Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32952) Mazda6_2.0D válasza DonMaster (#32928) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Hat ezaz, hogy olyan nincs, ezert van szukseg a romolasra es annak a megbeszélésére. G2 tulajkent mondom, hogy talan az iphone az amit nem nagyon kell már jailbreakelni, mert a gyari szoftver hasznalhato mokolas nélkül.(5 evig volt iphonom, mindig jailbreakelve volt, de most baratnome a regi i4-em es gyari softtal tokeletes).
Ez elott s3am volt 2012-től, masodik nap mar rootolva volt, par nap es mar romcsere is volt. A g2 talan 3napig volt szűz :)
Szoval sajnos kell a romolas az androidra :)

(#32953) #09819904 válasza zack (#32949) üzenetére


#09819904
törölt tag

Azt írtam, hogy nekem nem tetszik? :U Olvasás után értelmezz is!
Nekem baromira mindegy, hogy itt 500 hozzászólás a romolásról, másik 500 az alkatrészről szól és még van pluszba közé 500 ami a másik anyázásáról szól. Ha valamelyik komment érdekel elolvasom, ha olyan válaszolok vagy épp egyetértek, esetleg cáfolok.
Jelenleg amire reagáltál az kapásból nem neked szólt, de semmi baj...
A problémamegoldás itt (sem) divat! Ha felvetik, márpedig már elég sokan ezt tették, hogy kellene változtatni, akkor el kellene gondolkodni azon, hogy problémamentesíteni kellene a topicot. De nem azzal, hogy jön egy moderátor vagy több és szelektálva törölget. Ezek ugyanis visszatermelődnek, mivel az alap fő problémát nem orvosolják!
Konkrétan már alaphangon amikor indul egy fórum, azt két részre kellene szedni. HW kontra SW! Így nem lenne az, hogy nagyon keresgélni kellene, hiszen egyből helybe landolna az ember.
Az, hogy én támogatom a problémamegoldást az egyéni döntésem!

(#32954) wyzard válasza noxon (#32948) üzenetére


wyzard
tag

Beállítások -> Hang -> Hangértesítésk alatt keresgélj szerintem, bár nekem még sosem volt ez a "modul" bekapcsolva, így lehet, hogy hülyeséget írok. Egy próbát talán megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#32955) Mike81 válasza Tsebacsi (#32934) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen sejtettem hogy valami bug lehet. Mert tényleg elsőre minden klappolt és nem volt semmi error. Az első dolgom volt megnézni a bluetoothot és az van. Stabil 5%-ot cuppant le az aksiból. Viszont aminek örülök, hogy a füles nem serceg. A volt S2-em fülesével használom és jó. Csutkán hallgattam a zenét és semmi zaj nem volt. Viszont knock code még nincs a Telenoros 20 B-n.

(#32956) Mike81 válasza #09819904 (#32938) üzenetére


Mike81
senior tag

Nekem is minden rendben van. Hála az égnek. Azóta sem merült fel semmi error. Remélem ezután sem fog. Viszont érdekes hogy 10 E alatt az XWidget nevezetű progi szívatott. Mert az időjárás widget csak BP-t vagy csak Szegedet hozta be. Én meg a kettő között lakom kb 60-60 km-re. Ahogy feltoltam a 20 B-t kíváncsiságból letöltöttem újra a progit. De ugyan úgy használhatatlan. Pedig sok jó időjárás widget van hozzá.

(#32958) Tsebacsi válasza Mike81 (#32956) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Flex-es témához van egy nagyon jó időjárás animáció, de sajnos csak annál a témánál működik, a többinél vagy a stocknál stock kinézetű :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#32961) Mike81 válasza Tsebacsi (#32958) üzenetére


Mike81
senior tag

Melyikre gondolsz?

(#32964) Tsebacsi válasza Mike81 (#32961) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Húú! XDA-n fent van a G2 themes topic alatt ha jól emlékszem, és a flex téma kell hozzá, ez pedig egy 125 mega körüli apk-s progi, amit telepíteni kell, a gyárilag fent lévőt pedig le kell szedni előtte. És akkor ha a Flex téma aktív, ez jelenik meg, nagyon jó. Persze lehet, hogy playből is előszedhető, nemtudom. Meg hogy az mennyire bugos...

Itt megtalálod!!

