Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75701) sanyie70 válasza Kajt (#75695) üzenetére


sanyie70
tag

Gyári töltőn csinálta? Láttam már olyat talán még régebben xperian, hogy valami gagyi töltőre dugva így viselkedett.

(#75702) #08132608


#08132608
törölt tag

Üdv! Tudom nem illő ilyet, de Nyíregyháza-Tokaj vonalában keresnék lehetőleg 32GB-os LG G2-őt, cserébe adnék egy független kék színű Nokia 3 telefont ami 4 hónapos gyönyörű állapotú. Kérem akinek van és cserélné írjon privátban! Köszönöm szépen! :)

(#75703) Kajt válasza sanyie70 (#75701) üzenetére


Kajt
tag

Minden gyári, romolva sem volt.
Viszont megelégeltem a laggolást meg a többi előforduló apróságot, úgyhogy ment egy factory reset.
Hát idő volt mire a sok kis apróságot újra beállítottam meg pl. nem volt mobilnet apn miatt szóval elvoltam...viszont megint fürge mint újkorában. Félek kitolja a készülékváltást :D

(#75704) fery02 válasza Kajt (#75703) üzenetére


fery02
addikt

Bizony, hogy kitolhatja. :)
Nekem is csak azért kellett pár hónapja Xiaomi MI A1-et vennem, mert a G2-esem alaplapos lett szegény.

Bár közben megtapasztaltam, hogy azért ez a MI A1 összességében jobb telefon, különösen a 4GB RAM jön ki nálam, hogy a hétköznapokban nagyon sokat jelent a 2GB-al szemben, de ugye ez nem zavart volna addig, míg a G2-est használtam volna, mert azzal is meg lennék elégedve most is még. :)

[ Szerkesztve ]

(#75705) stul87 válasza fery02 (#75704) üzenetére


stul87
tag

Na nekem is búcsúzni kell a topiktól, kaptam egy céges dual P9-est (ami megjelenése óta álmom "csak" VOLT!), de ram ide vagy oda, sajnos a G2 máris hiányzik. Igaz sokkal gyorsabb, de millió más funkcióban mégis csak hiányoznak a napi rutint könnyítő funkciói (amit nem is értek,hogy egy ezer éves készülékben benne van, egy sokkal újabban pedig nincs :( ) Legalább viszont családban marad faternál. Aki viszont teheti, tartson ki, love forever! :DDD

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#75706) CJ4567 válasza stul87 (#75705) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is P9-re váltottam, szoftveren kívül semmivel sincs bajom. De a szoftverrel mostanában kezdek kibékülni... Hiányzik az AOSP. :(

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#75707) stul87 válasza CJ4567 (#75706) üzenetére


stul87
tag

Én sajnos lehet sosem fogok megbékélni a P9-el...pl az értesítési led baromi halvány(és ki sem tudom kapcsolni?!?!?!),sokszor észre sem veszem. A két sim miatt,ha valakit hívni akarok az névjegyzék-név-telefonszámra(főleg ha több van) katt,majd sim kiválasztása (4 kattintás). Jelenleg a messenger mikor feloldom a képernyőt folyton "kapcsolódik éppen" és jönnek meg az üzenetek ha belépek az alkalmazásba, és a legfájóbb,hogy a G2 amíg nézed ébren van. Ez szivat napi szinten és fáj a legjobban, na meg,hogy nem tudom dupla koppal elsötétíteni,hanem a gombot kell nyomjam...ezt csak azért írtam le, hogy gyerekek semmiképp ne váltsatok,ha nem muszáj! :)

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#75708) CJ4567 válasza stul87 (#75707) üzenetére


CJ4567
veterán

"Jelenleg a messenger mikor feloldom a képernyőt folyton "kapcsolódik éppen" és jönnek meg az üzenetek ha belépek az alkalmazásba"

Beállítások/Akkumlátor/Bezárás a képernyő zárolása után, és itt semmit se zárjon be. Nálam lezárt képernyővel is jönnek értesítések, és nem csinálja ezt a kapcsolódást.

