Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) szabyka95 válasza stefi68 (#75050) üzenetére


szabyka95
őstag

garanciaban cserelik a beegest, ahanyszor akarod
volt s7 edgem, csereltek a kijelzojet

(#75052) pcnet válasza stefi68 (#75050) üzenetére


pcnet
addikt

Hálózat probléma nálam még nem volt a 3 hónap alatt, Telenoros SIMmel. 3 hónap után még a kijelző beégésről sem tudok nyilatkozni. Elég sokat Ingressezek tűző napsütésben, full fényerőn. Remélem nem lesz gond.

Viszont édesanyámnak Huawei Y3 II van, Voda SIMmel és szintén 3 hónapos a készülék. Neki már volt többször olyan, hogy full térerőnél nem volt elérhető. Azt mondják hálózati technológia is szerepet játszik.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#75053) Denonavr válasza pcnet (#75049) üzenetére


Denonavr
csendes tag

Köszi a választ! Akkor az én felhasználási szokásaimmal 3 napot tuti vinne, és még méretben is elfogadható.
Szerintem az nem a telefon, hanem az app hibája, egy ideje nekem is ezt csinálja G2-n a Gmail..

Denon SC-G101 (Dragonweed tuning), QUAD 77, Hivox Lupus C MKIII, HTPC

(#75054) szabyka95 válasza Denonavr (#75053) üzenetére


szabyka95
őstag

nekem is ezt csinalja a gmail

(#75055) aelod válasza szabyka95 (#75054) üzenetére


aelod
veterán

Mindenkinek. Tegyél vissza egy korábbi verziót.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#75056) Meggyi001 válasza stefi68 (#75047) üzenetére

Az asszonyé az S7, csak én felügyelem, stb. Nagyon jó kis teló, csak nekem kicsi. Akarok is csinálni vele egy rekordot, 10000 óra számot restart nélkül, már hónapok óta nem volt újraindítva, nem köll neki egyszerűen :) Nekem a power van, heti 1 max kétszer kell tölteni, 6000-es akksi :). Jövőre lesz S7 edge.

https://gamergep.hu/

(#75057) alex devil válasza stefi68 (#75050) üzenetére


alex devil
senior tag

Kb másfél hónapja használom az S7-et Telekomos kártyával és semmilyen bajom nem volt vele. Nem szoktam sasolni a térerő ikont de még senki nem mondta, hogy elérhetetlen voltam. A SOT-ot sem nézem, estére kb. 50%-on vagyok (ha írnak válaszolok, ha hívnak beszélek, mindent szinkronizálok, viber-face-messenger-insta, olvasgatok) és úgyis felteszem töltőre. Volt más amoledes telefonom és az sem égett be, remélhetőleg ez sem fog, navigáltam már vele órákat is. (a gps egyszerűen pazar)
Ha van rá pénzed vedd meg, szerintem kva jó kis telefon az S7. (pedig nem vagyok egy Samsung bubus)

[ Szerkesztve ]

S23

(#75058) stefi68


stefi68
addikt

Na jó, már kezd visszatérni a szimpátiám az S7 iránt... :D

Más...
Létezik, hogy AICP alatt egyik zene lejátszó sem kezeli az equalizert?
Kipróbáltam vagy négyet. Pontosabban egy igen, a Neutron.
A beépített AudioFX működik. Lehet az blokkolja a többit?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75059) [lAyCsI] válasza stefi68 (#75058) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem sanszos hogy igen, próbáld letiltani...

-= No way back from Here =-

(#75060) stefi68 válasza [lAyCsI] (#75059) üzenetére


stefi68
addikt

Így van. Titaniummal letiltva már működik a többi is.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75061) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Nektek van az új aicp-ben magisk? Eltűnt a play-ről is.

(#75062) stefi68 válasza dzsordzs69 (#75061) üzenetére


stefi68
addikt

Ha jól emlékszem a Samsung tulajoknak bajuk van a Magisk-el, meg lehet hogy másoknak is, ezért meghagyták a usereknek a választás lehetőségét (Magisk/SuperSU). Mindenki azt rak fel amit akar.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75063) dzsordzs69 válasza stefi68 (#75062) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Hm, köszi. :)
De miért tűnt el a Play-ből?

(#75064) Balathruin válasza dzsordzs69 (#75063) üzenetére


Balathruin
veterán

Mert biztonsági réseket használ készülékek feltörésére. Legalábbis a Google szerint.

