Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) blt.62


blt.62
őstag

Viszont kérdezném.hogy a mobil tetején lévő kis luk mi célt szolgál? Ott mi van?

MegtorloXp

(#32552) r3dwo0d válasza blt.62 (#32551) üzenetére


r3dwo0d
tag

Másodlagos mikrofon, ami a galibát okozza csendes videófelvételnél. :D

(#32553) whbear


whbear
senior tag

Mikor felveszek egy bejövő hívást akkor megrezeg. Hogy lehet ezt kikapcsolni 4.4.2. A rezgés ki van kapcsolva, mégis csinálja.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#32554) zack válasza kisgergely80 (#32541) üzenetére


zack
nagyúr

Kipróbáltam Next Launcher 3D alatt, és nálam is működik. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32555) djoei


djoei
tag

laca.1

köszönöm a navit hibátlan :R

(#32556) qqq


qqq
tag

Na, lecseréltem az LG 2X-emet G2-re. A korábban megvett játékaim egy részére azt írja ki, hogy nem kompatibilis. Hát remek :F . Van megoldás? Köszi.

(#32557) qqq válasza whbear (#32553) üzenetére


qqq
tag

Beállítások/Hívás beállítások/Kapcsolatjelző vibrálás - ha egyre gondolunk.

(#32558) pestibenji válasza vadászcsiga (#32550) üzenetére


pestibenji
senior tag

szerintem nem jól érted azt az opciót.
Arra szolgál, hogy ha csatlakozva vagy egy wifire, de a wifin nincs internetelérés akkor lelép arról a wifiről.

(#32559) vadászcsiga válasza pestibenji (#32558) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm...lehet. De annak mi értelme? Nem túl életszerű, bár UPC-nél sokszor előfordul :D

(#32560) RiseOfEvil


RiseOfEvil
tag

Ha veszek egyet a szolgáltatónál akkor az is sercegni fog fülhalgatóval?

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#32561) qqq válasza RiseOfEvil (#32560) üzenetére


qqq
tag

Nekem Telenor 4.4.2 nem serceg.

(#32562) Mankó


Mankó
veterán

En is beleptem a taborba. Marha jo ez a telefon. Alapbol 4.2.2 volt meg rajta, szerintem meg kicsit hasznalom igy a rendszret, h szokjam, aztan majd jon DM romja.
Leszedtem a zedge-bol a samsung futyulos ertesitesi hangjat, s hiaba allitom be nem az szol. Tudtok ra megoldast?
Masik leirhatna valamelyik fotos venaju tag, h milyen beallitasokkal hasznalja a camerat!
Egyenlore ennyi, de biztos lesznek majd kerdeseim.

(#32563) Quqesz válasza Mankó (#32562) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Minek szeretnéd beállítani?ha csengőhangnak,akkor Ringtones mappába tedd,ha értesítő hangnak,akkor meg Notifications mappába tedd...
Kamera
Én eddig autó üzemmódban használtam,de amit első körben ajánlani tudok,az az iso és fehéregyensúly variálása....ha megy gyerek,gyors vmi fotózása, akkor meg a sport módot...vmint a manuális fókusz sem rossz dolog,főleg kevés fénynél...
Más
Tudomm g2 kijelzője is érzékeny ha vmelyik sarkára esik,de ismerősöm s3-asa most esett betonra szilikon tokkal együtt és pókhálós lett a kijelzője...jaj szar látvány(meg bosszantó is)..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32564) Quqesz válasza qqq (#32561) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pedig a Nikol Serchinger serceghetne...nem csak a fülembe. :DD

Ezt már:gsm boltban g2 103e; g2 mini meg 108e....mindkettő bolti garival....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32565) laca.1 válasza djoei (#32555) üzenetére


laca.1
aktív tag

Örülök hogy segíthettem👍

(#32566) noxon válasza RiseOfEvil (#32560) üzenetére


noxon
őstag

Nem serceg, de skypolni viberezni nem tudsz , mert egy hulladék sajna ezen a telón

Amúgy szerintetek ezzel nem lehetne nyaggatni az LG-t, hátha kezdenek vele valamit?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#32567) laca.1


laca.1
aktív tag

Aki meg kapta tőlem az sygic navit azokhoz szólnék most teszteltem
térkép letöltö
is működik benne.hogyan éred el:Beállítások/Térképek kezelése/Európa/ráböksz a térképre zöldre színeződik aztán alul Tovább klikk és már jön is a kívánt térkép.Ezt a tájékoztatót azoknak szántam akik esetleg nem tudták volna. :K