No Sana No Life

(#75709) quby


quby
őstag

Hi all!

Valaki aki crdroidot használ: van olyan lehetöségem hogy az also navbar-ra huzzak olyan gombot ami a statusbart lehuzza? hogy ne kelljen a statusbarert felnyulni....Láttam a statusbar lehetöségeit de nem láttam közte olyat.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#75710) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Az utóbbi időben furcsán viselkedik a G2-m.
A wifi-vel és a BT-al vannak problémák.
Hol kikapcsolni nem lehet, hol bekapcsoni nem hajlandó.
Van amikor megreked a két állapot közötti zónában és "bekapcsolás alatt" állapotot mutat a kapcsoló a beállításokban.
Pár nappal ezelőttig nem volt szokása ilyeneket csinálni.
Reboot után általában jó lesz, de később megint előjön random módon.

Tapasztalt már valaki ilyeneket?
Haldoklik a telefon vagy az antennákkal van valami baj?
Vagy lehet esetleg valami szoftveres dolog?

Minden választ köszönök.

(Gyári LG KitKat 4.4 van rajta)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#75711) z0d1@Ku$ válasza eclipse19 (#75710) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nekem inkább tűnik szoftveres problémának, egy gyári visszállítás kellene szerintem első körben, ezzel ki lehetne zárni a hardveres hibát.

(#75712) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok!
Újra előkerült a G2 otthon, de még valamelyik nyári AICP-n ragadt, támogatás pedig már nincs. Mit ajánlotok helyette?
Köszönöm

(#75713) z0d1@Ku$ válasza dzsordzs69 (#75712) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Lineage OS? Ressurrection Remix? Nem tudom ezekre van-e még támogatás, de mielőtt váltottam ezeket próbálgattam, ez volt fél éve kb, nem voltak rosszak :)

(#75714) dzsordzs69 válasza z0d1@Ku$ (#75713) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Igen, ezeken végig mentem akkor én is, köszi. Nem bánnám, ha valamivel frissebb lenne, mint fél év, de ha nem lesz más, marad az AICP egy visszaállítás után. :)

(#75715) stefi68 válasza dzsordzs69 (#75714) üzenetére


stefi68
addikt

D802-re van RR 2017.12.17-i a legutolsó. Azt talán még havonta 1x frissítik, de ha jól emlékszem csak a biztonsági csomagot.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75716) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Köszi szépen. Ezt csak simán feltolom a twrp-ből, vagy kell valami más is a rom mellé?

(#75717) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

esetleg a lineage 14.1-et használja valaki? a mai napig van nightly. érdemes megpróbálni?

(#75718) stefi68 válasza dzsordzs69 (#75716) üzenetére


stefi68
addikt

Azt, hogy 'simán' felnyomni, azért nem kocáztatnám meg így látatlanban.
Függ attól, hogy most milyen droid van a telefonon...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75719) dzsordzs69 válasza stefi68 (#75718) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

most aicp, 12.1-es nightly. 7.1.2-es alapu android. erre feltehetem, vagy kell valami bootstack, miegyéb? gapps-ból melyiket ajánlod?

(#75720) stefi68 válasza dzsordzs69 (#75719) üzenetére


stefi68
addikt

AICP 7.1.2-re mehet fel simán. Én Open GAPPS Nano-t használtam.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75721) dzsordzs69 válasza stefi68 (#75720) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

köszönöm

(#75722) preludium975


preludium975
tag

Elég furcsa dolgot művelt ma a G2... Leraktam az ágyra, és kb 70%-ról, míg nem nyúltam hozzá (kb. fél óra), csontig lemerült, eszméletlen forró volt a telefon egész felülete, és mikor nyomtam a power gombot, az lg logót hozta be. Azóta persze működik, meg minden, de mi volt ez? Final RR rom volt rajta.

