza ii77 (#9057) üzenetére


littledon
tag

Egyetértünk! :) Az a technika kicsit komolyabb akkor mint az enyém :D Itt csak egy Heco Vitas szett van, mindenből a kicsi. A kis szoba miatt mondjuk elég és szépen szólnak, de nem egy kategória... :))

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#9071) Joshi válasza baphomet (#9064) üzenetére


Joshi
titán

Én most vettem egy KD49X8505B készüléket és egy belépőszintű LG 50PK250-es plazmát váltott. Komolyan mondom hogy botrányos az LCD panelek bevilágítása/foltosodása egy gagyi plazmához képest is. Nem csodálom hogy az OLED felé ment el a fejlesztés mert az LCD technológiából már nem sokat lehet kihozni.
A W8-as szériában nem tudom milyen SMART rendszer van de gondolom ugyan az mint abban amit én vettem kivéve a hardvert mert gondolom a 4k lejátszáshoz erősebb hardver kell. Egyébként a Killa sample-t gond nélkül lejátssza a TV de ez nem ért meglepetésként, habár kiírja hogy nem támogatott formátum.
Összességében én nem vagyok elájulva ezektől a TV-től de sajnos nem állt módomban kipróbálni a Samu 7500-as UHD TV-t. Azért ennyi pénzért zsákbamacskát venni elég durva.

[ Szerkesztve ]

(#9072) Janaboy válasza Joshi (#9071) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha elegedetlen vagy miert nem viszed vissza?

Janaboy

(#9073) Dealer95 válasza Joshi (#9071) üzenetére


Dealer95
őstag

Ha interneten vetted, akkor van 14 napod az elállásra.

(#9074) Joshi válasza Janaboy (#9072) üzenetére


Joshi
titán

Mert mindenképpen le akartam cserélni a plazmát mivel játszani is szoktam, sajnos nincs értelmes alternatíva lcd fronton. Igazából az Oled-et akartam megvárni de még a 350K is irreális egy TV-ért nem hogy ennek a többszöröse. Egyébként csak sötétben és sötét jeleneteknél jön ki a hiba, na meg a gyors mozgások is furcsák a plazma után. Most az van hogy szokni kell aztán ismét 4-5 év múlva lesz jobb. ;]

(#9073) Dealer95 a győri Árkádban a Sony Centerben vettem de annyira nem gáz csak jobbra számítottam. Nem is vettem volna meg ha nem viszik le az árát 350-re, ez egy véletlen hirtelen felindulásos vásárlás volt. A konkrét széria az nem(X85) csak a méret lett kisebb az eredetihez képest ugyanis én 55"-t szerettem volna eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#9075) Janaboy válasza Joshi (#9074) üzenetére


Janaboy
veterán

Igazabol fura, h igazi ujitas nem jelent meg mostanaban e teren..oledet se latom annak a nagy alternativanak..annak idejen irtak valami.lezeres plazmarol, de az utana ugy eltunt...

Janaboy

(#9076) B-L-A-C-K válasza Joshi (#9071) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem most egy ilyen kellene a legjobban, ha beakcióznák vagy 700 ezerre rá is mennék, csak hát több mint 2.5 milka...:D

(#9077) Joshi válasza B-L-A-C-K (#9076) üzenetére


Joshi
titán

Én is tudom mi lenne a jó csak hát a keret egy kicsit szűkösebb. ;]

ui.: állítólag az oled-nél is valamelyest megmaradt a ghost/beégés téma. Az LG amúgy is a woled-et erőlteti ami valamivel rosszabb mint az rgboled.

[ Szerkesztve ]

(#9078) Janaboy


Janaboy
veterán

Az normalis h a reality creation allandoan kikapcsol?

Janaboy

(#9079) agabe válasza Janaboy (#9078) üzenetére


agabe
addikt

Nem.

(#9080) Dog 11 válasza viharkabat (#9048) üzenetére


Dog 11
tag

Köszönöm a választ. Az első Beállításkor az UPC-t és Egyéb szolgáltatót ajánlott fel a menü.Az Egyébre kattintottam és így mentem tovább.Más szolgáltatót nem ajánlott fel.Most viszont a Kézi beállítás nem aktív,"Nem érhető el a jelenlegi beállításokkal"-jelenik meg./KDL-40W605B a készülék típusa/
Tegnap estére megérkezett a Sony Support e-mail válasza :"A digitális kézi hangolás nem lehetséges kábeltévés közvetítés esetében,csak az automatikus hangolás"

Joshi 9067 HSz-ben közölt fotóján látszik,hogy Nála sem aktív Digitális Kézi Hangolás ,csak nem derül ki,hogy melyik szolgáltatóra csatlakozik.
Ha ez így "Normális" akkor egy minden olyan szolgáltatói változtatást a csatornalistában, amit az Digit. Automatikus Szolgáltatásfrissítés nem tud kezelni , Digitális (teljes) automatikus hangolás kell,hogy kövessen ,ill.az egyéni csatornabeállítások újra rendezése a cirka 130 digitális programból.