[ Szerkesztve ]

(#32568) pestibenji válasza vadászcsiga (#32559) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nem lehet, hanem biztos :)
Amúgy hogy érted ezt? Nem csak netezésre lehet használni a wifit. Rengeteg másra is. De arra is jó, hogy ha pl valaki torrentezik a wifin és semmi netet nem kapsz vagy netán elmegy a net akkor lelép róla. Vagy pl ha bejelentkezős a wifi-n a net és anélkül nem férsz hozzá akkor is lelép róla. Szerintem elég hasznos, nekem ki van pipálva.

[ Szerkesztve ]

(#32569) pestibenji


pestibenji
senior tag

Amúgy az miért van, hogy a gpu alapból 320mhzen pörög és ha elkezdem használni a telót akkor lekapcsol 200mhzre? :o minden kernellel így van legalábbis a fauxclock ezt írja. Ha áll a képernyő a GPU manager oldalon akkor 320mhz ha elkezdem lehúzni a notibárt akkor 200mhzet ír.

(#32570) RiseOfEvil válasza qqq (#32561) üzenetére


RiseOfEvil
tag

Köszi!
De azert ahogy olvastam elég elterjedt hiba.

Ezért is vacilálok
Lg g2
Nexus5
Z1

Között.

Ha valakinek van rendes érve hogy melyik legyen azt szívesen elolvasom. :))

Kétféle ember létezik: akinek tetszem és akinek rossz az ízlése.....

(#32571) Metal213


Metal213
tag

Nexus5 vs G2 között vacilláltam. G2-lett és a lehető legjobb döntést hoztam :) Szebb, erősebb, nagyobb, jobb. Te pénzed, Te döntesz, Te bánod meg ha mást veszel ;)

Bár az OPO-t még megvárnám.

archaic.bandcamp.com

(#32572) dnelb válasza RiseOfEvil (#32570) üzenetére


dnelb
veterán

Nekem van g2 meg nexus is. Sebességben n5 kiütéssel győz, g2 tele van laggal. Ha nem láttál nexust akkor talán még gyorsnak is tűnhet. g2ben viszont nagyon nagyon jó az akku, azon mindig megdöbbenek :D Kamera picit n5 jobb, többi dologban hardveresen meg ugyanazok. Szoftverben pedig g2 tele van sok apró hasznos dologgal (távirányító, 2 koppos feloldás, kamerában több beállítás stb). Elég nehéz kérdés igazából .. :D z1 meg hiába 5 inches, akkora nagy káva van rajta hogy nálam kiesne.

[ Szerkesztve ]

(#32573) SzlobiG válasza Metal213 (#32571) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nexus 5 már a jóval kisebb akku miatt se kéne. :)

(#32574) gusthy válasza RiseOfEvil (#32570) üzenetére


gusthy
veterán

Az új 4.4.2-k (20D, T-mobileos 20C, stb) már nem sercegnek.

(#32575) Athaualpa válasza noxon (#32566) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Szeritem ez nem igaz.
A viber egy rakás xar az szentigaz - legalább is hanghívásra. Ez nem a telefon hibája. A skype viszont nekem tökéletesen megy. Nem egyszer előfordult már 1-1,5 óra folyamatos beszélgetésem, egyetlen akadás nélkül.
Teljesen gyári, szolgáltatós 4.4-en..

(#32576) TomPack válasza RiseOfEvil (#32570) üzenetére


TomPack
őstag

Nincs jó megoldás! :D Nagy Sony-s voltam, de az utóbbi években valahogy sorra csalódnom kellett. Nagyon beletojnak a frissítésekbe, mégha el is ismerik, hogy bugos akkor is kinelentik, hogy több frissítés már nem lesz, ez van vedd meg az új modellt, garivesztős a root. Sok Nexus mobil és táblagép után én mégis G2-őt választottam. Kicsit ugyan laggol, de nem vészes, gyári rom-al használom, és élvezem a ficsőröket. Ha majd megunom, akkor elkezdek gépészkedni, és N5-t csinálok belőle, egy sokkal szebb kijelzővel, erősebb akksival, szebb házban!

