Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) fery02 válasza ktg3 (#32414) üzenetére


fery02
addikt

"220be"...Mibe volt neked frissítés? Nem értem.
Changelog téma meg Pc-n se fun, LG-nek nem szokása sajnos ilyeneket megosztania a néppel (lehet ezzel más gyártók is hasonlóképp vannak, nem tudom). :(

szoja:
Szerintem pont ezért ír ki nálad hibát az OTA, mert eltérő firmware van jelenleg a telódon (szolgáltatóson független féle).

Többiekhez:
Dorimanx 4.5 gyári állapotában (nem piszkálunk a beállításaiba a megfelelő app-okkal) is érezhetően jobb, mint a stock kernel?
Ha úgy is érezhető a változás, hagynám úgy. Az lenne a lényeg, hogy minél jobban spóroljon az akku-val, de ha néha keményebb játékokra kerülne sor, akkor ne spóroljon a kakaóval.

[ Szerkesztve ]

(#32452) #09819904 válasza castiels (#32449) üzenetére


#09819904
törölt tag

A merülési idővel majd elválik!

(#32453) szoja válasza tothgergo90 (#32440) üzenetére


szoja
tag

Pont erről beszélek, KDZ frissítés se volt sose, a PC Suite tette fel korábban az open ROM-ot, most meg ez van... De a teljes csomag felment rendesen most, vissza is T-sedett a telefon :)

(#32454) pestibenji válasza fery02 (#32451) üzenetére


pestibenji
senior tag

A dorimanx kernel sokkal laggosabb, és jobban is eszi az aksit, mint a gyári kernel akármilyen beállításon :)

(#32455) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok. Légyszi valaki adjon nekem egy linket a legújabb stock független romhoz. Fontos lenne, mert lehet szervíz lesz!

(#32456) castiels


castiels
addikt

Olyan problémám van hogy a telefon azt írja hogy csak 900mb szabad helyem van, de mikor ráteszem a gépre a telefont és megnézem csak 4 gb használtat mutat, holvan a maradék 6gb??

(#32457) castiels


castiels
addikt

Tehát a 10gb-ból csak 6 ot lát a készülék..

(#32458) fery02 válasza castiels (#32449) üzenetére


fery02
addikt

Csak használd a telód!
Ezek az akksik már nem igényelnek extra törődéseket első alkalommal se.
Mehetsz akár 5% alá is nyugodtan. Meg az se baj, ha még bőven felette rakod fel töltőre, mikor még nem kéri.
Ha pedig feltöltés után rajtahagyod még bő fél órára, lassabban fog kezdeni merülni 100%-ról. :)

(#32459) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok!
A gyari 4.4.2es stock kernelt valaki be tudna linkelni? A kereso itt csak olyat dobot amit teloval nem tudok letolteni. A dorimanx az nagyon rossz, laggol:((

(#32460) wyzard


wyzard
tag

Ez csak saját tapasztalat :R , de én amióta Dorimanx kernelt használok (jelenleg 4.3 van fent) megszűntek a lag problémák, amiket a menükben görgetve ill. kezdőképernyők között váltogatva tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#32461) hoge87


hoge87
tag

Bírom azokat a hozzászólásokat, hogy "30 órája vettem le a töltőről és 2%-ot merült"...stb Ha eldugom a zoknis fiókomban otthon, és előveszem 2 nap múlva, nekem is ennyit fog merülni, ha pedig arra használom amire vettem, akkor naponta fogom tölteni, mert lemerül... :W

(#32462) Ahanoiaid87 válasza hoge87 (#32461) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

1,5-2 naponta :) maradjunk a valóságnál :D

(#32463) stul87


stul87
tag

Sziasztok! Nem tudok dönteni, G2 vagy S4? Segítsetek légyszi,gondolom itt mindenki a G2-t mondja majd,de a nem bővíthetőség és fix akku,ellenben jobb üzemidő, vagy S4 bővíthető memó,cserélthető akku és 2 év full szervíz? :F
Van egy ismerős nagyon jó áron tud,a samu szervizben dolgozik,tehát bármi baja lenne,mindig meg tudná oldani...100-ig gondolkodom,a Z1 jöhetne még,de nem tetszik a kijelzője...

