Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4360) morphin válasza kali (#4343) üzenetére


morphin
tag

Hmm lehet szarrágó vagyok, de azt hiszem hétfőn a T-nél kezdem a napomat. (szabadnap pont)
Kiszámoltam, hogy ha 22-én hozta a futár akkor 4.-e az a 7. munkanap ha minden igaz, mert 23. és most 1. munkaszüneti nap. Én 2 év rablánccal vettem de csak előfizetésre, tarifára nem. 138.590.- volt. Most pedig ugyanilyen konstrukcióval 110.792 JMF. Amúgy részletre is kértem, 55e-t csengettem ki.
Namost, ha bemegyek...tegyük fel minden klappol visszaveszik a telefont (+nem problémáznak) és visszaállítanak mindent, akkor mikor rendelhetem a következőt? Mert ha hétfőn már nem lesz akciós a telefon akkor hiába az egész. Illetve ha hétfőn intézem, de rendelni neten nem enged csak mondjuk 2-3 nap múlva amikor sikeresen leveszik az action-t akkor beindul a sz*póroller...
Van ezzel az ügymenettel valakinek tapasztalata? Mennyire gördülékeny? Az 50 papír végülis mindegy, hogy egyből jön vagy egy hó múlva.
Jah amúgy nekem még rajta van az imei matrica meg a hátoldali fólia meg az oldalsók is, tök patent az egész...szervizes üzlet gondolom alap, T-Pont ezt nem intézi!? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.