Ennél még a Samsung is jobb megoldás azzal,hogy Frekvenciánként lehet a kézi keresést 8-12 programra elvégezni.
A felháborító,hogy a készülék Sugó menüjébe lépve>E-menü>Műsorbeállítás(digitális)>Digitális csatornák kézi hangolása>Lépések...... benne van a szolgáltatás teljes leírása,és sehol nincs utalás ,hogy a Digikábel- közvetlen digitális szolgáltatására a kézi keresés- le van tiltva é és ezt vásárlás előtt nem lehet megtudni.

[ Szerkesztve ]

(#9081) Dog 11 válasza Joshi (#9067) üzenetére


Dog 11
tag

Légyszíves áruld el melyik kábeles szolgáltatóhoz csatlakozik a készüléked.A fotóidon látható,hogy a Digitális Kézi Hangolás - Nálad sem aktív.(Lásd a 9080 HSz.)Köszi a választ.

(#9082) nismoka válasza Dog 11 (#9081) üzenetére


nismoka
addikt

Nálam Aktív a digitális kézi hangolás. (UPC)
Még délelőtt megnézem a mindig tv-t is.

[ Szerkesztve ]

(#9083) Clemi válasza Dog 11 (#9080) üzenetére


Clemi
veterán

Akkor csak vess egy pillantást a T-s STB-re :DD Bekapcsolod és az van amit oda T betett. Jó esetben értesítenek, hogy valami kavarás rendezgetés volt, de ez ritka mint a fehér holló. Akkor jössz rá, hogy valami változott, mikor a számgombokkal az adott csatornára váltasz, de ott már nem az van amit te oda rendeztél.
De legalább van csatorna elrejtés és sorba rendezés. Cserébe nincs CI+ semmilyen módon, mert erőltetik a saját boxukban elérhető smart tartalmat, amit szerintem soha senki nem használ és kénytelen vagy a DVB-C vevős TV mellett egy plusz távirányítót használni. (Amúgy már megrendeltem a Digi csomagot)

(#9084) lexter00 válasza razzorr (#9063) üzenetére


lexter00
őstag

Nekem pont ilyen Sony-m van,3 hete vettem,tökéletesen megvagyok elégedve vele nagyon szép képe van full hd tartalmaknál.Nekem a digi adások gázosak egy kicsit de az nem a tv hibája,a digitális csatornák nagyon szépek rajta és bitang jó a tunere a régi antennámmal is befogja a digitális adásokat,pedig nem lakok olyan jó helyen.Van egy Asus mediaplayerem azzal szoktam használni de az usb is szépen viszi az mkv fájlokat.CI+ foglalat az ugye hátul szokott lenni?Mert van neki ott egy foglalat.Hdmi csati kettő van rajta és egy usb.A menüje logikus letisztult és könnyen kezelhető semmi sallang.
Ha van kédrésed csak írj.

(#9085) n000rbi


n000rbi
senior tag

Hát...az én 55w829b-m - legalábbis számomra - észrevehetően banding-el világos háttereknél. Van pár halott subpixelem is...elég elszomorító, hogy ennyi pénzért sem lehet hibátlant kapni. :(((

(#9086) agabe válasza B-L-A-C-K (#9076) üzenetére


agabe
addikt

Az oleddel (az lg woledjevel is) az a baj, hogy a plazma egyik legnagyobb hibajat a ghostingot es a beegest szinten produkaljak.

(#9085) n000rbi:
En amiatt (meg volt clouding is ami engem mar zavart) nem birtam megtartani a 60-as W605-ost az 50W828-al szemben.
Minel nagyobb a meret (a 60-as W605 mar panelben es elektronikaban is a W8-asok szintje, csak a hattervilagitas hatso ledes ami lehetne epp jobb is, de nem) annal jobban elojonnek ezek a hibak ugy tunik, bar igaz, hogy egyedi keszulek fuggo is, de eleg sok durvan rosz homogenitasu kepet lattam (barmilyen gyartotol) nagy aruhazakban kitett 60-65 colos meretu keszulekeken.