(#32577) Athaualpa válasza qqq (#32561) üzenetére


Athaualpa
csendes tag

Nekem pontosan ugyanaz, és serceg. Először én is azt hittem, hogy nem, aztán vettem egy normális fejhallgatót - ha már hd audio :) - és egyszer csak meghallottam. És azóta folyamatosan hallom, és tényleg nagyon zavaró és bosszantó tud lenni. Viszont nemsokára ide is megérkezik a frissítés, és utána remélem már tényleg jó lesz.. :)

[ Szerkesztve ]

(#32578) zack


zack
nagyúr

Ezt az "LG on screen phone" alkalmazást használja valaki? Leszedtem a legfrissebb PC-s verziót, de amikor csatlakozni akarok WiFi-vel azt írja a telefon, hogy a PC-s alkalmazást frissítsem. :U Megnéztem a PC verziót, és tényleg a legfrissebb verzió van fent. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32579) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Ez a lag-olás témával a tököm kivan. Akinek lagol a g2 je azokhoz tenném fel a kérdést: láttatok már igazi lag-olást? Volt már valaha olyan szar gépetek amin tapasztalható volt a lag? Ezek alapján nem hiszem, mert ez nagyon messze van a lagtól.

(#32580) vadászcsiga válasza zack (#32578) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is küzdöttem vele pár órát de nem tudtam beizzítani, nekem is azt írja hogy frissítsem a pc szoftvert. Xda-n is van erről topik, ott azt írjak van egy 4.2.xxx verzió amit fel kellene ajánlania frissítésként de nem teszi, pedig azzal működne. Lg honlapján sincs újabb, úgyhogy ennyi, tovább nem jutottam a megoldáshoz

[ Szerkesztve ]

(#32581) whbear válasza qqq (#32557) üzenetére


whbear
senior tag

Sajnos nem az. Pipa kivéve és mégis csinálja. Mikor elhúzom a zöld felvevő gombot.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#32582) rayoliviero válasza Athaualpa (#32575) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem a telefon hibája? Akkor más sokkal olcsóbb telefonon miért nincs baj a Viberrel?
És miért jobb a hangminőség Viberen, ha felteszem a CloudyFlex romot? Ez bizony a telefon hibája.

(#32583) vadászcsiga válasza pestibenji (#32568) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Úgy értettem hogy szerintem hasznosabb lenne az hogy ha elhagyjuk az elmentett wifiket valami inteligens módon kikapcsolna, majd ha újra a hatokorben vagyunk bekapcsol, kímélve ezzel a wifichipet ha egyáltalán szüksége van erre.
Na mindegy valszeg úgy van ahogy írod, ez van

(#32584) Mankó válasza kisgergely80 (#32526) üzenetére


Mankó
veterán

G2-re milyen romot kell felhúzni, hogy tudja ezt az osztott képernyős felhasználást? DM romja nem tudja? Mert azzal szemezgetek első körben.

(#32585) gusthy válasza Mankó (#32584) üzenetére


gusthy
veterán

http://www.xda-developers.com/android/lg-g-flexs-split-view-ported-to-lg-g2/

(#32586) kisgergely80 válasza Mankó (#32584) üzenetére


kisgergely80
tag

Eddig csak a g pro romokban találkoztam vele.

(#32587) Bubukain válasza rayoliviero (#32582) üzenetére


Bubukain
senior tag

Ha mas rommal jo akkor az bizony nem a telefon hibaja.

(#32588) Mankó válasza kisgergely80 (#32586) üzenetére


Mankó
veterán

S ezt a G pro romot rá lehet rakni a G2-re is? Mi a neve a romnak?

(#32589) anzo válasza Mankó (#32588) üzenetére


anzo
senior tag

Itt meg találod:

CloudyPro II 2.1

(#32590) wyzard válasza Mankó (#32588) üzenetére


wyzard
tag

Szia !

Rá lehet rakni igen, ha erre gondoltál : [link].