(#75723) z0d1@Ku$ válasza preludium975 (#75722) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nem lehet hogy egy alkalmazás beragadt? Mondjuk ennyire durván nem hiszem. Akkor már a mobilokat is elérte a bányászat. Meghekkeltek Koreából és bitcoinoztak egyet a masináddal :( :D

(#75724) sanyie70 válasza preludium975 (#75722) üzenetére


sanyie70
tag

Esetleg nem lehet, hogy vaku véletlen bekapcsolódott? Attól azért tud merülni meg melegedni is rendesen.

(#75725) fery02 válasza sanyie70 (#75724) üzenetére


fery02
addikt

Fél óra alatt 70%-ról lemerülni csak a vakutól? Nem reflektor ez. :D

[ Szerkesztve ]

(#75726) preludium975 válasza sanyie70 (#75724) üzenetére


preludium975
tag

Pfff.. nem tudom..

(#75727) preludium975 válasza z0d1@Ku$ (#75723) üzenetére


preludium975
tag

Én is pont erre gondoltam! :DDD

(#75728) Laca0 válasza preludium975 (#75722) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem csinált ilyet egyszer a messenger.
Onnan jöttem rá, hogy figyeltem utána gyakran az akku fogyasztást, hogy melyik alkalmazás meríti. Akkor láttam, mekkora csúcsot dönt a messenger. Letöröltem, feltettem a lite verziót, utána nem merült.
A lite nem igazán tetszett, úgyhogy pár nap múlva visszatettem a normál verziót, de utána már nem volt ilyen Titanic effektus.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#75729) preludium975 válasza Laca0 (#75728) üzenetére


preludium975
tag

Akkor kipróbálom én is ezt, köszi!

(#75730) Kajt


Kajt
tag

Újabb Messengerek túl vannak tolva felesleges dolgokkal, Lite túl van butítva így én felraktam egy korábbi verziót anno .apk-ból és nem frissítem. 72.0.0.16.67-es verzóval még nem volt gond.

(#75731) preludium975 válasza Kajt (#75730) üzenetére


preludium975
tag

Köszi, kipróbálom.

(#75732) Meggyi001

Szevasztok, egy jó ideje csak read only-ban vagyok itt veletek, máig. El nem hiszitek mit szereztem céges telónak. Már nagyon hiányzott a kicsike :)... a knock on, a hátsó led pulzálása, a dizájn, a régi lg-s felület....talán sok lehetőségem már nem is lett volna rá, eléggé elfogytak a hibátlan eladó G2-ök. Akksija még tesztelés alatt, root-olva, twrp, xposed, stb már fent... . És hála az égnek, 4.4.2-es droiddal van, ahogy épp szeretem, így újrahúznom sem kellett. Megkérdeztem az eladót, hogy milyen droid van rajta, de nem tudta megmondani :) Nagy bolond az lg, hogy nem ad ki egy "revivification version"-t, sztem még mindig sokat vennének belőle, igen jól eltalált kis teló ez. Na szóval kicsit visszatértem hozzátok, üdvözlök mindenkit :)

https://gamergep.hu/

(#75733) Meggyi001

Most találtam egy 2014-es 1 GB "droidmester" romot a drive-omban..... nem emlékeztek ez melyik verzió lehet? 4.4.4?

https://gamergep.hu/

(#75734) pcnet válasza Meggyi001 (#75733) üzenetére


pcnet
addikt

Nézz bele a zip-be, build.prop-ból kiderül. ;)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#75735) Meggyi001 válasza pcnet (#75734) üzenetére

Ja, közben eszembe jutott ez is, csak még idő míg gép elé kerülök megint, köszi.

https://gamergep.hu/

(#75736) stefi68


stefi68
addikt

Nincs valakinek egy szétrongyolódott, használaton kívüli okostokja?
Nekem csak a mágnes kellene az előlapjából...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#75737) kp78 válasza stefi68 (#75736) üzenetére


kp78
addikt

Nekem van 1 gyári használaton kívül. Sarkai már helyenként letörtek. Többit privátban... :U

(#75738) tarnagy válasza quby (#75709) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Igen, van, sőt, a navbar-ra több új "gombot" is tehetsz, háromféle funkcióval is mindegyiket.