(#75065) dzsordzs69 válasza Balathruin (#75064) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

S akkor a többi? :)

(#75066) stefi68


stefi68
addikt

A SpiritFM-nek van valami trükkje?
Eddig gond nélkül tettem fel Resurrection Remix, AICP romokra, semmi különleges dolog nem kellett hozzá.
Most sehogy sem tudom működésre bírni :W

Az az érdekes, ha egy régebbi RR/AICP-vel próbálkozom akkor sem működik.
Visszatettem a tegnap updatelt AICP (06.28) TWRP mentésem és azon gyönyörűen megy.
Ki érti ezt? :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75067) dzsordzs69 válasza stefi68 (#75066) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Én soha nem tudtam működésre bírni, mindig valami -talán- driver gondja volt. Aztán elengedtem a dolgot. :)

(#75068) stefi68 válasza dzsordzs69 (#75067) üzenetére


stefi68
addikt

Nos lehet, hogy senkit nem érdekel a Spirit FM működése v. nem működése, de leírom a tapasztalataim amik nem is a SpiritFM szempontjából érdekesek.

Azt hiszem életemben nem telepítettem ennyiszer romot egy nap alatt mint ma, de ha valami nem hagy nyugodni akkor szeretek a végére járni.
A végső tapasztalat az lett, hogy olyan eshetőségeket is vegyünk számba aminek látszólag semmi köze a problémához.

Tehát a probléma az volt, hogy a Spirit FM nem volt hajlandó elindulni a ma hajnali friss telepítésű romon, míg az elmúlt 3 hónapban semmi ilyesmi gondja nem volt.
Tuner API hibával leállt. Azt is írta, hogy lehet a kernel nem támogatja.

Próbáltam kernel cserét (régebbi verziókból), Superuser jogokat próbáltam Magis-kel és SuerSU-val is, próbáltam régebbi romok (amiken működött) friss telepítésével, de az eredmény mindig ua. volt -> Tuner API hiba

Végül elkezdtem gondolkozni mit csinálta másképp, mint korábban. A végeredmény elég meghökkentő lett.

Visszatettem az eddig használt régi v2.8.7.3 TWRP-t, majd rom telepítés újra és csodák csodája a Spirit FM jó.

Tutira ez volt a probléma, mert alátámasztva az elméletet, ezután még 3x telepítettem romot, más-más verziót, Magisk-kel, SuperSU-val és az eredmény mindig az lett hogy a SpiritFM működik. :C

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75069) dzsordzs69 válasza stefi68 (#75068) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

na, akkor tuti nálam is ez volt a hiba, nekem is másik twrp van fenn. köszi a tippet, de most már marad a g2 rádió nélkül. :)

(#75070) sisley76 válasza Meggyi001 (#75040) üzenetére


sisley76
tag

Hali. Immáron 4x-re térek vissza a mi kis kedvencünkhöz. Sikerült egy full utcsó (még 11hó gar) G2-re szert tennem. Imádom. Most tettem vissza egy JB-t 3 hónap Lolli után. Nem volt rossz az üzemideje, na de egy herélt JB...na az SOT király :). És alapvetően mindenre megfelel nekem amire csak kell. Én akárhány KK próbáltam, mindegyik jobban melegítette a mobilt mint a JB/Lolli-k. Hozzáteszem mindig szigorúan gyári vagy gyári átiratú ROMokat használtam.

(#75071) Meggyi001 válasza sisley76 (#75070) üzenetére

Váááá, na ide nekem gyorsan azt a kis csodát :)

https://gamergep.hu/

(#75072) aelod válasza sisley76 (#75070) üzenetére


aelod
veterán

Jb? Erre a telefonra?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#75073) Balathruin válasza aelod (#75072) üzenetére


Balathruin
veterán

Nézd meg a tesztet, 4.2.2-vel jelent meg.

(#75074) Laca0


Laca0
addikt

Skacok!
Kérek mindenkit, hogy ne csináljatok már "milyen telót vegyek" ill. telefon teszt topicot ebből!
Ez a topic a G2-ről szóljon!
Köszi!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#75075) aelod válasza Balathruin (#75073) üzenetére


aelod
veterán

Ezt eddig nem is figyeltem. Jb jobb az üzemidő?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#75076) sisley76 válasza aelod (#75075) üzenetére


sisley76
tag

Aham :) Egyszer próbálj ki egy v10(x) 4.2.2-t rá...meg fogsz lepődni.