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#32464) Keraa válasza rayoliviero (#32426) üzenetére


Keraa
aktív tag

Szia!

Mit tud a CloudiFlex 2.2 érdemes a 2.0-át frissíteni rá?

Más: az LMT launchernek az értesítését az értesítő sávból (arról a részről amit a kijelző tetejéről kell lehúzni) el lehet tüntetni valahogy?

A Beállítások/Általános/Alkalmazások/Futóalkalmazások-ban csak leállítani lehet értesítést törölni nem.. :F

[ Szerkesztve ]

(#32465) rayoliviero válasza stul87 (#32463) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha S5 nem jöhet szóba, akkor én tuti a G2-t venném.

Keraa: Szia. Annyira nem tapasztaltam nagy változásokat. A 2.2-be viszont Cloudyfa a saját kerneljét rakta már. Én a legújabbat szeretem használni az ilyen romokból.

[ Szerkesztve ]

(#32466) Keraa válasza rayoliviero (#32465) üzenetére


Keraa
aktív tag

És az jelent valami jobbat üzemidő, gyorsulás, simaság?
Ok látom nem tapasztaltál nagy változást.
Köszönöm szépen! :R

(#32467) negroo válasza stul87 (#32463) üzenetére


negroo
aktív tag

Stu ha haverod szervízes akkor s5 és csak azért, mert a haverod kitudja cserélni a beégő kijelzőket.:) Amúgy ips g2 kijelző számomra szebb és napon is tom használnyi.:)

(#32468) blt.62 válasza negroo (#32467) üzenetére


blt.62
őstag

+1 G2

S4-et cseréltem le rá, sokkal jobb. Gyönyörű a kijelzője,és nem ég be mint nálam az S3-S4 is beégett. Aksija verhetetlen,nagyon szép képet-videót készít.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#32469) toto0569 válasza hoge87 (#32461) üzenetére


toto0569
addikt

Gondolom,hogy nekem szántad.Azért megnézném,ha te berakod a szekrény aljába akkor neked 24 óra alatt 5%-ot merül e?Dmester javaslatait és beállításait követtem és elégedett vagyok vele.Volt mikor én is panaszkodtam,hogy Kitkat-nél nem jó a fogyasztás.Mára megváltozott a helyzet.Ha "nyúzom" is 2 nap...(idáig napi töltés volt).Kurvára nem érdekel,hogy te bírod e vagy nem.A tapasztalatomat írtam le.Tudod...ha nem tetszik akkor lapozol tovább...én itt befejeztem a további társalgást a hozzászólásaidhoz.Ne fáradj mert nem vagyok kíváncsi a válaszodra.

(#32470) manokaki


manokaki
őstag

Tényleg szép a G2 kijelző, de akkor még nem látátok élőben a Xiaomi Mi3 IPS kijelzőjét , nem beszélve hogy itt tudod állitani Ips- től furcsa mod a szinhömérsékletet illetve a telitetséget is...

Attila

(#32471) Jacksonrodeo válasza castiels (#32457) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Szia,

Probáld ki ezt:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelokment.storageanalyser

Ez megmutatja hogy ténylegesen mi foglalja a helyet.

Jackson

(#32472) zpeugeot


zpeugeot
csendes tag

Helló mi lehet a probléma, tegnap felnyomtam KDZ-vel az új 20C-t és egész nap rendesen ment minden, majd estére elfelejtette a telefon az sms jelző hangomat,nem látja a galáriában lévő képeket letöltéseket sőt zenét sem !!! Please segítsetek!!

(#32473) tsuckware


tsuckware
tag

Honnan tudom leszedni a független. v20c-t?