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#32965) gusthy válasza andaxin76 (#32963) üzenetére


gusthy
veterán

Mi az istennyila folyik itt?
(aamúgy nincs még egy éves, tavaly szeptemberben került boltokba, ha jól emlékszem, augusztusban jelentették be)

(#32966) Bubukain válasza Szakiii (#32863) üzenetére


Bubukain
senior tag

én is azt használom, nem rossz
egyetlen dolog ami picit zavar hogy néha sleepből amikor elhúzom a képernyőzárat, akkor kicsit darabosan adja be a főképernyőt. de szerintem ez a kernel miatt van

(#32967) Mike81 válasza Tsebacsi (#32964) üzenetére


Mike81
senior tag

Köcce nyálazom már :R

(#32968) noxon válasza wyzard (#32954) üzenetére


noxon
őstag

Meg nézem... A másik, hogy valamit nyomkodtam a kisegítő lehetőségeknél a szöveg beszéddé alakitásnál és most le akar tölteni valami barzil nyelvet, de nem tölti csak úgy jelzi az értesítő sávban és n em tudom eltünteni, nem lehet megszakitani, ha rámegyek :W

We live in a simulated world...

(#32969) wyzard válasza noxon (#32968) üzenetére


wyzard
tag

Kisegítő lehetőségek -> Szöveg beszéddé alakítása -> Google Szövegfelolvasó legfelül, mellet lévő kis fogaskerék ikon (ha Neked valami egyéni ikoncsomagod van, akkor Te látod) ->Hangadatok telepítése -> ott bökjél rá arra a nyelvre, ami töltődik és nem tudod megszakítani, majd a listában egy X-et kell láss elvileg, amire rábökve megszakítható a letöltés.

(#32970) koxx


koxx
MODERÁTOR

Topik kicsit kitakarítva, legyetek szívesek befejezni az offolást! Ne kelljen már ilyen miatt szankcionálni.

(#32971) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Tudtok olyan lejátszót amivel a 120 fps videót maxx lassúsággal le lehet játszani? Mert a gyárival csak 0.2 re tudok lemenni,a 0.1 már szaggatozva megy.Vagy esetleg ahhoz már kevés a 120fps? Meg valami kamera alkalmazás a gyári helyett?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#32972) castiels


castiels
addikt

G2-vel készített teszt fotó:

kép

kép2

kép3

kép4

[ Szerkesztve ]

(#32973) noxon válasza wyzard (#32969) üzenetére


noxon
őstag

Ott pont az nincs amit éppen tölt, csak más nyelvek :W sehogy nem hagyja abba, mindjá nyomok egy HR-t :DD

We live in a simulated world...

(#32974) Yokayee válasza castiels (#32972) üzenetére


Yokayee
tag

Szépek!

De klassz is volt Szegeden nyaralni...látom, azóta rendberakták a szökőkút környékét. :)

(#32975) castiels


castiels
addikt

Ma próbálgattam a videó felvételt 60fps-el full hd-val és sajnos szaggat a videó felvételnél is ahogy húzom, ez a szoftver hibája? Gépen nézve is jó lenne, csak sajnos zaggat valamiért..

[ Szerkesztve ]

(#32977) noxon válasza noxon (#32973) üzenetére


noxon
őstag

OK, megvan

We live in a simulated world...

(#32978) wyzard válasza noxon (#32977) üzenetére


wyzard
tag

No, merre volt ? :)

(#32979) szoja válasza adamzflash (#32976) üzenetére


szoja
tag

Többféle 4G szabvány van, szinte biztos hogy a koreai készülék alapból nem kezeli az Európában használatosat. Azt sajnos nem tudom, hogy egy EUR ROM ezen segítene-e (vagyis hogy a rádió hw azonos-e a különböző régiós készülékekben).

[ Szerkesztve ]

(#32981) DonMaster válasza adamzflash (#32980) üzenetére


DonMaster
addikt

sim kártyát is kaptál 4g-set vagy csak a szolgáltatás let 4g-s az is lehet a baj, play-en talál progit ami kiirja [link]

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#32983) boken válasza adamzflash (#32982) üzenetére


boken
senior tag

ezt nézted már? :
Ha valakinek hiányzik az LTE az alábbi módon is beállíthatja:
Tárcsázóba beírni: 3845#*802#
Szerviz menü
LTE-Only
Modem Settings
RAT Selection
gsm/WCDMA/LTE auto
Ezután már elérhető az LTE hálózat.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#32985) boken válasza adamzflash (#32984) üzenetére


boken
senior tag

az kellemetlen :F

nekem T-s a teló,a sim kártyám 3 éves,és ahol van ott jelzi is a 4G-t,semmit nem kellett külön bekapcsolni(tatni)
media mánia xl van nekem is.