(#75077) fery02


fery02
addikt

Mivel ez a telefon is tud úgy járni üvegfóliák terén, mint sok másik, hogy körben a szélek nem tapadnak rendesen, így belinkelek egy megoldást.

Ezzel valami folyadékot lehet a mellékelt ecsettel bejuttatni a letapadatlan szélek alá, ami így olyan hatást kelt, mintha rendesen lenne odatapadva a fólia.
Nem próbáltam még személy szerint és más fórumtársunktól származik az ötlet amúgy. Ő próbálta és jó.

[ Szerkesztve ]

(#75078) Sanki válasza fery02 (#75077) üzenetére


Sanki
addikt

Nem jó a link. :N
Itt 1 példa a folyadékra.

(#75079) fery02 válasza Sanki (#75078) üzenetére


fery02
addikt

Igen, tudtam is, csak nem tudtam azonnal javítani, de már szerkesztettem is helyes linkre.
Köszi! :)

(#75080) Sanki válasza fery02 (#75079) üzenetére


Sanki
addikt

Már látom, érdekes, gépen 404-et dobott, de telefonon már működik a linked.

(#75081) rasotamas


rasotamas
veterán

Srácok, tudom, hogy nem kifejezetten G2 probléma, de fönt van a Lineage 7.1.2.
Stabil, de annyira pure, hogy nekem nem annyira tetszik. Az LG zenelejátszója sokkal jobb volt, ezért kellett beszereznem egy 3rd party lejátszót, ami egyelőre a poweramp, még nem fizettem ki a fullt,mert ha nem oldódik meg, hogy a probléma, hogy nem látja a pendrive-ot akkor nem veszem meg. Állítólag ez minden márkánál valós probléma 6.0 óta, változott az otg kezelés, valami hack vagy engedélyezés kéne. Bár ismerősöm S7-en mutatta hogy neki látja.
A gyári fájlböngésző látja a pendrive-ot, de nem egyesével akarok számokat elindítani.
Baromi kényelmetlen, és a kamera is egy rakás kaki. Open camerával is. Pl nincs benne panoráma, legalábbis én nem találtam, tehát biztos nem könnyen megtalálható funkció.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75082) aelod válasza rasotamas (#75081) üzenetére


aelod
veterán

Nekem gyári kitkat van és a poweram itt sem látta a külső meghajtót. Megvettem a programot és már jó ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#75083) rasotamas válasza aelod (#75082) üzenetére


rasotamas
veterán

Hát sajnos a tipp nem jött be.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75084) aelod


aelod
veterán

Az miért van, hogy az edzőterembe ahova járok nem tud csatlakozni a wifihez? Máshol nincs ilyen probléma..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#75085) Evan127


Evan127
újonc

Sziasztok! A minap egyik pillanatról a másikra történt egy kis bibi a jack aljzatnál a telefon pereménél. Ilyenkor mi a teendő? :( A képek nem a legjobbak, de a lényeg talán kivehető.

kép1 kép2 [/L (L:/dl/upc/2017-07/06/585773_l7sriljlp78lasdl_img_4649.jpg) kép3 (/L) (L:/dl/upc/2017-07/06/585773_ccquersp5wjfqvan_img_4648.jpg) kép4 (/L)

[ Szerkesztve ]

(#75086) rasotamas válasza rasotamas (#75083) üzenetére


rasotamas
veterán

Viszont a full verzió megvásárlása után elérhetővé vált a béta változat ami már látja az usb-t, úgyhogy mégiscsak köszi a tippet aelod

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#75087) aelod


aelod
veterán

Wifire valaki ötlet? Elkezdi lekérni az IP-t és ott megáll a tudomány...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#75088) rx8pencz válasza aelod (#75087) üzenetére


rx8pencz
tag

Üdv Srácok!

Mennyire körülményes a telefon képernyőjét kicserélni? Történt ugyanis,hogy tegnap kiesett a zsebemből és teljesen berepedt a képernyőre amire eddig majdnem 4 év alatt egyszer sem volt példa,és nem tudom,hogy érdemes-e még ezen gondolkozni,vagy már inkább új telefonba kéne gondolkozni.

PSN: istone94

(#75089) [lAyCsI] válasza rasotamas (#75081) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én EZT használom egy ideje, sztem tökéletes...