(#32474) sefan67 válasza szoja (#32433) üzenetére


sefan67
aktív tag

Enyémen már pár napja 20d van, de párom telefonján is megjelent a frissítés figyelmeztető:
Na mondom nézzük... 0x11110004 hibaüzenet. Oké, PC bekapcs, LG szoftveren is megjelent hogy frissíthető.
Elkezdi tölteni: 1900 (valamennyi) MB. Na mondom ez T-s, köszönöm nem kell.
Kihúztam az USB-t megvártam a letöltést, kérte a telefont hogy dugjam vissza, de közben rákerestem a .kdz file-ra amit letöltött: D80220C_00.kdz
Na mondom megint: Köszönöm NEM!

Fogtam, letöltöttem az UK-s 20D-t, átneveztem D80220C_00.kdz -re, felülírtam amit LG szoft töltött le, telefon vissza USB-re, frissítés.

Gond nélkül lefutott, semmit sem kellett mókkolni. Párom meg örül a Knock-kódnak :D

[ Szerkesztve ]

(#32475) castiels válasza Jacksonrodeo (#32471) üzenetére


castiels
addikt

Szia 6gb ot mutat szabadnak, ami igaz is de a gyári rendszer meg 2gb ot mutat szabadnak ..és nem enged rá másolni....

(#32476) hoge87 válasza Ahanoiaid87 (#32462) üzenetére


hoge87
tag

Igazad van, intenzív használattal 1,5 nap kb de mivel napközben melózok ezért este töltöm esetleg reggel ha belefér, így naponta megy a töltés :)

(#32477) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagy valószínűséggel rájöttem, hogy mi okozhatja a BT beakadást, vagy összeakadást, vagy mit tudom én, ami JB alatt nem volt, csak ezen az elszabott KK-n. Hajnalban arra ébredtem, hogy a telefon szinte forró volt megint, pedig alig telt el egy hét mióta ezt csinálta.

Szerintem a szájbarakott k anyjukat az lg-nek volt a legenyhébb, ami elhagyta a számat ekkor. De aztán mielőtt FR-t csináltam volna azon gondolkoztam, hogy mindig itthon nálam van ez, most vagy véletlen egybeesés, vagy valami más. Eszembe jutott az is, hogy JB alatt előfordult olyan, hogy elvesztette a Wifi jelet és ez csak ki-be kapcsra javult meg, egyébként tablet és másik telefonra is jellemző volt ez a jelenség sajnos. De akkor tudtam, hogy a másik idiótákból álló barmok, nevezetesen a UPC-ék modemje csinál éppen valamit a háttérben. Vagyis a modem kap valami jelet a központtól, vagy éppen valami történik akkor a háttérben és emiatt az android szinte meghülyül, vagyis nagyrészben utána nem tud fellépni a wifi-re ilyenkor, ezért a készüléket és a modemet is újra kell indítani.

Eddig ez volt, idegesítő is volt, de annyira nem érdekelt, néha egy ki-be kapcs még elment, de KK alatt a BT bug emiatt beakad, vagy összeakad a wifi-vel és pillanatok alatt olyat tud merülni, fokozottan melegedve, vagy felforrósodva, hogy arra nincs szó. 80%-kon volt a BT mikor néztem!

Szóval, nagy gondolkodások közepette erre a feltételezésre jutottam, ami nem biztos még, mert idáig, ki-be kapcsra ez a beakadás nem javult meg csak ideiglenesen, mert egy idő után újra indult az egész BT beakadás, a teljes megoldás az FR volt.
Amióta ezt megcsináltam, (ki-be kapcs modem és telefon), azóta jó, ha nem fog újra beakadni ma estig, vagy holnap reggelig, akkor szinte 100%, hogy emiatt van! Tehát a WIFI modem háttérben való "szarakodása" miatt van ez, ami talán normális jelenség és csak az android nem tud megbirkózni vele, főleg ez az LG féle KK, mert az iphone telefonomnak ez nem okoz gondot.

De hamarosan a véleményemet is olvasni fogják az LG-nél emiatt, gányolós köcsög banda. Egyelőre update nálam még nincs, de remélem nem az van, amit a napokban olvastam itt, hogy nagyon úgy néz ki, hogy csak törölték a listából a BT bug-ot. Tehát aki esetleg "magára ismer", hogy gyorsabban merült a telefonja, esetleg UPC net és modemje van, az írja le, derítsük már ki, hogy mi okozhatja ezt az egészet, ha már ezeknek a balf...knak nem megy. Szerintem, ettől a készüléktől én hamarosan megválok, ha nem javítják ki.