A pixelekkel nem foglalkoztam (talan szerencsem volt es nem volt / nincs is hibas pixel), igaz sem nezesi (max 3meter a tv-nel) sem joval kozelebbi tavolsagrol nem lattam egyiken sem ezzel kapcsolatos problemat, kozel meg nem mentem oda a panelhez vegig vizsgalni, de ha nincs zavaro lathato problema kb. 1meterrol sem akkor nem erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#9087) Callisto válasza n000rbi (#9085) üzenetére


Callisto
őstag

Egyre inkább kezdek azon a véleményen lenni, hogy a jó öreg 7 éves 40-es Samsungomat (ami akkor a legfelső kategória volt) nem cserélem le mégsem. Ennyi pixelhibát, banding, DSE problémát amiről hallok... Nem akarok egy olyan példányt kifogni, aminek bármelyik baja is van és a cserékkel vesződni.
7 év alatt egyetlen subpixel sem hibásodott meg, nincs banding, se DSE és clouding is alig. Igaz a feketéje erősen hagy kívánnivalót, de számomra inkább a kép homogenitása a lényeg. A gyenge feketét úgysem látom átlagos napi használata mellett számítógéppel, konzollal használva.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#9088) n000rbi válasza agabe (#9086) üzenetére


n000rbi
senior tag

A pixelhiba engem se zavar, mert kb. 20 centiről látni, akkor is csak úgy, ha direkt keresem. Viszont a banding/felhősödés vagy franc tudja minek nevezzem azért bizonyos esetekben elég zavaró tud lenni. Lövésem sincs, mit csináljak :/ (mert amúgy a feketéje k.va jó, light bleeding sehol)

(#9089) Janaboy válasza Dog 11 (#9081) üzenetére


Janaboy
veterán

Nalam is aktiv, Digi kabeles vagyok..

Janaboy

(#9090) Janaboy válasza Callisto (#9087) üzenetére


Janaboy
veterán

Ezt a banding, clouding stb temat szinte mindig csak agabe irja 😝

Janaboy

(#9091) Callisto válasza Janaboy (#9090) üzenetére


Callisto
őstag

Éppen azért figyelek rá, mert ugyanazok a dolgok bántják, mint engem. :)

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#9092) nismoka válasza Callisto (#9091) üzenetére


nismoka
addikt

Egy jó darabig akkor nem fogsz még tv-t venni... ;)

(#9093) agabe válasza Callisto (#9087) üzenetére


agabe
addikt

Sajna ezzel nem tudsz mit csinálni.
Vannak előnyei az LCD-nek (nyugodtabb, abszolút vibrálás mentes kép, nincs ghosting, beégés ) és pl. fontos érv, hogy lehet kapni :D de megvannak a hátrányai is. Nincs tökéletes tv, és úgy néz ki nem is lesz.
Megoldás az igazi filmnézésre egy jó projektor (nomeg hangrendszer), de azok közül is csak a drágábbak (millió feletti) vannak olyan szinten, hogy annyira csekélyek a hibái (mindegy, hogy LCD, LCOS (DILA), DLP), hogy nem vehetők észre, igaz kapni már 800-900ezerért is olyat bőven lemos minden LCD TV-t minőségben, és néha vannak párszázezres modellek (jellemzően DLP-ből) amik jó képi világgal rendelkeznek szintén viszont projikhoz meg sötét kell, és van pl. akit zavar a DLP szivárványozása (ami ma már elég alacsony szintű, és legtöbben észre sem veszik, de van aki mégis). Dedikált szobát még el is lehet hagyni, bár a legjobb tulajdonságok (fekete szint pl.) úgy jönnek ki, de mindenképpen tök sötét kell hozzájuk mint a mozikban, és (jelenleg) nem tesz jót nekik a sok ki-be kapcsolás, az izzók pár ezer óra után cserélendők szóval nem lehet TV helyett használni őket, de az is igaz, hogy azokban legalább van / lesz értelme a 4K-nak (110-130 colon már élvezhető a felbontás növekedés, bár akkor sem szabad a képátló méreténél távolabbra ülni, sőt inkább közelebb).
Szóval akit zavarnak a képhibák annak fimezésre jó proji, tv-zésre meg ami akad, ha van otthon plazma, vagy akár régi 70-80 centis 100Hz CRT amivel meg van elégedve a tulaj akkor azt nem érdemes leváltani amíg el nem romlik.