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#32986) boken válasza boken (#32985) üzenetére


boken
senior tag

majdnem eltaláltam :W most mozaik M díjcsomagom van :) :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#32987) pit450


pit450
aktív tag

Aki dm romját használja annak nem volt olyan hogy egy már megvett appot nem tudott telepíteni?
Mintha valaki írta volna...

(#32988) toto0569 válasza castiels (#32972) üzenetére


toto0569
addikt

Nagyon jók lettek :K és mivel ismerem a környéket így tudom,hogy a színek is passzolnak. :C
pit450:töröld a LINK2SD-vel és utána wipe cache/dalvik cache törlés és menni fog. :K

[ Szerkesztve ]

(#32989) DonMaster válasza adamzflash (#32982) üzenetére


DonMaster
addikt

de a dobozon sincsen neked abban 4g/lte
gsm és alata 3g ami van

ezena frekin kell menjen euban a 4g/lte
1700, 2100

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#32990) DonMaster válasza DonMaster (#32989) üzenetére


DonMaster
addikt

nincs benne 4g vagy lte elvileg aképröl amit linkeltél az jön le

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#32991) pit450 válasza toto0569 (#32988) üzenetére


pit450
aktív tag

Így se működik... Exdialer rol van szó

(#32993) DonMaster válasza adamzflash (#32992) üzenetére


DonMaster
addikt

van olyan verzio amiben nincsen, amit képet linkeltél ott nem ir lte vagy 4g-t csak sima hspda és gsm
freki elvileg van 4g-re de a modem lehet nem 4g-s és akkro lehet freki ha nincs mi vegye , ázsiai régiosban van amelyik nem 4g-s
a dobozon amit linkeltáél ott kéne legyen a csdma 2frekije után , hogy ltevagy 4g és vlaami freki de nincs ott
probálkozhatsz eu rommal és még meg lönném egy oylan simmel ami 4g-s és ha akkorse akkor nincs benen 4g , de a doboza szerint nem 4g-s vagyis a tech spec-je szerin-t

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#32994) manlions válasza xedamen (#32729) üzenetére


manlions
tag

Szia meg volt a serviz 3 óra alatt kicserélték garanciában a kijelzöt korekt volt a srác nagyon! Mondta ,hogy tudnak ilyen problémáról némelyik készüléknél és már cserélte is,de sajnos az új kijelzövel nem müködött a dupla koppos feloldás ott hagytam a készüléket.Fel tette nekem a legújabb T.s roomot és lezárni lelehetett a készüléket feloldani viszont nem.Azt mondta valószinü alap lap csere lesz bár nem tudom itt egyszer valaki linkelte ,hogy a serviz menüben kell valamit állitani 20c volt fent.Igy sikerült a mai nap állitolag szerdán lesz meg kiváncsi leszek mi lesz a vége.

(#32995) DonMaster válasza manlions (#32994) üzenetére


DonMaster
addikt

tiszta uj telot kpasz akkor uj kijelzö uj alaplap:) csak a boritás a régi és az üveg :D

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#32996) zack válasza pit450 (#32991) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem az ExDialer működött.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32997) Nordik


Nordik
őstag

Melyik a biztosabb frissitesi mod? Pc Suite vagy OTA?

(#32998) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok! Valaki megtudná nekem mondani mi annak a proginak a neve amivel el lehet tüntetni az előlapi gombokat? Próbáltam rákeresni de sehogy sem kaptam találatot.

Köszönöm a segítséget :R

(#32999) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Létezik olyan program PC-re amivel kitudom törölni az USB drivereket?

(#33000) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok!
Segítséget illetve ötletet szeretnék tőletek, telefon ügyben.
Pár napja furcsa dolgokat csinál a G2-m. Belassul, ha rányomok a visszagombra nem reagál, hanem vár egy picit, s közbe meg az érintés helyén, úgy marad a érintés képe. Hosszú másodpercekre. Tehát, amikor ügye megnyomjuk pl, vissza gombot, akkor villan, kékesen néz ki.
Továbbá nem reagál a dupla koppra, se így se a hátlapi gombbal nem kapcsol be a kijelző.
Ha csinálok egy visszaállítást segít ? Vagy ez szervíz ügy lesz ?
16 gb és tmobile

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.