Lassan hetente csináljak FR-t, mert ott egy hülye ovis is többet tud a programozásról, mint ezek a guglival vállvetve? De remélem, hogy most fent leírtak miatt, egyelőre tényleg a ki-be kapcsolás a modem és a telefon részéről tényleg elég lesz egy darabig.

80%!Grrrr

[ Szerkesztve ]

(#32478) rzoli válasza eladogeppc (#32427) üzenetére


rzoli
senior tag

jaj, ezt elolvasni is fárasztó volt... :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#32479) tothgergo90


tothgergo90
tag

Szeretnék offline frissítést csinálni, de a b2c app nem akar installálódni. Kiírja hiba üzenetként, hogy annak érdekében, hogy ellenőrizze a program a frissítéseket, csatlakoztatva kell lennie a PC-nek az internethet. Lehetőségek: tovább, mégse
A gond itt csak az, hogy csatlakozva vagyok a nethez.
Mit tudtok ajánlani?
köszi

(#32480) hoge87 válasza stul87 (#32463) üzenetére


hoge87
tag

Még annó én is vaciláltam G2 és S4 között, nekem is szempont volt az akksi, bővíthetőség... de elég kézbe venni a két készüléket, és a belsőt még csak nem is nézem, egyértelműen G2! Az akksi ha garin belül romlik úgy is cserélik, azon kívül is megoldható... ha nem elég 16GB vegyél 32-eset, ha filmezel sokat pl akkor pl egy ilyennel: [link] simán hozzá tudsz tolni még 32, 64 gb-ot...

[ Szerkesztve ]

(#32481) Mazda6_2.0D válasza hoge87 (#32476) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Szia, intenziv használat alatt mit értesz? Mert szerintem én intenziven használom és hat reggel leveszem delutan mar toltom is:)) mondjuk van benne game jelentosen:)) szoval ha 1nap csak egyszer kell toltenem akkor mar jó vagyok:) elotte s3-om volt, na azt le se vettem töltőröl. Előtte i4 volt, na az a mai napig jol birja, baratnom hasznalja.

(#32482) rayoliviero válasza tothgergo90 (#32479) üzenetére


rayoliviero
veterán

Host fájllal lesz a probléma szerintem, az LG-t tartalmazó sorokat törölni kell.

(#32483) tothgergo90 válasza rayoliviero (#32482) üzenetére


tothgergo90
tag

hupsz... előző frissítésből ott maradt a host.
köszi

(#32484) rayoliviero válasza tothgergo90 (#32483) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen.

(#32485) tothgergo90 válasza rayoliviero (#32484) üzenetére


tothgergo90
tag

Na jó, ma úgy látszik bénázok nagyon.
Kitöröltem a host-ot, majd felraktam a szoftvereket úgy ahogy a leírásban van, majd ismét beírtam az IP címet a hostba.
Eddig happy minden, elkezdtem volna a kdz frissítést, és mikor rányomtam az update-re megint kidobta azt a hiba üzenetet, hogy csatlakozzak a nethez. :-S grrrr.. elment a kedvem

(#32486) negroo válasza hoge87 (#32480) üzenetére


negroo
aktív tag

Ilyet szeretnék venni én is mobilarénán, de az istenért sem találok ilyet.

(#32487) hoge87 válasza negroo (#32486) üzenetére


hoge87
tag

Sztem itthon nem is nagyon fogsz találni (ha találsz szólj) én is kintről fogok rendelni. Nem is értem miért nem kaphatók ilyen kütyük a gsm boltokban...

(#32488) hoge87 válasza negroo (#32486) üzenetére


hoge87
tag

Bár innen tudsz rendelni hasonlókat: [link]

pl 32 gb micro usb pendrive: [link]

(#32489) zack


zack
nagyúr

Azt tudja esetleg valaki hogy gyakorlatilag mi a különbség a

CloudyFlex, CloudyProII, és a CloudyStock romok között?