crDroid settings a Beállításokban, ott a Navigation- Navigation mode-Smartbar-Smartbar settings. Itt a legfelső, Toggle button editorra kattintasz.
Jobbra fent megjeneik egy jel, ekkor szerkesztheted a gombokat. Húzással átrendezheted a meglévőket. Aztán Nyomod bármelyiket, felugrik egy menü: Műveletek, Ikon, Hozzáadás... stb.
A Hozzáadással egy új ikon jelenik meg a navbaron, azt nyomod, választasz módot, azután Choose action: ebben Select custom action - ott a legalsó "Értesítési panel".
Ezután elhelyezd a navbaron, ahol akarod, katt a jobb felső izére, majd a floppy jelre, elmenteni a módosítást.

Persze, ha nem akarsz sok jelet a navbaron, ugyanígy valamelyik meglévővel is megteheted ezt ugyanott...

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#75739) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Kérdésem is lenne! crDroid, 7.1.2
Az OTG működik, de...
Rádugom, mutatja, hogy látja a pendrive-t - de a tartalmát már nem tudja beolvasni. MI lehet az oka?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#75740) pcnet válasza tarnagy (#75739) üzenetére


pcnet
addikt

Véletlenül nem NTFS a pendrive fájlrendszere? Azt nem támogatja az android. Formázd Fat32re, vagy ha 4 gigánál nagyobb fájlok is kellenek, akkor extFat rendszerre.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#75741) preludium975 válasza pcnet (#75740) üzenetére


preludium975
tag

extfat-ot támogatja a windows?

(#75742) pcnet válasza preludium975 (#75741) üzenetére


pcnet
addikt

Igen. exFat, nem extFat, bocsánat. :R Hülyeségeket beszélek. Először jól írtam, aztán átjavítottam rosszra.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#75743) preludium975 válasza pcnet (#75742) üzenetére


preludium975
tag

Köszi!

(#75744) CJ4567 válasza pcnet (#75740) üzenetére


CJ4567
veterán

G2 támogatja az NTFS-t egyes ROM-ok alatt, Nougat ROM-ok nagy része alatt nálam működött. Most P9-et használok, ott is van NTFS támogatás.

No Sana No Life

(#75745) kuyarashi


kuyarashi
őstag

Sziasztok!

Mi most a leggyorsabb, legstabilabb ROM D802-re?

Előre is köszi.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#75746) preludium975 válasza kuyarashi (#75745) üzenetére


preludium975
tag

AOSP Extended szerintem.

(#75747) kuyarashi válasza preludium975 (#75746) üzenetére


kuyarashi
őstag

Ez gyakorlatilag a Nougat?
Igazából jobban tetszik az Android 5.0.2 felülete, menüje, csak ugye az 5 nem a gyorsaságáról híres és elég régi is.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#75748) preludium975 válasza kuyarashi (#75747) üzenetére


preludium975
tag

Vannak benne plusz funkciók, de igen, ez tiszta android. Nem igazán vannak custom UI-al ellátott romok. Talán Flyme, vagy MIUI, de borzasztó bugosak.

(#75749) kuyarashi válasza preludium975 (#75748) üzenetére


kuyarashi
őstag

Köszi.
Nem tudom próbáljam-e. Egyrészt az Android 5, sőt még a 6 is tetszik faterom G4 telóján. Küllemre szinte egyeznek, de ezzel a 7-el nem egészen vagyok kibékülve. Ugyanakkor anno kétszer is nekiálltam a rootnak és CM13 telepítésnek, de már az elején errort írt, mindig ugyanazon a ponton, a telefon pedig kellett közben, úgyhogy nem szenvedtem vele tovább.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#75750) preludium975 válasza kuyarashi (#75749) üzenetére


preludium975
tag

Szívesen segítek. Esetleg a "leggyorsabb" (ha lehet bármelyik gyári LG lollipop romot annak nevezni) lollipop rom, ami rendesen ki van vesézve, az a Google Edition 1.5, custom kernellel.
szlevi975@gmail.com
skype: preludium975

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.