[ Szerkesztve ]

(#32591) Quqesz válasza RiseOfEvil (#32570) üzenetére


Quqesz
nagyúr

N5:friss android,jó kijelző,de a dizájn nekem nem jött be kézben,kissebb akku,nincs infra
Z1:nekem a kinézete tetszik,de nagyobb mint a g2 kisebb kijelzővel,a kijelző minősége is rosszabb,akinél láttam ott pl híváskor elsötétedett a kijelző és nem tudta kit hívott/ki hívta+nem tudta lerakni...aksi asszem kevesebbet bír. Én azt ajánlom ha tudod próbáld ki mindhármat...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32592) gusthy válasza RiseOfEvil (#32570) üzenetére


gusthy
veterán

Ami az alapfunkcionalitást illeti, oly kevés a különbség...
Viszont a G2 aksija messze jobb mindnél, emellett a nagyon szélére kihúzott képernyő miatt a kijelzőméret/készülékméret arány is nagyon jó. Továbbá van, akinek jól jön az infra, mindenesetre a gyerekeim nem tudnak rátelepedni a távirányítóra, igaz, így jó kis távirányítócsaták szoktak kialakulni :)

(#32593) Mankó válasza wyzard (#32590) üzenetére


Mankó
veterán

Köszi srácok!
Már csak azt kellene eldönteni, h melyik rom az ami stabil, gyors és jó alatta az aksi is. :B Ti melyiket ajánljátok? DM romjairól is sok jót olvastam.
Használgatom a 4.2.2-t jó is, gyors is, látok néha rajta lagot, viszont azért merülget a telefon rendesen. Sok minden dolog fut a háttérben, pedig szinkronizálást, térkép + hasonlókat már le is tiltottam. Kénytelen leszek felhúzni valami mókolt romot, h ezeket kikerüljem. Már gyűjtögetem az információkat.

(#32594) Quqesz válasza Mankó (#32593) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha tudsz romot felrakni,akkor én a helyedben kipróbálnám egy egy hétre az újakat(dm,cloudy,stb) és aztán dönteném el melyik is vált be...nem biztos az jön be neked mint másnak,romot cserelni nem meg lehet tanulni..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32595) Sragi


Sragi
őstag

IMEI szerint van már 20c is. Lehetséges ez? Már régen voltam fent a fórumon.

(#32596) escpeter


escpeter
csendes tag

Sziasztok!
Van egy G2m, utánanéztem és Arab Emirátusokból származik(A6REBK), vagyis olyan firmware van rajta(D80220A_00) és ebbe a régióba nincs még 20D firmware.
Az lenne a kérdésem hogy rá lehetne tenni offline módban a 20Ds romot? És melyiket érdemes rátenni?

(#32597) wyzard válasza Mankó (#32593) üzenetére


wyzard
tag

Egyetértek Quqesz fórumtárssal. Nekem elég bug-os volt anno ez a G Pro 2 rom (mondjuk én nagyon az elején tettem fel), másoknak viszont nem volt olyan gondja vele, mint nekem.

Van aki DroiDMester romját használja, vagy a Cloudy-féle cuccost stb.., én most stock 4.4-et Dorimanx kernellel. Szóval van itt minden. :)

Nézz ki egyet elsőre, tedd fel, aztán ha nem tetszik térj át egy másikra. Előbb-utóbb megtalálod a Neked megfelelőt, én is kipróbáltam párat.

[ Szerkesztve ]

(#32598) Quqesz válasza toto0569 (#32469) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak hogy feszítsük a húrt :D 107h üzemidő,14% aksi még, 2h 10perc kijelző használattal...ezt szeretem!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#32599) Mankó válasza wyzard (#32597) üzenetére


Mankó
veterán

Szerintem is az lesz, h kipróbálok többet is és azok alapján fogok választani. Kicsit még használom az stock 4.2.2-t, h legyen viszonyítási alapom.
A fő kérdésem az, h ugye a módosított romokról egyszerűen vissza lehet térni a teljesen gyári romokhoz, ha netalán érvényesíteni kell a garanciát (szolgáltatós t-kom-os a telefon), h ne legyen probléma a procedura során?
A romoláshoz van némi közöm, mert pl. a Samsungoknál sokat romolgattam annó, de az azért más volt. Keményen utána kell olvasgatnom azért, h ne legyen semmi gond. Ha bele kezdek biztos jönni fogok néhány egyszerű, de hülye kérdéssel. :K

Quqesz: Az nem semmi! :C Milyen rom, milyen kernel?

[ Szerkesztve ]

(#32600) gusthy válasza Sragi (#32595) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, persze. Van benne knock code, meg nem recseg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.