Csak kinézet, vagy van valami működésbeli különbség illetve plusz is a romok között?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32490) rayoliviero válasza tothgergo90 (#32485) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az IP címeket vissza kell írni? Szerintem nem. Miután felment a B2Capp raküldöd DroiDMester offline frissítőjét. Ha nem indul rendszergazdaként, akkor simán indítsd.

hoge87: Micro USB pendrive-ot kerestek? Ipon, esetleg Edigital.

[ Szerkesztve ]

(#32491) hoge87 válasza rayoliviero (#32490) üzenetére


hoge87
tag

Köszi, én elsősorban micro usb-s microsd olvasót keresek

(#32492) mimate


mimate
csendes tag

Keresgéltem a korábbi hozzászólások között, de ezzel nem találkoztam.

PA rom volt fenn, KDZ-s offline módszerrel felraktam egy 20C romot. Persze hülye voltam és nem wipeoltam semmit. Bebootolt a teló, hard reseteltem, de most nincs recovery. Minden más működik. Újra próbáltam egy offline firmware felrakást, de még mindig semmi.

Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni? Mi történne, ha ioroot25-el próbálkozok és nincs recovery?
Köszi előre is!

(#32493) mimate válasza zack (#32489) üzenetére


mimate
csendes tag

Szerintem többnyire kinézetbeli különbségek vannak.
A Flex, a G Pro 2 és a G2 gyári romokon alapulnak, ki vannak gyomlálva, meg vannak extra fícsörök, pl a 4K kamera. Nekem a cloudypro2 a szimpatikusabb de még nem próbáltam egyiket sem.

(#32494) kisgergely80 válasza zack (#32489) üzenetére


kisgergely80
tag

Flexet nem használtam, mert nem tetszik a fekete téma.
Viszont pro vs stock között van különbség.
Pl.: stockban benne van gyárilag, hogy melyik appokban tűnjön el a gombsor, proban viszont egyszerre tudsz használni 2 programot felezett képernyőn, illetve a kamera is különbözik a két romban. A stock-ban nem működött a slowmotion, mert nagyon fekete lett a kép, de a pro-ban tökéletes. Mondjuk lehet, h ez már módosítva lett. És biztos vannak még eltérések, de nekem ezek voltak az észrevehetőek.

Mimate
Ha stock kdz-t teszel fel, akkor mindent elbuksz. Újra kell tenned a rootot, recovery-t is.

[ Szerkesztve ]

(#32495) gusthy válasza tsuckware (#32455) üzenetére


gusthy
veterán

Ez így ebben a formában nem elég, tudni kéne a régiókódot, a modellt, a tárméretet, stb.

Az 1hsz összefoglalóban le van írva, hogy hogy kell lekérdezni IMEI szám alapján.

(#32496) zack válasza kisgergely80 (#32494) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi nektek! Akkor a Pro-t teszem fel. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32497) negroo válasza hoge87 (#32488) üzenetére


negroo
aktív tag

Köszönöm akkor meg sasosom.:)

(#32498) mimate válasza kisgergely80 (#32494) üzenetére


mimate
csendes tag

Ez volt a terv, hogy mindent stock-ba állítsak vissza.
De ha nincs recovery a telefonon, biztos lehet rootolni?

(#32499) laca.1


laca.1
aktív tag

Látok egy két panaszt dr.maxx kernelre,akkor szerintetek érdemes stock ra cserélni?aki használt már mind kettöt irja már meg véleményét.

(#32500) kisgergely80 válasza mimate (#32498) üzenetére


kisgergely80
tag

Persze, elvileg ezzel lehet rootolni.

Laca.1
A Dorimanx kernelt be tudod lőni az ízlésedhez és a felhasználási jellegedhez. Smoothabb lehet vele a rendszer, vagy bírhatja tovább az akku, attól függ, h ki mit és hogyan állít be. De az én véleményem szerint nem jobb annyival a stock-nál, hogy fel kéne tenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.