(#9090) Janaboy :
azért nem csak én, youtube is tele van videókkal...itt is, más fórumokon is sokan írnak a bajokról és keresik a lehető legproblémamentesebb készülékeket ;)

[ Szerkesztve ]

(#9094) baphomet


baphomet
senior tag

Hátha hozzám hasonlóan jól jön valakinek:

A TV-m (W829) SCART bemenete egyben kimenet is, hurrá! Ez lehet csak nekem volt újdonság, a használati útmutatóban le is van írva, de csak akkor döbbentem rá, mikor azon somolyogtam magamban, hogy a SCART felvétel opció mégis mi a fenéért került bele egy 2014-es TV-be. Gondoltam, biztos gleccserjégből kiolvasztott ősembereknek, hogy VHS-re tudják rögzíteni a frédibénit. :)
Ja, meg pont nekem.
Kipróbálva, működik: egy SCART - RCA átalakítóval és a kellő hosszúságú kábellel remekül átküldtem a Sony-n futó TV adást a hálómban lévő másik TV-mre.
Csak a TV adást adja ki, mást nem (OSD, online tartalom, médialejátszó stb. ), de azt egész elfogadható minőségben. Egy ősöreg 26"-os LCD-n néztem, alig rosszabb így a kép, mint a UPC-s set-top box-szal. A távirányítás a SideView appal megoldott, öröm és boldogság!

[ Szerkesztve ]

(#9095) Bönde


Bönde
csendes tag

Sziasztok! Az 50w828b rendelkezik menüből kapcsolható +5V-al a TV bemeneten?

(#9096) nismoka válasza nismoka (#9082) üzenetére


nismoka
addikt

Mindig TV-n is engedi a kézi hangolást.

(#9097) agabe


agabe
addikt

A Sony Europe Limited, Magyarországi Fióktelepének válasza az erről a garancialevélről szóló kérdésemre, hogy megfelelő-e :

A garancialevélnek tartalmaznia kell a készülék modelltípusát, gyári számát, ill. hivatalos pecsét szükséges rá.
Amennyiben ezek nem lettek kitöltve kérjük, lépjen kapcsolatba az értékesítővel. A garancialevél külföldön is érvényesíthető szervizeltetéshez szükséges.
Magyarországon vásárolt készülék esetében szervizeltetés, ügyintézés céljából mindössze a számla/számlamásolat lesz szükséges, a garancialevél nem.

Azaz tök mindegy milyen garilevelet kap bárki a sony készülékhez arra nincs szükség !! Anélkül kell minden garanciális javítást elvégeznie a szervíznek a számla alapján.

Sony Centerben vajon miért mondanak mást ?

[ Szerkesztve ]

(#9098) nismoka válasza agabe (#9097) üzenetére


nismoka
addikt

Akkor minek a HU gararancia levél? Dísznek? Meg akkor minek kitöltetni ha úgysem kell csak a számla? A garancia levél kell + számla vagy másolat! Ezt a szervizben is elmondják! Ha szervízbe viszek valamit akkor kérik a gart és a számlát is!

[ Szerkesztve ]

(#9099) razzorr válasza lexter00 (#9084) üzenetére


razzorr
őstag

:R
Most akciós az MM-ben, Edigitalnál is,azért is akadt meg a szemem rajta.
Lehet bemegyek valamelyik nap és megsasolom a képét élőben is, összehasonlítom az LG-vel.

Nekem az egyik legfontosabb a CI+ foglalat,mert nem akarok beltérit a upc-től,hanem kártyát. Így használhatom a TV távirányítóját,nem kell az a vacak gagyi szolgáltatós műanyagdarab :) Meg egyel kevesebb készülék, plusz több hd csatorna.
A mozgás egyébként szép rajta? Nem akadozik? Menüje is gyors? Beégni szoktak a Sony-k?

(Látom neked is Lumiád van, sorstárs :D )

(#9100) pzstm válasza nismoka (#9098) üzenetére


pzstm
titán

simán elhiszem, hogy igazad van, viszont ha hivatalosan emailt kapott és neki nem fogadnák el a gariztatást, akkor ezzel már kishazánkban is egész szép pert lehetne nyerni, amiből egy 4k-s TV is beficcenhetne akár :B ...

Sjanos a belső kommunikáció csapnivaló a legtöbb ilyen nagy cégnél kishazánkban.... :W (aztán majd csak néz a menedzsment ha valaki kicsit jobban utánamegy és 20-25 milliós bírságot kap a nyakába a cég egy 2-300ezres mulasztáson, mert tudok ilenre példát, még ha másik szektorból is)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.