-= No way back from Here =-

(#75090) fery02


fery02
addikt

Még mindig innen szokás tölteni hivatalos LineageOS-t?
Itt a legutóbbi az május végi kiadás és mostanában szemponttá vált, hogy ROM-oláskor az épp lehető legfrissebb biztonsági frissítást tartalmazza az adott ROM. Állítólag már van júliusi biztonsági frissítés is (persze nem várom el, hogy ezt tartalmazza, de minimum júniusi jó lenne).

Ami custom ROM-ok mostanában elérhetőek a készülékre, azok mind jószerivel a fentebb linkelt LineageOS alapúak?

--------------------------------------------------------------

@Evan127: Én ezt a sérülést csak úgy tudom elképzelni, hogy volt valami dugva a jack dugóba és valahogy úgy nyomódott meg a csatlakozó, hogy a telefonnak közben nem volt mozgástere és a megfeszüléstől úgy sérült körülötte a keret.
Például zsebedben kilógott a csatlakozó és az nyomódott valamihez. Mondjuk az feltűnne gondolom.

--------------------------------------------------------------

@rx8pencz: Nekem már kétszer volt cserélve a kijelző, először egy említésre sem érdemes eBay-es szutykot sikerült kifognom, aztán legutóbb már nem bíztam a véletlenre a dolgot.
Jelenleg ahogy nézem az oldalt már 14200 Ft-ból szállítással együtt ki lehet jönni (feltételezem D802-d van) és végülis a csere is elvégezhető otthon.

Én a magam részéről még ennyit lehet szánnék a telefonra, mert még jelenleg is megállja a helyét, bár a csere is vonzó ugyanakkor, mert pl alig több, mint 40ezerből már Xiaomi 4x meg Note 4-ek mozognak, amik mindenben korszerűbbek.

[ Szerkesztve ]

(#75091) [lAyCsI] válasza fery02 (#75090) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Lineage unofficial lett egyenlőre, ez az ucso hivatalos build...

-= No way back from Here =-

(#75092) fery02 válasza [lAyCsI] (#75091) üzenetére


fery02
addikt

Értem, köszi!
Sajnos lassan kikerül ez a telefon a "külső" támogatottságból is, ahogy nézem. Kár érte. :/

(#75093) [lAyCsI] válasza fery02 (#75092) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

AICP, CRdroid meg fut, azok sem rosszak, de tény hogy szép lassan sodródik a szakadék szélére a jó öreg G2...

-= No way back from Here =-

(#75094) CJ4567 válasza fery02 (#75092) üzenetére


CJ4567
veterán

AOSPExtended, Resurrection Remix is még támogatva van, meg Flyme is kap frissítéseket.

No Sana No Life

(#75095) fery02 válasza [lAyCsI] (#75093) üzenetére


fery02
addikt

Köszi!
AICP lesz, mert ugyan igaz, hogy crDroid-nak népszerűbb a topikja XDA-n és látogatottabb is, viszont ahogy nézem, AICP-hez rendszeresebben jönnek ki build-ek és amúgy is jókat olvasok róla, valamint még nem is próbáltam.

Valami ismert bajáról esetleg tudsz, ami a jelenlegi build-ekben előfordulhat?

----------------------------------------------

@CJ4567: Köszi neked! Ezeket a ROM-okat nem annyira ismerem, de elhiszem, hogy ezek is szintén jók. :)

[ Szerkesztve ]

(#75096) CJ4567 válasza fery02 (#75095) üzenetére


CJ4567
veterán

Flymet nem használtam még, eléggé kínai ROM. (Tud magyarul)

No Sana No Life

(#75097) fery02 válasza CJ4567 (#75096) üzenetére


fery02
addikt

Lehet nem véletlenül kínai igen, tudtommal a kínai Meizu telefonokon van Flyme nevű rendszer.

(#75098) [lAyCsI] válasza fery02 (#75095) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

pár hétig futott AICP a G2-n, nem igazán volt vele gondom, szal hajrá

-= No way back from Here =-

(#75099) bala6120 válasza fery02 (#75092) üzenetére


bala6120
senior tag

+ Dirty Unicorns

(#75100) snowww


snowww
tag

sziasztok....nagyon regen jartam erre. az erdekelne, hogy mit erdemes most telepiteni.....nekem tobb mint 1 eve nem volt romolva a telom......jelenleg IceX 5.02 fut rajta mint ahogy emlitettem tobb mint egy eve........erdemes cserelni ? azert mostmar kezd eleg jol belassulni meg akadozni..............koszonom elorre a valaszokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.